Výcvik pre Clonetrooper Neyo [Lance]

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Výcvik pre Clonetrooper Neyo [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

A long time ago, in a galaxy far, far away...

BASTOG MALED - EPIZÓDA 0

"Muž, ktorý vynesie rozsudok, sa musí chopiť meča..."

Budova senátu, Coruscant, 3685 BBY
Hnal si sa chodbami pokrytými zamatovými kobercami hneď za majstrom Zywolfom. Míňali ste jednu kanceláriu za druhou na jednej strane chodby a na tej druhej prenikalo cez oblúkové okná medzi stĺporadím slabé, poobedňajšie slnko. O vašej misií si nemal ani najmenšie informácie a tak si mohol len hádať, prečo ste sa vybrali do najvyšších poschodí Budovy senátu, kde majú svoje kancelárie len najvýznamnejší senátori a samotný Najvyšší kancelár. Takmer si vrazil do svojho majstra, keď prudko zastal a otočil sa doprava. Všimol si si, že stojíte pred veľkými dvojkrídlovými dverami, vedľa ktorých sa vynímal zlatý štítok s menom. Borran Sula, Senátor za Corellianský systém, Predseda Obchodnej komisie
Majster Razy Zywolf na teba vrhol krátky, prísny pohľad a dvere pred ním sa prudko otvorili do obidvoch strán. Obaja ste vstúpili do polkruhovej miestnosti. Z ľavej strany, zhruba do polovice polkruhu, bola stena potiahnutá , pokrytá poličkami s najrôznejšími predmetmi a vitríny s vyznamenaniami zo zlata, striebra a platiny. Druhú polovicu polkruhu tvorila presklená stena, ponúkajúc nádherný výhľad na Senátnu štvrť Coruscantu.
Za veľkým mahagónovým stolom stál vysoký postarší selonian, v drahých purpurových róbach oblečených na hnedastej srsti. Krk mu zdobil zlatý náhrdelník vykladaný drahými kameňmi, v strede so zafírom veľkým ako päsť malého dieťaťa. Hlbokými čiernymi očami vás uprene pozoroval, zatiaľ čo sa pohrával s dlhými fúzikmi, ktoré mu vyrastali okolo nosa.
"Očakával som vás, Majster Jedi", povedal vľúdnym, mäkkým hlasom.
"Zdravím vás, senátor Sula. Moje meno je Razy Zywolf a toto je môj padawan Bastog Maled", predstavil vás oboch tvoj majster a úctivo sa uklonil.
"Prosím, sadnite si", vyzval vás láskavo senátor a sám sa posadil do veľkého tmavého koženého kresla. Pre vás zostali dve pohodlne vyzerajúce stoličky vedľa seba pred jeho stolom. Majster Zywolf prijal jeho pozvanie a sadol si oproti nemu. Senátor prešiel rovno k veci.
"Iste chápete, že pre seloniana nie je jednoduché dostať sa na tak významnú pozíciu v senáte. Povedal by som dokonca, že mnohých neteší moje menovanie do funkcie predsedu Obchodnej komisie Republiky", vyjadril svoju obavu senátor Sula znepokojene.
"Samozrejme", pritakal mu tvoj majster, "no stále nerozumiem, k čomu potrebujete pomoc Rádu."
"Práve k tomu sa dostávam", povedal senátor a nervózne sa poobzeral okolo seba. Posledné slová takmer zašepkal: "Niekto sa ma pokúša zabiť!"

Uživatelský avatar
Clonetrooper Neyo
Archivář
Archivář
Příspěvky: 62
Registrován: 27.1.2013 15:20:21
Bydliště: Korriban
Ireland

Re: Výcvik pre Clonetrooper Neyo [Lance]

Příspěvek od Clonetrooper Neyo »

