Edharis Ganto - Smrt není pro každého

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Edharis Ganto - Smrt není pro každého

Příspěvek od Phate »

Úvod - 35 BBY
Smrt není pro každého

Období klidu a míru v galaxii mělo brzo skončit.Politická situace se začala pozvolna vyhrocovat a následky měly být nedozírné.
Na Nar Shaddaa si však život šel vlastní cestou. Pokud tak u někoho nemělo být, na Pašeráckém měsíci se vždy našel někdo, kdo takový problém vyřešil. Jedním takovým byl i Edharis Ganto, který si posledních pár let budoval reputaci, podloženou výbornými výsledky. Jeho služby byly vyhledávány jak jednotlivci, tak většími organizacemi.

Nar Shaddaa, obchod Zeka Cery:

Poslední roky, od příletu z Coruscantu, pro tebe byly více než úspěšné. Velmi rychle jsi si udělal jméno. A bylo jedno, jestli šlo o vraždu, nebo o to někoho najít. Většinu času jsi trávil na Nar Shaddaa, kde pro tebe byl pohyb velice snadný díky dětství na Coruscantu.
Nebylo úkolu, který by jsi nesplnil, byť jsi se tím nemohl moc chlubit. Z většiny tvých cílů nezbylo víc, než bylo nutné k identifikaci pro zaměstnavatele. To rozhodně nezabránilo šíření dobrého jména.
Během těch několika let jsi si vybudoval slušnou informační síť kontaktů a spřátelil se s lidmi, kteří ti mohli s lecčím pomoct. Jedním takovým byl i Zek Ceru, rodianský falzifikátor, pro kterého nebyl žádný úřední dokument nepadělatelný. Už pár let ti vytvářel falešné identity a povolení k všemu možnému. Byl schopný vytvořit kompletní životopis se všemi doklady a s několika předky. Za určitou cenu, samozřejmě.

"V tuhle dobu to není jen tak, byť na Coruscant cestuje kde kdo. Je to všude samej Jedi a místní policie všechno hlídá." promluvil po chvilce ticha a v ruce převracel identifikační průkaz s tvou fotkou. Jméno na flimplastovém štítku ještě nebylo vkódované, ale jak jsi znal Zeka, určitě to bude něco naprosto neříkajícího a snadno zapomenutelného.

Zek se neptal po kom jdeš, nebo co je tvým úkolem. Neptal se nikdy. Dokud jsi platil, kryl ti záda a nepřicházelo v úvahu, že by tě prásknul. Ale kdyby se býval zeptal a ty se mu nějakou záhadou rozhodl odpovědět, zjistil by, že se chystáš na Coruscant odstranit obchodníka se starožitným uměním, Cheara Boruka. Zatím jsi znal pouze jméno. Zakázka dorazila před několika hodinami a ty jsi ještě neměl čas zjistit o Borukovi žádné informace.

"Tady to je, Lio Noku." podal ti identifikační průkaz, povolení k transportu a pracovní povolení pro volný přístup do lepších čtvrtí a datapad s životopisem tvého nového já a číslo účtu na malém flimplastovém listu, ze kterého informace zmizí za pár hodin. Zek neočekával platbu v kreditových štítcích. Částka byla vždy stejné a pokaždé na jiný účet. Tahle dohoda mezi vámi platila už dlouho a ty jsi jí vždycky dodržel.
"Hodně štěstí Ganto." rozloučil se s tebou a vyčkal až zmizíš z jeho obchodu se servisními droidy, který používal jako legální živobytí.

Vydal jsi se klidným krokem do svého úkrytu nedaleko. Tedy do jednoho se zvých úkrytů. Nebylo dobré zůstávat na jednom místě a nemít žádná zadní vrátka. Měl si tedy čas prozkoumat svou novou identitu, nebo se vydat za někým, kdo by měl infromace o tvém cíly. K tomu ti mohl posloužit tvůj kódovaný adresář.
Časový rámec pro akci nebyl zadán, takže na přípravu byl dostatek času.
___________
Takže, nejsi nováček, ale napíšu to stejně. Rozepiš se o pocitech postavy, můžeš vzpomenout na uplynulé roky, případně zareagovat na Zeka a nahodit co Edharis udělá dál. Přeji příjemné hraní :)
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Alron Faye
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 10.6.2015 15:21:10
Bydliště: Nikdykde

Re: Edharis Ganto - Smrt není pro každého

Příspěvek od Alron Faye »

Nar Shaddaa, obchod Zeka Cery:

Od té doby, co jsem utekl z Coruscantu a usadil se tady na Nar Shaddaa uběhlo už pár let a jak tak nad tím přemýšlím... sakra, byly to fakt dobré roky. Tenkrát na Coruscantu se mi ani nesnilo, že se mi bude dařit až takhle dobře. A co víc, splnil se mi sen, je ze mě profesionální nájemný vrah. Ani jsem nedoufal, že se dostanu tak daleko.
Nedokázal jsem to však sám, jedním z lidí co mi pomohli vyšplhat po zádech ostatních, byl právě Zek. V mojí branži bych ho těžko mohl označit za přítele, avšak pravdou je, že mám toho chlapíka vcelku rád. Samozřejmě, kdyby se mě na něj kdokoli zeptal, zapřu ho, nebo označím za obyčejného prodejce droidů. Přeci jen, vzhledem k tomu kolik mu platím, náš vztah je čistě profesionální.

