Výcvik pro Meanor Tarlang (SR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Meanor Tarlang (SR)

Příspěvek od lexicz »

Chrám Jedi - Coruscant

Po několikaletém výcviku jsi konečně dosáhl dne, kdy ti má být přiřazen mistr. Odcházel jsi na turnaj, kde si mistrové vybírají své učedníky. Byl jsi zrovna na řadě, a tak jsi si připravil svůj cvičný světelný meč, a šel doprostřed kruhu. Svého protivníka jsi nezal, ale nechtěl jsi podceňovat jeho schopnosti, rozhodl jsi se že zaujmeš defenzivní postoj a budeš opatrný.
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

Chrám Jedi - Coruscant

S nuceným úsměvem na tváři vcházím do kruhu.
Na tenhle den sem se tak těšil. Budu mít vlastního mistra. To už nebudou jen takové ty nudné lekce s ostatními padawany.
Lehce nervózní jsem se zastavil uprostřed kruhu a zadíval se na svého nynějšího protivníka.
Zvednul jsem svůj meč do obrané polohy a zašeptal.
Tak pojď!

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

turnaj

Protivník v ruce protočil svůj meč a rozběhl se na tebe. Uhýbal jsi jeho výpadům a on zas tvým protiútokům, až do chvíle, kdy tě odhodil silou. Spadl jsi na záda jen tatak na hranici kruhu. Vyskočil jsi zpět na nohy.....
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

turnaj - Chrám Jedi - Coruscant

Tos neměl dělat. Pomyslel jsem si. Vyskočil jsem na nohy, ale to už se ke mě zase řítil s napřaženým mečem. Jen taktak jsem stihnul vykrýt ránu, ale bylo v ní příliš síly, až mi vyrazila meč z ruky.
Protivník se, podiven jakou sílu dokázal vyvinout, zastavil, ale to byla šance pro mě.
Prosím... teď se to musí povést... Vždycky jsem měl problémy zkoncentrovat Sílu, ale teď to dokážu!
Začal jsem se soustředit na jediný bod - na hrudník mého protivníka. Mřimhouřil jsem oči a pocítil každý kousíček Síly v mém i jeho těle. A pak to přišlo. Zprudka jsem oči otevřel a zajásal jsem. Protivník se válel na druhé straně kruhu.
A máš to!!
Zaměřil jsem se na svůj meč a už to šlo mnohem líp. Vlétl mi do ruky. Objevila se jasně modrá čepel a v ladném skoku jsem se přemístil přímo nad mého protivníka.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

turnaj

Ocitli jste se v uplně opačné situaci. On na zádech, ty na nohách. Ale stejně jako ty, taky on to nehodlal vzdát jen tak. Mávnul rukou a tobě vylétly nohy nahoru. Teď jste oba na zádech. Prosivník vyskočil na nohy a chtěl ti zasadit finální ránu. Síla ti předpověděla jeho úmysli a ty jsi se stačil odkutálet pryč. Vyskočil jsi, odrazil jeho útok ze shora provedl otočku a přeseknul jsi ho přímo v pase. Protivník zasyčel bolestí, jak mu tvá čepel způsobyla lehké spáleniny a pklekl na kolena. Zvítězil jsi. čekal jsi co se bude dít.
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

turnaj

Uff!! Otřel jsem si pot z čela.
To bylo o fous. Ale zvítězil jsem.
Podíval jsem se, jak se můj bývalý sok pomalu zvedá a má lehce zkřivený výraz bolestí.
Snad bude v pořádku. Pomyslel jsem si. Určitě!
Otočil jsem se s vítězným výrazem na Jedie opodál a očekával jejich reakci.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


turnaj


Přistoupil k tobě mistr a pravil :

Výborně padawane, myslím, že je čas započít tvůj výcvik ! Dostav se večer do síně Rady a my ti přidělíme mistra.

Mistr se otočil a odkráčel k dalším učňům. Přiběh k tobě tvůj kamarád, který soutěžil na opačné straně haly a ptal se tě jak jsi dopadl.

Meron : Ahoj,kámo, tak jak jsi dopadl ? Zítra mi prý přidělí mistra, nemůžu se dočkat !
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

turnaj

Přikývnul jsem mistrovi.
Děkuji, mistře.
Poté jsem se připojil k mému kamarádovi Meronovi.
Ale jo... šlo to... odpověděl jsem. Mě přidělí mistra už večer. Ani nevíš, jak se těším! Už se nemůžu dočkat... Tak co budeme do večera dělat? Nevím jestli to vydržím...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


chrám Jedi


Meron se začal smát.... Ty jsi byl vždycky netrpělivej,kámo....tvůj mistr tě to snad odnaučí.

Poplácal tě po rameni.

Zkus meditovat a nemyslet na to, a nebo si najdi něco co tě zabaví. Já jdu do zahrady a pak jdu na oběd. Co máš v plánu ty ?

dořekl dotaz a vydal se pomalu směrem k zahradě.
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

chrám Jedi

Snad ano... usmál jsem se na Merona. Ale já za to nemůžu, prostě se už nemůžu dočkat až zažiju něco tam "venku"!

Hmm... meditovat? Možná máš pravdu, ale opravdu nevím jestli bych se dokázal teď soustředit... Zamyslel jsem se.
Možná, že spíš zajdu do archivu a pročtu si historii řádu Jedi. Myslím si, že teď by se mi to určitě mohlo hodit... Tak se zatím měj. Snad se uvidíme večer. Budu ti vyprávět...

A ještě mírně roztřesený jsem se vydal k archivu.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

chrám Jedi

Došel jsi do archívu a začal studovat historii. Nenapadalo tě nic konkrétního, prostě jsi prošel časovou osu a ke každému bodu jsi si rychle přečetl článek.
Když jsi došel na konec, zjistil jsi že už je večer. Vypnul jsi holoprojektor a vydal se k síni Rady. Když jsi došel ke dveřím, ozvalo se ať vstoupíš, zřejmě už tě čekají.

Vstoupil jsi do místnosti a uklonil se. Uviděl jsi známé mistry. Yodu, Mace Windua, Ki-Adi-Mundiho a další.

Yoda : Hmmm,vítej, učedníku, víš ty proč jsi tu ?...
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

chrám Jedi

Došel jsi do archívu a začal studovat historii. Nenapadalo tě nic konkrétního, prostě jsi prošel časovou osu a ke každému bodu jsi si rychle přečetl článek.
Když jsi došel na konec, zjistil jsi že už je večer. Vypnul jsi holoprojektor a vydal se k síni Rady. Když jsi došel ke dveřím, ozvalo se ať vstoupíš, zřejmě už tě čekají.

Vstoupil jsi do místnosti a uklonil se. Uviděl jsi známé mistry. Yodu, Mace Windua, Ki-Adi-Mundiho a další.

Yoda : Hmmm,vítej, učedníku, víš ty proč jsi tu ?...
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

chrám Jedi

Nervózně jsem předstoupil před Radu, rozhlédl se a znervózněl ještě víc, když jsem viděl, jak na mne všichni upírají zrak.
Hmm... Rada... Samý věhlasní mistrové... Pomyslel jsem si.
Uklonil jsem se. Potom mé oči opět sklouzly k mistru Yodovi.
Jen klid... uklidni se... Říkal jsem si pro sebe a potom jsem promluvil hlasem tak pevným, až mě to samotného překvapilo.
Ano, mistře. Vím, proč tu jsem. Po absolvování dnešního turnaje by mi měl být přidělen mistr.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


Rada Jedi


Tak, tak, ty odvahu máš,padawane !

řekl mistr Yoda

Pověz nám,jak se cítíš,učedníku.

Promluvil Mace Windu.
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

Rada Jedi

Můj pohled přejel k mistrovi Winduovi.
Jak se cítím? Já... já... Zakoktal jsem se, neočekávajíc takovou otázku. Cítím se skvěle, ano! Napadlo mě poté, ale řekl jsem si, že raději přiznám barvu. Ale zároveň nejistě a nervózně, mistře. Ale... ale mám v sobě velké odhodlání, to určitě! Dodal jsem rychle.
Toužím se zbavit všech mých nešvarů!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“