Budova senátu, Coruscant

Rychlou chůzí jsem se hnal těsně za mistrem a zárověn si prohlížel lehce osvícené okolí, které se kolem mě míjelo. V šíré chodbě nebilo ani živáčka, a tak se naše kroky rozléhaly po celé délce.
Musí jít o něco důležitého, když jsme v téhle části budovy,
Rozhlížel jsem se dále a obdivoval zdobení stropu a podpěrných sloupů. Při pohledu dopředu jsem se málem neubrzdil, a vrazil do stojicího mistra. Všiml jsem si že mistrův pohled směřoval na velké dveře vedoucí do kanceláře.
"Děje se něco, Mistře?"
Borran Sula? To mi něco říká,
Pod přísným pohledem mistra jsem se jen bezmocně poškrábal na zátylku a po jeho boku vstoupil dovnitř.
Předemnou se objevila střední místnost s velkým výhledem na senátní čtvrť, a na stěnách vystavené politické
trofeje a vyznamenání. Přímo před námi se tyčil velký mahagónový stůl a za ním stál Selonian v purpurové
róbě. Po představení jsem následoval mistra a s úctou se uklonil. Poté jsem se posadil na stoličku vedle
mistra a poslouchal Sula. Ve chvíli kdy jsem slyšel slovou zabít, se my vybavilo mé dětctví. Zavřel jsem
oči a snažíc se vzpomínku smazat jsem ji naprosto ignoroval. Položil jsem se ruce na kolena a poslouchal dál.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Výcvik pre Clonetrooper Neyo [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Budova senátu, Coruscant
Majster Zywolf sa zatváril znepokojene, no nie prekvapene. Zamyslene si prstami prechádzal po brade a nespúšťal pohľad zo senátora.
"A... viete to iste?" spýtal sa po chvíli opatrne.
"Tak iste ako že tu teraz sedím!" takmer až vykríkol senátor Sula. "Už dvakrát som takmer nastúpil do transportu, ktorý neskôr vybuchol."
"Preto som vás ale nezavolal," dodal senátor ustarane a trochu sa ukludnil, "ide o moje deti. Dnes večer sa vracajú na Seloniu k rodičom mojej ženy. Nenechám ich vyrastať v tomto krysom hniezde!" povedal senátor a znechutene vrhol pohľad cez okno na panorámu hlavného mesta Republiky.
"... a my máme zabezpečiť ich bezpečný návrat domov", dokončil za neho tvoj majster, na čo starý selonian prikývol.
"Sú to najcennejšie čo mám. Dal by som celú prekliatu Republiku za to, aby boli v bezpečí!" povedal senátor a do očí sa mu vkradol tieň. "Ich transport odchádza o dve hodiny z doku CX-89. Už sú zbalení a čakajú dole v hale 9."
"V tom prípade nebudeme otálať", povedal majster Zywolf a prudko sa postavil. Borran Sula mu s vďačným úsmevom podal ruku a potom ju natiahol tvojim smerom. Jeho srsť na dlani bola drsná, no napriek tomu príjemná na dotyk.
"Prosím vás, majster Jedi, o všetkom ma informujte."

Uživatelský avatar
Clonetrooper Neyo
Archivář
Archivář
Příspěvky: 62
Registrován: 27.1.2013 15:20:21
Bydliště: Korriban
Ireland

Re: Výcvik pre Clonetrooper Neyo [Lance]

Příspěvek od Clonetrooper Neyo »

Budova senátu, Coruscant

Zvědavě jsem pootočil hlavu na mistra a pozoroval jeho reakci. V tu chvíli bylo v místnosti ticho, že šlo slyšet hlasité dýchání senátora, který netrpělivě čekal na reakci mistra. Podíval jsem se zpět na senátora a v jeho očích jsem spatřil jiskry strachu a temnoty.
Tihle senátoři žijou ve strachu z okolního světa, nikdy neví kdo je může zabít, ale mám pocit, že za tím bude něco víc,
Upřímným pohledem jsem se díval senátorovi do očí a poslouchal dál.
Takže eskortní mise, myslím že s tím nebudou problémy,
Zakřížil jsem si ruce a trochu si uvlonil myšlenky, na chvíli jsem z hlavy vypustil vše co nebylo důležité. Podíval jsem se na mistra a vstanul s ním, ustoupil jsem krok od stolu a podal si ruku se senátorem. Jeho srst působila jako bavlna, byla příjemná jak na pohled ,tak na dotek. Poté jsem se otočil a šel ke dveřím.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Výcvik pre Clonetrooper Neyo [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Budova senátu, Coruscant
Tvoj majster sa hnal chodbami ako víchor a ľudia na chodbe mu ledva stíhali uhýbať z cesty. Pozrel sa na teba až v momente, keď ste obaja stáli v rýchlovýťahu a zostali ste sami.
"Celý čas si bol akýsi nesvoj, Bas," povedal majster Zywolf už trochu uvoľnene a na jeho tvári sa dokonca objavil náznak slabého úškrnu. Zrejme za tým bolo to, že použil skrátenú časť tvojho mena, prezývku, ktorú ti dal v prvý deň, ako ste sa stretli. V skutočnosti si sa však začudoval, pretože tak vážneho ako dnes ráno, si inak vždy veselého a optimistického majstra Razyho Zywolfa už dávno nevidel.
"Povedz mi, čo si myslíš o našej misií. Aký si mal dojem zo Senátora Sulu?" spýtal sa zo záujmom tvoj majster, zatiaľ čo sa výťah veľkou rýchlosťou rútil do spodných poschodí Budovy senátu, kde boli okrem základní posádky Senátnej stráže aj doky pre väčšie vesmírne lode senátorov a armády, ktorá budovu strážila.

