Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Denní režim je dost naplněný: Vstávat se musí brzo a deset hodin je naplněno výcvikem. Náplň výuky je různorodá – boj se světelnými meči, tělesný výcvik, historie, geografie, politika, přírodopis, používáí Síly.. Obtížnost jednotlivých předmětů je vysoká. Asi tak patnáctiletý Padawan toho vý, jako by vystudoval vysokou školu a ví mnohem víc neoficiálních informací. Například musíme umět geografii, flóru a faunu většiny hlavních planet. Musíme umět ovládat naprostou většinu zbarní. Na simulátorech se učíme lítat ve stíhačkách, ale i v různých menších lodích. Také ovládáme znakovou řeč prsty. Řekl jsem v odpověď diplomatovi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Týden tady nebudu, tak se omlouvám.

jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Odpověděl jsi na diplomatovu otázku a popsal jsi snad vše, co tě napadlo ve vztahu k výcviku, který jsi musel někdy absolvovat, zažíval jsi ho denně nebo jsi o něm slyšel od svých známých. Když jsi skončil, tak tě mohl zaskočit nebývalý úsměv tvého mistra, který až trochu hraničil se škodolibostí.
Neberte ho tolik vážně - sice bychom chtěli, aby tohle všechno naši padawani zvládali na jedničku, ale většinou tomu tak není. Navíc u velkého množství věcí jde převážně o základní obecné znalosti, specializací není až tolik, byť s postupem času přibývají. Co ale zapomněl Sawren poznamenat, je značný důraz na praktické zkušenosti a znalosti, které mají mnohdy klíčový význam,
doplnil tě mistr Zeta, když se k vám připojila Carlie a tentokrát již i s drinky, které jste si objednali s mistrem. Ten na náznak díku krátce naklonil hlavu, než si přivoněl ke své sklence a lehce ochutnal.
No, asi si požádám o týdenní výcvik tam u vás, tedy bez těch věcí se Sílou, tam očividně nemám žádný talent. Ale děkuji za informace a na oplátku vám prozradím, co nás čeká,
uzavřel Coldwill téma výcviku v Chrámu a sám si hluboce přihnu lze své sklenky, aby směrem k tobě a tvému mistrovi natočil datapad s mapou, v jejímž centru byl Viidaav.
Jistě jste si už zjistili, že Viidaav ve své podstatě není příliš významná planeta, tedy co se obchodního, turistického nebo snad politického významu týká. Pak samozřejmě vyvstane otázka, proč je potřeba tam s diplomatem vyslat dva Jedie. Důvod je v podstatě jediný - Konfederace Nezávislých Světů. V případě možného sporu by se dal Viidaav použít jako dobrý vojenský bod, jak pro případný další postup, tak i pro obranu. Doufáme, že k něčemu takovému nedojde, ale lepší počítat s nejhorším. Ale co hlavně - návštěva známého diplomata v doprovodu dvou Jediů jim má ukázat, že se staráme i o menší členy Republiky. A nedělejme si iluze, v současné době se řeší spousta věcí, jen ne potíže množství menších, ale i větších systémů a již jsme o nejeden z nich na úkor Konfederace přišli. To je takový ten hlavní důvod,
prozradil Coldwill, aby ale zamezil případným dotazům a podíval se na svou asistentku.
Nicméně je tu další. Ze skrytých zdrojů se k nám dostala informace, že Konfederace již navázala nějaké styky s místními a že se nedá vyloučit použití nějakých způsob pro lepší přesvědčení. Nevíme čím nebo jak si Konfederace získává mnohé planety na svou stranu, ale nelze vyloučit nějakou levárnu,
doplnila ho poté, co si prolistovala svůj datapad a nalezla tam potřebné informace.
A ve chvílích volna bychom se měli podívat, cože to ta Konfederace vlastně zamýšlí, že?
nasadil zamyšlený výraz mistr Zeta, aby se mu dostalo souhlasného diplomatova přikývnutí. Nyní nastala příležitost pro tvoje případné otázky, které by ti mohly přijít na jazyk.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
To mohli. Odpověděl jsem mistrovi.
