Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Gwendolin »

Pro hrst kreditů

Píše se rok 26 BBY. Maxo Vista vyhrává Galaktické Hry a Republika se těší relativně klidnému období míru. Mladý lovec lidí jménem Karza Tann se po smrti otce zbavý většiny majetku a za utržené peníze sežene odvoz na Měsíc Pašeráků. Hnán pomstou a touhou po novém začátku míří na jedno z nejnebezpečnějších míst galaxie...



Nar Shaddaa, Undercity, přistávací rampa.

Po několika hodinovém letu ses konečně ocitl na pevné zemi. Dala-li se tak vysunutá přistávací rampa v průmyslové části Spodních pater města nazvat. Jako první tě na Měsíci Pašeráků přivítal silný zápach a těžký vzduch obohacený o smog. Přírodu bys na tomto místě hledal marně. Stejně jako Coruscant, byl i Nar Shaddaa jedno velké město. Za tvými zády nakládal postarší muž společně s droidem bedny do svého frachťáku. To jemu si vděčil za bezpečný přesun z Ord Mantellu. Poté co si mu zaplatil dohodnutou částku se s tebou rozloučil a jako bonus přihodil dobrou radu:

Jestli máš silný žaludek a sháníš nějakou fachu, tak se zastav v podniku Malreauxká růže. Řekni, že tě posílá Arn.

Nicméně kde se tento podnik nachází ti již pilot nesdělil. Možná tak učinil záměrně, aby ti hledání "fachy" příliš nezjednodušil. Nyní záleželo jen na tobě, kam se rozhodneš jít. Co se denní hodiny týkalo, zde v Undercity bylo jedno, zda je den či noc. Hustá zástavba a vysoké mrakodrapy znemožňovali slunečním paprskům proniknout až k povrchu měsíce.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co máš dělat víš, takže přeji hezkou zábavu.
:)
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Artie

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Artie »

Nar Shaddaa, Undercity, přistávací rampa

Ucítil jsem mírné trhnutí svého těla když kosmická loď dosedla na pevnou zem a začala se vysouvat plošina.
Vystoupil jsem z lodi a došlápl na povrch přistávací rampy.
Áh, to je úleva. Pomyslel jsem si když jsem po dlouhém letu protáhl své ztuhlé končetiny.
Starší pašerák mi řekl o podniku Malreauxká růže, její umístění však nespecifikoval, což mi moc příjemné nebylo.
A kde ten podnik najdu? To už ale pašerák slyšet nemohl, nebo jen dělal, že neslyší.
Jako první jsem se vydal pryč z přistávací plošiny do města, a porozhlédnul se po "Růži".
Určitě nehledám žádný nápadný podnik, spíše to bude nějaká menší budova ne hned vyditelná. Přeci jen nemohu očekávat, že měl ten muž, jakže se jmenoval, Arn? jestli je to pravé jméno, známého v některém z luxusních podniků.
Hledám někoho kdo má ve tváři napsané "Já vím všechno a najdu kohokoliv nebo cokoliv." někoho takového bych se pak mohl zeptat jestli náhodou nezná podnik Malreuxká růže. Je docela možné, že by takový člověk chtěl kredity, na druhou stranu je málo lidí co by chtěli kudlu v zádech, ještě uvidím jak info získám.
Až najdu podnik, začnu pátrat po muži, který poskytl málo informací, muži, který může za smrt mého otce.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa, Undercity, Průmyslová zóna

Areál s přistávacími rampami a k nim přilehlými sklady přetékal životem. Dělníci a technici kmitali mezi jednotlivými stanovišti. Za pomocí hydraulických zvedáků a repurzorových vozíků nakládali a vykládali bedny se zbožím. Na celé hemžení dohlížel nebezpečně vyhlížející gran s cigaretou v pravé ruce. Pokud zaznamenal, že někdo nepracuje tak jak má, okamžitě onoho lenocha pokáral. Nyní svou přítomností obšťastňoval durose v letecké kombinéze. Přestože si od dvojice stál nejméně osm metrů, nemohl si nezaslechnout část rozhovoru:

Je mi jedno, že ses zdržel na celnici! Měls tu být už před dvěma hodinama. Výmluvy mě nezajmaj. Za ty si děvku nekoupím! Zaplatím ti třetinu z původní ceny. A to sem ještě moc velkorysej!
Odplivl si muž a dlouze potáhl. Cigaretový kouř následně vyfoukl na rozklepaného pilota. To už si však opouštěl areál a ocitl se na ulici. Špinavá, převážně továrními budovami lemovaná promenáda vlevo vedla na stanoviště hromadné dopravy, na kterém se právě nacházelo několik bytostí. Každá z nich měla na sobě montérky potřísněné skvrnami od oleje. Pravděpodobně za sebou měli dlouhou směnu, což si odhadl z jejich unavených a strhaných výrazů. Pokud by ses rozhodl jít vpravo, asi po pěti minutách chůze by si minul turbovýtah. O několik metrů dál se ulice rozšiřovala a tovární budovy doplňovali ubytovny a různé podniky. Nejzářivější poutač patřil kantýně Banshee. Hned vedle ní stála jídelna s honosným názvem Na konci vesmíru. Kolem těchto dvou lokálů bylo nejvíce rušno. Své kredity zde neutráceli jen místní, ale i přespolní. Mezi bytostmi pobíhali skupinky dětí v potrhaném oblečení. Hubené ručky natahovali k dospělým, doufaje, že odměkčí jejich srdce a přilepší si tak. Opačnou taktiku zvolil bezdomovec sedící dva metry od turbovýtahu. Před sebou měl položenou plechovou misku, kterou nepřestával hypnotizovat očima.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Artie

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Artie »

Nar Shaddaa, Undercity, Průmyslová zóna

Zasranej držkredit, někdy lidi vážně nemaj pochopení.
Pomyslím si, když slyším toho týpka nadávat na pilota.
Pilot si ještě vysloužil zakouřený obličej, zatímo jsem šel dále.
A ocitl jsem se na rozcestí.
Hmm... na levo je hromadná doprava, to by se mohlo hodit, ale teď ještě ne.
Říkám si zatímco se dívám doleva na ty muže v montérkách, zřejmě nějaké opraváře.
A tak jsem se rozhodl jít doprava.
Nějako chvíli jsem šel, míjel lidi i jné rasy s pochybnými a ještě více pochybnými vzezřeními, také jsem prošel kolem turbovýtahu, a ocitl jsem se u kantýn, příbytků a jiných podobných podniků.
Sakra je docela těžký hledat malý podnik, když mě pořád oslňuje ten poutač kyntýny Banshee.
Musel jsem přivřít oči, aby jsem přes to světlo rozeznal nápis na vedlejší budově, bylo na ní napsáno "Na konci vesmíru" a očividně se jednalo o jídelnu.
Tam bych mohl najít někoho s informacemi.
Blesklo mi hlavou a vydal jsem se tedy k jídelně.
Otevřel jsem dveře a vstoupil dovnitř, než jsem se rozkoukal, nějaká chvilka uběhla.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa, Undercity, jídelna Na konci vesmíru

Podnik, do kterého si vstoupil, nepatřil mezi nejhonosnější, ale na poměry Nar Shaddaa byl vcelku čistý. Na dlážděné podlaze se sem tam povalovalo nějaké to smítko či drobek. Kovové, snadno umyvatelné stoly a židle, byli v místnosti rozestavěny do tvaru písmene U. Po tvé levé straně se nacházel vstup na toalety a přímo naproti vchodu výdejní okénko, skrz které bylo vidět do kuchyně, kde nyní besaliský kuchař připravoval jednu ze svých specialit. Na place obsluhoval zákazníky droid. Podle hodin na stěně byl právě čas pro pozdní oběd. Nebylo tedy divu, že všechny stoly, až na dva u okna a zároveň nejblíže vchodu, byly obsazeny. Jakmile si se posadil, mohl si začít studovat jídelní lístek:

Kód: Vybrat vše

Pití:
Ardees, Boga noga, Daranu, Elshandruu Pica Thundercloud, Juma juice, Juri juice, Jádro reaktoru, Jawské pivo, Caffa

Jídla:
Salát z kyselé řepy, Ovesná kaše se slaninou, Shaačí roštěná, Namanský krémový koláč, Banthí burger

Sladkosti:
Kůra stromu Oro, Brawballo, Gem 
Cena pokrmů a jídel se pohybovala od 3,5 kreditu až k 25 kreditům. Asi po pěti standardizovaných minutách se k tvému stolu konečně dostavila obsluha.

