Výcvik pro Terrise Sorena

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, spodní patra, potemnělý byt

1 BBY

"Terrisi? Sakra, Terrisi... hej chlape!" promluvil něčí rozespalý hlas, o chvíli později se ozvala série nepublikovatelných nadávek, podivných skřeků a zvuků.

Pro člověka, který předchozí noc proflámoval a nyní se probouzel do nového dne s pěknou opicí, tohle všechno znamenalo pěkný bolehlav. Když jsi ucítil odér alkoholu, spojeného s různými pachy typické domácnosti, kterou obývá muž, bylo ti skoro na zvracení. Víčka jsi měl těžká a i když jsi už několik minut poslouchal a vnímal okolí, nemohl jsi rozlepit oči. Když už se ti to konečně povedlo, nejprve jsi viděl trochu zamlženě, až pak jsi se začal rozkoukávat. Tvé tělo ale nedokázalo akceptovat sluch ani zrak, takže dál zůstávalo bezvládné na podlaze, která ti najednou připadala tvrdá jako beton, přestože jsi si na ni evidentně v noci ustlal a nevadilo ti to.

V hlavě jsi se snažil utřídit myšlenky, než se ti podaří vstát.
Věděl jsi akorát, žes odpoledne neměl co na práci, pak ti došla nějaká zpráva od tvého přítele Jama'ala Kosgy, abys přišel k němu, že se koná nějaký mejdan... a pak... už jsi si nic nepamatoval.

Kousek od tebe opět někdo zaklel a tebe napadlo, že to musí být právě Jama'al.
_______________________________________
Tak a je to tady! Tvůj první příspěvek by měl zhodnotit situaci, popsat co asi právě tvá postava cítí a na co myslí. Nesnaž se děj moc posunout vpřed, od toho je tu moderátor. Hraješ jen za sebe, za nikoho jiného. Toť vše, hodně štěstí!
:wink:
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Terris Soren
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.6.2013 21:51:52

Re: Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od Terris Soren »

Coruscant, spodní patra, potemnělý byt

Ležím na podlaze bytu ve kterém se konal mejdan, bolí mě hlava a na moc věcí ohledně včerejšku si moc nevzpomínám. Jen nato, že my přišla zpráva od Jama'ala Kosgy, že se koná akce.

Ležím na podlaze a snažím se z této pozice dostat, ale jak mile se rychleji pohnu poskočí mi žaludek. Tak zatím zůstávám furt ležet.
Sakra, nemůžu ležet na zemi celej den, ale jakmile se pohnu šlpouchne mi v žaludku. Sakra zajímalo by mě co sem včera dělal a vypil.
Pozice v leže už mi nějak více nevyhovovala, tak jsem se pokoušel zvednout. Přitom co jsem se zvedal jsem se snažil, abych se nepozrvacel. Když jsem konečně seděl na místě na kterém jsem trávil noc, došlo mi že musím vypadnout. Ten zápach alkoholu a kouře z Ambrijského doutníku mi na lepším pocitu nepřidával. Tak jak jsem seděl se mi pomalu začal vracet zrak a sluch a napadlo mě, že Jama'al tu někde musí bejt ten by možná snad věděl co a jak. A přitom mi došla další věc. Jak jsem začal přicházet k sobě zjistil jsem, že mi chybí DC-17 necítil jsem ji na opasku.
To neni dobrý teď mi zmizel i blaster, sakra... Musim se dát dohromady a vypadnout, ale musim najít Jama'ala.
A jak jsem seděl jsem začal volat do celého pokoje.
"Héééj..Jama'ale !!!?? Si tu někde ??!!! Ozvy se!! a poslouchal jsem upřeně jestli se Jama'al neozve.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, spodní patra, potemnělý byt

Tvé pocity nebyly zrovna nejlepší, přece jen jsi nebyl zvyklý tolik pít. Když tě ale pozval starý přítel, nemohl jsi odmítnout. Avšak možná bys do toho nešel, kdybys věděl, jak se ráno probudíš...