Navrhuji sehnat nějaké obyčejné oblečení a vyslat mě do terénu. Mohl by jsem zkusit zjistit co jim separatisté navykládali za lži a vyvrátit je. Řekl jsem a napil jsem se svého nápoje.
Jak dlouho bude trvat pobit na planetě ? Otočil jsem se s otázkou na diplomata.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Využil jsi prostoru k tomu, abys prezentoval nápad, který jsi získal. Kdyby se jej povedlo zrealizovat, tak by to mohlo spoustu věcí výrazně usnadnit, ale to byla zatím pouze čirá teorie. Navíc, již pohled do tváří přítomných ti prozradil, žes je svou ideou vyloženě neuchvátil.
Má to jeden takový drobný háček Sawrene, většinovou populací na planetě jsou Viidaavané a během několika dnů se do jejich kruhů rozhodně nedostaneš. Na to budeme muset rafinovaněji - navíc tvůj věk v tomhle hraje většinou proti tobě. Nezapomeň, že by tě nejspíš označili za hloupého a naivního mladíka, který neví, co se jak má, ať tomu tak je nebo není. Tyhle obecné předsudky fungují na většině míst v galaxii. Navíc místní tvoří relativně uzavřené komunity, což ti taky rozhodně nijak nepomůže,
zareagoval na to mistr Zeta a v podstatě tvůj plán relativně jednoduše zazdil.
Jako cizinec pro místní, by někdo z vás mohl mít větší šanci něco zjistit u společností, které nejsou původem lokální,
připojil svůj návrh Coldwill a tvůj mistr jen přikýval souhlasně hlavou. Zdál ose tedy, že na této informace se bude formovat váš první plán.
Je bez pochyb, že jeden z nás musí zůstat s vámi, zatímco ten druhý nesmí být vidět se zbytkem naší skupiny. Potom je důležité si vytipovat nejvhodnější zdroje informací, kantýny v blízkosti kosmoportu, významné lokální organizace - ty většinou mívají přehled o dění, aby mohly reagovat, ať jsou to různé gangy nebo podobně. A v neposlední řadě obchodní společnosti, které nejsou odsud a mají známé vazby s Konfederací. Tam bychom mohli určitě něco zjistit,
pokračoval dál tvůj mistr v rozvíjení možných plánů a schémat toho, co bylo zapotřebí udělat, abyste zjistili více o vaší situaci. Hned na to přistál před tebou a tvým mistrem datapad, která podala Carlie.
Seznam místních významných společností, které mají oficiální lokální registraci,
vysvětlila a společně s mistrem jste se tak mohli podívat na několik jmen společností. Žádné se nezdály jako výrazně povědomé, v podstatě tam byly tři společnosti - Kaczer Mining, VaaTrans a Barawan Commerce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Pochopil jsem, že to byl unáhlený nápad.
Brali by mne jako pitomého mladíčka.
A co vy mistře? Zeptal jsem se mistra.
Cítil jsem se dost unaveně.
Jestli to nevadí, tak půjdu do svého pokoje. Řekl jsem a chystal se k odchodu.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Velice brzy jsi poznal unáhlenost svého nápadu, byť ti to nikdo nijak nevyčítal, jen jsi na to byl vhodně upozorněn. A protože ti seznam společnosti mnoho neřekl, tak jsi se akorát zeptal svého mistra na jeho možnost se někam infiltrovat. Nehledě na odpověď jsi byl poté připraven odejít do svého pokoje, kde tě ještě čekalo i nějaké vybalení.
O Barawan Commerce jsem slyšel a co vím, tak ti by neměli mít žádné napojení na Konfederaci, i když situace se samozřejmě mohla změnit. Nicméně prioritně zachovávají neutralitu kvůli prosperitě svého obchodu,
poznamenal mistr k první společnosti na seznamu, kterou poznal.
