Výcvik pro Alrona Faye (Jhaered Dahar)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Výcvik pro Alrona Faye (Jhaered Dahar)

Příspěvekod Jordi Linx » 12.9.2016 19:58:44

Vulta, Slumy Yinta Lake: (3963 BBY)
Byly to už tři týdny, co jsi s mistrem dorazil na planetu Vulta a přesněji do jedné z největších tamních metropolí - Yinta Lake. Když jste sem odlétali, tak mistr Kelan vyzařoval jistou nejistotu a obavy ohledně dění u Tarisu, na jehož dveře doslova klepali mandaloriani.
Řád se k tomu zatím stavěl opatrně a nechtěl se pouštět do žádného otevřeného boje, ale dobře jsi věděl, stejně jako všichni, že tento názor nesdílela většina. V Chrámu bylo relativně dusno a tak se výlet mimo zdál skvělý - jenomže Vulta byla až nebezpečně blízko mandalorianskému prostoru.
I tak jste jako Jediové museli konat svou povinnost a spolu s mistrem Kelanem jste sem stopovali zeltronskou zlodějku vystupující pod jménem Miuxa. Tedy, věděli jste, že odletěla sem do Yinta Lake, ale tady jste stopu ztratili a poslední tři týdny jste po ní systematicky pátrali.

Díky pátrání jsi si mohl udělat obrázek o Yinta Lake, metropoli, která byla na hony vzdálená vrchním patrům Coruscantu. Ono i mnoha spodní patra by ji strčila do kapsy, protože právem toto město mohlo nést označení "metropole chudiny". Zchátralá a zastaralá zástavba, slabší životní podmínky podepisující se na místním obyvatelstvu, tomu i úměrná kriminalita, korupce a laciná prostituce, protože dražší sociální pracovnice si tu ostatně nemohl nikdo dovolit.
Čekal jsi před jednou z kantýn na svého mistra poté, cos několik hodin hledal stopy v nedaleké fabrice a jejích záznamech - bezúspěšně. Tedy - kantýna to byla jen zdánlivá, spíše stlučená bouda, co měla vevnitř dřevěné stoly a lavice a něco jako bar, kde se čepovalo jedno z nejhorších piv, o nichž jsi zatím mohl slyšet.
Mistr se zatím nikde neobjevoval, když jsi postřehl mírný nepokoj na rohu jeden z nedalekých bočních ulic. Jednu místní vultanskou dívku se tam dva muži snažili zatlačit do přítmí ulice, aby se tak dostali místním z očí a proti křehké dívce se jim to zatím dařilo.
-------------------------
Jen připomenu, že válka je skoro za rohem, ale vy plníte klasickou Jediskou misi. Váš cíl není samozřejmě jen tak obyčejná zlodějka, ale velmi sofistikovaná specialistka, která získala nějaké armádní informace (tajné - víc ti mistr neřekl s tím, že to tak je zatím lepší).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6611
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: Výcvik pro Alrona Faye (Jhaered Dahar)

Příspěvekod Alron Faye » 12.9.2016 20:21:15

Vulta, Slumy Yinta Lake: (3963 BBY)
Tři týdny. Tak dlouhá doba a my neustále pátráme po té zlodějce, prozatím zcela neúspěšně. Nyní čekám na svého mistra před jednou z kantýn, dá-li se to tak nazvat. Na jednu stranu mě všechna tahle akce nudí, na stranu druhou jsem více než rád, že se aspoň trochu můžu vzdálit od té napjaté situace v Chrámu. Nevím, jak to cítí mistr, či ostatní Jediové, můj názor v téhle věci je však více než jednoznačný. Mandaloriané jsou pro Republiku a všechny její obyvatele hrozbou, i když si to někteří členové Rady nemyslí; řekl bych, že nájezdy ve vnějších soustavách jsou víc než dobrým důkazem.
Stačí mi jen pomyslet na ubohé obyvatele těch světů a zase se mě zmocňuje ten nezvladatelný vztek. Ne, musím se uklidnit, jak mi to radil mistr. Musím vyčistit svou mysl, odstranit všechny zlé myšlenky, jež ji tíží a přestat se až příliš zaobírat tím, co by mohlo být. Třeba má Rada pravdu a je nutné tuhle údajnou hrozbu ještě prozkoumat a zvážit... jenže co když to tak není?

