Eleanor a Miranda - Výcvik pro Asmodea

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Eleanor a Miranda - Výcvik pro Asmodea

Příspěvek od Wrait »

Výcvik – Tvou mistryní se ve čtrnácti stala půvabná Kiffarka, Miranda Fay. Nesedly jste si hned do noty, dokud ti nedošlo, že je lepší se jí svěřit se svými myšlenkami a plány. Jakmile věděla, co je tvůj životní cíl, byla mnohem přívětivější, i když si nikdy nevěděla proč. Chová se vždy velmi energicky a společně s tebou procvičuje Ataru.


23 BBY

Coruscant, Chrám Jedi
Asi před čtvrt hodinou pozvala rada tvou mistryni do zasedací místnosti. Nevěděla jsi, proč tě nepozvali taky, každopádně se teď vrátila s další misí.
Eli, letíme na farmu. Zamávala lístky a popostrčila tě k výtahům. V turbozdviži ti řekla podrobnosti.
Farmáři z Ord Mantell nás požádali o vyřešení sporu mezi velkými rodinami. Prý si začali lézt na nervy po tom, co si navzájem zničili dva stroje a asi pětinu úrody. Mistryně se usmívala a pohupovala dopředu a dozadu.
Náš transport nás odveze na kosmoport a poletíme civilním. Těšíš se? Zeptala se Miranda. Vystoupily jste z výtahu a zamířili k hangáru.

_____________________________
Ze začátku máš velkou volnost. Popiš, co jsi dělal(a) před tím, než tě našla Miranda a řekla ti o misi. Můžeš zmínit i své přátele z chrámu.

Asmodean
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 13.5.2013 18:07:35

Re: Eleanor a Miranda - Výcvik pro Asmodea

Příspěvek od Asmodean »

Kdysi dávno před mnoha a mnoha lety......

Vyrůstat v chrámu Jedi nebylo právě nejjednodušší, a pro mě už vůbec ne. Přísná pravidla a dodržování kodexu mi přišlo jako naprosté mrhání našimi možnostmi. Když budeme všichni žít v celibátu, jak budou na svět přicházet další takoví jako jsme mi, obrovský chrám který byl vystavěn po posledním útoku na něj před tisícem let zel ve své podstatě prázdnotou. Rytířů, mistrů a padawanů tu nebylo dostatek aby to chrám naplnilo, přesto že tu bylo dostatek lidstva, bylo zároveň vidět že původně byl chrám vystavěn pro mnohem více lidí.
Vlastně každý z nás má v sobě midichloriany, a díky nim cítíme sílu, ale jak jsme to dokázali, prostě se jen spojili dva lidé kteří sice sílu necítili, ale měli kolem sebe dostatek midichlorianů aby se díky tomu stvořil jeden z nás. Kdybychom nebyli v celibátu rodilo by se mnohem více citlivých na sílu, a kdo ví, také snad i silnější. Vzpomeňte na Revana a Bastilu Shan, kteří měli spolu potomka, velmistrini Satele Shan.

Tyhle své myšlenky jednoho mého slabšího dne vyplavali na povrch před mou mistryní Coruscant, Mirandou Fay. Ihned poté jsem litovala svých vyzrazených myšlenek, ale buď měla podobný názor nebo kdysi také smýšlela jinak než přikazoval kodex a změnila svůj přísný přístup ke mě.

Za svůj život jsem si právě mnoho přátel nenadělala pokud nepočítám léta younglingů kdy ještě všichni smýšleli jako děti a své vijímečné schopnosti společně se mnou využívali ke ztrpčování života lidí kteří na nás měli dohlížet, ale stejně jako vyvanou vzpomínky i přátelství zesláblo po přidělení mistrů. Naprostá většina mistrů využívá svůj vliv k obroušení ostrých hran a přizpůsobení padawanů k obrazu svému stejně jako to jim kdysi udělali jejich mistři.

Jedinou mou bližší přítelkyní zůstala Moiraine Saele se kterou jsem měla příležitost se setkávat spíše v knihovně, jelikož její ambice sahali až k archivářům a archeologům. Snad díky našim rozdílným ambicím jsme zůstali přítelkyně, jelikož lidi s příliš stejnými zájmy se nesnesou. A mi už více rozdílné být snad ani nemůžeme.

Coruscant, Chrám Jedi

S mistryní Fay jsem měla schůzku v tréningové místnosti, a právě poté co mě pořádně při tréningu uzemnila jí uvědomili aby se dostavila do zasedací místnosti rady. Ještě se na mě přísně podívala a upozornila mě že jsem se nechala opět unést a příliš agresivně šla do tréningu což vede k temné straně a odkráčela se slovy že se sejdeme v mém pokoji.

