Xena- Divoké klání (Mandalorian)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Xena- Divoké klání (Mandalorian)

Příspěvek od Mandalorian »

Vstupní hala, Stadion, Ord Mantell, Střední okraj

Co? Kdo? Já? Terorista? Nebuďte směšní...
pánové se předvedli, jako tupci co neví co chtějí. Teda teď už ví, chtějí abych šla s nimi. Šest na jednu, ti jsou teda odvážní.
Mám bojovat? Je jich šest a teď, už se rozptýlili, což je blbé, a jako jedi bych se měla více snažit najít mirumilovnou cestu. Odejít? Asi mě nenechají. Vzdát se? Nepřijatelné, zvláště bez boje. Hrát o čas? To asi bude to pravé. Vousáč se už probouzí a když na něco příjde, mohl by je překvapit zezadu a zdola.
A šaty bys nechtěl?
s temito slovy si odepnu kovový meč a hodím ho na podlahu
Budu si stěžovat, kvůli vašim barbarským způsobům ohledně policejní práce a neinformovaní veřejnosti kvůli tereristické hrozbě. Takže mi pánove řekněte svá jména a čísla...
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: Xena- Divoké klání (Mandalorian)

Příspěvek od Needay »

Vstupní hala, Stadion, Ord Mantell, Střední okraj

Vy jste Jedi?
Nejvýše postavený se zalekne ale pak, jako by se z ničeho nic vzpamatoval a vrátila se mu hrdost. Svůj blaster vrátil do koženého pouzdra a ruce sepjal za zády. Jeho podřízení muži na tebe stále mířili, on se rozpovídal, bradu měl vysoko vztyčenou.
To přeci nebude nutné, muži nahoře by z tohoto incidentu neměli největší radost.
Nian se stále válel na zemi, třasot přestal, zdálo se, že snad usnul, jeho občasné zachrochtání se snažili lidé z bezpečnostního přehlédnout a nespouštět z tebe pohled. Velitel sešel několik schodů k tobě.
Navíc tu máme fakt, kdy jste byli přistiženi, při násilné činnosti, z toho by také nebyli nahoře načení.
Pohlédl na mladíka a znovu zpět na tebe.
Pokud nemáte jiné východisko, půjdete s námi na policejní stanoviště Jedijko!
Zamračil se, snažil se z vzniklé situace vysoukat případně i něco získat.
Briane, nasaďte jí pouta.
Voják stojící nejblíže k tobě uschoval blaster do pouzdra a odepl od opasku dva náramky, mezi nimiž se po nasazení vytvoří magnetické pouto.
Je mi to líto.
Uctivě pronesl policista a nastavil náramky, aby sis je nechala zacvaknout, čekal, až pozvedneš ruce. Druhý nejblíže mířící se natáhl pro tvůj válcovitý meč, aby jej mohl zabavit a uschovat na svém opasku. Když si to tak spočítáš, už na tebe míří pouze tři.
Obrázek


Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Xena- Divoké klání (Mandalorian)

Příspěvek od Mandalorian »

Vstupní hala, Stadion, Ord Mantell, Střední okraj

Jedi? Kde?
rozhlédnu se okolo, zda neuvidím někoho v lesklé zbroji se zářícím mečem. Nikoho takového jsem však neviděla. Velitel se zmínil cosi o nenutnosti a o mužích nahoře. Podívala jsem se nahoru, ale tam žádní muži nebyli. A co je mi také, do radostí a strastí nějakých chlápků.
Při násilné činnosti? Jaké prosím vás? Nebuďte směšný? Celé vaše entrée je pitomé, ale to co předvádíte nyní je šílené... ba dokonce skandální... a o jakém východisku tu pořád mluvíte a proč mně furt říkáte jedijko?
pak mi došlo, o jakém východisku taky zlaťák mluví.
Tak na jiném východisku si nechte jen zdát! Podle paragrafu § 185 trestního zákoníku za toto dostanete až deset let! Pche, prej pěknej výlet...
vydechnu
Líto? No, to si nechej na soudce a nebo do vězení...
a udělám krok zpět.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: Xena- Divoké klání (Mandalorian)

Příspěvek od Needay »

Vstupní hala, Stadion, Ord Mantell, Střední okraj

Z počátku se z velitelovy tváře dalo vyčíst zmatení, myslel, že to v tvé hlavě nejspíš nebude v pořádku ale jenom co tvůj pohled sledoval ke stropu, došlo mu, že si z něj tropíš šoufky. Rozuzlený opět přešel k původnímu plánu, odepl knoflíček a vytáhl blaster, který nevypadal, na to by aby měl stejnou omračující funkci, jako výbava jeho kolegů. Počkal si, jaká bude tvá reakce a zdali přijmeš pouta dobrovolně. Podle jeho předpokladu se tak nestalo. Namířil na tebe svojí zbraní.
Když už jsem k povýšení vždy tak blízko, nějaký idiot všechno posere. Teď jste tu vy, a já si nenechám svoji šanci znovu proniknout mezi prsty. Už žádné vyřizování drobných loupeží!
Odjistil pistol a zamířil ti přesně mezi oči.
Tenhle okrsek je pod mojí ochranou, Jedi.
Tvůj meč byl v rukou jednoho z bezpečáků, velitel zvedl ruku, každou chvílí jí spustí dolů a ty budeš zahrnuta omračovací palbou. V nejhorším případě zraněna směšnou a malou hračkou zlaťáka. Musíš něco učinit dřív jak oni, nebo tato mise bude mít krátkého trvání.
Obrázek


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“