Výcvik pro hráče Lumik Polni (klon) (SR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Ruplikon

Výcvik pro hráče Lumik Polni (klon) (SR)

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant [/u] Ulička

Vaše první nasazení.
Jakožto klon jsi byl vycvičen aby jsi nenáviděl všechny nepřátele Republiky a teď jsi měl možnost měli jste vyhnat jistou organizaci z jednoho starého hangáru kde se usídlili.
Každý voják byl vybaven obyčejnou Blastech E-17D.Byll jsi vojákem pod velením ARC vojáka Alphy.
Aplha.Takže jdeme na to schovávaj se nám někde za rohem takže je vypálíme a jdem do nich
Když domluvil nadešel čas na dotazi.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant - Ulička

Konečně první akce po tolika letech výcviku. Konečně.
Tál jsem u zdi, kolem mne mí bratři. Všichni jsme na sobě měli bíle brnění bez jakýchkoli škrábanců.
Náš velitel, velitel Alpha, byl první z klonových vojáků, u kterých se rozvíjelo samostatné myšlení, nás seznámil s naší misí.
No, nic moc velkýho to zrovna není. Ale konečně šance ukázat naši sílu v boji.
Zkontroloval jsem zbraň, zásobník, nažhavil smysly naplno a čekal na velitelův rozkaz k útoku.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant ULička

Neež začnem tak jsi klon a ty myšlenky by tomu měli odpovídat takže žádné hurá akce a podobně ok?.


Vaeš útočná skupinka čítala celkem 20 mužů a pro nejhorší případ zde byla podpora v záloze čítající 10 mužů.
Alpha se rozhlédl a dal povel k útoku.pomalu se přibližoval k oněm vratům.
Pak se zastavil a dal tobě rozkzaz k otevření dveří.Namířil zbraní na dveře a ty jsi mu vlezl před blaster jedna střela a bylo by po tobě ale stát se to nemohlo ALpha dobře rozeznal nepřítele od přítele..

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant - Ulička

Přepl jsem přilbu do taktického modu a šel ke konzoli otevírající dveře. Zmáčkl jsem několik tlačítek, ale nic se nestalo. Zkusil jsem to ještě jednou, ale zase nic.
Odepl jsem si z opasku malou výbušninu na otevírání dveří. Připl ji na vrata a odstoupil o kus dál.
Rozhlédl jsem se po svých bratrech. Všichni byli připraveni zničit nepřítele.
Stiskl jsem dálkový ovladač nálože a ozval se menší výbuch. Vrata se otevřela. Kolem nás výřil prach.
Upravil jsem si zbraň v ruce a připravil se naběhnout do místnosti.

____________
Myslíš, že kloni se nemohli těšit na to, až nakopou zadek nepřátelům republiky?
A kdy se odehrává můj výcvik prosím tě?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant-Ulička

prach dovířil ale nic jste neviděli.
V hangáru bylo zhasnuto ale byli slyšet kroky.
ALpha aktivoval zbraně na smrtelný mod a vpustil do hangáru salvu.To ihned zopakovali ostatní.
Střelba byla rychlá a nic.
Dva muži šli dovnitř...

____________
:-D vzhledem k tomu že vás vede Alpha tak v prvních dnech CLone Wars

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant - Ulička

Prach si sedl, ale my stále nic neviděli. V hangáru byla tma a světlo z venku osvětlovalo jen několik metrů u vchodu.
Slyšeli jsme jen kroky ve tmě.
Velitel spustil palubu. Všichni začli střílet také. Odjistil jsem zbraň a poslal salvu do tmy. Štěkání blasterů utichlo. Žádná odpověď zevnitř.
Dva bratři se odpojili od skupiny a vešli do tmy. Bylo ticho, šlo jen vidět světýlka z helem těch dvou ve tmě.
Klekl jsem si na jedno koleno a připravil se k další palbě bylo by to potřeba.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ulička

Nic ticho.Trvalo to dlouho ale po chvíli se vevnitř rozsvítilo a ukázalo několik siluet na ochozu ty spustili střelbu a klonoví vojáci padli na zem mrtví.
Pak byla tma.Několik vojáků zkusilo za světla sestřelit ty muže na ochozu.
Alpha:Připravte si noční vidění
Pak se začal pomalu plazit a doplazil se téměř před vchod tam se ohlédl aby zjistil jak jste na tom

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant - Ulička

Lehl jsem si na zem a následoval velitele.
Na brnění se objevili první škrábance.
Celá jednotka se doplazila ke vchodu a pomalu mizela v tmě místnosti, kterou jsme měli dnes dobýt.
Zapl jsem si noční vidění a předemnou se objevil výhled na halu. Byla obrovská, téměř žádné překážky, za kterými by se dalo krýt. U stropu viselo několik lávek, ze kterých předtím sestřelily mé bratry, nyní prázdné.
Zvedl jsem se ze země a v podřepu doběhl k nejbližší bedně, za kterou jsem se skryl. Zbytek komanda také pomalu vstupoval do haly.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant-hala

Kloni se rozmístili kolem a sledovali cos e děje nechápali nic ale všimli si dvou těl ležícíh uprostčd místnosti.
yli to těla klonů.Nyní se ale kloni zvedli a mížili k vám-.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant - Hala

Co to?
Dva bratři, které jsem před chvílí viděl zemřít se teď postavili a vraceli se k nám.
Připravil jsem si zbraň a zamířil na bratry, kdyby to náhodou byl jen nějaký trik nepřítele.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant Hala

Kloné se ale chvoli úplně stejně mířili na ně.
Alpha si je změřil a všiml si jejich pohupavé chůze.
Namířil a začal střílet.....
Kloni stačili ukočit a shcovali se za bednou s duraocelí.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant Hala

Naše výstřely jen neškodně proletěli kolem nich. Ostatní stříleli dál, ale blasterové výboje se neškodně odráželi od duraocelového krytu.
Snažte se přemýšlet.....přechytračit nepřítele.....pokoušet se jednat individuálně...zněla mi v hlavě slova velitele. Snažil se nás to naučit už několik dní.
Rozhlédl jsem se po hale a snažil se najít cestu, kudy bych se nepozorovaně dostal za záda bratrů označených za nepřítele.

Potan

Příspěvek od Potan »

-----------
Přebírám výcvik, zítra i něco napíšu

Potan

Příspěvek od Potan »

Coruscant Hala
Najednou jsi uslyšel strašný rámus.Jeden Laat si udělali díru ve stropě skladiště kudy sem vletěl. První co udělal bylo že vypálil rakety směrem ke krytu s "klony". Ten vybouchnul v ohromném výbuchu.
Aplha Už je skoro máme, musíme je jen obklíčit a dorazit

----------
Popravdě nevym co psát, je to takový "divný"

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant - Hala

Ano pane, ozvalo se sborově v helmách.
Rozdělily jsme se na tři skupiny. Jedna se přesunula k pravé straně haly, v té jsem byl já, druhá k levé straně spolu s velitelem a třetí zůstala na místě, kdyby chtěl někdo prchnout.
Dírou po Laatu prosvítalo do haly světlo a já vypl noční vidění.
Moje skupinaka se přesunula ke stěně a pomalu vyrazila vpřed, připravena čelit jakémukoli nebezpečí.


_______________
Vůbec se ti nedivím, samotného by mě zajímalo co měl Ruplikon v úmyslu.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“