Dobra Desilijic - Bojíš se tmy?

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Dobra Desilijic
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 16.4.2016 15:38:09

Re: Dobra Desilijic - Bojíš se tmy?

Příspěvek od Dobra Desilijic »

Du Hutta, palác Shebby Desilijic
" Ja budem celé to ich stretnutie asi nahrávať, a zavesím to na nejaký dobre vynášajúci holonet strem, a budeme z toho profitovať!"
Zasmiala som sa. Síce som tú nádhernú bytosť pred sebou milovala tak veľmi, že som to nedokázala slovami opísať, niekedy som si želala aby sa častejšie chytala na moje sústavné vtípky. No tak Shebba! Ja viem, že to máš v sebe! Nevaž se.....odvaž se! Apsoň niekedy, aspoň trošku, aspoň raz v súkromí mimo nejakého excentrického banketu!

"Prosím? Ako niečo také môžeš tvrdiť?" Hmmmm ako niečo také dobré môžeš jesť a ani ma neponúknuť? Čo si človek nespraví sám to nemá! Podišla som k Shebbe a začala som sa hostiť rovnako ako matka. Aj keď zvolila som niečo čo prešlo celkom poctivým varom. "Ako môžeš tvrdiť, že má nejaký chlap lepšiu informačnú sieť ako náš klan?" Jasné že nikomu neuznám ak je lepší ako mi! To sa nedá, to sú hovná, úplne keci. Kajidic Desilijic RULEEEZ. " To nie je informačná sieť čo on má! To je sprosté vydieranie, postrelené kolená, prsty v lúskači na orechy, úplatky. Nesnaž sa ma presvedčiť, že ten človek má aj nejaké vyššie kvality. Pretože pestovať si informačnú sieť to nie jen tak. To chce úprimné obety, protislužby, zapretie samých seba! Shebba veď som to celý život videla na tebe, a nestalo sa raz, že by som ti to svojim správaním nepokazila, tak mi prosím ťa nevrav, že jeden chlap, ešte s takou reputáciou, má za sebou skupinku lojálnych ľudí, čo mu vždy povedia presnú informáciu. " Momentálne som sa dostala do svojho teatrického módu a trocha som dramatizovala celú situáciu, prehnanou gestikuláciou a afektom. Keď sa nemôžem pripraviť na svoju rolu v detektívnom trilery jazykolamami- Išiel pštros s pštrosicou a pštrosíčatkami na pštrosiu prechádzku- tak aspoň nervyberúcom monológu!

"Jedine, že jeho informanti to majú radi pod tlakom, v strese a neustálej hrozbe. To by mnohé vysvetľovalo. Ale neboj sa Shebba, nenechám sa príliš uniesť a budem sa snažiť na Serona pozerať ako na potenciálneho "obchodného klienta". Čo si aj pomôžem v takejto situácii, budeme spolu zavretý bohvie kde, bohvie jak dlho...

"Ako by sa stalo, všetko čo sa môže hodiť pôjde rovno tebe, všetky pikatné pikošky pôjdu mne, pretože ma poznáš a pretože dobre vieš, že sa pre niečo podobné kľudne skočím do najhustejšej a najhlbšej stoky." Samozrejme, že som tým myslela, že sa pre nejakú horúcu klebetu nepotopím do hovien ja sama, ale spraví to za mňa niekto iný, lebo kožúšok a kombinézy si ja špiniť nebudem. Ale inak sme boli so Shebbou na jednej vlne a veľmi rada pre ňu vyfiltrujem informácie, ktoré k niečomu budú a prospejú jak mne tak celej našej "šťastnej" rodine. " Škoda, že nemôžem zostať dlhšie doma." Povedala som zrazu až detským smutným hlasom. Ale nič sa nedalo robiť. Využila som príležitosti, že sme sa v sále nachádzali len mi dve a v rýchlosti som objala to veľké tučné telo jak s intenzitou hladnej pijavice. To bolo všetko. Hodila som si do úst pariaci sa koláčik, otočila som sa na opätku a spájala som sa na Zuzen. Ak mi to zodvihla moje prvé slová boli: " Tak čo, Plešatka, koľko plienok si si už zabalila?"


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Dobra Desilijic - Bojíš se tmy?

