Výcvik pro Clone 198

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Felucia - Hammer

ÁÁÁ, zpátky na Hammeru.....

Slyšel jsi jednoho z vojáků vystupujících z LAAT/i bezpečně zakotveného v hangáru tvé lodi.

U vchodu do hangáru na tebe čekal velicí důstojník.

Vojáku ! Máte se dostavit za kapitánem lodi, očekává vás ihned na můstku. Pojďte semnou !
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer

Ano, pane pronesl jsem a kráčel hned za důstojníkem. Kapitán lodi chce nejspíše poslat data ukradená z bunkru, nebo něco podobného. Podíval jsem se na důstojníka a najednou mi došlo, že na sobě mám pořád helmu. Na přátelském území helmu nosit už nemusím. Ne že by mi nějak vadila... Sundal jsem helmu a tvář mi ofoukal krásně sterilní vzduch a já se zplna plic nadechl. Opět jsem se ujistil, že mám HDD na stehenním chrániči a šel dál. Měl jsem 100 chutí zeptat se proč mě chce kapitán vidět, ale to by nebylo překvapení.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Hammer

Na můstku bylo ticho. Jediné co bylo slyšet bylo dunivé hučení hyperprostoru a sem tam nějaké pípnutí kontrolky. Kapitán stál úplně ve předu, na okraji, a sledoval modrý vír hyperprostoru.

Pane ?!

Zvolal důstojník, když jste byli asi tak v půlce můstku. Kapitán se otočil a na tváři se mu objevil mírný úsměv.

Ach, ano, děkuji 3247, můžete jít, později pro vás budu mít další úkol.

Jistě,děkuji,pane ! 3247 učebnicově zasalutoval, otočil se, a odkráčel z můstku.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer - můstek

V tom tichu mi bylo celkem nepříjemno. Před chvílí jsem byl ještě na bojišti a všude byl hluk, výbuchy a nepřátelé. Tady jsem se cítil neklasicky, musel jsem se ještě aklimatizovat...
Klon 198 se hlásí pane. řekl jsem s kamenným výrazem a čekal co bude. Zbraň jsem měl stále u sebe ale nevnímal jsem její tíhu. Zvykl jsem si. Mám se sebou data, která byla v bunkru. Bunkr jsme ale udržet nedokázali. Pronesl jsem stále s tou svou amenou tváří a ukazoval jsem HDD. Co na něm asi bude?

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Hammer - můstek

Kapitán tě chvíli pozoroval a pak pravil:

Vojáku CL-198, byl jste zařazen do speciální bojové jednotky ARC, v kajutě máte veškeré potřebné věci. Zbraně si můžete vyzvednout kdy chcete, potřebujete však povolení, které na vás čeká též ve vaší kajutě. Data odevzdejte technickému oddílu a sepište hlášení z mise. Gratuluji jednotko ARC, můžete jít !

Kapitán se otočil a zamířil k navigačnímu důstojníkovi. Chvíli jsi tam jen tak stál a hleděl z průzoru.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer

Byl jsem trochu v šoku... to už mám všecičko v kajutě? To si nechám líbit... Zasalutoval jsem a odešel z můstku. Ještě jsem nezapoměl kde mám kajutu a tak jsem tam zamířil. Bylo mi stále horko a hlava se mo lehce motala. Odložil si brnění a rozhlédl jsem se po kajutě. Bylo tam toho dost. Žádost byla na stolku ale já se radši šel vysprchovat. Potom jsem myslel na to, jaké porce dostávají ARC jednotky a sedl jsem si na postel. Zdvihl jsem datapad s kartou na které bylo povolení. Přečetl jsem si ho a byla to snad nejdelší četba v mém životě. To se ví - klon čte jen jméno a stručný popis a číst povolení a podobně dlouhá díla nemá čas. Hmmm dobrý. Takže jestli to chápu, tak s tímhletim mám nárok na (skoro) jakoukuliv zbraň... Oblékl jsem se do normálního ARC brnění a byl to skvostný pocit. Hrdě jsem šel do zbrojního skladu, kde jsem měl v plánu nainstalovat si dokonalejší (zelený) vizor do helmy...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Hammer

