výcvik pro Terka Wolfireho (Lord Reconov da Nova)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

výcvik pro Terka Wolfireho (Lord Reconov da Nova)

Příspěvek od Mandalorian »

Tatooine, bar Saeco

Těla dárců tvých vibročepelí již byla odstraněna, místo jejich skonu uklizeno a Myr o nějaký ten kredit chudší. Obě dvě těla uklidil droid majitele a Myr mu za to zaplatil. Myr, chlápek kterému táhlo na čtyřicet let, s vysokým čelem, špatně srostlým nosem a beze zbroje seděl v boxu naproti tobě. Jeho HB-9 zabírala místo vedle něj a žádné jiné zbraně jsi neviděl. Myrova HB-9 byla sice trošku obnošená, ale vypadala udržovaně. Chlápek pomalu dopíjel z vysoké sklenice tmavě hnědý nápoj, patrně v něm nebyl přítomen žádný silný alkohol, a díval se na tvoji pušku. Zakroutil hlavou...
Zajímavá volba, ale tady na okraji vhodná. Jakásik modifikace, snad bude k něčemu. Zabít dokáže a obrat mrtvého taky. Bude zábava...
Podíval se kamsi do baru na skupinku ozbrojenců v jiném boxu, řádně upil ze sklenice, otřel si krátký vous do rukávu, podíval se na tebe a spustil.
Tak kolik chlapče? Kolik jsi zabil lidí? Ty dva nepočítej. A nějaké další schopnosti co by se hodili. Povídej a hlavně nepřeháněj.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lord Reconov da Nova
Učedník
Učedník
Příspěvky: 21
Registrován: 18.9.2013 15:51:27
Bydliště: To kdybych věděl :D

Re: výcvik pro Terka Wolfireho (Lord Reconov da Nova)

Příspěvek od Lord Reconov da Nova »

Tatooine, bar Saeco

Seděl jsem v boxu s Myrem. Zeptal se mě, jestli už jsem někoho zabil lidí. /Abych řekl pravdu kromě těch dvou ještě nikoho. A co se týče těch schopností, dokážu se docela dobře plížit. Když jsem chtěl někam jít, ale věděl jsem že by to táta neschválil, musel jsem se ven proplížit. Když pracoval, tak to nebyl to problém, ale když byl doma, tak jsem se musel dostat ven aniž by si mě všiml. A navzdory tomu, že táta měl výborný sluch a podlaha místy vrzala, mě nikdy nechytil./. Myr pokýval hlavou a zamyšleně se podíval do stolu. Zeptal se mě, kde jsem přišel k těm zbraním. /Používal je táta, když dělal lovce odměn. Pak ale potkal moji matku a sekl s tím. Než umřel, tak mi je daroval./. Myr se opět zamyšleně podíval, ale tentokrát na mě. Docela by mě zajímalo, co se mu honí hlavou.. Nakonec se zeptal co se mu stalo. /Zabil se, když pracoval./. Na to se zeptal jak. /Nechci se o tom bavit./ odvětil se. A on se zase zamyšleně zahleděl.
Taky jste si někdy přály, aby zvítězilo zlo?

Přidejte se k Temné straně

(Dark Side 4EVER)


Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: výcvik pro Terka Wolfireho (Lord Reconov da Nova)

Příspěvek od Mandalorian »

Tatooine, bar Saeco

Když Myr vycítíl, že jsi skončil s odpověďmi, objednal si další pití a začal vyzvídat. Zvedl levou ruku a zvedl ukazováček
Takže plížení a asi talent pro střelbu na větší vzdálenosti. To vypadá spíš na odměny za mrtvé než za živé, ale i takové se najdou. Případně žoldačina by taky nemusela být špatná. I když nejsi zrovna nenápadný, tvůj vstup byl všechno možné, jen ne nenápadný.
zamračil se a na levé ruce vztyčil prostředníček
Tak mě napadá, říkáš že tě nikdy nechytil, ale neříkáš nic, že by to nepostřehl. Takže skill v plížení možná nebude moc velký, škoda.
to mu obslužný droid donesl objednané pití.
Safra, to je rychlost...
ale nápoji se nevěnoval.
Jinak nějaké znalosti a schopnosti? Technika? řízení? řeč? výbušníny? Pilotáž? Jedy? Zabezpečovací zařzení?
s tímto proslovem pozvedl prsteníček. pozvedal i malíček, ale zastavil jej a na chvíli se zapřemýšlel.
Nebudu jitřit čerstvé rány
a malíček složil do dlaně a dodal.
Hmm, když už tu tak sedíme... nedáš si něco k pití? Platím.

