Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Artie

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Artie »

Nar Shaddaa, Undercity

Sinya mě zatáhla do postraní uličky a přitiskla mě ke zdi, skoro každý teď musel slyšet tlukot mého srdce.
Co to...? Do hajzlu! Pomyslím se, když na krku ucítím chladný předmět. Ne nůž to nebyl, nemělo to ostrou hranu.
To se i potvrdilo když Sinya couvla a na hlavu mi namířila krátký obraný blaster.
Kurva co to má znamenat? Nikdy mě neposlal!
O dva kroky ucouvla a otázku zopakovala.
Jako bych sakra nevěděl co je to obranej blaster! Ale zbraň je to krásná...
Napůl zvednu své ruce do váše hlavy, abych měl v případě potřeba možnost dívku odzbrojit, ačkoli má možná reflexy dobré.
Asi si úplně nerozumíme, mě nikdo neposlal, ale já začínám mít pochybnosti, že ty v Růži pracuješ. Jestli mě někdo poslal tak sem to byl já sám, hledám jistého člověka doufal jsem, že by lady Thalia mohla vědět, kde se nachází, na Nar Shadda mě dopravil pašerák jménem Arn, řekl mi, že se mám v růži zastavit. Teď jsem ti řekl pravdu, nemám zájem na tom někomu z vás ublížit, pokud nemáte co dočinění s oním mužem, kterého hledám.
Můj dech je zrychlený v souvislosti se zbraní, která mi teď míří na hlavu, na chvíli mám pocit, že vidím každé smítko prachu, které se vznáší vzduchem.
Takhle tedy skončí můj hon za pomstou? Selháním a ještě smrtí? Pomalu jsem se začal smiřovat se svým osudem, nejsem si jist, zda by se mi ji případně povedlo odzbrojit, kdyby se rozhodla, že nemám žít.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa, Undercity

Stejně jako Sinya z tebe ani ty z ní nespouštíš oči. Její profesionální chování, přístup s jakým si tě držela od těla pro případ, že by ses o něco pokusili, svědčili o tom, že byla něco víc než jen pouhá prostitutka. Rozhodně se jí nedal upřít dobrý vkus na zbraně a pozorovací talent. Po celou dobu tvého monologu zůstal její výraz neměnný. Až v momentě, kdy jsi zmínil Arna, sis mohl povšimnout drobného zaváhání.

Ty znáš Arna?
Zeptá se dívka překvapeně, jakmile domluvíš. Avšak dříve než stačíš odpovědět, opět se ujme slova.

Lidský muž. Plus mínus 180 cm. Hnědé vlasy i oči, světlá pleť, stáří tak 25 let. Jizva nad pravým okem?
Ujišťuje se, že se oba bavíte o té samé osobě.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Artie

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Artie »

Nar Shaddaa, Undercity

Co si o téhle dívce mám myslet? Buď se umí krýt tak dobře, že se vžila do role prostitutky a neostýchá se "nabízet se" nebo nevím.
Bleskne mi hlavou, když se více zamyslím nad jejím chováním, osobností a posláním.
Nemůžu říct, že ho znám, prostě sem mu zaplatil, aby mě sem odvez.
Poslouchám jak ho Sinya popisuje a ve tváři se mi objeví mírně překvapený výraz.
No já nevím o kom mluvíš ty, ale člověk, který mě odvezl a tvrdil o sobě, že je Arn, byl postarší muž výšky asi 185, pleť ušpiněná sazemi, vlasy kaštanové s náznakem šedivění, jizva sedí.
Sleduji pohyby a tvář twilečky, očekávám její reakci.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa, Undercity

Jen co dokončíš popis, na dívčině tváři se usadí spokojený výraz. Naposledy tě přejede pohledem od hlavy až k patě a poté ti dá najevo, že můžeš dát ruce dolu. Svou zbraň mírně skloní, nicméně ji má stále v takové pozici, ze které by tě stačila zastřelit dříve než by si řekl hutt. Pokud si chtěl žít, zbrklé pohyby nebyly na místě.

Jak by řekla moje máma, tenhle popis na něj sedí, jak prdel na hrnec.

Pokusí se vtipem odlehčit atmosféru.