Příspěvek od Phate »

Du Hutta, palác Shebby Desilijic:

Obrovská huttka se s tebou nehádala ohledně způsobu, jakým Seron získával své kontakty. Stačilo mu několik málo informací na ty správné lidi, aby si zajistil jejich loajalitu a přísun dalších informací a způsobů vydírání. V průběhu let si takhle vybudoval dostatečně obšírnou síť informátorů ze všech koutů galaxie a v jakémkoliv odvětví, které člověku vytanulo na mysli. Seron tohle vybudoval sám a sám s tím také pracoval. Měl hromady bezpečnostních pojistek v případě, že by se ho někdo pokusil zlikvidovat, ale všechny informace nosil v hlavě. Jeho famózní paměť mu mohl závidět kdejaký droid. I to mu, navzdory tvému přesvědčení, zajistilo mnoho loajálních následovníků, kteří rádi přispěli svou trochou do mlýna, aby se svezly na vlně Sorenova úspěchu.

Shebba tě nechala vypovídat a počkala, až se budeš loučit. Velice pevně tě objala, až se zdálo, že tě její obří tělo pohltí.
"Až dokončíš tuhle práci, vynahradíme si to." řekla v huttese a v hlase byla jasně slyšet mateřská láska.

Hned jak jsi se otočila, už jsi měla komlink v ruce a vyhledávala spojení na Zuzen. Ta, nejspíš nechtěně, zapla i vizuální zobrazení. Vypadala značně rozespale a zmuchlaně.
"Tak poslechni, ty smrade. Ještě jednou a nechám tě zmizet!" řekla rozespale, ale dala znát, že jde o vtip. Trochu se protáhla a poodešla z obrazu. Po chvilce se vrátila s hrnkem, ze kterého se kouřilo.
"Na co plenky, někam letíme?" zeptala se konečně, když jí došlo na co ses vlastně ptala.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Dobra Desilijic
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 16.4.2016 15:38:09

Re: Dobra Desilijic - Bojíš se tmy?

Příspěvek od Dobra Desilijic »

Du Hutta, palác Shebby Desilijic
"Nah to by si chcela, Zuzen! Urob mi niečo a garantujem ti, že ťa budem chodiť strašiť!" Komunikácia s ňou bola úplne úžasná. Aj keď komunikácia a vizualizácia boli dve rozdielne veci. Nemala som nič proti jej zvráskavenému ksichtu a holej zosušenej hlave. Nemala som nič ani proti tomu, že niekedy som mala pocit, že smrtí jak pokazené modré mlieko. Ale vidieť ju čerstvo zobudenú cez nekvalitný prenos komlinku bol horor čo som po ránu fakt nemusela vidieť.

" Len tak medzi rečou máš zapnuté aj video. Ja len pre istotu, pretože vyzeráš, že si sa teraz len zobudila a nebudem ti klamať ale moc lichotivo to čo vidím nie je. A mám strach, že o tom videu nevieš....pretože senilita je sviňa jak sa hovorí....a riziko, že si dáš rannú sprchu je asi, kurva, veľké.A dnes to fakt nechcem vidieť. Som po veľmi ťažkej noci, ešte stále zrejme pod vplyvom a nechcem vedieť čo by so mnou spravil pohľad na tie tvoje storočné vrásky čo máš všade. "
Zasmiala som sa. Zuzen bola jednoducho Zuzen. Osoba čo vďaka nekonečnej apatickej flegme a podivnému humoru nemala problém asi z ničím. Nahota? Pche niečo také ju nikdy nerozhodilo. Tá osoba raz poslala fotku seba na prírodno, s decentnými tieňovými cenzúrami tam kde to bolo najnutnejšie, ako fotku na obnovu jej pilotskej licencie. Takže Zuzen a jej kvetinový prístup k životu boli naozaj ale naozaj jediné svojho druhu. Oh, bože teraz som si uvedomila ako dobré, že som ju zastihla samú. Ešte to by mi tak chýbalo aby tam mala niekde nejakého chlapa.

"Na čo myslíš by nám boli plienky? Spraviť si menši vtip s Imperiálneho kapitána. Taká vec sa ti naskytne len raz za život. Zastavím sa v potravinách a kúpim čokoládový puding..." Už som to úplne videla. Už som sa úplne smiala. Ale potom som si uvedomila druhú časť Zuzeninej otázky a ostala som troška zaskočená. " Jak, že kam letíme? Veď som , kurva, jasne videla, že dala Shebba pokyn tomu posratému protokolárovi aby ti dali vedieť! Oh nie, zabi ma! Zabi ma! To znamená že ak o tom nevieš ty tak o tom nevie ani Seron a budem to s ním musieť odkomunikovať ja! Hotovo končím, už mám pokrk toho suchého sexu čo mi život stále nadeľuje! Aby ma na mieste jeblo." Chvíľkový preafektovaný a uberteatrálny výlev, ktorý hneď nasledoval smiechom, pretože som bola patrične hrdá na to s akým super prirovnaním som prišla! Stále sa uhehňávajúc som pokračovala. " Zrejme ho zasa niekto zmagnetizoval, toho protokolára. Jak ja ich nenávidím. " Ale stále menej ako Twilekov. " Letíme. Ty, Ja, Seron, Imperiálny kapitán Sully, jeho banda fešných uniformovaných v detektívnej honbe za strateným krížnikom samotného Cisára. Aby sme sa mohli posrať. Tá vec zmizla vraj úplne bez stopy...a ďalej...NUDÁAAAAAAA. Veď uvidíš.Neviem ale nemáš moc na výber, a chcela som ti dopriať ešte jedno posledné dobrodružstvo, keď už si prakticky polomŕtva."