Obdobně je na tom VaaTrans, už protože létá mezi územím Republiky, nové Konfederace, ale i dalšími útvary stojícími mimo tato uskupení. Navíc jejich zdejší pobočka je relativně malá na to, aby tu plánovali nějakou větší akci,
poukázal diplomat Coldwill a podělil se nejspíše o vlastní zkušenosti s jednou ze společnosti. To vám tedy vykrývalo dvě ze tří zmíněných možností. Vzájemná výměna pohledu a nastalé ticho poté jasně vypovídaly, jak jste na tom byli se znalostí poslední firmy ze seznamu.
Takže Kaczer Mining jsou naším kandidátem číslo jedna, už proto, že je k této planetě asi váže nejvíce. Jinak k tvé poznámce Sawrene - ta infiltrační část by se měla týkat spíše tebe, protože já až tak neznámý nejsem a navíc jako nautolan mnohdy vyčnívám více, než bych si přál,
prozradil mistr a naznačil tak, že on bude spíše tím, kdo zůstane s Coldwillem a bude figurovat jako jeho ochranka. To tedy znamenalo, že část s infiltrací by spadala na tebe.
O Kaczeru víme, že není na Viidaavu nějak dlouho a že měl i množství potíží s povoleními. Nicméně tu skoupil tři předchozí těžařské společnosti a udělal z nich jednu větší,
doplnila Carlie informace, které měla k dispozici o zmíněné společnosti.
Cítíš se snad unaveně Sawrene, nebo spěcháš si vybalit? Pokud to druhé, tak věřím, že plánování naší mise shledáváš důležitějším než zařízením si většího pohodlí v kabině.
zareagoval mistr Zeta na tvou zmínku o tom, že bys rád odešel a čekal na tvou odpověď. Přeci jen jste byli uprostřed relativně důležité porady pro vaši misi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Trochu unaveně, ale zůstanu. Řekl jsem mistrovi.
Možná bych se měl nechat najmout jako ochrana. Střílet umím... a jestli by se dal sehnat vibromeč, tak by to bylo dokonalé. Možná by se dala zfalšovat datakarta a udělat mi ve světě podsvětí jméno... mohli byste napsat, že jsem oddělal Jedie, anebo nějakého slavného zabijáka. Dodal jsem a posadil se.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Po mistrově připomínce ses nakonec rozhodl zůstat na poradě a na vrch jsi přihodil pár svých vlastních názorů na to, jak by to mohlo třeba vypadat. Výrazy ostatních však opět naznačily, že odezva nebude vyloženě přívětivá a tím spíše tedy tvůj návrh neprojde schválením.
Ochranka by se dala použít, v tom by takový problém nebyl,
poznamenal Coldwill a trochu nejistě se zarazil, aby se podíval na tvého mistra. Očividně nechtěl vyslovit to jasné, co se mu nezdálo na zbytku tvého plánu.
Ale psát, že jsi zabil někoho významného by nám vůbec nepomohlo. A to dost z jasných důvodů - za prvé, kdybys byl opravdu tak dobrý, abys zabil Jediho, tak se s tím budeš chlubit někde jinde - Nar Shaddaa, Nal Hutta a podobných milých místech. Navíc u známějších Jediů a lovců jsou jejich vrazi většinou známi. Ale co je hlavní - máš působit jako ochranka a budeš se chlubit tím, koho jsi zabil? To dělají profesionální zabijáci nebo lovci odměn, ne členové ochranky,
přijal vůdčí úlohu v opravení tvé chyby tvůj mistr a přidal vysvětlení, proč tvůj nápad nebyl zrovna vhodný.
Podle posledních informací z trhu práce na Viidaavu, tam hledají "schopné" členy ochranky. Očividně mívají občasné potíže se sabotážemi,
prozradila Carlie, která si potřebné informace nalezla na datapadu a pohotově vám je sdělila.
Ideální pro tvoje krytí by byl nějaký průšvih, nebo něco, čím jsi naštval někoho mocného a následkem čehož by tě mohl vyhodit, zařídit, abys měl potíže s další prací a musel se uchýlit kamsi do bažin, i když jsi byl služebně schopný. Takže, jaký hezký průšvih bys mohl udělat?
zazubil se mistr Zeta, když na základě zkušeností, umístění planety a dalších věcí vydedukoval, co by se hodilo použít jako tvoje "pozadí" postavy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Hluboce jsem se zamyslel.