Za to přepadení se omlouvám. Máme tu teď menší... no vlastně větší krizi. Proto tahle opatření. A ano. Trefil ses. Nedělám v růži. Nejsem prostitutka. Dalo by se říct, že jsme kolegové z branže. Thalie mě najala, abych jí pomohla tenhle problém vyřešit. Nicméně jsem zatím neměla úspěch. Možná budeme mít společně větší šanci... Uklidím svou zbraň, když mi slíbíš, že mě při první příležitosti nezabiješ. Pak tě do Malreauxké růže dovedu. Platí?
Navrhne twi'lečka a jakmile od tebe dostane jasnou odpověď, pomalu zasune bister zpět do kozačky. Tentokrát je v jejím chování znát narůstající nervozita. Po celou dobu z tebe nespouští oči. Když vidí, že se o nic nepokoušíš uvolní se a přátelsky se na tebe usměje.

Začneme znovu? Sinya je mé skutečné jméno, ale to co vidíš je pouhý převlek. Kvůli vyšetřování pracuju v utajení a myslím, že mi to docela jde. Soudě dle tvého předchozího chování.
Promluví a otočí se k tobě bokem, aby ti tak dala najevo, že je čas vyrazit. Společně jste zamířili na druhý konec uličky, která vedla na promenádu - širokou pěší zónu na jedné straně s výhledem na město a na druhé s "lepšími" obchody. Byl zde butik s oblečením, restaurace, krámek s droidy a mnoho dalších podniků. A nebyl by to Měsíc Pašeráků, kdyby se mezi nimi nenacházel i nějaký obchod se zbraněmi. Přestože jste se stále nacházeli v Undercity, místě, které platilo za jedno z nejchudších na měsíci, kolemjdoucí již nevypadali tak otrhaně jako ti v Průmyslové zóně.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Artie

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Artie »

Nar Shaddaa, Undercity

Pomalu svěsím ruce, aby si to náhodou ještě nerozmyslela a v duchu si pořádně oddychnu.
To je snad to nejdivnější přirovnání co sem kdy slyšel, nůž do pouzdra by znělo líp.
Svou myšlenku ale nahlas nevyslovím, raději poslouchám co říká.
Krizi? Možná by ses chtěla o informace podělit?
Samozřejmě, zabít někoho tak krásného by byla opravdu škoda.
Chvíli větu nechám viset ve vzduchu, pak jí úsměv opětuji.
Nemůžeš mi mít za zlé, že jsem ti neřekl své pravé jméno, je to něco co mi utkvělo v hlavě, čím špatněji seš zpětně dohledatelnej tím líp. Ale já bych měl taky podmínku, já pomůžu tobě a ty mě. Pokud přistupuješ na mou podmínku, pak ano, platí.
Zopakuji jednu z pouček svého otce načež na ní kývnu.
Mimochodem můžeš mi říkat Kar.
Sleduji jak se otáčí bokem, trochu se tedy uvolním a následuji ji.
Při cestě jsem si všimnul jistého rozdílu, nedokázal jsem ale hned říci jaký to byl. Až po delší době jsem si uvědomil, že je to postoj a oblečení co odlišuje zdejší oblast od té předchozí.
Dozvěděla si se něco zajímavého od toho grana?
Překvapím ji narážkou na jídelnu Na konci vesmíru. Pak se ujistím, že stále mám všechny věci, na svůj nůž na holeni jen rychle pohlédnu.
Nikdy není moc chytré dávat všem najevo, kde se nachází skrytá zbraň.
Prohlédnu si ulici i kolemjdoucí a pokračuji v chůzi.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa, Undercity

Nejprve si poslechni s čím se tu potýkám. Až pak mi řekni jestli jsi ochotný pomoc. Pokud ano, nebude to zadarmo. Thalia nabízí slušnou sumu. A i když ji rozdělíme… no… já už na tom chvíli pracuju, takže dejme tomu tak na… 85% pro mě a 15% pro tebe, tak je to stále hromada kreditů. A pokud jde o tu tvou záležitost někdo, kdo se tu vyzná se ti bude jistě hodit.
Významně ukáže na svou maličkost a čeká na tvou odpověď. Jakmile se jí dočká, seznámí tě s detaily.

