Výcvik pro Dash Toran (SR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Cruscant

Zatím žádný, doplníme zásoby a Ramyk si odběhne do jednoho podniku za jedním kontaktem.

Pravila Senta a Ramyk vzápětí vesele dodal :

A vy půjdete semnou, to je rozkaz !
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Cruscant

Dobře rozumím a chci se zeptat nemohu dostat nějaký blaster?Na Coruscantu se pohybovat bez něj to se skoro rovná sebevraždě.
Říkám to klidným hlasem aby nebylo poznat jak by se mi ulevilo.Snažím se ab to nevipadalo nějak nátlakově
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant

Senta ti jeden dá.

Řekl Ramyk a prosebně pohlédl na Sentu.

Loď už klouzala nad městem a klesala mezi první, nejvyšší budovy. přistála na přidělené rampě a hladce dosedla. Ramyk otevřel nástupní rampu a vyšel z lodi. U dveří už čekal protokolární droid a začal s Ramykem rozmlouvat.

Pojď ! Musíme si zamluvit pokoj !

Prohlásila Senta a spěšně popadla své věci.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant


Díky.
Vemu od blaster byl to střední typ ještě sem se s ním nepotkal.Ale co byl plně nabitý a to je to hlavní.
Jasně už jdu.
No jelikož mé věci zůstali na lodi Reela tak sem jen zasunul blaster do pouzdra na pravé noze a vyjdu do slunečního světla vedle Stenty aby sme si zamluvili pokoj
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant

Byl pomerně slunečný den, provoz přijatelný, a na zdech mrakodrapů blikaly holografické upoutavače. Se Sentou jsi šel po hlavní třídě rovnou do luxusního hotelu.

Vím že se asi budeš divit, že na to máme kredity, ale v hotelu pracuje jeden náš velmi dobrý známý. Sežene nám ubytování za stejnou cenu, za kterou by jsme sehnali pokoj v nižších patrech Coruscantu.

Pravila Senta a přidala do kroku.

Honem, mám příšerný hlad !
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant

Tak to je dobrý přítel takové bych taky chtěl.Sem na tom stejně tak honem pojd.
Nechám se vést protože nevím kde ten hotel leží.Všude jsou republikové klonové jednotky.To mi připomělo že republika je ve válce.A mně že sem ve své osobní proti Reelovi.Sem ostražitý lovci lidí jsou všude.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant

Šli jste asi 5 minut po velice dlouhé ulici, až jste došli k velmi pěknému mrakodrapu. Senta neváhala a vešla dovnitř. U recepce se na ní už od dveří usmíval mladý muž.

Senta : Ahoj, Reku, jak se máš ?

Senta se usmívala, došla k recepci a s mírným předklonem se o ní opřela.

Rek : Ahoj Sento, dlouho sme se neviděli ! mám se fajn, co ty ? Čím posloužím ?

Senta : Jde to, ale znáš to, pořád hledáme toho grázla. Potřebuju pokoj pro tři lidi, dokázal bys to ? Díky moc.

Rek : Jasně, že jo, tady je vstupní karta, a nezlob !

Rek se na Sentu usmál a podal jí čip....
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant

cesta nebyla dlouhá a rychle utekla.Ponořili sme se do proudu bytostí a směřovali k hotelu byl to pěkný hotel střední třídy takže dobré.Když stenta vyzvedla vstupní kartu tak sem se musel zeptat.
Co myslel tím nezlob???
Bylo vidět že jsou staří známý.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


Coruscant - hotel


Senta se zasněně zadívala kamsi do dálky a pousmála se.

Ale, vlastně nic. Před pár lety jsem tu měla menší potyčku s bývalým přítelem. Vymetla jsem s ním celý sál a zlomila mu pár kostí. Rek mě z toho všeho musel dostávat. Byl to tehdy velký poprask. Možná narazíme na pár lidí, kteří si to pamatují, ta kse nediv.

S poslední větou její úsměv zmizel a nahradil ho mírný smutek. Sotva domluvila, došli jste k turbovýtahu, z kterého se vyřítila skupinka turistů.

Naštěstí je tohle bezpečná čtvrť. I tak sem tu ale, věř tomu nebo ne, objevilo pár Rytířů Jedi, aby vyšetřili nějaké neshody. Nechápu, proč to neudělá bezpečnost. Jediové mají přece důležitější věci na práci...


Poslední slova pronesla spíše pro sebe něž pro ostatní. Nastoupila do výtahu a stiskla knoflík.