Vítejte Na konci vesmíru. Co Vám mohu přinést?
Promluvil droid ženským, mechanickým hlasem. Objednávku si pečlivě zaznamenal do datapadu a zamířil k výdajovému okénku. Nyní se ti naskytla příležitost blíže si prohlédnout zákazníky. U stolu na protější straně seděla trojice aqualishů a o něčem diskutovala ve svém rodném jazyce. Za nimi popíjel caffu bith. Na desce stolu měl položenou píšťalu, snadno sis tedy mohl domyslet, čím se tato bytost živila. Zasyčeli dveře vedoucí k záchodům a do jídelny vkročil devaronec. Upravil si poklopec a zamířil ke svým kumpánům - elominovi, rodianovi a lidskému muži. V rohu místnosti seděl gotal v kožené bundě. S jídlem nespěchal. Důvodem nebylo to, že by si užíval každé sousto, nýbrž jeho neustálé sledování místnosti a především vchodu do podniku. Sousední místo právě opustil gran se svým doprovodem - twi´leckou dívkou uvolněnějších mravů. Na další stoly a u nich sedící zákazníky si neviděl, protože se nacházeli za tvými zády a pokud by ses otočil zákonitě by si tak upoutal jejich pozornost.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poznámka: Pro tvé vlastní dobro doporučuji mrknout do archívu na účinky nápojů, ve směs to je všechno alkohol a některý velmi silný. Tady aby se ti snáz hledalo
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =65&t=3657
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Artie

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Artie »

Nar Shaddaa, Undercity, jídelna Na konci vemíru

Jakmile jsem se rozkoukal moji pozornost si získalo volné místo kousek ode mě.
Moc se mi to nelíbí, být tak blízko vchodu, z dálky má člověk větší šanci uhnout a tasit, na druhou stranu tohle není kantýna.
A tak jsem se tedy usadil, a podíval jsem se z okna. Moc jsem toho neviděl, jen stěny okolních domů a nějaké obyvatele procházející kolem. Čas od času jsem se kouknul ke vchodu a čekal až mě droid obslouží.
Hmm... Moje oblíbené Lominské ale nemají, tyhle neznám, jádro je moc silné a co teprv Thundercloud...
Prosím, dám si šálek caffy, bude to všechno.
Obědnal jsem si a dostal možnost pořádně si prohlédnout zde přítomné osazenstvo.
Více ras tu mělo své zastoupení, mě však upoutali dvě osoby, tou první byl bith-hudebník uvolňeně popíjející caffu, tou druhou pátravý, až trochu nejistý gotal neustále kontrolující osazenstvo a východ.
Záleží na tom jestli je tu ten bith zaměstnancem nebo jestli je potulný hudebník, hudebník v kantýně má vždy spoustu informací, potulný však víc, ten gotal by téměř určitě mohl mít užitečné informace, ale ještě uvidím.
Naplánoval jsem si následující, jestli tu bude ten bith hrát, bude to zřejmě dále od stolů, počkám až skončí píseň a půjdu mu dát pár kreditů, ty my ale spadnou, ohnu se, seberu je a při vzpřimování se mu podstrčím vzkaz.