Takže to vezmu hezky popořádku. Thalia je majitelka vyhlášeného nevěstince. Její holky patří k lepší střední třídě. Za dostatek kreditů ti splní všechna přání. Čas od času má i nové zboží, někdy až moc čerstvé…
I na Nar Shaddaa docházelo k nepěknému jevu, kdy se v podobných podnicích ocitla malá děvčátka. Naneštěstí dokud o ně byla poptávka, nebyli tyto děti nikde v galaxii v bezpečí. Dokonce ani v republice ne.

…Asi před dvěma měsíci jedna z jejích holek zmizela. Shodou okolností to byla taky twi'lečka. Thalia si původně myslela, že frnkla s nějakým zákazníkem. Občas se stane, že se do některé z holek někdo zamiluje a snaží se je pak spasit. Samozřejmě udělala to, co se v podobných případech dělá. Zavolala své bouchače, aby holku našli. A to se jim taky povedlo. Jenže nebyla celá. Chyběli jí lekku, pravá ruka, z levé zůstal jen pahýl a pak celá spodní polovina těla. Ten zkurvysyn, co jí to udělal se ani nenamáhal její zbytky ukrýt. Pohodil je v rajonu, kde se ta nešťastnice nejčastěji nacházela. Samozřejmě nikdo nic neviděl, nikdo nic neslyšel.
Během monologu tě dívka průběžně sledovala, aby jí neunikla tvá reakce na popis zločinu. Sama vypadala vcelku netečně. Zřejmě si za dlouhá léta pobytu na Měsíci Pašeráků na podobné výjevy zvykla.

Když se to Thalia dozvěděla, řádila prý hůř jak všichni huttové dohromady. Snažila se zjistit, kdo to provedl. Bezúspěšně… Tady by bylo na místě malé vysvětlení. Nemysli si, že má ke svým holkám, tak dobrý vztah. Na zdejší poměry se u ní mají dobře, ale stále je jejich majitelka. Když zabiješ prostitutku, připravíš jejího pasáka o prostředek výdělku. Život prostitutky téhle kategorie se tu cení tak na tři a půl, čtyři tisíce kreditů. Záleží na její oblibě u zákazníků… A jelikož Thalii nikdo nezaplatil, dost jí to namíchlo. A když postupně zmizeli další tři holky rozhodla se mě najmout. Z prvních dvou se našli pouze hlavy. Po poslední zůstala jen kabelka a jeden střevíc. Tahle chuděra zmizela před deseti dny, takže je možné, že je zatím na živu. Většinou se jejich ostatky našli za dva týdny plus mínus. Nezbývá jí tedy moc času.
Odmlčela se a společně jste opustili promenádu. Nyní jste se ocitli v ulici, na jejímž konci se nacházel vysoký dům. Nade dveřmi do budovy byl umístěn neonový poutač, na němž byla vyobrazena rudá růže. Před vchodem stála dvojice vyhazovačů a o kousek dál se skupinka prostitutek bavila, zatímco si dopřávala pauzu na cigaretu. Sinya se zastavila a věnovala ti dlouhý, váhavý pohled. Nakonec promluvila:

Jsi si jistý, že do toho chceš jít? Ten koho hledám je řezník… rozparovač! Máš na to žaludek?
Zeptá se překvapivě starostlivě. Ať odpovíš tak jako tak, zamíří do podniku.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Artie

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Artie »

Nar Shaddaa, Undercity

*ehrm ehrm* Kolik je přesně 15 % z odměny? Jinak souhlasím.
Zeptám se poté co mi Sinya podá svůj návrh.
Dočkám se odpovědi a pak pokračuje.
To je hnus, nejhorší na tom je, že se najdou lidi, co si je koupí...
Pomyslím si zatímco se znechuceně zatvářím na její poslední větu.
Při popisu zločinu se zatvářím obličejem někde na půl cesty mezi znechucením a zlostí.
A ještě horší je, že se najdou lidi co tohle provedou.
Zemřít v boji je něco jiného, to je "normální" smrt, i špeh nebo stráž musí počítat s tím, že může být přepadena a do práce nastupuje s vědomím co se může stát, ale být zavražděn, a ještě k tomu brutálně je něco jiného a bytost, která toto provede si nezaslouží nic jiného než aby ho někdo pomalu a bolestivě popravil. Takový názor Kar zastával.
Takže to co si ty nezvládla za měsíc musíme dohromady zvládnout možná za míň než 4 dny? Jó proč ne! *uchechtnu se* Ale nemám o sobě tak vysoké mínění, abych zaručil, že se to povede, a už jsem musel zažít i horší věci...
Obličej mi posmutní, když si vzpomenu na poslední chvíle svého otce, na tu vypálenou díru co měl v břichu a zadívám se do země.
Přijímám.
S tímto slovem se vydám za ní do budovy.