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Dobra Desilijic - Bojíš se tmy?

Příspěvek od Phate »

Du Hutta, palác Shebby Desilijic:

Zuzen se mezitím posadila na něco, co vypadalo jako hodně sešlá pohovka v nějakém bordelu. Usrkla horkého nápoje, aby se aspoň trošku probrala.
"Polib mi." konstatovala suše na tvé poznámky o jejím vzezření a faktu, že si jí viděla hned po probuzení. A aby toho nebylo málo, doprovodila to gestem, které bylo ve valné části galaxie považováno za velice hrubé a urážlivé.
Ignorovala další snůšku keců na svou osobu a v klidu srkala nápoj. Na tyhle řeči byla celkem zvyklá a od tebe obzvlášť.

Řeči o pudingu jí, na druhou stranu, lehce vyvedly z míry, neboť absolutně netušila co se děje a o čem to mluvíš.
"Ke mě se nic nedostalo, byla jsem sice v kómatu, ale zprávu od tý vaší plechovky bych asi slyšela. Ten jeho pisklavej hlásek trhá uši." shrnula rychle a bylo jasné, že tvé obavy se potvrdily. Pokud nedostala zprávu Zuzen, bylo velmi pravděpodobné, že ani Seron neobdržel informace a bude na tobě, aby jsi ho co nejdříve kontaktovala.

"Cože? Ty, já, Imperiálové? Soren? Jakej křižník? Císař ztratil křižník? Co to kurva..." vychrlila Zuzen měť slov a vypadala opravdu velice zmateně. Krátce po probuzení toho na ní bylo nejspíš trochu moc.
"A jak doprdele nemám na výběr?!" přihodila ještě a očekávala nějaké pořádně vysvětlení, proč si jí vlastně vzbudila.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Dobra Desilijic
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 16.4.2016 15:38:09

Re: Dobra Desilijic - Bojíš se tmy?

Příspěvek od Dobra Desilijic »