Kód: Vybrat vše

Jsem ochoten zaplatit za informace, pokud je máš, přijď v devět do podniku Malreauxká růže.
Tím se můžu zbavit dvou much jednou ranou, můžu počkat někde nenápadně u jídelny a pak bitha sledovat. Ale jen za předpokladu, že to info má.
Teď se ještě pojistit...
Prosím mohla by jste donést tento vzkaz tomu gotalovi? A neříkejte, že je ode mě.
Tlumeně říkám zatímco droidce, která mi caffu právě donesla, podávám kopii vzkazu pro bitha, pouze s pozměněným časem, říkajícím ať přijde ne v devět, ale v osm.
Pak svou caffu vypiji, zaplatím a podle toho co udělá muzikant odcházím na ulici, abych mohl sledovat jednoho z mužú.
Maximálně se může stát buď to, že ani jeden Růži nezná nebo to že bitha, který přijde o hodinu pozěji odmítnu s tím, že potřebné info nemá.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa, Undercity, jídelna Na konci vemíru

Krátce po tvé objednávce se servírkobot vrátí se šálkem a kovovou konvicí, z níž ti nalije caffu. Tmavě hnědá, horká tekutina se zastavila centimetr od okraje hrnku. Bez obav sis tak mohl nápoj dochutit dle svého cukrem, mlékem či smetanou. Vůně, která se ti nyní vkrádala do nosu, příjemně působila na tvé smysly. Byla trochu odlišná od té, kterou si znal z Ord Mantellu. Tuto skutečnost zapříčinila jiná metoda pražení caffových fazolí. Mohl ses tak těšit i na, pro tebe, netradiční chuť. Tiše a nepozorovaně předáš obsluze vzkaz. K tvému překvapení je droidova reakce stejně nenápadná, čímž tě jen utvrdí v myšlence, že se zde podobné zprávy roznášejí častěji. Zatímco si vychutnáváš svůj nápoj, po očku sleduješ pohyb servírkobota. Ten se na cestě ke gotalovi zastavil u bitha, aby mu dolil caffu. Po této krátké pauze zamířil ke svému cíly. Mírně zaskočená bytost převezme lísteček a začte se do jejího obsahu. Následně s nepříčetným výrazem ve tváři vyskočí na nohy a rychlými kroky zdolá vzdálenost mezi ním a muzikantem. Popadne nebožáka za límec a hrubě ho vytáhne ze židle.

Děláš si ze mě prdel?! Vypadám snad jako nějaká zasraná školačka, že mi posíláš milostný psaníčka?!
Zakřičí muž a odhodí nechápající bytost stranou. Ta se po dlážděné podlaze dosune až k tvému stolu.

Na dostaveníčko zapomeň!
Těmito slovy ukončí gotal potyčku. Na stůl hodí tři kreditové plíšky a mumlajíc si něco pro sebe opustí jídelnu. Všichni zákazníci včetně obsluhy a kuchaře napjatě sledovali celou situaci. Nikdo se neodvážil vstoupit mezi agresora a jeho oběť, nikdo se nezmohl na jediné slovo. Jakmile však bytost v kožené bundě opustila podnik, vše se vrátilo do normálu. Každý si zas hleděl svého. Pouze vyděšený bith stále ležel u tvých nohou a zíral do míst, kde ještě před chvílí stál gotal.

Já... já... ne... já... pro... promiňte.
Vykoktal posléze rozrušený muzikant.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Artie

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Artie »

Nar Shaddaa, Undercity, jídelna Na konci vemíru

Ta caffa voní krásně, jak to tu praží? A hlavně kde to tady asi tak můžou pěstovat?
Myslím na pochybnost původu caffy zatímco droid nalévá bithovi.
Nakonec se dostavil k gotalovi, který se najednou rozzuřil, došel k bithovi a shodil ho ze židle.
Tak tohle se nepovedlo, ale může mi někdo mít za zlé, že na sebe nechci strhnout pozornost?
Přistihl jsem se, že civím na bitha, který teď ležel docela blízko u mě.
Mysli, mysli, mysli! Záložní plán! Žádný nemám! Ale počkat!
Toto by se už povést mohlo...
Malý lísteček, který jsem si pro bitha původně připravil, je naštstí dost malý na to, aby jsem si ho zaklínil do dlaně, když budu mít tedy ruce dlaně dolů, nikdo ho neuvidí. Nenápadně jsem si tedy připravil lísteček a zvednu se abych abych pomohl bithovi zpět na nohy. Ruku mu podám dlaní dolů a tu jeho stisknu, aby si uvědomil, že mu něco podávám, pak ho zvednu na nohy, lístek mu nechám v ruce a mírně kývnu hlavou.
Oprava, tohle se musí povést!
Zkontroluji hodiny, na stůl dám kredity, které mě ta chutná caffa stála a odcházím z jídelny, abych mohl nenápadně někde
počkat na čas ke sledování.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa, Undercity, Průmyslová zóna