_______________________
Omoluvám se, ale na dlouhý monolog je těžké sepsat nějakou delší odpověď.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa, Undercity, podnik Malreauxká růže

1.125 kreditů. Věř mi, tolik peněž za jeden úkol jen tak nezískáš.
Odpoví ti dívka na dotaz a poté tě seznámí s detaily svého vyšetřování. Těsně před cílem se k tobě otočí a dá ti poslední možnost odejít. Tvé rozhodnutí jí vykouzlí úsměv na rtech.

Jen aby bylo mezi námi jasno. Thalia si mě najala před osmi dny, poté co zmizela ta poslední dívka. Kdybych na tom dělala měsíc, tak je ten řezník už dávno mrtvý.
Doplní Sinya mírně dotčeně. Zřejmě byla na své dosavadní úspěchy náležitě hrdá a skutečnost, že zatím nechytila pachatele mohla zkazit její reputaci. Prosklené dveře zajedou do stran a ve společnosti mladé twi'lečky vstoupíš do podniku. Rázem ses ocitl v jiném světě. Špinavé ulice a těžký vzduch vystřídala čistá, pečlivě upravená předsíň s dobře fungující filtrací. Červený koberec na podlaze, tapety starorůžové barvy s jemným vzorem květu růže. V rohu místnosti se nacházeli květináče s živým keřem a po levé straně pult s recepcí, za kterou stál protokolární droid.

Vítejte v Malreauxké růži, kde se Vaše sny stávají skutečností!.. Oh! Slečna Sinya. Mám Vás a Váš doprovod ohlásit u madam Thalie?
Promluví droid a nadšeně nadzvedne paže.

Buď tak laskav.
Odpoví dívka zdvořile a pokyne ti, abys ji následoval. Ocitnete se ve velké, společenské místnosti. V pravé části se nacházel bar, posezení pro návštěvníky a pódium, na kterém nyní tančila togrutka v blyštivém kostýmu doplněném o dva vějíře ze pštrosích per. Přímo před vámi se nacházelo schodiště do patra a po levé straně salónek oddělený od zbytku prostoru závěsem. Mezi schodištěm a salónkem byli dveře, ke kterým tě nyní twi'lečka vedla. Vzduchem se nesla příjemná nasládlá vůně, k uším ti doléhala šantánová hudba, tolik odlišná od běžné muziky v kantýnách. To vše a samozřejmě mnoho krásných, spoře oděných žen dotvářelo tu správnou atmosféru nevěstince střední kategorie. Nemohl sis ji však užívat dlouho. Sinya již zmizela za dveřmi a ty si přidal do kroku, aby se ti náhodou neztratila. Dlouhou chodbu lemovala řada dveří a obrazů. Na jednom z nich byla zachycena žena ve společenských šatech s huttem po svém boku. Jiný nabízel pohled na panorama nejpůsobivějších mrakodrapů na Nar Shadda s vycházejícím sluncem na obzoru. Netrvalo to dlouho a zastavili jste se u vchodu, na kterém byla cedulka s nápisem: Kancelář. Sinya stiskne ovladač dveří a ty se zasyčením zajedou do stěny. Vstoupíš do místnosti, jejíž dominantou byl masivní stůl z exotické dřeviny. Na jeho desce byla pečlivě vyskládána řada papírů. Nejblíže k černému křeslu se nacházel datapad a v levém rohu lampička. Na opačné straně stála váza s čerstvě nařezanými růžemi. Celou stěnu přímo naproti tobě zabírala obrovská knihovna s archaickými papírovými svazky v různě barevných deskách. Něco takového bylo dnes k vidění pouze v holofilmech či muzeích. Pro hosty zde byla připravena dvě kožená křesla. Identická tomu, který patřil Thalii. Na stěně po tvé pravé ruce byly připevněny obrazovky zobrazující záznam z bezpečnostních kamer. Vlevo se nacházel malý bar, u kterého stála Thalie. Žena ve středních letech, oblečená v modrých šatech zdobenými černou krajkou. Dlouhé tmavé vlasy barvy havraních křídel měla načesané nahoru tak, že tvořili drdol. Obličej brázdila řada vrásek pečlivě zakrytých make-upem. Modré oči si tě nyní dlouze prohlíželi. Na svůj věk vypadala velmi zachovale a působila až aristokratickým dojmem.