Uživatelský avatar
Clonetrooper Neyo
Archivář
Archivář
Příspěvky: 62
Registrován: 27.1.2013 15:20:21
Bydliště: Korriban
Ireland

Re: Výcvik pre Clonetrooper Neyo [Lance]

Příspěvek od Clonetrooper Neyo »

Budova senátu, Coruscant

Jakmile jsem vyšel ze dveří, podíval jsem se na mistra, který už pochodoval napříč hodbou k výtahu. Měl jsem co dělat abych držel krok s mistrem a přitom nevrazil do žádného tvora, uskakujíc mistrovi z cesty.
Kam ten spěch?
Došli jsme k výtahu a já si konečně oddych. Dveře se otevřeli, vstoupil jsem do vnitř, opřel se o zadní stěnu
a poslouchal mistra.
Bas?
Pousmál jsem se a poškrábal na zátylku.
"No, Senátor se mi zdál celkem rozrušený, skoro bych řek že mluvil pravdu. Ale mám pocit že za
tím vším bude něco víc."

Odhoupl jsem se od zdi a postavil se vedle mistra.
"Jen aby naše mise nerozpoutala něco proti nám..."
Dveře se otevřeli a já vystoupil ven.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Výcvik pre Clonetrooper Neyo [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Budova senátu, Coruscant
Na tvoju pripomienku sa majster iba zamyslel.
"Budeme sa o to snažiť," podotkol tesne predtým, ako sa dvere výťahu otvorili a vy ste vstúpili do obrovskej recepčnej haly. Naskytol sa vám prinajmenšom úsmevný pohľad. Vo veľkej miestnosti plnej mramoru, červených kobercov a vysokých hrubých zdobených stĺpov sa konalo ničo, čo pripomínalo Brownov pohyb. Sem a tam veľkou rýchlosťou utekali dvaja malí seloniani, ktorí vyzerali v tom momente ako dve prerastené lasice, ktoré ušli z nejakej rezervácie. Prekvapili ťa fyzické prednosti tejto rasy, ktoré sa evidentne rozvíjali už v mladom veku. Na ich zjavné potešenie ich prenasledovali štyria členovia senátnej stráže, v lesklých modrých brneniach a podľa ich ťarbavých pohybov sa toto nedialo menej než hodinu. Jeden malý selonian sa rútil veľkou rýchlosťou priamo k vám a keďže celý čas pozeral na prenasledovateľov za ním, vôbec si vás nevšimol a prudko do teba narazil. Okamžite zdvihol hlavu a pozrel na teba, no tento krátky moment mu bol osudným. Zozadu ho pohotovo schytil jeden z mužov v modrom brnení a za jeho evidentného nesúhlasu ho zdvihol nad zem, takže malý selonian zostal visieť nohami vo vzduchu.
"A mám ťa!" zvolal víťazoslávne zadýchaný vojak a silno držal svojho zajatca. Majster Zywolf sa na chvíľu vyparil, no po pár sekundách sa vrátil a so sebou vliekol druhého malého nezbedníka. Až teraz si mal možnosť si oboch selonianov prezrieť bližšie. Nevedel si prečo, no mal si dojem, že sú obaja chlapci. Obaja mali srsť rovnakej farby ako ich otec, vcelku si boli veľmi podobní. Vyšší z nich mal okolo meter štyridsať a ten nižší mohol mať tak o dvadsať centimetrov menej. Keby boli ľudia, povedal by si, že majú tak 10 až 12 rokov, no nemal si dobré informácie o tom, ako rýchlo seloniani starnú. O chvíľu k vám pribehli aj ďalší traja zadýchaní vojaci a všetci zasalutovali tvojmu Majstrovi, ktorý sa tváril pobavene.
"Som..... kapitán Werner.. a toto.... je moja jednotka," povedal zadýchane prvý z nich a chvíľu mu trvalo, kým sa zmohol na ďalšie slová.
"Senátor Sula nás pridelil na vašu misiu," dodal po chvíli kapitán Werner, ktorý si medzitým zložil prilbu a netváril sa vôbec nadšene. Bol to človek a jeho tvár bola celá zjazvená, zjavne pozostatok mnohých bitiek. Mohol mať niečo cez päťdesiat, vlasy mal krátke a čierne, na sluchách prešedivené. Ľavé oko a časť tváre mu dokonca chýbali a nahrádzali ich kybernetické časti, vrátane mechanického oka.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Výcvik pre Clonetrooper Neyo [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Výcvik pre neaktivitu hráča ukončený a presunutý do Dočasne uzavretých.


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“