Výcvik pro Clone 198

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Clone 198

Příspěvek od lexicz »

Kamino

Byl výjimečne ne-deštivý den a ty jsi se svou četou procházel posledními fázemi výcviku. V obrovské holo-tréninkové hale jste simulovali boj proti droidům na bažinaté planetě. Tvé označení je CT198/Alpha. Tvá porucha v DNA ti dovolila vytvořit si v četě bližší pouta ke tvým bratrům...dovolila ti vytvořit si přátele. Jimi jsou CT369/Alpha a CT518/Delta. Vídali jste se často a na cvičných misích jste bojovali bok po boku.

Stojíš uprostřed bažin a všude okolo tebe zuří "válka". Vidíš CT369 ( dále jen 369 ) ,ale 518 ne. Ano ! Támhle je, a vypadá to, že má problémy. Domluvil jsi se pžez komlink s 369 a šli jste mu na pomoc. Přidalo se k vám pár dalších. Nad hlavami vám přelétávali LAAT/i s dalšími bratry a několika ARC. Nedaleko vaší pozice však přistála jiná skupina... DELTA ! Vyskočila z transportu a začala se neuvěřitelnou rychlostí dostávat zkrz nepřátelské linie. Byla to opravdu velkolepá simulace....
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Kamino

Dále jsem postupoval k 518 a kohoutek na zbrani byl mačkán mým prstem. Ale zatím jsem nevystřelil. Postupujeme dohromady a instinktivně nařídím klonům, aby se rozhlédli. Asi nic nevidí. Z popoběhu přecházím v běh. Můj bratr má průšvih a já se nebudu patlat s pomalejma, ale bez druhů to nezvládnu. BĚŽÍME K 518 A TO HONEM!!!! ZBRANĚ PŘIPRAVIT!!!

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

kamino

Několik "bratrů" se k tobě přidalo, teď už vás byla početnější skupinka. Holo-droidi padaly jeden za druhým a vy jste se probojovávali směrem k CL-518.

v přilbě ti zazněl šumivý hlas : Tady pět jedna osm , díky za pomoc, už jsem myslel, že mě v tom necháte !

Doběhl jsi k němu a začal likvidovat zástupy droidů spolu s ním. Nebylo vidět na krok, všude vířil prach a všude byla mlha. Viděl jsi jen v dálce označené jednotky DELTA, které ti zobrazovala přilba. DELTA se prodírala stále dál a dál. Holo-droidi padaly a mizely, a po hodině nezbyl žádný.

Po chvilce se ti,stejně jako všem,rozezněl v helmě hlas.

Gratuluji vojáci, splnili jste poslední cvičnou misi. Následující mise bude skutečná.

Pak už jsi jen nastoupil spolu s CL-518 a CL-369 do LAAT/i.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Laat/i

Příspěvek od bogdan.g »

Byl to skvělý pocit. Cítil jsem se jako nikdy předtím. Konečně budu provádě to, k čemu jsem byl vycvičen. Letoun nás vynesl do vesmíru a já jen slyšel vesmír. Slyšel nic. Poprvé. Zeptal jsem se , kam budeme vyvezeni. Doufal jsem, že někam blízko centra galaxie. Abychom byli užiteční...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

LAAT/i

Holo-projektor v kabině se zapnul a objevil se váš velitel.

velitel : Vojáci ! Dnes letíme poprvé do skutečného boje ! Nalodíme se na orbitě Kamino, na křižník třídy acclamator. Ten nás doveze na planetu Felucia. Tam rozmístíme naše jednotky. Jedná se o invazní útok. Více informací dostanete na křižníku. Velitel konec.

Loď sebou začala házet a najednou se otevřely dveře. Byl jsi v hangáru bitevního křižníku identifikovaného jako Hammer. Vyskočil jsi z LAAT/i a vydal se do nitra lodi.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer

Vylezl jsem pln nadešní a hledal živou bytost. Neptřebuji teď helmu a tak sem si ji sundal. Uviděl jsem nějakého klona, kteý si to k nám pádloval a asi to bude uvítací výbor... Helmu jsem si dal pod ruku a popošel od lodi. Jestli to není uvítací výbor, tak prolezu loď sám.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Hammer

Po okamžiku jsi zjistil, že to uvítací výbor nebyl. Nějaký důstojník naskočil na LAAT/i ve kterém jsi přiletěl, pak se uvolnily svorky a ucítil jsi silný průvan, jak loď opustila pevné stanoviště a obrovskou rychlostí mířila k atmosferickému štítu hangáru.

Udělal jsi pár kroků a před tebou a tvými druhy se objevila jednostka R4. Zastavila se před vámi a začla promítat uvítací zprávu, schema lodi, a zvýrazňovat pro vás důležitá místa na mapě. Nyní už se na Hammeru neztratíš.[/u]
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer

Ihned jsem si to pádloval k navigaci, abych si ověřil, kolik to je k Felucii. Asi dost. Do holomapky jsem se podíval a nšel jsem si kajutu. Tam jdu nejdřív. Potom, co jsem se zabydlel jsem se podíval do skladu zbraní a zeptal jsem se obsluhovače, co budu mít k dispozici? Doufal jsem, že nějaké upravitelné zbraně, jako DXR-6b

http://swg.allakhazam.com/images/schema ... rRifle.jpg

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


hammer


U informační konzole jsi zjistil, že cesta potrvá ještě 2 dny. Přišel jsi k obslužnému droidovi a zeptal se na zbraň.

droid : Je mi líto,pane, ale takovou zbraň vám nemohu poskytnout. Mohu vám však nabídnout DC-15 + modifikace.

Droid na čekal na odpověď. Kdyby mohl přemýšlet jako člověk, díval by se na tebe udiveně. Takovéhle zbraně mají přeci k dispozici jedině DELTA a ARC vojáci.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer

Standart myslel jsem si. Droidi nerozumí tomu, že nejsem klasický klon. Nemáte v nabídce modifikací nějaké hodně vyvinuté chlazení? Nesnáším to čekání, až mi zbraň vychladne.

Vyslech jsem si odpověď a pádloval si to k administrátoru a poprosil jsem ho o průkaz. Rád bych, aby mi mohly být poskytnuty zbraně vyšších kategorií. Moje výsledky byly na kaminu jedny z nejlepších a v DNA mám předpoklady. Nedivil bych se, kdyby mi ten průkaz byl ochcoten dát až po několika misích...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Hammer

Droid ti sdělil, že speciální výbavu ti může vydat pouze s povolením. Chlazení ti však může poskytnout, ale je to na počkání. Řekl ti tedy, ať se pro něj zastavíš zítra.

Po příchodu k nadřízenému jsi mu sdělil svou prosbu. Řekl ti, že ti dá povolení, až si projde tvůj záznam a zhodnotí tvé schopnosti. Teď na to však nemá šas, takže se máš zastavit později...
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer

Tak dobře, uvidí, kolik jsem zail droidů. Možná bych si měl do helmy nainstalovat nějakou kamerku? musí být malá, takže žádná holo. Spíš primitivní, na monitor. Šel jsem se na to najíst. Povečeřel jsem a šel do kajuty, kterou jsem sdílel s CT518 a CT369. Staří známí. Tak co? jak se vám líbil den na Hammeru? Povídal jsem si a pak jsem rozbalil zbraně. Kapsové DC-17 jsem měl vychlazené a zajištěné. Takvá malá opakovací záloha. Kluci, jaký je rozdíl mezi dc-15, dc-15a a dc-15s (na tibbanový plyn)?

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Hammer

Bratři na tebe koukali jak na opilého rodiana.

CT-369 : Děláš si srandu ? voják nevěřícně kroutil hlavou a začal se smát..

CT-518 : Upad jsi z Wroshyru ? Ty máš poruchu chlapče. .... záchvat smíchu..

CT-369 : Přece jsi prošel výcvikem ne ? Tohle je základ, to musíš znát, jinak nejsi klonový voják....

CT-518 : ...jsi zmetek....

Oba na tebe koukali překvapeně...

CT-369 : Ale pro tvoji informaci...eska jsou menší a přesnější, tolik nehází. Ale áčka jsou silnější a mají větší kadenci...

CT-518 : A taky neznám jiný typ DC než tibannový...

CT-369 : já mám ale nejradši Xko, to je síla. Na blízko je ti k ničemu, ale když máš trpělivost a dobrou mušku, rozstřelíš i droideku...

CT-518 : ..ale kdybys nekecal, droideku nezničíš, když má aktivovanej štít. Nezničíš ji ničím co uneseš...

CT-369 : Hele zklapni jo ? už sem takle zničil aspoň čtyři...

CT-518 : (smích) jo..? Ale pak ti vypli simulátor žejo ?

CT-369 : HÁHÁHÁ, no uvidíme kdo z nás má pravdu.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer

Pro VAŠI informaci, droideku lze zničit ladným pohybem Vibračním kopím. Ten zruší energetický štít a krásně ji projede kostrou. Droideka se nestihne otočit, jestli budete jednat rychle a dynamicky. Přece jste prošli výcvikem, ne? Energetické štíty a impulsy... to je základ, to musíte znát.

Díval jsem se na ně su úsměvem. Něco mi odpověděli a já se potom šel osprchovat.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Hammer

CL-518 a CL-369 se na sebe podívali s pozvednutým obočím a usměvem na rtech.

CL-518 : A hele,takže asi nemáš poruchu. ( smích )

CL-369 : No, radši to nezakřikni pět jedna osm, kdoví kdy bude mít další vědomostní zkrat.

CL-518 : Nojo, to je fakt, ale myslim, že už si z něj nebudem utahovat, nebo nám to dá sežrat až z něj bude ARC.

Oba se na sebe mlčky podívali a pak se začli smát.
Po sprše už jsi v kajutě byl sám. Zřejmě se šli najíst, nebo trénovat střelbu. Každopádně už jsi se nemohl dočkat, až dorazíte na Felucii. Hammer by tam měl být každou hodinou...

Když jsi oblékl svou zbroj, u dveří zazněl signál. Dočel jsi otevřít a před tebou se zjevil obslužný droid.

droid : Pane, přál jste si lepší chlazení na vaši DC ?

S těmito slovy ti podával vyměnitelný chladicí komponent k tvé DC-15.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“