Posaďte se pane...
Nabídne ti místo a počká, až se představíš.

Jmenuji se Thalia Vinevien. Jsem majitelka tohoto podniku, ale to už Vám bylo jistě řečeno. Mohu Vám nabídnout něco k pití? Sinyo pro tebe jako vždy?
Twi'lečka souhlasně přikývne. Pohodí lekku ze strany na stranu a posadí se do volného křesla.

.................................................................................................................................................
Dobrý, za to se neomlouvej. Ne vždy se dá napsat dlouhá odpověď ;)
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Artie

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Artie »

Nar Shaddaa, Undercity, podnik Malreauxká růže

1125 kreditů? To není špatné.
Pak se omlouvám, špatně jsem tě pochopil.
Řeknu a mírně sklopím hlavu na znamení omluvy. Pak jsem ji následoval dovnitř.
Zřejmě pravidelně klimatizovaný vzduch nevěstince byl pro můj nos zcela novým zážitkem, připadl jsem si, jako bych dýchal a při tom nedýchal, zářilo to tu teplými barvami, nejčastěji odstíny červené.
Když dojdeme k droidovi, který se Sinyii zeptal má-li nás ohlásit, měl jsem čas trochu se rozhlédnout.
Viděl jsem a posezení, u něhož tančila jedna z dívek, jak jinak než oblečená tak, aby se muži měli na co koukat.
Jako bych měl očekávat něco jiného.
Pak jsem si uvědomil, co to vlastně droid řekl za slogan podniku, a nemohl jsem zábranit tomu, aby mi zacukali koutky úst při vzpomínce na sen, který jsem měl na cestě do Nar Shadda. A rozhodně bych tu nikomu neplatil za to, aby celej Chrám Jediů rozdupal obří Wookie.
Za neustálého prohlížení obrazů jsem se nechal vést, až jsme vstoupily do kanceláře, nebylo pochyb komu patřila.
U baru stála elegantní žena v půlce svého života a nabízela mi křeslo.
Podle zásad, které mi mimo všechen ten boj a trénink vštěpil otec do hlavy jsem počkal, až se usadí dáma, po případě dámy.
Pak jsem teprve pronesl tuto jednu větu a za mírné úklonky jsem se posadil.
Karza Tann, k Vašim službám.
Chlazené Lominské ale, pokud je to možné, normální, ale postačí
Pak poslouchám, kdo co řekne.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa, Undercity, podnik Malreauxká růže

Thalia si během tvé "objednávky" nápoje připraví dvě sklenice na whisky. Poté uchopí jednu z lahví se zlatavou tekutinou a část odlije. Drink doplní o tři kostky ledu a přejde k twi'lečce, která s vděčností přijme skleničku. Žena se následně posadí do svého křesla a stiskne tlačítko na ovládacím panelu, přidělaným k desce stolu.

Doneste nám sem jedno ale.

Promluví k neviditelné obsluze. Marně čekáš na odpověď. Z reproduktorů se ozve pouze slabé zapraskání. Z reakce obou žen usoudíš, že tento zvuk nebyl ničím neobvyklí.

Takže, pane Tanne, kdo vás odkázal na naši adresu? Nedávala jsem žádný inzerát na holonet, alespoň o tom nevím.
Na tváři majitelky podniku se usadí šibalský úsměv. Zatímco čeká na tvou odpověď, přiblíží skleničku ke rtům a napije se. Netrvá to dlouho a i ty se dočkáš svého pití. Ozve se zaklepání a vzápětí do místnosti vstoupí zeltronská žena. Její rudá pleť byla v ostrém kontrastu k bílým vlasům a stejně barevným šatům. Postaví před tebe vysokou sklenici s čerstvě natočeným ale a odejde. Zbude po ní jen ve vzduchu se vznášející omamná vůně. Nepřipomíná ti nic, co jsi doposud cítil. Nebyli v ní žádné stopy květů, dřeviny ani ovocných plodů. Bylo to něco nepopsatelného. Něco, co v tobě vyvolávalo, touho rozběhnout se za onou dívkou a zcela se ji oddat. Rozbušilo se ti srdce a zrychlil dech. Doušek chladného, hořkého ale ti pomohl zchladit žár, který spaloval tvé tělo. Čím více času uplynulo od odchodu zeltronky, tím čistší tvá mysl byla. Jak se dalo očekávat, letmý pohled ti prozradil, že záhadná vůně měla tento dráždivý účinek pouze na tebe.