Bith je stále trochu otřesený. Překvapeně pohlédne na svou ruku a poté na tebe. Posadí se ke stolu, kde si před tím seděl, zatímco ty zaplatíš a opustíš podnik. Stejně jako v případě dopravy, tak i ruch na ulici nebral konce. Davy bytostí proudily všemi směry. Dříve než si se zorientoval, k tvým uším dolehl mužský hlas:

Pobavil ses?!
Otočíš se a tvůj zrak spočine na muzikantovi.

Po tom, co se stalo, máš tu drzost mi tohle dát?!
Bith k tobě doběhne a zmuchlaný vzkaz ti hodí.

I kdybych hladověl, tak za tohle se ode mě pomoci nedočkáš! Do Malreauxký růže si jdi sám! Já se bez děvek i tvých drobných obejdu!
Než stačíš jakkoliv zareagovat bytost se vrátí do jídelny. Ocitl ses opět na začátku. Bez informátorů i zjištění, kde se podnik Malreauxká růže nachází. Někdo by v takové chvíli propadl zoufalství. Nad tebou se však Síla smilovala.

Hledáš Malreauxskou růži?
Oslovila tě medovým hlasem twi'lečka, kterou si měl již tu čest potkat v jídelně ve společnosti grana. Po jejím doprovodu nebylo nikde ani stopy. Mladá dívka modré pleti tě obdarovala svůdným úsměvem, jaký použila již mnohokrát před tím, aby si tak dopomohla k zákazníkovi. Byla to jen třešinka na dortu, jelikož již její krása v kombinaci s rafinovaně řešeným oděvem působila na nejednoho muže neodolatelně.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Artie

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Artie »

Nar Shaddaa, Undercity, Průmyslová zóna

Do prdele.
Tlumeně zakleju se zjištěním, že bith byl dost inteligentní na to aby si dal dvě a dvě dohromady.
Tohle si zapamatuju, na Měsíci pašeráků se diskrétnost nevede.
Už se otáčím, abych zkusil své štěstí v kantýně Banshee, když mě medovým hlasem osloví twilečka, která dříve doprovázela gotalovu společnost.
Ano hledám Růži, posíl..., prostě hledám Růži.
Zadržím se, protože mě právě napadlo, že Arn mohl tomu podniku něco dlužit a mohl se tím vyvléknout z potíží s tím, že to za něj nechtěně zaplatím.
Skoro jsem podlehl jejímu úsměvu, ale pak jsem si uvědomil, proč tu jsem.
Ani na to nemysli, prostě tam s ní půjdeš, setkáš se s pasákem, poptáš se ho na Arna, seženeš info, pokud nabízí ubytování možná tam přespíš a pak se posuneš dále.
Zavedeš mě tam?
Přistihl jsem se, že hledím na místa, která by mi vysloužila facku, být tohle obyčejná žena, oči jsem odvrátil a počkal na odpověď.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa, Undercity

Mile ráda.
Odpoví dívka a spokojeně se usměje, když si povšimne tvého pohledu. Ladnými krůčky zdolá vzdálenost mezi vámi a postaví se vedle tebe. Počká, až ji nabídneš rámě a poté se do něho zavěsí.

