Mokrý bandita (Malakim Phoros)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Mokrý bandita (Malakim Phoros)

Příspěvek od Marinho »

Před pár lety zmizel tvůj otec jak z tvých očích, tak z prostředí pašeráků a více či méně pochybných obchodníků, lichvářů ... a možná i z tvé paměti. Osamostatnil ses a využil otcových kontaktů k rozjetí vlastní kariéry. Poslední tři roky se ti docela dařilo a dokonce ses zvládl zbavit dluhů vůči Huttům.

Na cestě ke Corellii, frachťák

Vracíš se s docela vzácným, ale o to nebezpečnějším nákladem několika šelem Nexu. Bohužel jeden černý exemplář byl usmažen tvým droidem, když po tobě vyjel. Zbylé kusy jsi umístil do upravené místnosti, která běžně slouží humanoidnějšímu nákladu. V kleci se tísnilo pět, dle názoru lovců, které sis najal a kteří se teď pravděpodobně probrali z bezvědomí, jsou to velmi hezké kusy. Poslední kus ale je ale pravděpodobně nemocný, nafouklé břicho, ztrácí srst a nesnesitelně naříká v koutě. Prozatím jsi jej nechal naživu, ale nemáš dost znalostí na to, aby jsi zjistil, jestli je ta nemoc nakažlivá. Ztratit celý náklad by se ti draze vymstilo. Během asi deseti hodin by jsi měl dorazit na Corellii a předat Makanovi náklad. Chtěl po tobě šest dospělých kusů těchto šelem. Pět by snížilo odměnu o asi třetinu. Takto totiž u některých obchodníků funguje matematika.


//ber to jako úvodní příspěvek, máš možnost se vyjádřit k blízké minulosti postavy, jejímu vnitřnímu rozpoložení a případně i dalším plánům, jak krátkodobým, tak dlouhodobým. Základní pravidla jsou nehrát za jiné postavy a nepředbíhat příliš děj. Doufám, že si hru užijeme oba.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Malakim Phoros
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 31.8.2016 19:50:30

Re: Mokrý bandita (Malakim Phoros)

Příspěvek od Malakim Phoros »

Na cestě ke Corellii, frachťák

Poslední tři roky probíhali dobře, zakázek bylo dost. Vždy jsem se snažil nepotkat toho piráta, kterého jsem připravil o rukojmí. Sexy fallenku. Hmmm... Na druhou stranu od té doby nemusím dělat poslíčka Huttům.
Zakázky byly, zákazníci platili. Stereotyp, vzít zakázku, splnit, inkasovat, utratit, něco odložit. Jo fajn život, budu v něm pokračovat, říkal jsem si vždy.
Někdy mě přepadl splín, při dlouhých cestách. Vzpomínky na otce a tak... Vždy jsem se s tím porval. O matce jsme neměl informace a tak to bylo, asi dobře.

Před pár dny/týdny jsem přijal zajímavou zakázku. Ještě teď si za to nadávám...

Podělané Nexky. Naštvaně bouchnu pěstí do stolu a nadále se budu prohrabovat v lodním počítači a hledat jakékoliv užitečné údaje o šelmách.
Kašlu na to...
Zapadnu do opěradla a naliji si skleničku whisky.
Šest kusů, Maxi, měl jsi jen jeden úkol dovést šest mazlíčků. Jeden žere hlínu a druhý ti chcípá na nějakou...nemoc?
Dovezu-li Makanovi čtyři budu rád když mi zaplatí dostatek na pokrytí výloh a nezničím si jméno.
Takhle skutečnost a fakt, že s tím nemůžu skoro nic dělat mě bude dost štvát.

Možná jim nesvědčí cestování? Mám je uspat? Budu se sám sebe ptát.
Blbost...
Kopnu do sebe alkohol.
Nastřelit šelmě nějaký lék? Když vyměním náplň v uspávací šipce mohlo by to jít. Ale...
Horší to s ní už být nemůže. Snad. Pomyslím si a vydám se poradit se svým Lekářským droidem. Pokud mě po cestě nenapadne nic lepšího...
Tak Maxi a pro příště: Zbraně, lidi, drogy, proviant, cokoliv, ale už ne zvířata...

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Mokrý bandita (Malakim Phoros)

Příspěvek od Marinho »

Na cestě ke Corellii, frachťák

Povzbuzen skleničkou whiskey ses jistým krokem vydal k lékařskému droidovi, který byl v pohotovostním režimu v jedné k tomu určené místnosti. Neměl jsi ji zrovna vybavenou, je přeci jen vyšší riziko že zemřeš než aby ti lepší vybavení zachránilo život a jiný živý člen posádky s tebou necestoval zrovna často. Na popáleniny od horkých součástí lodi, pohmožděné končetiny po hospodské rvačce či zjištění hladiny alkoholu stačil bohatě.

Když jsi vznesl svůj požadavek droidovi, chvilku jsi čekal, než zpracuje tvůj požadavek.
EEEEeee, nemám protokol pro tuto formu života. Mám základní protokol pro humanoidní životní formy. Mohu vyhodnotit základní životní funkce či odebrat vzorky a srovnat je se vzorky ostatních exemplářů.
Jeho informace tě nejspíš neuspokojí, už jen kvůli skutečnosti, že droid mezi rozdrážděnou tlupou šelem nevydrží dlouho. Můžeš samozřejmě uspat všechny Nexu a nechat droida srovnat výsledky a doufat, že přijde s nějakým výsledkem, ovšem pokud neznáš správný lék ani jeho dávku, můžeš kňourající šelmu rovnou utratit. Nebo trpící šelmu pozorovat a doufat, že netrpí nakažlivou nemocí a věřit instiktům šelem. Zatím se zdálo, že spíše svého druha chrání než aby se mu vyhýbali. Nebo vsadit na to, že se případná nakažlivá nemoc za těch pár hodin nevyvine viditelně a zmizíš s odměnou dřív, než to někdo zjistí.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“