Předpokládám, že vám již Sinya o našem problému řekla. Pokud nám ho pomůžete zdárně vyřešit odměna vás nemine. Když na to přijde, mohu vám zařídit noc s Edessou za velmi výhodnou cenu.
Pokyne žena směrem ke dveřím a prozradí ti tak jméno tajemné svůdnice. Sinya po celou dobu mlčí. Svou pozornost rozděluje mezi tebe, Thalii a svůj drink.

Naneštěstí, má mladá přítelkyně je toho názoru, že ten zkurvysyn nevytáhne paty, dokud nezabije poslední oběť. Co si myslíte vy? Jak byste chtěl toho bastarda vypátrat?
Během řeči se úsměv z Tháliina obličeje naprosto vytratí. Na jeho místě se usadí zloba. Z jisker v očích se stanou plameny, připravené sežehnout na popel každého nepřítele. Nebylo pochyb, že tato žena má i svou temnou, nebezpečnou stránku. A prostředky k tomu ji dát druhým pocítit.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Artie

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Artie »

Nar Shaddaa, Undercity, podnik Malreauxká růže

Poslouchám zvuk tekutiny stékající do sklenice smíšený s chrastěním ledu, který měl být přidán do nápoje, jenž si Sinya objednala.
Byl to krásný zvuk, všechny tekutiny ho mají, nepočítám-li kyseliny a hydroxidy, i když ty také mohou za jistých okolností znít pěkně.
No, jak bych to řekl, já jsem tento podnik hledal na doporučení jistého pašeráka Arna, který mi řekl, že se zde mohu ubytovat, a že mě prý posílá...
Do místnosti po zaklepání vešla zeltronka a já se dočkal svého pití, přičichl jsem a pocítil omamnost tohoto pití.
No očividně Lominské nevedou...
Chvíli jsem přemýšlel, zda-li se mám napít, ale pak jsem došel k závěru, že nenapít se by mohlo znamenat urážku, dal jsem si tedy jeden doušek a sklenici položil na stůl.
Nechci znít nějak nevděčně či urážlivě vůči nikomu, myslím ale, že zrovna v tuto dobu nepotřebuji zrovna tento typ odměny.
Vycouval jsem diplomaticky z této odměny, ne že bych postrádal chuť, ale zeltronka nebyla zrovna můj typ, ačkoli jsem si byl jistý tím, že kdybych skleničku Ale dopil, určitě bych měl jiný názor, z toho důvodu a s odhodláním nenechat se omámit jsem dával velký pozor na to kolik a jak často piju ze skleničky.
To je opravdu zajímavá otázka a z velké části s vámi souhlasím, už jste zkoušela nabízet výkupné?
Sleduji jak se nadechuje k odpovědi a rychle dodávám:
Pochopitelně nemyslím to tak, že byste jej zaplatila, ale mohlo by to vraha nebo jeho pomocníka, pokud nějakého má vylákat z úkrytu. Od toho by se dalo dobře postupovat dál.
Čekám na reakci některé z nich a pak pokračuji.
Pochopitelně existují i jiné možnosti jak takového muže vypátrat. Ale ty vyžadují spoustu technologie, kterou hádám-li správně nemáte. Pro začátek, mohl bych vidět místa činu?
Čekám jak se na to vyjádří.
Pak je tu ta nejdrastičteší možnost, kterou hádám nehodláte podstupovat, protože jestli máte pravdu, pak bychom museli opravdu čekat než zabije i tu poslední. Předpokládám, že jste už mluvily s "přáteli" těch dívek? existuje možnost, že je to jeden z jejich zákazníků? Měli nějaký byt nebo žili tady?