Můžeme?
Zeptá se melodickým hlasem a stočí k tobě svůj pohled. Vaše tváře od sebe dělilo maximálně třicet centimetrů. Z této blízkosti si mohl jasně rozeznat i ten nejmenší dolíček nebo vrásku. Plné a smyslné rty měla zvýrazněné jemně růžovou barvou rtěnky. Drobný špičatý nos směřoval mírně nahoru. Pod úzkým, pečlivě upravovaným obočím se nacházela její největší chlouba. Oříškově hnědé oči. Jejich barvu nechala vyniknout jemným líčením. Černá čelenka zapletená mezi lekku nenásilně podtrhovala dívčin půvab. Ne nadarmo se o twi'lečkách říkalo, že patří mezi nejkrásnější bytosti v celé galaxii. Oblečená byla do úzkých, kožených kalhot, které obepínali její bezchybnou postavu a korzetu. Obojí černé barvy. Jakmile jste vyrazili, vaše boky se o sebe vzájemně třely a při každém nádechu se ti do nosu vkradl její květinový parfém.

Jsem Sinya. A jak se jmenuješ ty? Předpokládám, že tu jsi nový. Jinak by nás osud svedl dohromady již dříve.
Představila se dívka a šikovně se tě začala vyptávat na další informace. Svůj hlas dobře ovládala. Věděla, kde přidat na intenzitě a kde naopak ubrat, aby na tebe nepůsobila špatným, vtíravým dojmem. Naopak! Poslední větou v tobě vyvolala pocit jistého spříznění, jako byste si byli souzeni!
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Artie

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Artie »

Nar Shaddaa, Undercity

No jestli to nakonec přeci jen nedopadne dobře! Pomyslím si když slyším twileččinu odpověď.
Pozorněji si ji prohlédnu a nabídnu ji rámě.
Je opravdu krásná, škoda, že pro sebe nenašla jiné uplatnění než obšťastňování lidí ochotných za její společnost zaplatit.
Ucítím mírnou váhu navíc, když se do mého nabídnutého rámě zavěsila.
A tak jsem se tedy nechal vést směrem do Melrauxké růže, a při každém kontaktu jsem ač nechtěně začal cítit tlak v podbřišku, snažíc se ho nevnímat.
Mám jí dát falešné nebo pravé jméno?
Chvíli jsem se touto myšlenkou zaobíral a pak jsem nakonec vyřkl:
Laiv, Laiv Green, a ano máš pravdu, nedávno jsem přiletěl. Nar Shadda si už moc nepamatuji, byli by nějaké zajímavosti o které by jsi se podělila?
Čekám co mi dívka odpoví zatímco přemýšlím jak se co nejšikovněji zeptat na Arna, nebo zjistit kde by se mohla jistá osoba nacházet.
Jaká je tu poslední dobou finanční situace, spíše se zdražuje, cena je stabilní nebo se dokonce zlevňuje? A kdo vůbec vede Melrauxkou růži? Rád bych se s tím člověkem setkal, jestli je to možné.
Zaposlouchám se do medového hlasu, kterým mi odpovídá, skoro tak, že si ani nevšimnu osoby, která do mě skoro vrazila.
Promiňte. Promluvím když na poslední chvíli uhnu z dráhy.
A tak jsme se pomalu blížily do růže, zatímco přemýšlím, jaké mám štěstí co je to za podnik.
Nevěstinec, to už není zdroj informací, to je přímo archív. Mírně cynicky si pomyslím.
Všiml jsem si, že mě nejednou uchvátili její oči, ačkoli jsem tu byl kvůli mnohem důležitějším věcem, než je pěkná twilečka.
Za to jsem si v duchu vynadal.

____________________________________________________________________________
Doufám, že jsem příliš nezasáhl do okolí, snažil jsem se jen trochu simulovat rušnou ulici Nar Shadda.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa, Undercity

Těší mě, Laive...
Odpoví zdvořile Sinya a chvíli si tě měří pohledem. Poté si položí ukazováček pravé ruky ke rtům a předstírá zamyšlení.