Můj tok myšlenek na každý pád přeruší jakýsi hluk, zaregistruji totiž pohyb v jedné z uliček. Velmi rychle mi dojde o co kráčí a proto neváhám jednat. Střelhbitě doběhnu ke dvojici mužů snažících se zmocnit bezmocné dívky, a bez jakéhokoli přemýšlení vytasím světelný meč. Jeho modrá záře prosvítí potemnělou uličku a já jím namířím na dvojici.

"Ustupte od té dívky, okamžitě!" zvolám směrem k nim pevným hlasem.
Uživatelský avatar
Alron Faye
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 16
Registrován: 10.6.2015 15:21:10
Bydliště: Nikdykde

Re: Výcvik pro Alrona Faye (Jhaered Dahar)

Příspěvekod Jordi Linx » 13.9.2016 19:14:07

Vulta, Slumy Yinta Lake:
Tvoje reakce byla svižná a již v ústí uličky do ní prosvitla modrá záře tvého meče, který mnohdy sám o sobě dovedl působit jako odstrašující. Tentokrát byl však efekt úplně opačný a na tvou výzvu oba dotyční tasili blastery, které bylo snad jednodušší sehnat, než kvalitní steak z nerfa na většině plat a mnohdy i levnější.

Jedno pozitivum jsi z toho však mohl přeci jen vyvodit, dívka byla odhozena stranou, tudíž si ten, který ji v tu dobu držel, neuvědomil, že by ji mohl použít jako rukojmí nebo kryt.
Nicméně i když oba tasili blastery, tak jsi na nich mohl velice rychle vypozorovat, že se do nějakého střetu moc pouštět nechtějí. Přesto tvým směrem přilétlo několik blasterových výstřelů, prakticky bez výraznějšího míření a i díky tomu jsi neměl výraznější problém se střelám vyhnout nebo je zablokovat svou čepelí. Každopádně oba muži - vultan a člověk, jak sis nyní mohl všimnout, se rozhodli neriskovat souboj s tebou a rozhodli se uličkou pryč doufajíc, že ti uniknou. Samozřejmě, že si ústup pokoušeli krýt náhodnou střelbou, ale přesného zásahu by ses v té chvíli nedohledal.
Pozitivem bylo i rychlé obhlédnutí dívky, která se zdála být naprosto v pořádku jenom trochu otřesená ze vzniklé situace a dezorientovaná z aktuálního dění. Ono taky nebylo až tak obvyklé, že by se vždycky, když je zapotřebí vynořil člen Řádu Jedi a zachraňoval všechny, kteří to potřebovali.
Nejhorší se sice zdálo být zažehnáno, ale mohl jsi usoudit jedno, že současné zahnání útočníků je v budoucích podobných pokusech nemusí zastavit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6611
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: Výcvik pro Alrona Faye (Jhaered Dahar)

Příspěvekod Alron Faye » 13.9.2016 19:47:48

Vulta, Slumy Yinta Lake:
Jak jsem čekal, oba ihned vytáhli blastery. Pokusili se mě několika nepříliš přesnými střelami zneškodnit, avšak marně, výstřely se mi podařilo odrazit několika svižnými mávnutími meče, další střele jsem se vyhnul. A co víc, situace nabrala přesně ten směr, ve který jsem doufal, dívka byla v bezpečí a už nikoli ve spárech těch dvou otrapů. Pro jistotu jsem jí ještě rychle prohlédl a zdálo se, že jí opravdu nic není. Moc rád bych jí byl pomohl, teď mám však zcela jiné starosti.
Oba muži se totiž dali neprodleně na útěk, otevřený boj s Jediem jim zřejmě nepřišel jako nejlepší nápad. Na krátký moment je pronásleduji uličkou, snažíc se vykrývat všechny výstřely, jež by se ke mně mohli dostat příliš blízko. Nakonec po bleskurychlém obhlédnutí terénu usoudím, že lepší bude je trochu překvapit. Vypnu proto světelný meč, koncentruji menší množství Síly do svých nohou, odrazím se a vyskočím na jeden z domků, načež je pronásleduji po střechách. Domky ve slumu jsou nízké, a naneštěstí pro mě i trochu vratké, proto si musím dávat pozor kam šlapu, tudíž střídavě sleduji pronásledované a střechy pod mýma nohama.
Než stačí jakkoli zareagovat nebo se vzpamatovat, seskočím opět dolu na zem a tentokrát přímo před ně, doufajíc, že jim tak znemožním další postup. Lehce udýchaný a s krůpějí potu rašící mi na čele opět zamířím špičkou svého meče na oba muže. "Jménem Řádu Jedi jste oba zatčeni!"
Uživatelský avatar
Alron Faye
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 16
Registrován: 10.6.2015 15:21:10
Bydliště: Nikdykde