A jak by ten průšvih mohl být velký? Jestli větší, mohl by jsem například zkazit obchod, mít pletky s šéfovou dcerou, nebo ženou, havarovat loď, únik informací, nebo by jsem mohl někoho nechtěně zabít. Odpověděl jsem na otázku.
Možná kombinaci toho všeho. Dodal jsem a hodil úsměv směrem k mistru Zetovi.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Zamyšlení nad možnými potížemi ti nakonec nedělalo až takové potíže, jak by se mohlo zdát. Vlastně jsi během chvilky ze sebe vychrlil několik rozmanitých důvodů, které mohly vést k tvé diskreditaci. Jejich četnost a rychlost tvé odezvy dokonce pobavila diplomata Coldwilla, stejně jako mistra Zetu, kteří nikterak neskrývali své úsměvy.
Jsi mladý, takže bych to rozhodně nepřeháněl a nekombinoval,
zarazil tě mistr Zeta, než by tě napadaly další důvod či roztodivné kombinace těch všech dohromady Také to mohlo znamenat, že některé z řečených by se daly použít.
Je mladý, takže buď nějakou blbost vedoucí k poškození zařízení, i když tam by to bylo spíše na splácení dluhu. Takže osobnější řešení bude mnohem přínosnější. A manželku bych vynechal, tam by to většinou akorát vedlo k rozvodu, nicméně ta dcera je už mnohem slibnější. Otcovské sklony v tomhle dovedou velice silně zaúřadovat,
zazubil se diplomat a mistr Zeta zakroutil nevěřícně hlavou nad tím, jak se Coldwill bavil. Ve vytváření detailů pozadí tvého fiktivního charakteru pro tuto misi se hodlal očividně vyžívat.
Nebylo by výraznější, kdyby s dcerou něco oficiálně měl a pak ji prostě podvedl? Naštvaná dcerka tlačící na tatíka bývá možná ještě silnější páka,
vmísila se do hovoru Carlie a zasloužila si skoro až obdivný pohled od svého učitele. Mistr Zeta se rozhodl pro tento moment držet stranou a bylo nyní na tobě, jak se postavíš k poslední verzi, nebo snad některé z předchozích, které byly navrženy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Usmál jsem se.
Jestli oficiálně, tak bych musel být něco jako syn šéfa zkrachovalé významné firmy. Řekl jsem. Nebo bych podělal něco drahýho a místo placení utekl. Třeba drahou loď, anebo zakázku droidů.
Nechám to na mistrovi. Pomyslel jsem si.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Nemohl jsi popřít, že i tebe zaujetí Coldwilla pobavilo, stejně jako některé předložené návrhy vůči tvé osobě. Nicméně konkrétně jsi se k nějaké volbě nevyjadřoval a pouze přidal další náměty. Pohledem na svého mistra jsi potom jasně naznačil, že finální rozhodnutí ponecháš v tomhle na svém mistrovi, kterému to samozřejmě neušlo.
Útěk od placení, nebo zmršení něčeho nákladného ti často nepomůže ani na planetách jako Viidaav, myslím, že dáme na radu našeho diplomata a nastavíme to tak, že jsi měl jisté potíže s jednou dceruškou. Něco mi říká, že už nyní má připravené konkrétní jméno a okolnosti,
rozhodl nakonec mistr Zeta a úsměv Coldwilla v reakci na to byl všeříkající. V rámci tvého poslání tedy bylo rozhodnuto, že budeš nepříliš věrným, co se osobních vztahů týkalo.
Připravím detaily a Carlie pak jistě ráda pomůže s některými podrobnostmi. Vím, že ohledně vztahů máte u vás v Řádu jisté postoje a proto by bylo dobré, aby s některými věcmi ohledně vztahové politiky byl vás padawan dobře seznámen,
dodal diplomat a Carlie pokynula, že tomu dobře rozumí. Mistr Zeta jen nedbale pokrčil rameny, že to nehraje až takovou roli a byl připraven se posunout k dalšímu bodu, když se ještě zarazil.