Hmm... záleží na tom, co považuješ za zajímavé. Říká ti něco jméno Tal Kairn? Je to bývalý zápasník. Možná ho budeš znát pod pseudonymem Černý Šampion. Před lety pověsil rukavice na hřebík a založil organizaci s názvem Kairn'Koyi. Většina podniků v téhle části města teď patří jemu nebo mu alespoň platí. A samozřejmě má prsty i v jiné obchodní činnosti, jestli mi rozumíš? Pokud bys sháněl práci, určitě by pro tebe našel uplatnění.
Mrkne na tebe spiklenecky, a zatímco procházíte pasáží pokračuje:

Jinak bych řekla, že se tady nic zásadního nezměnilo. Nar Shaddaa je stále to nejhorší místo v galaxii, kde můžeš zůstat trčet. Vraždy na denním pořádku. Tu a tam nějaké zátahy na slumy, ve snaze zajmout pro hutty nové otroky. Slizký bratr téhle skládce stále vládne ze svého přepychového sídla na Nal Hutta.
Během zmínky o huttech nelze přeslechnout opovržení v dívčině hlase. Nebylo se čemu divit, jelikož zmíněnými otroky se nejčastěji stávali právě zástupci její rasy. Nedalo se ani vyloučit, že je nebo kdysi bývala jedním z nich. Podniky v pasáži z větší části lákaly obyvatele měsíce k sázkám. Vedle nich tu byly ještě herny a tetovací salóny. Z jedněch dveří vyšla bytost sotva stojící na nohách. Závan, který se za ní táhl, napovídal, že lokál, jež právě opustila se specializoval na prodej drog. Sejdete schodiště a ocitnete se na široké ulici lemované převážně kantýnami. Obrovská obrazovka na jedné z budov vysílala smyčku reklam, v níž informovala mimo jiné o nejnovějších dopravních prostředcích. Neonové poutače se dožadovali tvé pozornosti a poskytovali tak prostor kapsářům, kteří v nestřežený okamžik ukořistili část cizího majetku. To naštěstí nebyl tvůj případ, a přestože si se nechával unést jak městem, tak svým doprovodem, své věci sis průběžně kontroloval. Jakmile se zeptáš na finanční situaci, twi'lečka překvapeně nadzvedne obočí.

Netipovala bych tě na někoho, kdo sleduje vývoj cen na burze...
Krátce se zasměje.

...No asi tak, moje taxa je následující: Ruční práce 25 kreditů. Samozřejmě kdybys chtěl něco speciálního, tak je tu příplatek. Kouření 50 kreditů. Dívání taky 50. Klasický styk 120. Ale mohu tě ujistit, že na to do smrti nezapomeneš! Znám pár pozic, o kterých vy lidé nemáte ani tušení. Od čeho myslíš, že jsou ty dvě parády?
Položí řečnickou otázku a zatřese lekku ze strany na stranu.

Kde jsem to skončila? Jo! Styk tvých snů! Anál 130. Pak tu je výhodná cenová nabídka. Celá noc 450. Ta obsahuje kompletní služby, krom análu. Ten je za příplatek. Sado maso nedělám, ale jinak jsem přístupná skoro ke všemu. Záleží na domluvě a ovšem... ehm... na tom, jak hluboko si ochotný sáhnout do kapsy... Můžeš to porovnat s minulými roky a od toho určit naší finanční situaci... Myslím, že si stojíme dobře.
Potutelně se usměje a sjede očima k tvému "arzenálu".

Růži vede lidská žena jménem Thalia. Setkání by určitě neměl být problém. Ale co od ní chceš, smím-li se zeptat?
Jako jedna bytost se společně vyhnete proti vám jdoucímu chodci.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Artie

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Artie »