Re: Výcvik pro Alrona Faye (Jhaered Dahar)

Příspěvekod Jordi Linx » 15.9.2016 18:55:55

Vulta, Slumy Yinta Lake:
S vědomím toho, že byla dívka v pořádku a již v bezpečí, jsi se mohl vydat za oběma násilníky, aby ses postaral o to, že se nic podobného už nebude opakovat. Místo obyčejného pronásledování jsi se však rozhodl přistoupit k chytřejší fintě a pojmul si to pronásledováním shora.
Výskoku na budovu jsi málem hned zalitoval, když jsi musel hodně manévrovat, abys to ustál, ale povedlo se a mohl si začít pronásledování po střechách. Nebylo to tak rychlé, jako po zemi a soupeřům jsi výskokem dopřál menší náskok, ale trénované tělo a notná pomoc Síly tě hnaly kupředu a oběma jsi se začal notně přibližovat. Bylo jasné, že za pár dalších budov je dostihneš, pokud by se nerozdělili do opačných směrů.
Jak neměli přehled o tvé pozici, tak ti ten jeden, doslova vběhl pod tebe a dostal ses tak do ideální pozice na něj skočit, kdybys to dobře načasoval. Přistoupil jsi však k tomu zodpovědně a tolerantně a rozhodl ses dotyčného vyzvat ke kapitulaci.

Místo rukou nahoře jsi však jen mohl sledovat ústí blasteru, z něhož vyšlehlo několik výstřelů a měl jsi co dělat, abys je tentokrát všechny odrazil. Jakmile ses zkoncentroval, tak už dotyčný opět utíkal, tentokrát směrem od tebe a zhruba tím směrem, kam se mohl vydat ten první.
Tím směrem se nacházelo několik domků s ploty - většinou byly dost zchátralé, ale pro tebe by to znamenalo mnohem horší postup po střechách, kdyby ses k tomu chtěl uchýlit znovu a spletitější cestu, kde by se mohl dotyčný ztratit. Nehledě na to, že kousek za čtvrtí s rodinnými domky se nacházelo jedno z tržišť, což by pro tvé pronásledované bylo ideální ke ztracení se. Ale tam zbývala ještě dlouhá cesta, protože ty a tvůj nejbližší pronásledovaný jste se blížili teprve ke kraji slumů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6611
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: Výcvik pro Alrona Faye (Jhaered Dahar)

Příspěvekod Alron Faye » 16.9.2016 16:28:09

Vulta, Slumy Yinta Lake:
Výskok na střechy byl poněkud krkolomný a ani poté jsem nebyl tak úplně mimo nebezpečí, přesto se mi dařilo úspěšně oba pronásledovat. Tedy až do doby, než se rozdělili. Jeden z nich však neměnil trasu a měl jsem více než dokonalou příležitost ho sejmout. V tu chvíli se ve mně mísilo tolik pocitů, tak moc jsem to chtěl udělat. Možná na chvíli má mysl sklouzla i k té alternativě, že bych dotyčného na místě zabil, velmi rychle se ta myšlenka naštěstí vytratila z mé hlavy.

Ne, rozhodl jsem se zachovat jinak, aspoň pro tentokrát. Seskočil jsem a dolů a snažil se pronásledovaného donutit vzdát se. Nepřijal a místo toho na mě opět začal střílet. Meč jsem stále držel v ruce, teď jsem ho musel znovu zapnout a spěšně reagovat na střelbu. Než se mi podařilo vzpamatovat, násilník už běžel opačným směrem, dost možná tím samým, jakým mířil jeho komplic. Bylo nad výsost jasné, že nyní už by pronásledování po střechách bylo ještě více obtížné a proto nepřipadá v úvahu, obzvlášť kvůli nedalekému tržišti, kde by bylo pro ty dva velmi jednoduché se ztratit.

