Výcvik pro Dash Toran (SR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant - hotel

No to bude ale myslím že to bude zprávná investice.Budeme si holt asi muset přividělat trochu.Myslím že tahle válka nepřinese nic dobrého pro republiku.Myslím že pokud neřekli stráty tak to asi nebylo dobré protože to by se jinak pochlubili.jak s přehledem vyhráli.
Řeknu a pohlédnu na Sentu.Zajdu do kuchynky a udělám si šálek stim-čaje.
Chceš taky čaj?
Řeknu abychom si ukrátili čekání na Ramyka
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant - hotel

Jo,díky !

Ozvalo se z obýváku. Následné zapnutí HoloNetu narušilo ticho apartmánu.

Možná to nechtějí říct proto, aby se to nedozvěděli separatisté, tak mě napadá, co když se jim podařilo vyřadit vysílání z planety ?

Senta se snažila přehlušit zvuk z reproduktoru.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant - hotel

Nemáš zač.To vysílání si nemyslím ale aby see to nedozvěděli seperatisti to bych bral jako to pravdivější.
Podám čaj stentě a sám si sdnu na gauč a sleduji další zprávy z Korporačního sektoru.Přepásám se ještě blasterem aby mně někdo nepřekvapil.Jako můj bývalí kapitán nebo nějaký lovec co jde po odměně za mojí hlavu.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant - hotel

Senta sáhla po ovládání a vypla holoprojektor.

Samý pitomosti. Zajímalo by mě, kdy se Republika začne zajímat skutečnými problémy. V téhle válce jde stejně jen o moc a kredity. Senát je zkorumpovaný, je falešný jak bantha, která porazila rancora. Už to přesahuje všechny....

Její "proslov" přerušil zvonek. Šla otevřít a do pokoje vstoupil Ramyk.

Ramyk :Tak jsem tady! Loď je připravená k odletu, teď už jen zařídit to, k vůli čemu jsme tady. Chvíli si tu odpočinu a pak vyrážíme, najmul jsem speeder, takže cesta nepotrvá dlouho.

Senta :Jasně,Ramyku, objednávala jsem něco k jídlu, za chvíli by to tu mělo být.

Ramyk se posadil do křesla a všichni tři jste se dali do řeči. Po pár minutách u dveří zazvonil obslužný droid a přivezl tři porce nerfího guláše a alderánské pivo.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant - hotel

No boj banthy s arncorem bych chtěl vidět.
Řeknu s úsměvem a podívám se směrem ke dveřím odkud se ozval zvonek.automaticky sem stáhl ruku k blasteru a čekám kdo vstoupí.Uf,Ramyk ještě že tak.
Tak to je dobře.Ježíš nerfí guláš a alderánský pivo sem neměl co sem sloužil u reela.Konečně zase jednou dobré jídlo.
Vemu svou porci a pustím se s chutí do jídla.Už mám velký hlad.Počkám až ostatní dojí.a můžeme vyrazit.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant - hotel

Senta a Ramyk dojedli téměř současně. Bylo zajímavé, jak jsou sehraní v těchto zanedbatelných detailech.

O pár minut později jste byli pouhá tečka na obloze. Váš speeder klouzal mezi špičkami mrakodrapů, zařazen do hustého Coruscantského provozu.
Seděl jsi mlčky na zadním sedadle speedru, Ramyk řídil a Senta byla na sedadle spolujezdce.

Ramyk :Budeme tam během hodiny řekl a rozhlížel se po okolí.

Senta : Miluju Coruscantská vrchní patra. Jsou fascinující. Vykazují čistotu a vznešenost.

Ramyk využil chvíle ticha : Jo ? Tak sjeď pár desítek pater dolů a popovídáme si o té tvé čistotě a vznešenosti jo ?

Senta probodla Ramyka zlostným pohledem....otevřela ústa a po chvilce je opět zavřela, pohlédla před sebe a dál se k touto tématu nevracela.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant-hotel

Tato souhra bylo asi to že již spolu nějakou dobu jsou to mně nezaráželo vzal sem si blastery a vyšel s nimi ven cedsta do garáží pro speedr byla krátká.

Coruscant-Vrchní patra

Mně se tu nelíbí je tu hrozný ruch.Mám radši temnotu vesmíru ve své stíhačce.Holt Coruscant je rozdělený je a bude.Už se zase těším do vesmíru.
otáčím hlavu abych pozoroval veljké autobusy coruscantského provozu,malé speedry,taxíky,luxusní speedrů tu bylo také hodně ale ne tolik.Místy proletěl i Laat/i s klony na palubě ,nahoře na oběžné dráze se pohupovalo pár star Destroyerů třídy Acclamator,A sposta melých bitevních lodí.Mezi nimi se míhali V-Wingy.[/b]
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant-Vrchní patra

Všiml sis, že i Senta se dívá po obloze a snaží se rozlišit obrovské křižníky svítící jako malé tačky od stíhaček pohybujících se o několik desítek kilometrů níž. Pak ale uhnula pohledem kamsi pod palubní desku a její čelo zbrázdily vrásky.

Senta : POZOR !

Ramyk strhnul speeder doleva a snažil se vyrovnat let. Kolem vás prolétl laserový výboj a škrtnul váš speeder. Váš dopravní prostředek začal klesat, ale ne z důvodu Ramykova počínání.

Ramyk : Sakra, ten výstřel nám asi poškodil pravý repulsor, držte se, jdeme dolů!!

Senta : Do prava ! Zahni do prava !

Ramyk bez váhání poslechl a trhnul speederem do prava. Když jsi se otočil, zjistil jsi, že vás pronásleduje jiný speeder, ne o moc větší než je ten váš. Narozdíl od vašeho byl však vybaven zbraňovými systémy.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant-Vrchní patra

Vím co si asi myslí.Komu by se líbili křižníky nad perlou galaxie ale je válka.Výkřik mně probral ze snění.
sakra co to je??
Od kud to šlo???A hlavně od koho to šlo že by nějaký lovec odměn??Odpověd mi přišla vzápětí když sem se otočil.Speedr uhánějící za námi byl ozbrojený a na jeho palubě byli dva humanoidi na tu dálku sem nepoznal rasu.Sáhnu po blasteru.Asi nic nezmůže proti speedru ale přece jen.Vystřelím par ran jako odezvu.A pak se přikrčím abych nebyl tak odkrytý.
Co budeme dělat??
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant-Vrchní patra

Speeder klesal ještě další 2 minuty. Kolem vás už nebylo zářivé světlo odrážené lesklým povrchem vrcholků Coruscantských mrakodrapů. Za 120 sekund stčilo vaše vznášedlo klesnout o několik desítek pater níž. Bylo šero a místy byly vidět narušená místa kovu a transparioceli. Ramyk vmanévroval do úzké uličky a "hladce" přistál. Speeder zaskřípal a zasypal okolí sprškou jisker.

Ramyk : Vypadá to, že se tu náš pobyt trochu protáhne. Sakra ! Zmeškáme zchůzku s Radesem. Nebude z toho zrovna nadšený.

Dokončil větu a vyskočil ze speedru. Senta neotálela a vyskočila těsně za ním.

Senta : No jo, asi bude pěkně naštvanej. Jenomže my za to přece nemůžeme. Mimochodem kde jso naši útočníci...?

Ramyk : PSSSSST !

Senta : Co se děje ? dodala šeptem

Ramyk : Právě že nic. Všude je naprosté ticho.

Ramyk se Sentou odkráčeli zády ke stěně a ztratili se ve stínu. Blastery měli připravené a jejich smysly byly v pozoru.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant-Vrchní patra

Rychlost setupu byla docela rychlá ale na rychlost sem si zvykl když sem řídil lod.KDyž ti dva vyskočí vyskočím za nimi.
KDo je Radas??Ticho to není dobrý.
Vytáhnu blaster.Škoda že nemám druhý blaster.Nemám rád práci jen s jedním.JDu podél zdi přesně jako Senta a Ramyk.JDu za nimi.Nevím co mají v plánu ale sem zvyklý improvizovat.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant-Vrchní patra

Došel jsi do stínu a zády se přitiskl ke zdi. Ramyk na Tebe sykl, aby jsi byl potichu. Asi po minutě hrobového ticha se k zemi snesl speeder, který vás pronásledoval. Ze speederu vystoupili dva muži. Oba vytasené blastery, pohledem zkoumajíc okolí. Později jeden z nich promluvil.

Nejsou tu, pojď, poletíme, než si nás někdo všimne.

Ne ! Promluvil druhý Ještě prohledáme jejich speeder. Pojď se mnou.

Senta potichu zaklela a vytáhla svůj blaster.

Ne, počkej ! Zašeptal Ramyk a rukou jí odklonil hlaveň blasteru dolů.
Pojďte za mnou. Dodal, a začal se sunout podél zdi k rohu budovy, kde byly jakési zrezavělé kontejnery.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant-Vrchní patra

No radši bych je zastřelil než se tady plížit.Ve speederu nic nenajdou.Ale bez řečí sem se začal plížit za Ramykem a Sentou.Blaster sem sevřel v ruce a čekal co se bude dít.Když o nás neví nebyl by problém je zastřelit ani by nevěděli odkud vyšel výstřel.Ale dál se mse plížil podél zdi a čekal co se bude dít.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant-Vrchní patra

Ramyk se Sentou už dorazili ke kontejnerům a vklouzly za ně. Když jsi dorazil i ty, přitáhnul Tě Ramyk k okraji na druhé straně a ukázal na oblohu. Nad ulicí a vznášely dva další speedery ze kterých vykukovaly hlavně blasterových pušek.

Ramyk : Tak co ? Ještě je chceš postřílet ?

Senta : To si piš ! Jen kdybych tu měla svůj opakovací blaster !

Přimhouřenýma očima hleděla na vznášející se speedery a na pronásledovatele prohledávající váš speeder.

Někde t musí být, přece se jen tak nevypařili.

Řekl jeden z nich a začal pokukovat po temných koutech ulice. Udělal pět kroků vaším směrem, zastavil se, a znovu se pokoušel najít ve stínu něco podezřelého. Stál přibližně čtyři metry od vás. Jediné co vás od něj dělilo byl kontejner stojící v rohu.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“