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa, Undercity, podnik Malreauxká růže

Takže vás posílá Arn? To je ovšem jiná. Víte Arn tady platí za něco, jako… jako je hledač talentů. Na schopné lidi má nos. Je to můj velmi dobrý známí. A samozřejmě je informovaný o našem problému. Zřejmě věřil, že byste nám mohl být k užitku. No, uvidíme.
Jakmile si zmínil Arna, mohl si postřehnout ve výrazu ženy drobnou změnu. Vedle překvapení to byl neznatelný, něžný úsměv. Nebylo pochyb, že Thalia znala tohoto muže mnohem víc, než jen jako obchodního partnera.

S výkupným je problém. Zaprvé se o něj nikdo nepřihlásil. Ten zmrd mě za celou dobu nekontaktoval. Nevyhrožoval, prostě nic! Nemám nejmenší tušení, o co mu jde. Proč si pro svoje hrátky vybírá zrovna má děvčata… A za druhé. Máte představu, pane Tanne, co by se dělo, kdybych nějak veřejně nabídla výkupné? Přihlásil by se mi každý budižkničema a tvrdil, že je oním násilníkem.
Stejně by to dopadlo i v případě odměny za jakoukoliv informaci vedoucí k dopadení pachatele. Ano byla zde jistá šance, že z tisíce zpráv bude jedna pravdivá. Nicméně na ověřování každé stopy si neměl dost času ani lidí. Přesto si s tímto návrhem mohl přijít.

Místa činu neznáme. Sinya vás může zavést na místa, kde byla ta děvčata naposledy viděna a kde se našly jejich ostatky. Co se těch technologií týče, správně jste odhadl, že na to můj podnik není zařízený. Nicméně nebyl by problém něco sehnat. Stačí říct.
Odpoví ti žena na obě otázky. Hned po ní se slova chopí twi'lečka.

Všechny oběti i ostatní dívky bydlí zde. Proto jsem tu ostatně i já. Nechci v pachateli vzbudit sebe menší pochybnosti. Ve svém pokoji mám datapad s podrobnými informacemi, včetně snímků z místa nálezu. Ale to se bohužel týká jen poslední oběti. Předchozí místa nikdo těsně po nálezu pečlivěji neprozkoumal. Zpětně jsem tak učinila, ale jak sám jistě tušíš, veškeré stopy či důkazní materiály již byly zničeny. Můžu tě zavést za těmi, kdo je našli. Můžeme obejít nejbližší budovy či podniky a zeptat se jestli někdo něco neviděl. Ideální by bylo, aby ses tu prozatím ubytoval.
Majitelka podniku souhlasně přikývne. Dřív než stačíš jakkoliv zareagovat promluví:

To nebude problém zařídit. Budete se alespoň moci maximálně soustředit na vyšetřování. K dispozici jsou vám samozřejmě i všechna děvčata. Neděste se. Myslím k výslechu. Co se týče známých či přátel těch nešťastnic, tak v tom vám blíž nepomohu. To se musíte informovat sami. Seznam stálých zákazníků každé z nich má u sebe Sinya. Napadá vás ještě něco, co byste chtěl vědět? Případně zařídit?
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Artie

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Artie »

Nar Shaddaa, Undercity, podnik Malreauxká růže

Samozřejmě, pokud bych něco potřeboval, vědět bych vám ihned dal.
Pronesl jsem a vyslechl co k tomu měla Sinya.
Nadechl jsem se k odpovědi, ale nestihl jsem nic říct, jelikož se slova chopila ihned paní Thalia.
Drobně jsem se pousmál nad to větou a dodal:
Jsem si jist, že ani v jednom případě by se nebylo čeho bát, chtěl bych ale vědět jedno, neuprchl poslední dobou někdo z věznice? Připadá mi zvláštní, aby někdo jen tak začal takhle masakrovat děvčata, řekl bych proto, že to musí být někdo, kdo už něco podobného dělal.
Zdálo se mi to v tu chvíli jako nejlogičtější vysvětlení.
Zatímco jsem čekal na reakci, neodolal jsem a dal si ještě doušek Ale, při polykání jsem musel trocu výrazněji zamrkat.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa, Undercity, podnik Malreauxká růže

Vy nejste na Nar Shaddaa dlouho, že?
Pronese Thalia mírně posměšně. Poté se zhluboka napije ze své skleničky a věnuje ti pohled, jaký si mohl vídat u svého otce vždy, když se ti snažil něco vysvětlit.