"Jediové vždycky strkaj svý světelný meče kam nemaj, to už je prostě tak. Poldové to samý v bledě modrym," odvětil jsem mu a založil si ruce na prsou. Poté jsem pozoroval Zeka, který tohle dělal vždycky; kontroloval svoje veledílo a já jen s napětím čekal, co za jméno jsem zase vyfasoval.

Mnohem víc napjatý jsem byl ohledně svého úkolu. Hlavně z toho, že mě čeká cesta na Coruscant. Nebyl jsem tam od doby, co jsme s Arygem vyřídili vůdce gangu. Těžko říct, jestli to bylo ze strachu, nebo jen ze zdravé opatrnosti, každopádně jsem se té planetě vyhýbal. Navíc jsem neměl nejmenší tušení kdo může být tenhle Chear Boruk, nikdy jsem o něm neslyšel. Musím o něm zjistit něco víc, byla by hloupost jít na slepo.

"Lio Noku? No, rozhodně lepší než ten Barwarago Hagarostoron minule, na tom jsem si málem zlámal jazyk," prohodil jsem jen tak mimochodem, když jsem si od Zeka bral všechno potřebné a ještě si to pro jistotu překontroloval.
"Tak jo, díky. Opatruj se, Zeku,"

Jakmile jsem zmizel ze Zekova obchodu, mé kroky mě zavedly do jednoho z mých mnoha úkrytů. Posadil jsem se za stůl, rozložil si všechny podklady pro nastávající akci a ze všeho nejdřív se rozhodl seznámit se s mojí novou identitou. Tomu však chci věnovat pouze minimum času, neboť hlavně se chci dozvědět vše o tom obchodníkovi se starožitnostmi z Coruscantu.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Edharis Ganto - Smrt není pro každého

Příspěvek od Phate »

Nar Shaddaa, uličky:

"Barwaraga nech bejt, byl to slušnej chlap!" zahulákal za tebou Zek ještě než se zavřely dveře a magnetická zápatka uzamkla zámek. Zek byl na své výtvory patřičně hrdý a dával si na nich záležet.
Ty jsi se vydal na opačnou stranu, než byl jeden z tvých bližších úkrytů. Opatrnosti nebylo nikdy dost a pro člověka v tvém oboru to platilo dvojnásob. V galaxii byly nejméně tři tucty bytostí, pro něž by byl pohled na tvou mrtvolu dostatečným zadostiúčiněním.

Šel jsi pomalu přes hlavní třídy a boční zapadlé uličky. Většina místních ti nevěnovala pozornost. Vlastně si většina šla hlavně po svých. Na Nar Shaddaa se zabíjelo i za míň, než za zvědavost. Do úkrytu jsi došel asi po půl hodině a ještě se ujistil, že tě opravdu nikdo nesleduje. Biometrický zámek tě vpustil dovnitř a ty jsi se ocitl ve skromně zařízeném bytě. Kromě postele, stolu a chabě zařízené kuchyně zde nebylo prakticky nic. Něco málo oblečení bylo poházeno po zemi. Nebyl to hlavní úkryt, takže nejdražším kusem tu byly zbraně, dveřní zámek a konzole na stole, která obsahovala velkou databázi všho možného. Zatraceně drahý "dar" od jednoho z tvých přátel.

Lio Noku, jak jsi záhy zjistil, byl obchodník s Corellianským uměním. Corellia sice nebyla známá svým uměním, nýbrž výrobou techniky, ale v galaxii šlo prodat cokoliv. Přinejmenším ti tato profese mohlo pomoct dostat se k cíli blíž.
Lio má milující manželku a dvě předškolní děti. Celkem bezúhonou minulost. Vystudoval několik škol, ale žádnou vyloženě zaměřenou na úmění. To by tě mohlo omluvit při případné vědomostní bublině. Pracovní povolení platilo tři standardní měsíce.
Na Coruscantu se většinou na takové věci nehledělo, ale ve sférách, kam máš namířeno, nemohlo uškodit něco takového mít. Další bod pro Zeka. Více z tvého nového profilu nebylo důležité.

V Republikové databázi, kterou jsi měl k dispozici, bylo o Chearovi naprosté minimum. Pouze povolení pro obchodování se starožitným zbožím a uměním. Dokonce ani adresa zde nebyla. Tobě tedy nezbývalo, než si zajistit infomace jinde. To znamenalo další výdaje, ale za tučný honorář při splnění úkolu to dozajista stálo.
Jediní dva, kdo by mohli o někom jako byl Chear vědět, byli Se'ahal, nautolanský obchodník s informacemi a Vuesh, jeden z Huttských šéfů, který měl pod palcem obchodní čtvrť a v tomhle oboru se docela vyznal. Měl si čas na rozmyšlenou, ale zase ho nebylo příliš. Časový rámec nebyl zadán, ale zadavatel vypadal, že čím dřív se o cíl postaráš, tím lépe. Také to mohlo znamenat, že by sis mohl přijít k pěknému bonusu.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Edharis Ganto - Smrt není pro každého

Příspěvek od Phate »

Přesunuto do neaktivních, pokud bys chtěl pokračovat, dej mi vědět v PM a domluvíme se.

LOCK
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“