Du Hutta, palác Shebby Desilijic, na ceste do bytu Zuzen Bald
Rozhodne som si zapísala do svojej mentálnej poznámky, že treba povedať Shebbe, že ten sprostý protokolár je maximálne tak vhodný do zberných surovín. Ako som však poznala tento svoj mentálny zápisník, moc dlhú životnosť nemal a určite to zabudnem behom pol dňa. To však ale nebol najväčší problém. Plešatka sa začala nejako cukať.
" Hej, starká čo sa to s tebou akože deje? Ja neviem, či tvoje zažívanie prestalo opäť fungovať a mám sa ti po ceste k tebe zastaviť do lekárne kúpiť Gutalax, alebo ja neviem, v škole som nikdy nedávala pozor pri hodinách anatómie, a máš svoje dni. Ale takúto ťa nepoznávam."
Mierne som na ňu zasyčala a prestával ma ten rozhovor baviť, pretože Zuzenina flegma bola v mojom živote konštanta, na ktorú som sa mohla vždy spoľahnúť. Teda vždy keď som mala na ňu náladu. " Pamätáš si na tú malú službičku, ktorú nám dlhuješ?" Skúsila som naslepo a vedela som, že žiadna službička a dlh tam nikdy neboli. Ale čo ja viem? Staroba a senilita boli skvelé veci a možno motyka vystrelí v môj prospech. A možno sa mi nepodarí zastaviť svoju hubu dosť rýchlo na to aby vôbec stihla tá motyka vystreliť. Pretože som pokračovala.
" Lebo ja si žiadnu službičku síce nepamätám ale garantujem ti, že po tomto budem dlhovať službičku ja tebe! A vieš, že sa mi to nehovorí ľahko. A okrem toho, kurva, čo vlastne po mne chceš? Myslela som si, že s tvojou reputáciou a minulosťou budeš chvieť ešte raz zodvihnúť tú svoju práchnivú zosušenú riť ešte raz a ukázať čo v tebe je. "
Znela som podráždene a zároveň som sa do toho snažila dať štipku citovej výčitky.
" A nechci aby som ťa dotiahla k tým imperiálom nasilu. Dobre vieš, že som toho schopná. Modriny ti aj tak na tvojom modrom ksichte vidieť nebudú. A okrem toho som už na ceste k tebe. Takže buď si ma dáš na speaker a začneš sa baliť a medzitým ti všetko vysvetlím, alebo ti radím si ten svoj mizerný brloh zabarikádovať lebo do pol hodiny som u teba, a ak nebudeš spolupracovať , tak ti garantujem, že budeš môcť zavrieť ten svoj mizerný biznis a všetky svoje úspory môžeš rovno vraziť do hospicu, v ktorom si poležíš možno tak dva dni pred tým než nadobro otrčíš kopytá, na následky toho čo s tebou spravím, moja."
Takže tak. Áno bola som priateľská, veľmi spoločenská, ukecaná a relatívne v pohode, pokiaľ ma niekto nevytočil... a pokiaľ nebolo meno klanu Desilijic v ohrození. Pretože som to bola JA, kto, aj keď nie veľmi sebavedomo, prehlásil že osoba s menom Zuzen Bald bola tá pravá. Bola to Shebba, kto potvrdil prínos mojej voľby, takže ak sa to teraz mienilo celé posrať, kvôli náladovosti starej ženy, čo už dávno mala čuchať fialky..Tak to kurva nebolo vôbec dobré, ale že vôbec... Mračila som sa do video záznamu, a vycerila som na Durosku špicaté zuby. Bez toho aby som ďalej čakala na odpoveď som začala Zuzen vysvetľovať situáciu. Tentokrát však bez zbytočných vtipov a primitívnych postrehov. Jediné čoho bolo v mojom naštvanom rozprávaní viac boli moje nadávky. "Takže ma do piče počúvaj Zuzen, veci sa majú takto..."


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Dobra Desilijic - Bojíš se tmy?

Příspěvek od Phate »

Du Hutta, palác Shebby Desilijic, na ceste do bytu Zuzen Bald:

Tvá přestárlá přítelkyně seděla v holografickém záběru, srkala kávu a vypadala duchem nepřítomna. Po sprčce otázek zase upadla do ranní letargie a a nezmohla se na nic dalšího. Inu věk si vybíral svou daň a Zuzen byla takhle brzo ráno vyloženě nepoužitelná.
Na tvou poznámku o zažívacích problémech vydala pouze sarkastické "haha", ale dál to nekomentovala.
Až teprve zmínka o službičce jí trochu probrala. Její pohled se zaostřil a bylo vidět, jak jí to v hlavě šrotuje.

"Taaak počkat..." začala trochu ostřejším tónem, aby se proti tomu nařčení ohradila, než si jí skočila do řeči a uvedla věci na pravou míru.
"...oh." vrátila se zpět ke svému nápoji a nechala tě mluvit. Dosrkala co jí v hrnku zbývalo a zmizela ze záběru. Nejspíš se šla převléct, nebo obléct.

"Co chci? Vědět o co de, než se upíšu práci pro impíky. A taky aby mě, kurva fix, nikdo nebudil v takovou sithskou hodinu! A nerozčiluj se, mám věk na to bejt po ránu nevrlá." hulákala odněkud z dáli a snažila se tě trochu uklidnit.
"A jestli mi budeš ještě jednou vyhrožovat, tak tvý boubelatý matince nebudou stačit všechny kredity galaxie aby tě našla." řekla rázně, když se její hlava objevila na moment v záběru. Byla rozespalá, většinou flegmatická, ale dnes jsi se opravdu netrefila do dobré nálady a plané výhružky se nesetkaly s pochopením.

Když jsi se vrhla do vysvětlování, Zuzen se objevila v záběru celá. Vypadalo to, že kafe zabralo a trocha pohybu jí nahnala krev do mozku. Bedlivě poslouchala o co vlastně jde a přikyvovala. Chvíli souhlasně, ale většinu času trochu nevěřícně. Přeci jen se nestává denně, aby Císař ztratil křižník.

"Jasně, chápu...takže...Co z toho kápne pro nás?" zeptala se, když jsi skončila s vysvětlováním a předáním infa, které jsi měla od kapitána Dacrea. To už jsi byla delší dobu na cestě a pomalu se blížila k Zuzeninu příbytku. Zuzen už na tebe čekala venku s dalším šálkem horkého nápoje.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“