Celý Huttský prostor je pro zbytek galaxie jen žumpa, kterou vyhledávají všemožní zločinci. A co si budem nalhávat, je tomu skutečně tak. Ve městě spíš narazíte na nějakého recividistu, lovce lidí, žoldáka než na slušného občana. Kdo tady hraje fair play, ten dře bídu s nouzí.
Jelikož Thaliin podnik zkvétal, nebylo pochyb, že mluví z vlastních, dlouholetých zkušeností, během nichž musela nejednou sáhnout k praktikám, jež by mohli být v jiné části galaxie označeny za nekalé.

Těžká provinění hutté tvrdě trestají. Ovšem, pokud se před ně dostanou. Pořádek tady berou lidé do vlastních rukou. Zemřít můžete pro maličkost. Křivý úsměv, boty, rasu. Tím chci naznačit, že náš muž nemusí být nutně uprchlý trestanec. Navíc o žádném uprchlíkovi nevím. Ačkoliv druhá věc je, zda by o útěku z věznice ti nahoře vůbec informovali. Není to zrovna něco, čím by se mohl kdokoliv chlubit. Ale souhlasím s Vámi. Určitě to nedělá poprvé. O tom ostatně svědčí i fakt, že jsme ho doposud nenašli.
Sinya přikývne a vloží se do hovoru.

Není to amatér. Nechali jsme ostatky prohlédnout a žádné použitelné stopy jsme nenašli. Alespoň nic, co by dle mého názoru pachatel sám nechtěl... Každopádně tu variantu s tím uprchlíkem mohu dát prověřit. Mám známé v Kairn'Koyi a ti mají slušnou síť informátorů po celém městě. Mimo jiné už prověřují, zda k podobným vraždám nedocházelo i v jiných podnicích.
S poslední větou se otočí k tobě s očividným úmyslem informovat tě o probíhajícím vyšetřování.

Výborně! Pokud již tedy nemáte jiné dotazy, tak mě prosím omluvte. Mám tady další práci, která nesnese odklad. Hodně štěstí a kdyby jste cokoliv potřebovali, víte kde mě hledat.
Rozloučí se s vámi žena a dlaní ukáže k východu. Twi'lečka dopije svůj drink a odloží sklenku, na jejímž dně dál tály zbytky ledu. Společně opustíte kancelář. Jakmile se opět ocitnete na chodbě, dívka se k tobě otočí a pohodí lekku ze strany na stranu.

Takže co teď? Práce nebo zábava?
Spiklenecky se na tebe usměje a zkříží ruce na hrudi.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Artie

Re: Karza Tann - Pro hrst kreditů (Artie7)

Příspěvek od Artie »

Nar Shaddaa, Undercity, podnik Malreauxká růže

Dívá se na mě jak na debila, no co, asi jsem si to zasloužil když si nejsem ani schopnej zapamatovat, že se nacházím na Nar Shaddaa. Už to samotné jméno mě mělo odradit od toho ptát se na vězení, přeci jen, co jsem vlastně já pokud ne zločinec?
Vyslechnu si co mi chtěla "Paní domu" říct a řeknu:
Omlouvám se má chyba, pořádně jsem si ještě neuvědomil na které to planetě se vlastně nacházím.
Pronesu s mírným úsměvem nad svým pochybením než se do hovoru vmísí Sinya.
No alespoň tuto variantu nezavrhli, bude nejlepší pokud se prověří co nejvíce možností.
Po větě, kterou Thalia vyřkla, a kterou jsem si volně přeložil jako "Mám jiné věci na práci tak vypadněte." jsem řekl
Ne zatím to zřejmě bude vše.
a nasměroval jsem svou osobu směrem, kterým ukazovala, tedy na chodbu.

Pohlédnu na Sinyu a chtě nechtě se usměju, když pohodí lekkou.
Teď...
Zamyslel jsem se.
Zábava.
Za poslední dny jsem si prošel dost věcma měl bych se trochu uvolnit.
Zeširoka jsem se usmál a hodil starosti stranou.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“