Nar Shaddaa, Undercity

Černý Šampion? To mi nic neříká, jen to, že bude asi tmavší rasy. Ale díky za informaci.
Téměř neznatelně se pousměju.
To by se mohlo hodit. Ještě jsem ani neuvažoval co bude, až se pomstím, jestli se pomstím.
Sinya dále pokračovala o Huttech přičemž bylo z jejího hlasu znát znechucení touto rasou.
Míjeli jsme postavu, která vyšla z jednoho podniku, soudě podle chování postavy zaměřený na prodej drog. Moc pěkný pohled to nebyl.
Život na drogách nemá smysl, člověk přijde o smysly, jak se takový člověk pak uživí?
Twilečka se zatvářila překvapeně, když jsem vyřkl další otázku.
A pak spustila.
Očividně mě špatně pochopila, ale i tyhle informace se hodí.
Nedokážu zadržet mírné pousmání a krev, která se mi mírně nahrnula do tváře, poté co Sinya vyslovila poslední větu.
Naštěstí to přes moji snědší pleť nebývá tolik vidět.
Krátký závan větru mi trochu rozhodil vlasy, rukou jsem si je tedy znovu upravil a odpověděl.
Sháním nějaké informace, to je vše.
Musel jsem trochu přidat na hlasitosti když se znovu ozvalo město.
Kolik ten Tal Kairn může zaplatit?
Stihnu se ještě zeptat, pak přidám do kroku, nechci se nechat okrást těma všudypřítomnýma čorkama.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa, Undercity

Připadám ti snad, jako jeho mzdová účetní?
Poznamená Sinya sarkasticky. Nicméně, po krátké úvaze se pokusí zodpovědět i tuhle otázku.

Soudě dle jeho poskoků, kteří utrácej jak divý je Tal štědrý zaměstnavatel. Samozřejmě se to bude odvíjet od tipu zakázky. Znáš to, poměr k nebezpečí, náročnosti a konečnému zisku.
Tvůj předpoklad byl správný. Dívka byla podle všeho velmi dobře informovaná. V některých otázkách možná až moc, což však mohlo být na Nar Shaddaa jedině k užitku. Ušli jste ještě pár metrů, když v tom jste odbočili do postranní uličky. Špatně osvětlená, špinavá cesta propojovala dvě hlavní trasy. Podél stěn stálo několik kontejnerů na odpadky, nicméně místní si s jejich používáním hlavu nelámali a tak se prázdné obaly, zbytky z kuchyně a staré neužitečné předměty povalovali všude možně. Tento průchod byl přesně ten tip míst, kterým se osamocení chodci raději vyhýbají. Twilečku nebezpečí pravděpodobně vzrušovalo, protože se zastavila a opět tě obdarovala svůdným úsměvem. Lačně na tebe hleděla jako démonická sukuba. Levou rukou tě přitlačila ke zdi a své smyslné rty přiblížila k těm tvým.

Můžu mít jednu otázku na tělo?
Přestože tě slabí hlásek v hlavě nepřestával nabádat k opatrnosti, podléhal si jejímu kouzlu čím dál tím víc. O to větší šok to pro tebe byl, když tě na krku zastudil kovový předmět.

Kdo tě kurva poslal?!
Vystřízlivění bylo okamžité. Realita tě, jak to měla ve zvyku, tvrdě nakopla. Již před tebou nestála křehká, éterická bytost, nýbrž dívka ozbrojená malým typem obranného blasteru, který se dal snadno schovat v botě či za opaskem. Sinya, pokud to bylo její pravé jméno, o dva kroky couvne. Po celou dobu ti míří na hlavu. Nyní máš konečně možnost prohlédnout si její zbraň. Pravděpodobně byla vyrobena na zakázku, jelikož si nic podobného zatím nikdy neviděl. Celková délka nepřesahovala patnáct centimetrů. Tělo zbraně bylo vyrobeno z ušlechtilého, lesklého kovu. Hlaveň byla čistá, což mohlo znamenat jediné. Její majitelka se o ni dobře starala.

Asi si teď říkáš, co je to za směšnou hračku. Můžu tě ujistit, že na patnáct metrů dokáže bez problému zabít. A z téhle vzdálenosti ti udělá z hlavy takovou fašírku, že to tady budou ještě tejden čistit. Buď tedy tak laskavý a dej ruce nahoru. Hezky pomalu.
Ujistí se, že splníš její požadavek a pokračuje:

Výborně! Teď se tě zeptám znovu. Kdo tě poslal?! A nezkoušej mi znovu lhát!
Nebylo pochyb, nač naráží. Tvé zaváháni během představování.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“