------
nehraj za NPC
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lord Reconov da Nova
Učedník
Učedník
Příspěvky: 21
Registrován: 18.9.2013 15:51:27
Bydliště: To kdybych věděl :D

Re: výcvik pro Terka Wolfireho (Lord Reconov da Nova)

Příspěvek od Lord Reconov da Nova »

Tatooine, bar Saeco

/Tak jo dám si lominské pivo. A co se týče těch schopností, táta mi jednou ukazoval jak obejít zámek od naší chaty kdybych je kdybych se nemohl dostat dobnitř. Ten zámek nebyl nic extra, ale taky to nebyl žadnej nespolehlivej krám a jsem docela dobrej v řízení spídru. Když měl otec nějaké jednání nebo když jel a známým, nechal mě řídit a šlo my a co se týče toho ostatního, vždycky jsem se rychle učil, takže kdyby mi někdo ukázal jak na to, tak bych to zvládl./ droid mi mezitím přinesl nápoj. Upil jsem ze sklenice a dodal /A k tomu plížení, táta nebyl zrovna nadšený z mých výletů. Párkrát se mi zdálo že jde za mnou. A pokud opravdu šel za mnou, tak to stejně dřív nebo později vzdal./. Znovu jsem se napil a hleděl střídavě na východ, na bar a na Myra. ani bych se nedivil, kdyby tu ti dva, co jsem je poslal k Sithu při mém příchodu, měli nějaký kamarády. Bude lepší si dávat bacha, dokud nezmizím alespoň z tohohle bohem zapomenutého baru. Znova jsem se napil a pohlédl na Myra.
Taky jste si někdy přály, aby zvítězilo zlo?

Přidejte se k Temné straně

(Dark Side 4EVER)


Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: výcvik pro Terka Wolfireho (Lord Reconov da Nova)

Příspěvek od Mandalorian »

Tatooine, bar Saeco

Na tvoji obsáhlou odpověď jen Myr zamručel
Hmmmmmmmm
a poškrábal se vzadu na hlavě v řídnoucích vlasech.
Nic moc, ale lepší než blasterem do oka. A když budeš mít štěstí a přežiješ, snad z tebe i něco bude.
Po těchto slovech se Myr začal věnovat své sklenici a odmlčel se.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lord Reconov da Nova
Učedník
Učedník
Příspěvky: 21
Registrován: 18.9.2013 15:51:27
Bydliště: To kdybych věděl :D

Re: výcvik pro Terka Wolfireho (Lord Reconov da Nova)

Příspěvek od Lord Reconov da Nova »

Tatooine, bar Saeco

Pomalu jsem upíjel svoje pití a položil jsem si blaster hned vedle sebe na lavici, abych moch co nejrychleji reagovat, kdyby se něco semlelo. Párkrát se mi zdálo že mě někdo sleduje, ale dotyčný se dřív nebo později začal zabývat jinými věcmi. To že mě tolik lidí sleduje, mě ani moc nepřekvapovalo, vzhledem k tomu, že jsem před chvílí zabil dva chlápky. Začínam být paranoidní, pomyslel jsem si, ale paranoia mě může stejně dobře zabít jako zachránit. Opravdu, čím dřív odsud zmizím, tím líp pro mě. Pohodlněji jsem se usadil a podíval se na Myra.
Taky jste si někdy přály, aby zvítězilo zlo?