Ti dva už mě vážně štvou, prolítlo mi hlavou. Hněv se ve mně hromadil, cítil jsem jak mám čím dál tím větší chuť jim oběma vážně ublížit. Přesto se pokusím alespoň trochu uklidnit a obhlédnout své okolí, snažíc se horečně najít jakýkoli způsob, jak prchajícího muže zastavit.
Naposledy upravil Alron Faye dne 19.9.2016 20:51:39, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Alron Faye
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 16
Registrován: 10.6.2015 15:21:10
Bydliště: Nikdykde

Re: Výcvik pro Alrona Faye (Jhaered Dahar)

Příspěvekod Jordi Linx » 19.9.2016 20:14:31

---------------
Cituji ze svého příspěvku "Ale tam zbývala ještě dlouhá cesta, protože ty a tvůj nejbližší pronásledovaný jste se blížili teprve ke kraji slumů.". Už na základě této věty má tvůj plán a naznačení příspěvku jisté chyby - ve slumech nenajdeš domy s terasou, většinou tam na ně není místo a hlavně na ně nejsou zdroje.

Stejně tak si sotva všimneš nějaké terasy ve čtvrti s domky. Oceňuji tvou snahu o kreativitu, ale zase je potřeba si uvědomit, že terasy jsou přízemní stavby a ještě k tomu většinou bez střechy, takže maximálně uvolnit nějaký trám shora, stejně jako bedny na terase. Terasa, která je určená pro pobyt lidí venku u svého domu a může tam být stůl, lavice, možná nějaká křesla.

Nehledě na to, že ty jsi za ním a vysíláš tlakovou vlnu, která není tak rychlá někam hodně do dálky. Jedna věc je uchopit něco co vidíš v dálce, druhá tím směrem něco vyslat ...

... doufám, že vidíš, co se mi na tvé odpovědi nelíbí a proto bych chtěl, abys ten příspěvek přepracoval. Mimochodem, pokud postrádáš výraznější popis prostředí nebo něco - tak zkus napsat, že se rozhlížíš po něčem, co bys po něm mohl shodit nebo vrhnout. Přeci jen, kdybych vše popisoval do detailu, tak můžu napsat několik stránek a ty z toho stejně využiješ jednu nebo dvě věci :)

Až upravíš(stačí edit příspěvku), tak pošli PMku, nebo dej vědět do mchatu, abych mrknul a odpověděl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6611
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: Výcvik pro Alrona Faye (Jhaered Dahar)

Příspěvekod Jordi Linx » 19.9.2016 23:35:04

Vulta, Slumy Yinta Lake:
Nechtěl jsi dotyčné pronásledovat nějak dlouho a proto ses mermomocí pokoušel nalézt nějaké řešení, díky kterému bys za nimi nemusel pobíhat přes několik bloků a doufat, že vše stihneš dřív, než dorazíte k tržnici.
Prostředí ve slumech ti ale až tak nápomocné nebylo - přeci jen jsi tu nemohl vidět nic, než domy zbouchané z plechů nebo seskládané z části ze zdiva, panelů a podobných namíchaných materiálů. Dost z nich nemělo ani pořádná okna, nicméně absence nemístného zápachu ti napovídala, že odpady tu v nějaké podobě fungovaly.