Tak jdeš, nebo radši půjdeš těch čtyřicet šet pater po schodech, hmm ?
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant - hotel

No tak to se nedivím že ti říká nezlob.Ale co at si lidi říkají co chcou je to tvá věc.A jedu s tebou pěšky se mi to šlapat nechce.
Přemejšlím co jí asi udělal že s ním udělala takhle krátký proces ale co e to její věc.4ekám až nás výtah vyveze nahoru.
Jedi mají práci všude já se o ně nestarám.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant - hotel

Já je nemůžu vystát. myslí si o sobě bůh ví co. Jsou arogantní a namyšlení, jen proto, že umí ovládat tu jejich Sílu !

znechuceně si odfrkne

Nevidím rozdíl mezi nimy a jejich protějšky. Radši políbím rancora, než abych někdy měla spolupracovat s jediem !

v kabině nastalo hrobové ticho, slyšel jsi jen jak Senta těžce oddychuje.

Promiň, nechtělaj sem, aby jsi mě viděl tak rozčilenou....já...nemůžu je prostě vystát.

Zklesle se na tebe podívá koutkem oka a pak rychle zklopí zrak k podlaze. Výtah s sebou škubne a signál ohlásí zastavení výtahu. Dveře se otevřely a dovnitř začly nastupovat turisté. Protlačili jste se z kabiny a zamířili chodbou do apartmánu.

A co ty ? Už jsi někdy viděl Jedie ? Poslední dobou jsou vidět jen málo.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant - hotel


Já vím co k nim asi cítíš sem na tom stejně.Jo pár už sem jich viděl.Jednou sme se připletli s Jarikem do jedné bitvy tak tam jeden jedi létal ale sestřeliliho řízená střela prásk a bylo po jedim!Jestli si nechtěla abych tě tak viděl tak to už je jedno.Nic si z toho nedělej já to přežiju.
Řeknu s roztáhlou pusou do velkého úsměvu.Chodba byla prostorná potkali sme pár droidů a turistů jinak tu bylo prázdno.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant - hotel

Konečně Senta odbočila do posledního záhybu chodeb a projela čipovou kartou přes snímač. Dveře se otevřely a vám se naskytnul pohled do pohodlného a útulného pokoje. Byl vybaven jedním z novějších typů holonetu a komunikační holokonzolí. Apartmá bylo rozděleno do tří jednolůžkových ložnic.

No, já si asi vezmu tu prostřední.

Řekla Senta a vydala se do "své" nové ložnice, tam odhodila věci a vrátila se s úsměvem na rtech. Zamířila přímo ke komunikační konzoli a napojila na ní svůj komlimk. Z reproduktoru se ozval hlas :

Tharen...?

Ahoj,Ramyku, tak jsme v hotelu, čekáme tu na Tebe. Senta,konec.


Dobře,Sento,jen tu ujednám pár vylepšení na naší lodi a doplnění zásob a hned jsem u vás, tak zatím.

Senta odpojila komlink a sedla si do pohodlného křesla. Zapla HoloNet a dívala se na zprávy....

HoloNet - Klonová Armáda Republiky obsadila systém Geonosis. Je to vůbec první počínání vojenské aktivity ze strany Republiky. Dle rozhodnutí kancléře Palpatina byly vyslány bitevní lodě, aby zatrhly plány vzrůstající hrozbě - Konfederaci Nezávislých Systémů. Důvodem tohoto tažení byla záchrana senátorky Padmé Amidaly a dvou Rytířů Jedi, jejichž jména jsou prozatím utajena. .... a nyní...zprávy z Rylothu..

Senta vypla HoloNet a zaklonila hlavu...

Ajeje, čtyři tisíce let míru a teď tohle, proč zrovna já musím být tohohle svědkem...
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant - hotel

Cesta byla nekonečná ale nakonec skončila naším apartmánem byl docela pěkně zařízený.3el sem do toho napravo a tam složil to co sem měl.
Takže já mám ten na pravo.Jen je zajímavý že neřekli naše ztráty.a vůbec My máme klonovou armádu?No co válka je válka bude sice pro pašeráky a obchodníky víc zásilek zbraní ale jinak se nic nezmění.
Řeknu trochu zachmuřeně protože tahle situace se mi nelíbí.Ale co nějak to budeme muset přestát.
Jakou má lod výzbroj?Ted by možná nebylo na škodu jí trochu zlepšit.Jen pro jistotu.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant - hotel

Jo, máš pravdu, žádné ztráty ve zprávách.

Senta se zahleděla do neznáma, přemýšlejíc o politické situaci republiky. Po chvilce hrobového ticha zatřepala hlavou tak, že její dlouhé vlasy vlivem odstředivé síly vlály sem a tam, až spočinuly opět svém místě.

Výstroj ? No....Ramyk říkal něco o kopletním předělání trupu lodi. Chce nechat vyříznout otvory pro dva turbolasery a šachtu pro rakety. Pak říkal něco o silnějších štítech. Už tak to bude dost drahé.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“