Ještě jedna věc - určitě nebude od věci, když nebudeš za milovníka Republiky. Nemusíš ji úplně nenávidět, ale pokud se chceme dostat k informacím o možném spojení s Konfederací co nejdřív, tak by ti v tom protirepublikový postoj mohl výrazně pomoci,
vzpomněl si tvůj mistr a rozšířil tak opět o něco profil postavy, kterou budeš nucen předstírat.
Dobře, detaily doladíme později - teď bych se pobavil o naší cestě, kterou budeme na planetě absolvovat. Nicméně pokud Sawren nechce, tak již nemusí být déle přítomen. Carlie si ho potom najde později, až bude odpočatý a my budeme mít domluveno vše potřebné. Tedy, pokud ještě nemá nějaké dotazy,
uzavřel coldwill dosavadní téma a hodlal se posunout dále, pokud bys neměl nějakou otázku. Měl jsi také legální možnost nyní odejít, pokud bys chtěl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Tak půjdu. Řekl jsem. Mám o čem přemýšlet.
Šel jsem ke svému pokoji.
Nesmím se chovat pro republiku. Vířilo mi hlavou.
V pokoji jsem se postavil k oknu, pozoroval hvězdy a přemýšlel.
Mise nevypadá lehce, ale nebude tolik nebezpečná jak s tím...
Naposledy upravil(a) Eliuh'narzon dne 18.3.2014 21:17:42, celkem upraveno 1 x.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Využil jsi nabídky na možnost odpočinku a rozloučil ses se všemi přítomnými, aby zamířil do svého pokoje. V hlavě se ti vířila spousta myšlenek ohledně tvého úkolu v nadcházející misi. Nejednalo se o nic jednoduchého, protože to znamenalo stavět se proti ideálům, které jsi ty jako součást Řádu zastával. Měl ses také holedbat pověstí záletníka nebo proutníka, což rozhodně nepatřilo mezi osnovy výuky v rámci Řádu a mistr Zeta se o tom také prakticky nezmiňoval. Sice tě ohledně tohoto čekal rozhovor s Carlie, ale ta to přeci jen mohla vidět spíše z té dívčí strany, než opačně.
To a mnoho dalšího jsi měl na mysli, když jsi postával před průzorem do hvězdného prostoru a věnoval tomu svůj čas.

Několik následujících hodin jsi mohl strávit prakticky dle svého uvážení, pouze večer jsi měl s mistrem Zetou kratší trénink zaměřený na boj beze zbraně a pohyb při takovémto stylu boje, než jsi měl po zbytek dne volno. Druhý den cesty po snídani jsi se měl sejít s Carlie, aby jsi byl poučen nebo seznámen ohledně tvé role proradného muže.
Krátce po snídani jste měli pro sebe vyhrazenu společenskou místnost, zatímco mistr Zeta s diplomatem Coldwillem vyhlásili studium nejbližšího prostředí a rozhodli se také naplánovat nějakou strategii diplomacie, s níž by co nejdříve získali nějakou výhodu.
Takže, abych věděla, kde mám začít - pověz mi, jak by ses postavil ke své roli někoho, kdo nemá až takový problém věnovat se jiné dívce, byť je oficiálně s nějakou jinou. Jak by ses dle svého současného mínění měl chovat jako svůdník?
zeptala se Carlie, poté, co jste zasedli naproti sobě ke stolu. Donesla si sebou i hrnek čaje, který pomalu upíjela, zatímco ti dávala prostor.
------------------------
Nezapomínej prosím na lokace, abychom se třeba náhodou neztratili.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Nevím, rytíři Jedi berou ženy jako normální osoby, ke kterým se chovají jako kdyby byly muži. Odpověděl jsem, ale otázka mě zaskočila.
Nad tím jsem nikdy nepřemýšlel, vždyť jsem v podstatě mnich. Problesklo mi hlavou. Na takovou otázku jsem nebyl připraven.
O tom mě někdo bude muset poučit. Řekl jsem.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lokace doplněna.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“