A přece se ti nakonec poštěstilo - kousek před tvým cílem byl o stěnu jednoho z domů, pokud bys je tak chtěl nazývat. Prostý barel od nějakého maziva nebo tekutého paliva, ne-li snad nějaké chemikálie, ale očividně prázdný. Vysoký běžnému člověku zhruba do pasu, ale tobě by mohl dostatečně posloužit. Jenomže vzhledem k tvé stacionární poloze, kdy ses od doby, kdy tvůj cíl vyrazil na útěk nepohnul a vzdálenosti v níž se barel nacházel, jsi neměl moc možností na nějakou řádnou manipulaci. V podstatě jsi věděl, že můžeš barel jenom postrčit správným směrem a doufat, že napáchá co nejvíce potíží pronásledovanému. Pokud by se to nezdařilo, tak by ti opravdu nezbývalo asi nic jiného, než za dotyčným běžet, nehledě na to, že ten první z dvojice byl stále někde na útěku.
Možnou variantou by bylo i vydat se za ním a zkusit se po něčem poohlédnout v části s rodinnými domky, i když na jisto jsi mohl počítat jen s něčím, co bys vyrval z plotu, pokud by byl dřevěný.
---------------------
No, z horlivé aktivity, do poněkud výrazné pasivity - jinak to říci nemohu. Jen taková rada - je dobré definovat po čem se rozhlížíš - něco, co by je mohlo zastavit, většinou nemá moc nároku na úspěch, protože ti moder může napsat, že vidíš akorát kočku na střeše, která na vás hloupě zírá.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6611
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: Výcvik pro Alrona Faye (Jhaered Dahar)

Příspěvekod Alron Faye » 20.9.2016 16:20:59

Vulta, Slumy Yinta Lake:
Čas běžel a já musel jednat rychle, než se mi ztratí i tenhle muž a už budou oba mimo můj dosah. Rychle se tedy rozeběhnu, abych trochu zkrátil vzdálenost mezi námi dvěma. Naskytne se mi pohled na jednu z možných alternativ, jak prchajícího muže zastavit, uvidím totiž prázdný barel od čehosi.
Mám jen jeden pokus, pokud si chci být jist, že jej chytím včas. V Síle jsem nikdy nebyl nijak zvlášť zdatný, jako někteří jiní mistři z Řádu, přesto tenhle menší úkon bych mohl zvládnout. Stále jsem od barelu příliš daleko, z toho důvodu se rozhodnu jej lehce popostrčit, aby se o něj pronásledovaný přerazil nebo alespoň klopýtl.
Jenže co když si ho všimne a snadno se mu vyhne? To nemůžu dopustit. Ještě předtím, než barel povalím, na muže přede mnou zavolám: "Hej, ty jeden prašivej bastarde!" To není příliš Jedijské, mistr by na mě asi nebyl dvakrát pyšný, cílím tím ale to, že se mým směrem alespoň na okamžik otočí, v reakci na tu urážku, a nebude hledět na cestu.
Pokud se tak opravdu stane, v tu chvíli barel postrčím jemu do cesty a už se za ním snad nebudu muset hnát jako šílenec.
Uživatelský avatar
Alron Faye
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 16
Registrován: 10.6.2015 15:21:10
Bydliště: Nikdykde

Re: Výcvik pro Alrona Faye (Jhaered Dahar)

Příspěvekod Jordi Linx » 21.9.2016 20:28:05

Vulta, Slumy Yinta Lake:
Chtěl jsi tuhle honičku ukončit pokud možno co nejdříve a barel pro to byl nejlepší volbou. K úspěšnému zastavení svého protivníka se ti zdálo, že by to nemuselo stačit a proto jsi sáhl ještě k pokusu o nějakou diverzi. A tím nejjednodušším odvrácením pozornosti odjakživa byly urážky, tedy pokud jsi nebyl krásnou děvou s odpovídající postavou.

V podstatě ti stačila vteřinka, aby pronásledovaný ve správný moment nahnul hlavu a tys zaútočil. A opravdu se ti nakonec poštěstilo - nejenom, že pronásledovaný zareagoval na tvůj pokřik, ale hlavně natočil hlavu na opačnou stranu, než se nacházel barel a v ten moment jsi do něj trochu strčil. Než dotyčný mohl nějak zareagovat, byl již příliš blízko a pokus o přeskočení barelu skončil ukázkovým natažením se hned za něj.