Přidejte se k Temné straně

(Dark Side 4EVER)


Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: výcvik pro Terka Wolfireho (Lord Reconov da Nova)

Příspěvek od Mandalorian »

Tatooine, bar Saeco

Ty ses díval na Myra, Myr na tebe a věnovali jste se pití. Myr dopil dříve, položil prázdnou sklenici na stůl a odstčil ji od sebe, další pití však neobjednával. Odfrkl si, zamumlal cosi o uchách dívaje se na tebe. Nakonec se opřel o stůl a naklonil se k tobě.
To nemáš žádné otázky? Opravdu?
a ztěžka dosedl zpátky na své místo
Nejseš trošku moc důvěřivej? Přjdeš si sem, zabiješ dva chlápky, neznámý ti nabídne pomoc a tobě se v před očima neobjeví varovný nápis "proč?" "co z toho má?" či něco takového.
mávl rukou tvým směrem
Původně jsem ti chtěl nabídnout členství v naší skupině, ale takhle to vypadá jen na menší výpomoc. Od koho sehnat práci, kde nakoupit a tak... co ty na to?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lord Reconov da Nova
Učedník
Učedník
Příspěvky: 21
Registrován: 18.9.2013 15:51:27
Bydliště: To kdybych věděl :D

Re: výcvik pro Terka Wolfireho (Lord Reconov da Nova)

Příspěvek od Lord Reconov da Nova »

Tatooine, bar Saeco

Myr mě pravdu. Jsem trochu moc důvěřivej. Ale v tuhle chvíli mi jde jenom o to sehnat práci. Budu rád za každou výpomoc. Rád bych si co nejrychleji sehnal práci. A máš pravdu měl bych být opatrnější. příště jsi už dám pozor. Dopil jsem a slenici postavil na okraj stolu.
Taky jste si někdy přály, aby zvítězilo zlo?

Přidejte se k Temné straně

(Dark Side 4EVER)


Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: výcvik pro Terka Wolfireho (Lord Reconov da Nova)

Příspěvek od Mandalorian »

Tatooine, bar Saeco

Myr se uchechtl
Hele, měl? Příště? Tak mladej je optimista a nebo snílek. Být optimistou je nevýhoda. A být snílkem je hloupé. Snílky galaxie zabíjí. A to si mladej nech vyrýt na svoji zbraň.
Myr vstal a řekl
Pro dnešek je to všechno. Žádnou práci zatím nemám, ani pro sebe, ani pro tebe. Zítra tady v tuto dobu, bych měl něco mít. Pokud teda budeš mít zájem přijď.
Načež se otočil a vydal se ke stolu, na který se čas od času podíval. U toho stolu seděli dva muži podobného věku co Myr a mladší twielk. Twielk měl na klíně jakousi zeltronku, co se k němu celkem měla.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lord Reconov da Nova
Učedník
Učedník
Příspěvky: 21
Registrován: 18.9.2013 15:51:27
Bydliště: To kdybych věděl :D

Re: výcvik pro Terka Wolfireho (Lord Reconov da Nova)

Příspěvek od Lord Reconov da Nova »

Tatooine, ulice města

Poté, co jsem vypadl z baru jsem začal hledat nocleh. Naštěstí mi kapitán lodi, která mě se dovezla, doporučil noclehárnu svěho známého. Slunce už začalo zapadat a já si pomyslel: Myr má pravdu, jak řekl, jsem moc velký optimista a snílek. Pokud se alespoň trošku nezměním, nebudu asi žít moc dlouho. Cesta z baru do noclehárny trvala asi 10 minut. Zvenku vypadala docela dobře. Vstoupil jsem dovnitř.
Taky jste si někdy přály, aby zvítězilo zlo?

Přidejte se k Temné straně

(Dark Side 4EVER)


Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: výcvik pro Terka Wolfireho (Lord Reconov da Nova)

Příspěvek od Mandalorian »

Tatooine, Hostel u tržiště

Podnik, který ti doporučil byl zpola obsazený hostel jenž zažil lepší časy, které se už asi nikdy nevrátí. Většina klientů byla z planety a povětšinou se jednalo o obchodníky s teplou vodou a nebo námezdní síly. Ubytován si byl v jednom z pokojů pro šestnáct lidí, kde vás přespávalo osm. Ač kvalita služeb, ani podniku neodpovídala ceně, postel byla čistá.