Vyrazila jsem tedy k sobě do pokoje a rozladěně jsem kopala do vzduchu.
Co bylo zle, co jsem zase udělala špatně že mě složila. Boj byl v plném proudu právě mi sekla po nohách a já na oplátku udělala Sai. Co se stalo že jsem se poté ocitla na zemi. Svraštila jsem přede dveřmi pokoje obočí. Po chvíli zmáčknu tlačítko otvírání.
Jistě, sehrálo se to rychle a ta rána do hlavy mi na paměti moc nepřidala, vždyť když jsem dopadala na zem tak už tam nebyla. To je ta agresivita co se jí nelíbila, díky svému příliš nepromyšlenému útoku jsem dala soupeři obrovskou šanci, zatímco jsem padala k zemi s mečem připraveným k dorážce mistryně prostě použila zrychlení a proklouzla za mě pak mě už jen kopem srazila ještě za letu k zemi.

Rozpačitým pohledem přeměřím svůj sparťansky zařízený pokoj. Měla by jsem si to tu zútulnit člověk nikdy neví kdy někdo přijde na návštěvu.
Nestihla jsem si pomalu ani odskočit když už mě táhla mistryně zase ven z pokoje, ještě jsem stihla popadnout batoh u dveří který jsem tam měla vždy připravený s několika kusy oblečení pro případ spěchu a už jsem byla dostrkána do výtahu ve kterém mi byly zdělené podrobnosti naší mise což mě víceméně spíše rozladilo.
Rychle jsem se zamračila.
To si dělají srandu nebo to jako myslí vážně?
Rychle ale obočí tázavě nadzvednu a otočím hlavu na mistryní.
Nepřísluší mi pochybovat o rozhodnutích rady, ale jsou si jisti že na něco takového musejí vysílat nás? Na tohle by snad stačili místní pořádkové síly, nebo to má nějaký podtext? Poslušně jsem kráčela po Mirandině boku k hangáru.
Pravděpodobně mi nebudete moct odpovědět, ale každopádně je už jen samotný nápad že Jedi uklidňuje dva farmáře podivná. Jsme sice ochránci míru, ale dva farmáři nejsou dvě armády snažící se ovládnout planetu.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Eleanor a Miranda - Výcvik pro Asmodea

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, Chrám Jedi

Miranda se na tebe, nebo lépe řečeno před sebe usmála a řekla ti:
Máš pravdu, Chvilku sis myslela, že tě opravdu chválí. Nepřísluší ti pochybovat o radě. Měla jsi pocit, že vybuchneš. Mistryně tě objala. Neboj. Pochybuješ správně, Ukázala ti datakartu a pokračovala. Předpokládám, že o Ord Mantell toho moc nevíš, o to méně o místě, kam letíme my. Letíme do méně známých oblastí, abych tak řekla. Tato slova, při pohledu na transport, kam tě mistryně doprovázela, tě trochu znejistěla. Nastoupili jste.
Ti farmáři, mají velkou rodinu, ale v podstatě je to mafie. Proto Jediové. Každá rodina vlastní desítky hektarů půdy a obě rodiny sklízí pro jinou firmu. Pokud neuspějeme, Ord Mantell ztratí zdravou zdravou konkurenci a jedna z firem na Ordu přejme tu druhou.Mezi okny se míhali věžáky a další planetární trasporty, speedry a taxíky.
Takže vlastně budeme uklidňovat dvě armády usilující o nadvládu nad planetou. Sice to není obilnice jako Garqi nebo Dantooine, ale závisí na něm hodně světů. Podala ti datapad s informační kartou. Jestli chceš, tady jsou podrobnosti o obou rodinách a co zatím víme o tom konfliktu. Ani jsi nezačala číst, když vás osobní transport vysadil u přístavu.

Po čtvrt hodině jste seděly v kupé pro dvanáct lidí, s mistryní jste zabraly kóji se čtyřmi sedadly. Miranda ti uklidila batoh do přihrádky nad vámi. Vypadalo to, že váš let bude poklidný a vaše kupé bez dalších pasažérů.
Jak se těšíš? Podíváš se na nový svět, poznáš nové lidi... Zeptala se Mistryně, když jste vzlétli. Opravdu k vám nikdo nepřistoupil, takže na první cestě jste měli celé kupé pro sebe.

Asmodean
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 13.5.2013 18:07:35

Re: Eleanor a Miranda - Výcvik pro Asmodea

Příspěvek od Asmodean »

Coruscant, Chrám Jedi

Mlčky jsem následovala Mirandu a srovnávala si informace v hlavě společně s mými pochybnostmi.
Mafie nemafie, stále si myslím že na tohle by stačilo pár vojáků kteří by je rychle uklidnili. Ačkoli, na stranu druhou, vojáci by zjednali smír proteď, zatímco pod pokličkou by umírali lidé.
Pokrčím rameny na znamení smíru nastoupím do civilního transportu. Ale hlavou mi stále vrtá urážka(něco o něm vím) neurážka(všichni vědí že učení nebojovým dovednostem mi moc nejde) mé nevědomosti o Ord Mantellu.
Uklidím si data o znesvářených rodinách do svého batohu a usadím se do kupé s tím že si je MOŽNÁ pročtu později.

Kosmoport, kupé

Dívám se z okna na pomalu se vzdalující budovy Coruscantu a pohled mi zůstane upřený na můj dosavadní domov, vzdalující se věže chrámu. Chrám, jediný domov který znám, tisíce fontán ke kterým jsem chodila když mi bylo smutno, výcviková místnost kde jsem mohla uplatnit svůj um a ztratit myšlenky v radosti z pohybu. Hodiny historie ze kterých jsem utíkala a zločinky které jsem vyučujícím páchala. Usměju se částečně na své vzpomínky a částečně na dotaz Mirandy.
Těším se moc.
Teď přišla má chvíle.
Těším se že poznám jednu z mála planet která zůstala věrná republice v boji se sitským imperiem. Planetu na které prošel výcvikem nejeden republikový voják protože to byla velmi důležitá planeta hlavně pro její strategické umístění na okraji.
Planeta která byla celou dobu po Coruscantské dohodě jedním obrovským bojištěm protože zatímco vláda se rozhodla zůstat věrná, obyvatelstvo a mafie proti ní bojovala, zatímco republika bránila své strategicky výhodné území.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Re: Eleanor a Miranda - Výcvik pro Asmodea

Příspěvek od R.O.F.L »

Civilní transport, kupé:

Zatímco se vaše loď prodírala corusantskou atmosférou, Miranda se na tebe po tvém proslovu trochu překvapeně podívala. Netušila jsem, že jsi taková fanynka Ord Mantelu.
Usmála se. Tohle určitě musíš mít z jednoho z těch historických dokumentů, které promítali minulý měsíc v chrámu, že? Docela mě překvapuje, že jsi se vůbec byla na nějaký podívat.
Obávám se ale, zvážněla, že budeš poněkud zklamaná pokud očekáváš, že to tam bude stejné jako před více jak třemi tisíci lety.
Váš transport mezitím vystoupal až na provozem přetíženou corusantskou orbitu a jakmile se dostat mimo gravitační pole planety, přešel na nadsvětelnou rychlost a tobě se tak naskytl pohled na barevné nebe hyperprostoru.
Pokud teď dovolíš, promluvila tvá mistryně, zatímco si jemně protahovala krk, ráda bych teď využila toho, že máme celé kupé jenom pro sebe a trochu si zameditovala bez toho, aby na mě čučel nějaký jiný cestující. V našem rozhovoru můžeme pokračovat později.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Asmodean
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 13.5.2013 18:07:35

Re: Eleanor a Miranda - Výcvik pro Asmodea

Příspěvek od Asmodean »

Civilní transport, kupé:

Ne, samozřejmě nečekám že to bude jako kdysi dávno. Alespoň ne s jejich loajalitou a opěrným bodem republikových vojáků.. Jistě mistře Mirando.

V tichosti sleduji jak se Miranda uvádí do transu, v tichosti nachází svůj vnitřní klid a regeneruje svou mysl. Mno, co teď.
Rozhlédnu se po našem soukromém kupé. Nuže, dvě sedadla, pro čtyři lidi, jedno okno podlaha strop a stěny. Nic co by poskytovalo jakoukoli možnost zabavení se. Švihnu okem po Mirandě. Snad něco čím by jsem se zabavila by se dalo provést jinde.
Po chvilkových úvahách to ale raději zavrhnu. Nejsme někde a okraji, odlétáme z hlavního města, a kdyby se tu začaly rozletovat sklenice netrvalo by dlouho aby našly pravého původce záhad. Popuzeně si odfouknu takříkajíc pod vousy.
Dobrá tedy. Tak tu budu jen tak sedět a čučet. Ale snad.. Znovu mrknu po Mirandě a po svém batohu. Někde by jsem tu měla mít skycák dříve jsem si ráda malovala snad by mi to mohlo chvíli ukrátit.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“