I když se mohlo zdát, že už jsi měl vyhráno, tak se tvůj cíl skoro stačil vzpamatovat a postavit na nohy, než jsi k němu dorazil. I když byl notně pohmožděný a s mnoha škrábanci a ranami, přesto byl na nohou v době, kdy jsi byl u něho. A nebýt čepele světelného meče příliš blízko krku, tak by se asi pokusil pokračovat ve své snaze o únik.
Tohle tedy znamenalo dopadení jednoho ze dvou agresorů, ale stále byl jeden z nich na útěku a ty jsi navíc musel něco provést s tímto, který stál před tebou a mohl jsi koukat na jeho záda, zatímco jsi světelný meč držel kousek od jeho krku a tím jej jasně varoval, že další útěk by nebyl dobrý nápad.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6611
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: Výcvik pro Alrona Faye (Jhaered Dahar)

Příspěvekod Alron Faye » 24.9.2016 12:15:39

Vulta, Slumy Yinta Lake:
Povedlo se, úspěšně jsem odvedl jeho pozornost a pak se už během vteřiny, po neúspěšném pokusu barel přeskočit, skácel k zemi, jak jsem doufal. Nečekal jsem však, že se téměř hned znovu postaví na nohy a bude se ještě chtít dát na útěk. To mě popravdě trochu nahněvalo, měl jsem takovou radost, že už ho konečně budu mít z krku a on má ještě tu drzost pokračovat v předem prohraném boji o svou svobodu. Stál jsem tam, s mečem nataženým k jeho krku a musel rychle přemýšlet, jak budu postupovat dál, přeci jen ještě pořád musím dostihnout toho druhého, který pokud budu zbytečně váhat, uteče příliš daleko a poté bude velmi obtížné jej znovu najít.

Snažím se myslet s čistou hlavou, ale nejde to, jak se ve mně hromadí stres. Rozhodnu se pro drastické řešení, jež pochází čistě z mého úsudku zakaleného touhle vytíženou situací a vztekem na oba pronásledované. Seknu totiž mečem po nohou toho, jež stojí přede mnou, ačkoli nijak hluboko, chci aby to bylo jen menší povrchové zranění, jež ho snad znehybní.

Stane-li se tak, okamžitě se vydám za tím druhým, s nadějí, že jej dostihnu ještě před tržištěm.
Uživatelský avatar
Alron Faye
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 16
Registrován: 10.6.2015 15:21:10
Bydliště: Nikdykde

Re: Výcvik pro Alrona Faye (Jhaered Dahar)

Příspěvekod Jordi Linx » 26.9.2016 14:12:25

Vulta, Slumy Yinta Lake:
Nestála před tebou jednoduchá volba - už proto, že tvým cílem bylo dostižení obou tvých cílů a ne jenom jednoho, který byl teď nyní před tebou. Dospěl jsi k rychlému rozhodnutí a nakonec i stejně rychlé reakci - čepel tvého modrého meče opsala nízký oblouk, proťala zlehka část masa v zadní části stehen nad mužovými koleny.
Do vzduchu se dostal odér spáleného masa, doprovázaný bolestivým výkřikem, jenž tvůj cíl stihl vyloudit předtím, než se téměř zřítil na zem. Nejprve dopadl ztěžka na kolena, než se překotil dopředu i jeho trup a byl tedy nakonec celý na zemi, skuhrajíc bolestí.
Zas ... Jedi,
dostal ze sebe jenom, když už jsi vyrážel pokusit se dohnat toho druhého, jenž si však mezitím stihl udělat značný náskok a hlavně jsi ho neměl na dohled.

V plném tempu jsi vyběhl ze slumů, zanechávajíc tam jednoho z dvojice v krutých bolestech na zemi a pátrajíc po tom druhém. Minul jsi první polorozbořené domky, jež otvíraly zchudlou rezidenční čtvrť, ale stále jsi nemohl svůj cíl zahlédnout. Rychlá kontrola prostředí ti prozradila, že i přes tristní stav stavení okolo v nich bydlelo mnoho bytostí, dokonce i více, než bys mohl od takových budov očekávat, ale vše to jen dokreslovalo situaci, která vládla v Yinta Lake.
Sociální rozdělení však bylo nyní nepodstatné, protože ty jsi potřeboval nalézt a dopadnout druhého z násilníků. Směr jsi měl dobrý, tedy podle toho, jak se původně rozdělili, ale již dále jsi nyní nemohl říci, zda-li se pronásledovaný nepokusil o nějaký úskok nebo změnu. I když jsi druhého zneškodnil poměrně rychle, pořád měl ten první víc než dostatečný náskok.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6611
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos


Zpět na Dočasně uzavřené výcviky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků