Výcvik pro Dash Toran (SR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

hangar

Prohledal sem elektrické obvody svého Headhunteru nic sem nenašel!
Dobře můj je v pohodě!ten tvůj bude horší!
Dojdu k Headhunteru a začnu kontrolovat obvody.Kabely od chlazení jsou úplně seškvařený!Otočím se a jdu pro nové!
Měl si pravdu chlazení je v čadu je úplně uškvařený!
Vezmu kabely a vyměním je.
Tak to by bylo chlazení a dál už tu nic nevidím jaksi na tom ty?
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

hangár

Jarik : Ne dobrý,díky, musím tu jen vyměnit dva pláty z pravýho křídla, to je za chvilku, díky za pomoc.

Když jsi se rozloučil s Jarikem, šel jsi do své kajuty se převléct. V tom se ale spustil poplach. Běžel jsi znova na můstek.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

hangár

Ok není zač!
Otočím se a jdu se do své kajuty vysprchovat sem úplně spocený!Na půli cesty se rozezní kvílivý zvuk sirény!O točím se a poklusem běžím zpět na můstek.
Co se děje?Z hyperu jsme ještě nevystoupili tak co je?
Hned jak dojdu na můstek už po mém obvyklém způsobu hned zpustím.
Tak co kapitáne co se děje ted?
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

můstek

Sotva dořekneš větu, nestačíš se divit. Kapitán je vzat jako růkojmí vašeho navigátora. ( přijali jste ho teprv nedávno ) Nasadil kapitánovi kravatu a druhou rukou mu tiskne na spánek blaster. Vlevo od tebe leží mrtvý člen posádky. napravo stojí dva další a míří na navigátora blatery.

kapitán : Nestřílejte ! Všecko se dá vyřešit v klidu !!

navigátor : Vystupte z hyperprostoru a zadejne nový kurz - Bakura ! A žádný
hrdinský činy, jinak jste bez kapitána, rozumíte ?!


Přitlačil blaster, až se kapitánovi zkřivil obličej bolestí.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

můstek

Scéna byla hrozná.Twilek který byl náš navigátor mněl kapitána jako rukojmí!Zastřelil našeho střelce Darnea a zajal kapitána.Sakra no nic.
JO v pohodě v klidu.Vy dva postarejte se o to co řekl nastavte kurz na Bakuru!Co chceš Astare?Pro koho děláš?Myslíš že sám přemůžeš celou posádku lodi?

Tak ty dva jsou nepředvífatelný možná by si na ty hrdiny hráli a o kapitána přijít nechci!Pohlédnu na kapitána a pak na navigátora.S rukou poblíž blasteru.Situace nebyla vůbec dobrá musím něco hodně rychle vymyslet!Přemýšlím jak by se dala poslat zpráva jarikovi co se děje!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

můstek

Astar : Já chci aby jsi pomalu a viditelně vyndal blaster s pouzdra a položil ho na zem..a vy dva to samý..a nemyslete že zavoláte zbytek posádky !!!

jeden z členů posádky položil blaster na zem a řekl :

NE !! Žádná Bakura. Hezky poletíme doručit náklad. Pak si vystup a dělej si co chceš.

podíval se na mrtvého a dodal

Jestli na tebe někdy v budoucnu narazim, tak tě z fleku zabiju, jasný ?


Astar : Nejsi v postavení, aby sis mohl klást podmínky, Rothe !! Koukej nastavit kurz nebo budeš mít děravýho kapitána !

kapitán : Rothe nedělej to ! To je tozkaz ! Dashi , polož ten blaster...a ty taky Hanku ! Všecko se dá vyřešit v klidu !
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

můstek

sleduji hádku těch dvou nepletu se do ní když vidím jaké má roth pochybnosti řeknu.Vyndám blaster a položím ho vedle sebe.
Poslechni kapitána.Osobně ale souhlasím s Rothem jestli tě někdy potkám seš z fleku mrtvej.Nastav kurz na Bakuru!A kapitána chtěl sem se zeptat jak to vidíte v klidu mně nic nenapadá!A co ty s námi chceš udělat?
V očích se mi sklí nenávist.Přemejšlím jak z toho kapitána vysekat ale nic mně nenapadá.Asi to opravdu bude muset jí t demokratickou a politickou cestou.sakra to nemám rád!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

kapitán : Ne ! Řekl jsem žádná Bakura. Už tak máme dost problémů z dodávkou, a Bakura je úplně na druhou ..... auuu !

Astar zvětšil stisk.
Všiml jsis, že Hank od začátku ani nepromluvil...nechtěl na sebe poutat pozornost. Stát totiž zády ke komunikační konzoli a zapínal interkom po celé lodi. Stisknul tlačítko !
pííííííííííííííííp
ozvalo se z reproduktorů, jak zaskřípala elektřina. Astarovi bylo hned jasné co se stalo. Než jsi stačil zjistit co Hank udělal, uviděl jsi jen jak se z něj kouří a padá k zemi. Nebyl mrtev, ale měl vážné zranění.

Roth : Ty špíno ! Já Tě ZABIJU !!
Vykřiknul na Astara a
vrhnul se k Hankovi a podepřel mu hlavu.

Astar : Takhle to dopadá, když někdo nehraje fér ! ( začal se smát ) Dashi, buď tak hodný a vypni ten interkom. Mám rád soukromí.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Můstek

Pardon kapitáne špatně sem vás pochopil!
Sleduji celou scénu Hanka jak zapíná interkom a následně padá k zemi.Rotha křičícího na Astara!POmalým krokem jdu k vypínání interkomu!Prvně se podívám na Hanka a poté vypnu interkom!
Ještě si mi neodpověděl Astare!NA co nás chceš na bakuře!
Hank na tom byl zle,byl postřelen do břicha.Věděl sem že nemá šanci přežít ani kdyby se okamžitě ponořil do Bacty.Upřeně se podívám na Astara!
Pust kapitána Astare!Víš že nemáš šanci sám proti celé posádce!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

můstek

Astar : Vás nechci k ničemu ! Vy jste mi ukradení. A co chci na Bakuře je moje věc !! A jestli ihned někdo nenastaví kurz na Bakuru, zastřelím Rotha !

Namířil blaster Rothovi na hlavu a díval se upřeně na něj. Měl teď všechny v zorném poli, protože jsi stál u komunikační konzole.

kapitán : Astare ! Na Bakuru je to 3 dny cesty ! Chceš mě tu takhle celou dobu držet ? To ti nevyjde ! Ty piráti šli po tobě žejo ?

Astar : Zklapni, kapitáne !

praštil kapitána do zátylku, ale nepovedlo se mu ho omráčit. Kapitán se sesypal na zem, ale rychle se sebral a odběhnul k vám. Astar teď nevěděl na koho má mířit. Pořád měnil cíl a postupoval k navigační konzoli.
Když k ní došel, střídavě koukal na vás a na displej. Měnil kurz.
Z chodby si uslyšel zasyknutí, nebylo hlasité, slyšel jsi ho jen ty a kapitán. Kapitán stále hleděl na Astara, aby nebudil pozornost, ale ty jsi se ohlédl.
Za rohem stál Jarik a v ruce měl blaster. Počkal až se Astar nebude dívat a blaster ti hodil. Chytil jsi ho jen tak tak a rychle schoval za záda. I přez to jsi uvážil, že začít střílet by bylo velmi nemoudré.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

můstek

Skvěle tahle situace nám pomohla!Sice sem ten blaster málem nechytil ale co mám ho!Kdybych začal střílet nemuselo by to dopadnout dobře.Mohl bych trefit nějaký ovládací panel a jestli by se astar vzpamatoval tak by mohl zastřelit Rotha nebo kapitána!
Takže po tobě šli ti piráti!Kdo si doopravdy pochybuju že Roth sázím že si jim něco šlohl?Enbo je na tebe vypsaná odměna?
Když mluvím přepnu za zády blaster ze zabít na omráčit.To udělá menší škodu když bych musel sřílet a netrefil se!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


můstek


Astar : Už mě ta tvoje zvědavost unavuje. Vy všichni mě unavujete ! Nic vám do toho není !!! Slyšíš ?! Eště slovo a zastřelím tě !!!

A těmito slovy na tebe začal mířit a dělat pár kroků k tobě. Když udělal další krok, oběvil se ve dveřích Jarik a vystřelil po něm omračující výstřel. Na okamžik tě oslepil modrý záblesk a pak jsi uviděl Astara ležet nehybného na zemi. Roth doslova vystřelil k Astarovi, klekl si nad něj, popadl za límec a začal mu dávat jednu ránu za druhou. S kapitánem jste ho odtrhli a Jarik spolu s dalšíma dvěma členy posádky, které jsi na chodbě neviděl, odtáhli Astara do cely. Kapitán poděkoval jarikovi a šel zpětně nastavit kurz.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

můstek

Jarik je dobrý kluk vždycky sem to věděl.A sem mu vděčný!
Dobře Jariku díky ti!Rothe nech ho být a radši pomoz kapitánovi, v prvním přístvu ho předáme orgánům co myslíte kapitáne?I když bych ho možná radši zastřelil nebo zjistil proč chtěl na Bakuru nebo kdo ho hledal to by byl možná trest docela nejlepší!Co myslíte?
Jdu k tělu Hanka zkusím nahmatat puls ale nic!Vezmu ho a odnesu na ošetřovnu.A pak zase zpátky na můstek.Vezmu svůj blaster a zasunuho zpět do pouzdra.Ten od jarika zastrčím za pás!
Tak kapitáne ted už by se to mohlo obejít v klidu bez potíží co říkáte?
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

můstek

Kapitán : Snad, Dashi, snad....Co uděláme s tim parchantem se domluvíme za hodinu v jídelně. Jinak Ti chci poděkovat, bez Tebe bych už asi byl mrtvej.

Kapitán se otočil a pracoval dál u konzole. Na můstek přišel Jarik.

Jarik : Dashi prosim tě, co se tu dělo ? nejdřív alarm a pak ten blbnoucí interkom a útržky rozhovoru.

Vysvětlil jsi Jarikovi co se dělo a odešli jste na ošetřovnu podívat se na Hanka. Když jste tam přišli, ošetřovací droid vám sdělil, že Hank je ve vážném stavu, ale je stabilizovaný, a hned po přistání musí do ošetřovacího centra...
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

můstek

Není zač kapitáne!
Na ošetřovně sme se podívali na Hanka byl samý senzor a trubička!Byl to děsný pohled.V takových to chvílích odcházím upravovat svůj headhunter!
Jariku jdeš dsemnou do hangáru?
Sice za hodinu toho moc nestihnu ale aspon na to nebudu myslet!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“