Výcvik hráče Jan Leska

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Naboo


Čekal jsem jak Maul řekl.Trvalo celkem dlouho než jsem někoho uviděl Byla to černá postava která bojovala s nějakým jediem.Podle velikosti postavy a hlavně kvůli dvojtému meči jsem poznal že to je Maul.Vdálce tam po chvilce přiskočil další jedi.To nebylo vůbec dobré.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Naboo - šachta

Maul bojoval s jediem ze všech sil a v plném soustředění. I tak bylo ale vidět, že má Maul navrch. Výhodu mu poskytoval i jeho smrtící oboustraný meč. Po chvilce nastalo ticho. Mezi východem a šachtou se aktivovalo silové pole a rozdělilo oba bojovníky. Jedi vypnul meč a poklekl. Zavřel oči a zhluboka se nadechl. Maul se dostnul mečem silového pole a vypnul meč také. Chvíli bylo slyšet jen dunivý zvuk generátorů. Pak nastal okamžik, kdy se silové pole odklonilo a ty jsi slyšel jen charakteristický zvuk zapnutí světelného meče. Vzduchem se míhala šervená barva prolínající zelenou. Jedi byl vytrvalý a neodbytný, stále dorážel na Maula, který couval, otáčel se, sekal kolem sebe mečem.....a nastal vítězný okamžik, Maul udeřil Jediho do obličeje, následně provedl rychlou otočku a přímo probodl Jediův hrudník. Jedi svěsil ruce, padl na kolena a následně na zem, jeho meč zacinkal o podlahu a zůstal nehybně ležet vedle jediho. Ozval se žalostný výkřik jeho padavana....nastalo opět ticho..silové pole bylo znovu aktivované...........
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Naboo-Šachta


Cítil jsem takový pocit jistoty že Maul vyhraje tento boj.Ten padawan se zdál být silný ale Maul byl ještě silnější.Maul měl na tváři ůsměv.Usmíval se široce.Pdawan měl ale ve tváři obrovský vztek.Ale to jediové nesměli mít vztek.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Naboo-Šachta

Hučení štítu ustalo a Padawan nechal vyplout svůj vztek napovrch. Byla z něj cítit Temná Strana. Jeho styl boje ji prozrazoval. Jeho zuřivost a rychlos, síla úderů....to vše překvapilo dokonce i samotného Maula.

Maul odrazil dva tvrdé údery, ale třetí už byl moc rychlý. Ozvalo se prasknutí a z jednoho konce světelné tyče vytryskla dávka jisker. Maul přišel o jednu čepel. Padawanovi to ale na vzteku neubralo. Nečekal ani vteřinu a pustil se do Maula znovu.....
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Naboo-Šachta



Maul měl namále,ale začal bojovat stejně jako předtím.S odhodláním.Najednou se začali přetlačovat a Maul použil svoji nejsilnější zbraň-Sílu.Odrazil padawana do díry,ale ten se chytil nejakého výčnělku.Maul mu kopnul meč dolů a čekal co padawan udělá.Padawan najednou vyskočil a přitáhnul si meč svého mistra a Maula přepůlil na půl.Teď jsem dostal vztek já,ale zůstal jsem na místě a nic nedělal.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Naboo-Šachta

Padawan chvíli hleděl na Maulovo tělo než zmizelo v temnotě tam dole. Vypnul meč a přiběhl k mistrovi. Mistr mu sdělil posledních pár slov, podle toho jak Padawan reagoval, ho mistr o něco prosil. Mistr zavřel oči a jeho bezvládné tělo leželo v padawanových rukách.

Tak dost !

Řekl sis v duchu sám sobě a zača lse vrace zpět ventilační šachtou.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Naboo-Šachta


Jak jsem vylezl tak jsem si myslel že uvidím droidy a různé uvězněné lidi,ale místo toho jsem uviděl vojáky republiky,kteří tam něco kontrolovali a něco dělaly.Šel jsem potichu kolem nich a k Maulově loďi.Přišel jsem k lodi a nastoupil.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Naboo - Maulova loď

Hlavou ti probíhaly myšlenky a hlavně zmatek. Maul je mrtvý a ty jsi teď sám, v jeho lodi. Jsi sám..a v jeho lodi. Posadil jsi se do křesla a mozek ti pracoval na plné obrátky. V tom tě přerušilo zapípání konzole pro příchozí hovor.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Maulova Loď


Chvíli jsem vyčkal a pak příchozí hovor přijal.Byl jsem velice zvědavý kdo to asi bude.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Maulova Loď

Holoprojektor se aktivoval a zobrazil miniaturu postavy v kápi.

Je vše v pořádku, můj účedníku ? Cítil jsem velké narušení Síly !

Postava vyřkla svůj dotaz a nastalo hrobové ticho.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Maulova Loď


Díval jsem se na tu malou postavičku s otevřenou pusou.Pochvíli jsem ji poznal.Byl to Darth Sidius.Nevěděl jsem co dělat.Popadla mě panika a začal jsem zmatkovat.Postavička začala být neklidná.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Maulova Loď

Postavička sebou ošila a pronesla zlostné a nesohlasné zavrčení, pak zmizela. Sidius nejspíš poznal, že hovor nepřijal Maul. Po chvilce se v lodi rozsvítila palubní deska kokpitu a na hlavním holoprojektoru začalo jakési odpočítávání.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Maulova Loď


Co nejrychleji jsem opustil loď.Stihnul jsem to ale o fous.Jen co jsem vyletěl z lodi vybouchla.Tlaková vlna mě odhodilapryč,ale přežil jsem to.Vstanul jsem a začal přemýšlet že mám te
ď vlastně 2 nepřátele.Sidius o mě už věděl takže jsem byl v pěkné kaši.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Naboo

Uběhlo pár hodin od výbuchu Maulovy lodi. Procházíš se po náměstí Naboo a snažíš se vypadat nenápadně. V tom zmatku to ale není nic těžkého. Všude pobíhá Nabooská garda a likviduje šrot, který zbyl z droidů. Není to ani 6 hodin, ce se všichni droidi najednou zhroutili na zem, nebo zůstali nehybně stát se svěšenou hlavou. Napravo od tebe je Thébký palác, nalevo hangáry, rovně obytné čtvrti, a přímo za tebou jsou zahrady a kanály vedoucí k ohromným vodopádům na okraji města.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Naboo



Chodím pořád po náměstí a rozhlížím se kolem sebe a doufám že nikde neuvidím nějakého jedie protože by to mělo velký rozruch
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“