"Jojo, jsem tady čeče... ale je mi dost blbě, asi budu muset najít zách..." nedopověděl Jama'al, který se zničeho nic zvedl asi dva metry od tebe za stolem, na kterém bylo kromě jiného několik lahví prvotřídního alkoholu. Jak rychle vstal, tak rychle vypadl z místnosti. Za chvilku už se ozývaly nepříjemné zvuky zvracejícího člověka odněkud z předsíně.

Neměl jsi u sebe zbraň, což ale nebylo zas tak neobvyklé. Pokud jsi nebyl v akci, nedělal na nějakém případu, měl jsi ji bezpečně uloženou doma. A tam byla tedy evidentně i teď.
Stejně jsi ale pomalu přicházel k sobě a čekal jsi, co ti o včerejší noci vypoví tvůj kamarád. Matně jsi si totiž vybavoval, že ti včera říkal o nějakém zajímavém kšeftu...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Terris Soren
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.6.2013 21:51:52

Re: Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od Terris Soren »

Coruscant, spodní patra, potemnělý byt

Potom co si Jama'al odběhl na "záchod", jsem se rozhlédl, konečně jsem už viděl dobře takže jsem viděl co všechno jsme byly schopni vypít. Stále mi nebylo nejlíp, ale konečně už jsem přišel alespoň k sobě. Ve vedlejší místnosti jsem slyšel Jama'ala zvracet což mi nějak dobře nedělalo, akorát mi to připomínalo jak mě bylo zle předtím.
Hm, možná bych se měl jít na Jama'ala kouknout jestli je v pohodě. No a radši možná ne ještě bych hodil šavli kdybych ho viděl. Tak jsem nechal Jama'ala být.
Jak jsem přicházel k sobě tak jsem si začal vzpomínat nato, že Jama'al povídal něco o nějakém kšeftu. Byl jsem zvědaví o co by mohlo jít a kolik bych si mohl vydělat peníze by se mi hodily. Po mé chvilce přemýšlení jsem se přeci jenom zvedl a došoural ke dveřím vedlejší místnosti kde Jama'al před chvíli zvracel.
Hele, Jama'ale sem si vzpomněl si včera říkal něco o nějakým kšeftu ne? Pověz mi víc celkem mě to zajímá peníze by se mi hodily. Jelikož jsem už Jama'ala neslyšel zvracet tak jsem čekal, že už je mu líp a byl jsem zvědaví o co se jedná.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, spodní patra, potemnělý byt

Jama'al se skutečně trochu vzpamatoval, protože se najednou objevil ve dveřích a barva jeho tváří se pomalu začala měnit ze zelenkavé opět na zdravější růžovou.

"No hele, není to nic jistýho. Znáš te pajzl, kde tančí a zpívá ta zrzavá holka vždycky v sobotu večer? Jo, tak tam jsem od místního barmana slyšel, že jistej toydarian jménem Vialouss hledá chlapy pro nějakou práci na planetě daleko odtud. Já sám bych do toho šel, ale nemůžu se vzdálit... to víš - dluhy! Musím je splatit a když se odsaď hnu, pošlou za mnou rovnou popravčí četu! Zasranej lichvář!" ulevil si tvůj kamarád, zatímco se pokoušel obléct do svého oblečení, které bylo poházeno po místnosti.

Poznal jsi, že více informací z něj asi už nedostaneš, zbývalo tedy vzpomenout si na název hospody a jít se dát do pucu, abys budil trochu lepší dojem na budoucího zaměstnavatele.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Terris Soren
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.6.2013 21:51:52

Re: Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od Terris Soren »

Coruscant, spodní patra, potemnělý byt

Poté co mi dal Jama'al informace ohledně člověka který verbuje lidi na jistou práci o které zatím nevím vůbec nic. Jako první věc co jsem udělal bylo to že jsem se oblékl a začal jsem přemýšlet jak bych toho chlápka našel.

Jama'al mi řekl, že je v baru kde tančí zrzavá holka každou sobotu. Tak nejspíš bych měl začít tím, že se porozhlídnu po tom baru a snad budu mít štestí a toho chlápka najdu. Jenom jsem už nevěděl jak se ten bar jmenoval. Aspoň jsem byl už skoro úplně střízlivej a můžu se konečně vydat hledat toho toydoriana. Akorát jsem měl hlad a líp člověk funguje když se nají. Takže začnu tím, že najdu nějaké bistro kde se dá něco zakousnout a pak budu pokračovat.

Hele, Jama'ale díky za informace pudu se nejdřív najíst a pak začnu hledat toho Vialousse jo? Tak se tu měj kdybych něco tak se ti zas někdy ozvu, měj se. Ani sem nečekal odpověď.

Tak jsem se sebral a odešel z bytu.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, spodní patra, bar "Bílá hvězda"

Když jsi během několika málo okamžiků stál před oním barem, kam te navedl tvůj společensky unavený přítel, nemohl jsi věřit vlastním očím - ač bylo teprve dopoledne, podnik doslova praskal ve švech! Což nebylo v takovém baru zvykem, obvyklá sorta návštěvníků se tu scházela až k večeru, dřívější denní doba patřila jen náhodným osamoceným hostům.

Bylo docela těžké prodrat se k barovému pultu a objednat si pití trvalo několik minut. Barman evidentně nestíhal a tebe nejspíš zajímalo, proč je tu takový mumraj. Napadlo tě, jestli to nějak nesouvisí s tou nabídkou práce...
"Hele, jseš tu taky kvůli tomu kšeftu pro Bacose Levyana? Doufám, že mě vyberou, prej je to dobře placený!" zeptal se tě nahlasl vedle stojící chlapík, dívajíce se přitom někam dopředu. Vypadalo to, že je tu odhadem dobrých 30 zájemců o práci a tebe napadlo, že šance vydělat si pořádný balík tím rapidně poklesla na minimum.
Byla tu obsáhlá sorta lidí i jiných ras, většinou pašeráci, piloti a různí žoldáci, kteří se nebojí riskovat krk pro nějakou tu zlatku.

Nezbývalo, než čekat, co se bude dít...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Terris Soren
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.6.2013 21:51:52

Re: Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od Terris Soren »

Coruscant, spodní patra, bar "Bíla hvězda"

Když jsem dorazil k baru o kterém mluvil Jama'al, dostalo mě kolik lidí tu dneska bylo, už samotný vchod dobaru byl plný. Prodíral jsem se davem skrze chodby od vchodu a měl jsem namířeno k baru, okolo byla spousta lidí kteří chodili sem a tam tak to nějakou dobu trvalo. Konečně když jsem se dostal k baru tak jsem musel čekat protože barman měl plné ruce práce. Když jsem konečně byl u baru, objednal jsem si Menkoorskou whisky a přemýšlel proč je tu tolik lidí.
Zajímalo by mě jestli všichni přišli kvůli té nabídce na práci, jestli jo tak sem asi pěkně v hají.

"Hele, jseš tu taky kvůli tomu kšeftu pro Bacose Levyana? Doufám, že mě vyberou, prej je to dobře placený!" Mě oslovil chlapík který stal kousek ode mne. Bylo tu opravdu dost zájemců o tu pracičku tak okolo 30, různých ras, pašeráci, piloti, žoldáci a ostatní. A jak jsem se tak rozhlížel napadalo mě, že šance nato abych tu práci dostal já je minimální. To jsem dopil svoji whisky a tak jsem požádal barmana o další a také jsem mu řekl ať nalije u tomu chlapíkovi co mě oslovil napadlo mě, že když si promluvíme možná z něj něco dostanu co by mi mohlo přiblížit o co de.

Když barman donesl pití tomu chlapíkovi šel jsem k němu.
Ty ses mě ptal ohledně toho kšeftu co? Jestli jsem přišel za Bocosem Levyanem. Tak má odopověd, že kvuli Bacosovi jsem nepřišel ale, hledám chlapíka jménem Vialouss a je to toydarian. Tak jestli jsi ho tu někde viděl bylo by to dobrý. Já ho vtomdle mumraji zatim neviděl. A tak trochu jsem doufal, že Vialousse zná, nebo aspoň kde by mohl být.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, spodní patra, bar "Bíla hvězda"

Ten mladík byl tak vzrušený, že ani neregistroval, že mu skoro pod nosem přistála na pultu sklenička na tvůj účet. Barman jen zakroutil hlavou, zabrblal cosi o cucákovi, a zmizel.

Pojednou dav zašuměl a někdo přidušeně zvolal: "Už jsou tady!"
Musel jsi se hodně snažit, abys zahlédl, o kom je řeč.
Do místnosti nějaký zadním vchodem vkročila nevšední dvojice - vznášející se toydarián a člověk. Tomu muži mohlo táhnout už na sedmdesát, byl hubený a mírně zhrbený. Vlasy měl bílé jako sníh a už hodně prořídlé. V jeho očích se značila únava, když těkal pohledem po celém baru a jeho návštěvnících.
Toydarián byl pravý opak. Kmital křídly, vznášel se kolem staříka a vypadal dost vitálně.

Oba dva se zastavili na vyvýšeném pódiu, kde normálně hrávala kapela, nebo tančily spoře oděné děvy. Stařec se posadil do připraveného křesla, zatímco jeho společník popoletěl před něj a zakřičel: "No tak se ztište! Nerozumněli jste? Zavřete klapačky!"
Snažil se utišit dav a docela se mu to podařilo, protože všichni už byli netrpělivostí jako na jehlách.
Pak pokračoval: "Všichni, co jste tady, jste projevili zájem pracovat pro zde přítomného Bacose Levyana a za to vám patří náš dík. Já se jmenuju Vialouss a jsem osobním tajemníkem pana Levyana. Bohužel on vám nemůže sám nic říct, protože před časem přišel o hlasivky. Ale můžete si být jistí, že se dovíte vše, co potřebujete vědět." řekl a znovu přehlédl šeptající zástup.

"Začíná to zajímavě..." prohlásil mladík a usrkl z whisky, cos objednal.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Terris Soren
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.6.2013 21:51:52

Re: Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od Terris Soren »

Coruscant, spodní patra, bar "Bíla hvězda"

Když jsem tak posedával na baru a chlapík, kterému jsem objednal drink neřekl vůbec nic, tak moji pozornost uchvátil dav, který hlásil příchod těch kteří by nám měli zajistit práci.

V baru bylo mnoho lidí tak jsem se musel celkem snažit abych zahlédl o koho se jedná. Byl to člověk tak okolo 70 let a vedle něho poletoval toydarian. Dorazili na vyvýšené podium, kde se toydarian snažil uklidňovat dav. Všichni sté nervozity měli samozřejmě upřený zrak směrem k podiju, protože všichni chtěli znát informace o tom jak budou věci probíhat. Dopil jsem svou druhou whisky, přisedl jsem k chlapíkovi kterému jsem objednal whisky, měl tam lepší výhled na podium a na celkové dění situace.

"Začíná to zajímavě..." prohlásil chlapík a usrkl z whisky, cos objednal. Jak jsem seděl vedle něho tak jsem mu přikívl na jeho větu.
Tak to určitě, akorát by mě zajímalo jak se sakra dostanu na řadu. Hm vypadá to, že si budu muset jít stoupnout tam dolů do toho davu. Hele a co vůbec ty jdeš taky nebo tu budeš zatím furt seděť? Hm, akorát tu sedí kouká do stolu na skleničku co jsem mu poslal a usrkává. Práci nejspíš dostane jen jeden z nás co tu jsou tak doufám, že to budu já nerad bych aby mi tu někdo praičku vyfouk.

No, hele nevim jak ty, ale ja teda du si pokecat s Vialoussesm, tak kdyby něco tak mě najdeš nejspíš u podia...
Sesedl jsem ze židle ze samého soustředění kvůli Vialoussovi jsem zapomněl zaplatit, ale pokračoval jsem dál k podiu a snažil se toho využít i samotný barman byl zvědaví...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, spodní patra, bar "Bíla hvězda"

Ten chlapík, co jsi jej pohostil skleničkou dobrého pití, se na tebe jen nechápavě podíval a poté se raději věnoval své sklence, dívajíce se se zájmem nadále na řečnícího toydariana.

Ten se při pohledu na své posluchače jen spokojeně ušklíbl a otočil se k starci po svém boku: "Vidíte pane, já říkal, že vzbudíme zájem! Uvidíte, že do večera seženeme dost lidí a zítra se dají do práce!"

Poté opět spočinul svým zrakem na tlačící se chamtivce, kteří by si pro kredit nechali koleno vrtat. Zájem o práci byl v těchto dobách skutečně velký, pašeráci i vesmírní piráti si za určitých okolností mohli vydělat pěkný výdělek i za jediný den, museli se však vyhýbat mnohdy nesmlouvavým imperiálním hlídkám.

Mezi lidmi pod pódiem jsi se dostal i ty do jedné z předních pozic. A z ní jsi mohl slyšet Vialoussovo pokračování.
"Pan Levyan vlastní mnoho továren a podniků zde na Coruscantu. Je velmi bohatý a dokáže ocenit služby pro něj odvedené. A jednu takovou vám nyní chce nabídnout. Pan Levyan vlastní výletní sídlo daleko odtud na planetě Maridun. Tato stavba je velice dobře opevněna, po celou dobu pánovy nepřítomnosti ji střeží ozbrojená posádka, která se taky v pravidelných intervalech hlásí."

Toydarian svými slovy způsobil, že nikdo ani nedutal a všichni čekali, co z toho nakonec bude.

Vialouss pokračoval: "Nyní již však několik dní neodpovídají na domluvený signál a my se domníváme, že by sídlo i značná část majetku pana Levyana mohly být ohroženo. Potřebujeme deset odvážných, kteří by se vydali na Maridun a zjistili, co se na místě stalo. Odměna pro každého z účastníků bude 500 000 kreditů..."

Sotva vyslovil částku, strhl se povyk, vřava a zájemci se překřikovali jeden přes druhého.
______________________________________
Chtěl bych ti připomenout to, co už jsem ti psal - nesnaž se přepisovat z mých odpovědí celé věty, přímou řeč apod. Vyvaruj se toho prosím! ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Terris Soren
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.6.2013 21:51:52

Re: Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od Terris Soren »

Coruscant, spodní patra, bar "Bíla hvězda"

Když jsem se dostal do předních řad davu, tak jsem mohl poslouchat Vialoussovu nabídku na práci. A jak jsem tak poslouchal došlo mi, že to nebude žádná sranda, ale bylo mi to jedno teď bych riskoval i život pro pár kreditů. Ale jakmile jsem uslyšel 500 000 kreditu najednou jsem ztratil dech..

"500 000 kreditů??? Paráda.. konečně nějaký prachy. Jsem si tiše řekl pro sebe. Když řekl částku jako odměnu za splněnou misi bylo to ještě horší dav se začal chovat nepříčetně až dokonce násilně.
Takže 500 000 kreditů.. tak jestli to dokážu tak si konečně koupím Katarn class commando brnění i z mém vysněném Alpha-3 V-wingem, tu práci musim sakra dostat, klidně někoho oddělam jen abych to dostal. Pomyslel jsem na všechny věci co bych si rád pořídil splněním úkolu.

Po mé chvilce přemýšlení jsem se začal cpát dopředu a nahlas křičel, abych se dostal do toho teamu co pojede na Maridun. A doufal jsem, že si mě všimnou a budu vybrán..

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, spodní patra, bar "Bíla hvězda"

Toydarian Vialouss se ani nesnažil zakrývat nadšení a hluboké uspokojení v tom, jak bandu kreditůchtivých žoldáků zvedla ze židlí horentní suma, za kterou by mohli nějaký čas žít bez obav a věnovat se pití, hazardu nebo děvkám.

"Jen klid, dámy a pánové! Na všechny se dostane! Jeden po druhém mi tady nadiktujete vaše nacionále. Stačí jméno, odkud jste a jaké máte přednosti či specializaci. Pak se podrobíte malému testu a vybraní šťastlivci pak budou vysláni osobní luxusní jachtou pana Levyana na Maridun. 50 000 kreditů dostanou všichni vybraní jako zálohu ještě dnes, zbytek po úspěšném provedení akce. Prosím seřaďte se, ať můžeme začít..." snažil se překřičet Levyanův tajemník běsnící dav.

Ale přitomní ziskuchtivci se překvapivě projevili jako spořadaní zájemci o práci, takže za chvíli tu stál zástup osob, čekajících až na ně dojde řada. Jen pár opilích rodianů bylo hned vyvedeno ochrankou baru, protože už nejevili zájem a spíše potřebovali na vzduch.

Za tebou se ozval známý hlas, mladík od baru: "Tak co, jdeme do toho? Já chci tu práci! pokud ji dostanu, oplatím ti tvoje pozvání na drink. Jmenuju se Gaft."
Stáli jste někde uprostřed asi 30-členné řady, takže jste měli chvilku času.
Mladíkovi bylo asi 20 let, měl černé havraní vlasy padající mu až na ramena. Na hlavě měl zářivě bílou členku z nějaké neznámé kůže. Vypadal na cucáka, ale oblečen byl slušně a přes rameno měl docela nový blaster typu Hall Sweeper. Tuhle karabinu jsi občas mohl vidět u trandoshanů, jen mizivě jsi si vzpomněl, že snad existoval nějaký klan, jenž ji hojně užíval. Ale to nebylo důležité, mladík ji zřejmě koupil, či jinak "poctivě" získal. Nepřipadalo ti, že by kvůli ní zabíjel...

Gaft ti podal letmo ruku, nezapomínal však kontrolovat, jak postupuje řada k Vialoussovi.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Terris Soren
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.6.2013 21:51:52

Re: Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od Terris Soren »

Corsucant, spodní patra, bar "Bíla hvězda"

Jak jsem stál ve frontě na práci pro Vialousse, tak mě oslovil mladík z baru, který také stál se mnou ve frontě. Poté co na mne promluvil mi konečně řekl své jméno, Gaft. Pak mi podal ruku. Opětoval jsem jeho podání ruky, protože bylo dobrý si udělat pár nových přátel.

Jo, mohli by jsme. Potřebuju a chci ty prachy musím si zato pořídit pár věciček. Tak jestli chceš mohli by jsme jít do toho jako team, co říkáš? Mluvil jsem nadšeně z radosti z toho, že bych mohl mít na tuto práci parťáka a že by se věci vyvíjeli méně složitě. Sice mi Gaft připadal svým způsobem zvláštní, ale nějak mi to nevadilo. Navíc si nešlo nevšimnout karabiny Hall Sweeper, která patřila mezi solidní kousky, sice to nebyl můj styl ale uznání má.

Potom co jsem se více méně seznámily jsem si dával hlavně pozor nato jestli se někdo nechce napasovat do fronty. Bylo to vůbec jedno z nejdelších mých čekáních vůbec, to nejspíš proto, že se jednalo o tak důležitou věc. Když jsem si tak uvědomoval, tak se jedná o první můj kšeft většího rozsahu. Jak ostatní dávali o sobě informace, tak se fronta konečně začala hýbat a už jsem jen doufal, že na náš příjde řada..

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od East.Wood »

Corsucant, spodní patra, bar "Bíla hvězda"

Gaft se při tvých slovech stále rozhlížel po ostatních lovcích a zabijácích, takže tě vnímal jen okrajově. Slovo "team" ale zachytil a ušklíbl se: "No pokud budem oba vybraný, tak to jako tým budeme muset udělat, že jo?!"
Měl pravdu, prozatimní informace hovořily o tom, že deset statečných bude muset spolupracovat. Nebezpečí mohlo číhat všude a každá frajeřina a nerozvážnost by mohla stát životy vás všechny.

Vialouss mezitím sbíral informace o jednotlivých přihlášených. U některých uznale pokyvoval hlavou, či pronášel nějaké poznámky. Už ale prošli i tací, u kterých se toydarian zatvářil, jako by viděl gamorreána stát na hlavě a žonglovat přitom s termálními detonátory. Možná se mu prostě nehodili do krámu, nebo byli svým způsobem až příliš horliví a řekli mu něco, co slyšet rozhodně nechtěl.

Ať tak či onak, řada se pomalu zkracovala a před vámi bylo už posledních pár osob.
Vzrušení stoupalo.

Najednou jsi slyšel: "A co ty? Hej?!"
Byl to Vialouss. Musel jsi asi na chvilku přestat vnímat, protože jsi byl právě na řadě.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“