Tatooine, ulice Mos Eisley

Bylo půl jedenácté ráno, když tě obsluha vzbudila a vykázala ven se slovy, že otvírají až v šest večer. Skončil jsi na ulici s mírným provozem u rušného tržiště a jakéhosi výrobního podniku, jehož provoz teď smrděl. Okolí vypadalo stejně ošuntěle a nuzně jako hostel ve kterém jsi přenocoval. Jediné co nuzné nebylo byla dvojice landspeederů plná stormtrooperů, která projela okolo aniž by zpomalila a dvojice speedrových motorek s řidiči v lehkých zbrojích. Stáli přes ulici a sledovali provoz.
Do schůzky s Myrem zbývalo několik hodin.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lord Reconov da Nova
Učedník
Učedník
Příspěvky: 21
Registrován: 18.9.2013 15:51:27
Bydliště: To kdybych věděl :D

Re: výcvik pro Terka Wolfireho (Lord Reconov da Nova)

Příspěvek od Lord Reconov da Nova »

Tatooine, tržiště

Zamířil jsem na tržiště. Dal se tím docela zabít čas. A hlavně by se tu daly sehnat nějaký plášť s kapucí a šátek na zamaskování. Když se někdo v corellianským oblečení potlouká po Tatooinu, zákonitě to musí upoutat pozornost. Dlouho jsem nemohl najít nic vhodného. Prošel jsem skoro celé tržiště a pomyslel jsem si: Asi bych toho měl nechat a jít směrem k baru. Ale pak se na mě usmálo štěstí.
Taky jste si někdy přály, aby zvítězilo zlo?

Přidejte se k Temné straně

(Dark Side 4EVER)


Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: výcvik pro Terka Wolfireho (Lord Reconov da Nova)

Příspěvek od Mandalorian »

Tatooine, tržiště

Tržiště bylo plné stánků se zbožím, prodejců, droidů, zákazníků a čumilů. Obě tatooinská slunce stála vysoko na obloze a na ulici panovalo vedro k padnutí. Procházel jsi okolo různých stánků, tu s alkoholem, tu s několika málo droidy, hned vedle zas nějaké ovoce. Nakonec ti padl do oka naprosto všední plášť šedé barvy s kapucí. Když ses ho chtěl dotknout, ozvalo se
Chicka asyui-ln!
a na pult vyskočil malý tvor a chytl tě nohama pod krkem.
Yoka do oda!
malý tvor se vztekal, ale nikdo okolo se do vašeho sporu nechtěl zaplést.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lord Reconov da Nova
Učedník
Učedník
Příspěvky: 21
Registrován: 18.9.2013 15:51:27
Bydliště: To kdybych věděl :D

Re: výcvik pro Terka Wolfireho (Lord Reconov da Nova)

Příspěvek od Lord Reconov da Nova »

Tatooine, tržiště

Skočil na mě tak prudce, že jsem ztratil rovnováhu a spadl na zem. Držel se mě tak silně, že všechny moje pokusy se zbavit vyšly na prázdno. Snažil jsem se něco vymyslet, ale pod tlakem sem nikdy nedokázal pořádně přemýšlet. V tu chvíli mě něco napadlo. Letmo jsem se podíval na pouzdro s blasterem. Blaster byl furt v něm, ale nepamatoval jsem si jestli ho mám odjištěný. No co, snad to zabere. Jednou rukou jsem se bránil a ta druhá bleskově vystřelila k blasteru. O vteřinu později mu přitiskl blaster ze spoda k bradě. Tak fajn, konec srandy.
Taky jste si někdy přály, aby zvítězilo zlo?

Přidejte se k Temné straně

(Dark Side 4EVER)


Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: výcvik pro Terka Wolfireho (Lord Reconov da Nova)

Příspěvek od Mandalorian »

Tatooine, tržiště

Oda...
zavrčel útočník a pustil tě. Pomalu udělal pár kroků zpět ke stánku, odkud vyskočil. Stál tam nehnutě a probodával tě pohledem.
Do vaší potyčky se nikdo z kolemjdoucích nezapojil, a když jsi vytáhl blaster, bezprostřední okolí se vylidnilo a pár lidí zalehlo za pult. Místní se rozhodli držet se z dohledu a nezapojovat se. Jedninou výjimkou byl jeden muž v lehké zbroji, který vás sledoval, ale k ničemu se neměl. Útočník se jej snažil pohledem přinutit k nějaké reakci, ale marně. Chlápek stále stál na místě a blaster nechal v pouzdře.
Tvor nechal marné snahy a díval se po tobě.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“