Ve zbrojici Tě uvítal obslužný droid. Stál jsi u výdejního pultu, v místnosti se čtyřmi stoly, na kterých bylo nářadí. Droid ti právě sděloval, že si můžeš vyzvednout jakoukoli zbraň, která je zahrnuta do standartní výbavy speciálních úderných jednotek, a samozřejmě komponenty k tvé výzbroji.
S těmito slovy ti podával zelený vizor a novější pláty brnění z lepších slitin, než jaké nosí běžná klonová jednotka. Pažní a stehení pláty měly dokonce magnetické univerzální držáky snad na cokoli, co zrovna potřebuješ připnout.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer

Vzal jsem vizor a u workenbechu jsem si ho do helmy nainstaloval. Super. potom jsem droida požádal o vysněnou zbraň DXR-6b. Většina ARC a jiných speciálních jednotek ji nechce, ale já to s ní umím. Nic víc nepotřebuji. Svoje DC-17 jsem si vylepšil již dříve a spolu s vylepšeným brněním mám vše, co potřebuji. Odešel jsem do kajuty a odložil výstroj. Nyní na mne čeká sepsat hlášení.

Hlášení z bitvy o Felucii
Bitva se odehrávala v nepřístupném terénu, ve kterém měla republiková armáda, jakožto lidé se schopností uvažování lehkou výhodu. Primární misí bylo dobýt bunkr, v němž se nacházela důležitá data. S pomocí bombardování a taktických manévrů jsme došli až k cíli s relativně nevelkými ztrátami. Do bunkru jsme se dostali díky specializovaným jedntkám, alvšak uvnitř na nás číhalo spousta nepřátelů. Potřebná data byla zkopírována na masivní Harddisk a po ukončení mise předána kapitánovi. Celkové ztráty jsou ale obrovské. Přežilo jen 8 vojáků, kteří byli následně jmenováni jednotkou ARC.
Misse: zplněna

Bodlo mě u srdce. Vzpoměl jsem si na okamžik, kdy zemřel 369. Nastupoval jsem do LAAT/i a podíval se ven. Bitva se zhora zdála jako předem prohraná. Droidi a jejich obrovští bratříčkové všude. Lasery lítaly do vzduchu a všude kolem. Uviděl jsem přátelský letoun, který mě provázel skoro po celou cestu. Laat/i ve kterém byl přítel. Už si to chtěli otočit, ale najednou se závratnou rychlostí přiblíža raketa a LAAT/i jednoduše... Sklonil jsem hlavu a tím se díky bohu přerušilo přehrávání strašné scény, která jako by naschvál dokonale definuje slovo Válka. Nikdy nejsi v bezpečí a nevíš co přijde.
Dopsal jsem hlášení a chtěl to donést kapitánovi. Ať už jsme pryč...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Hammer

Od mise na Felucii uběhlo několik týdnů. Pod své velení jsi dostal několik klonových jednotek určených pro výcvik. Nejbližší plánovaný útok na separatistické oddíly je v nedohlednu a ty už nevíš, jak trávit volný čas. Hammer se pohybuje v okrajových soustavách zatím jen jako záloha. K velkým bitvám se teprve začíná schylovat.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer

Už jsem se najedl a tak jsem šel do holomístnostil, kde jsem měl cvičit jednotky. Dvěře se přede mnou otevřely a bylo to zase tady... v milisekundě se mi zableskl celý boj, který jsem tady s kamarády zažil a nedokončil. Vybral jsem mapu pro svoji jednotku ale nebyl bych to já, kdybych mapu trochu neupravil. Přesunul jsem ted střené věže a přehrával jsem si, co udělají... takže: Nejdříve určitě zaujmou formaci a potom začnou granáty- jak jsem je to učil. Potom jim to půjde a zapomenou pokládat miny. Mohou je lehce obklíčit... a zadal jsem posilu dvou skupinek battle droidů... Stiskel jsem SAVE a chtěl jít pryč, ale zase se mi v hlavě blesklo a musel jsem se k panelu vrátit. Otevřel jsem soubor historie a tam byla mapa kterou si jednou vytvořili tři vojáci a nedokončili jí. Teď je tu z nich jen jeden. Stiskl jsem start a skočil do pole. Dalo mi to zbraně a já se rozeběhl... střílel jsem, kryl jsem se a dělal vše možné i nemožné. Kolem mě byl už jeden sešrotovaný tank, který byl zničen vlastní palbou. Kryl jsem se za nim a skočil jsem na dalši tank. Zapnul maskování a čekal, až ho někdo zničí. Stalo se tak celkem brzy a tank byl na šrot. Robotí palice mě ale neviděli, a tak označili střílející tank jako nepřítela a zničili ho. Někteří droidi se na situaci podívali, až když pěchota zničila tank, a tak označili ostatní jako nepřátele.
Řetězová reakce se krásně vymykala kontrole, až zůstala asi polovina, kteří vše viděli a vše pochopili. Ty jsem zase zničil a pak to bylo lehké, když jsem měl všude munici. Potom holoprojektory na chvilku zhasly a objevilo se SUCCESS. Vyhrál jsem to... já je zvládl...a únavou jsem padl na kolena. Pak jsem odešel ke konzoli a uvědomil si, že to nahrávaluy kamery. Stáhl jsem si to video na svůj iDatapad a musel smazat nějaké záznamy ze svého přehrávače. Odešel jsem do kajuty odpočívat, protože za dvacet minut jsem měl cvičit skupinku vojáků.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Hammer

Výcvik vojáků šel jako po másle. Klonoví vojáci se postupem času rodili lepší a lepší, díky vštěpovacím naučným programům, které se neustále zdokonalovaly. Dělali míň chyb a rozhodnutí dělali obezřetněji. Čím víc jsi jich připravil pro boj, tím větší měla republika šanci vyhrát. Při několika cvičných nástupech byla tvá jednotka mezi nejlepšími. Při pomyšlení, že tyto vojáky nemůžeš vést v opravdové bitvě tě bodlo u srdce. Jsi ARC, ti mají jiný úkol. Úkol, který se nachází daleko za bojištěm...přímo v týlu nepřítele. Tvé vojáky dostane někdo jiný. Alespoň víš, že odvedou dobrou práci.

Konečně nastal den, na který jsi čekal něco málo přes měsíc. Rozvědka poslala zprávu, že se v jednom zapadlém systému na vnějším okraji nachází separatistické muniční sklady.

Na brífingu seděli velitelé pluků a pozorně poslouchali taktického poradce.

Tento systém je dobře střežen a proniknout na povrch bude vyžadovat vítězství na orbitě. na cestě už jsou čtyři další acclamatory. V této bitvě vád nebude doprovázet žádný Jedi. Důležité je ochromit separatistickou flotilu natolik, abychom mohli začít výsadek na povrch. Nejtěžší ale bude úkol pro ARC vojáky, kteří musí proklouznout na povrch již na začátku bitvy, prakticky hned jak vystoupíme z hyperprostoru. Váš úkol bude proniknout do velitelství protivzdušné obrany a vyřadit veškerá protivzdušná děla. Pokud nám nepodáte hlášení o úspěšné misi ve stanovenou dobu - to je 2 hodiny po vašem startu - začneme orbitální bombardování. Váš tým, vojáku, se bude skládat ze 6 ARC včetně vás ,plus 5 klonových vojáků. Běžte se připravit, za chvíli se k vám přidá zbytek týmu. A nyní si probereme vojenskou taktiku.......

Tu už jsi ale neslyšel, odešel jsi z brífingové místnosti a šel se připravit
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer

Tak OK... Odešel jsem do zbrojnice a tam jsem si vzal svoji oblíbenou zbraň a taky dvě jednoruční pistole. Potom jsem si zkontroloval svůj zelený vizor a o volném čase jsem si upravoval brnění. Teď to byla jen betaverze, ale... stejně jsem si to radši nevzal. Ještě by to nadělalo neplechu. Potom jsem zauvažoval o nějakých granátech a vzal jsem - poněkud neklasické - elektrické náboje. Potom jsem se nadechl a hrdě se svým barevným označením šel k ostatním ARC. Potom jsem si v duchu zrekapituloval kdo je nejlepší v čem, Já jsem nejvšestrannější v boji na střední vzdálenost. Potřebyjeme snipera a demomana, aby to šlo hladce. Zatím nevím kdo bude velet, ale doufám že já. Velitel Falcon. To je vono.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Hammer


O pár hodin později se flotila vynořila z hyperprostoru. Lodí začaly otřásat zásahy do štítů. Tvůj tým pod velením ARC 125/5698 "Syyda" byl připraven v modifikovaném LAAT/i . Krátce po výstupu z hyperprostoru se u vašeho dělového člunu uzavřely dveře nákladního prostoru a pak jsi jen ucítil škubnutí. Člun opustil hangár a mířil na povrch planety. Povrch planety pokrývaly převážně travnaté pláně a rozsáhlé lesy. Hornaté oblasti byly spíše u pólů. Váš člun ale mířil kamsi k rovníku. Zdá se že si vás nikdo nevšiml. Sestup atmosférou byl klidný. Tato planeta se zdála být opravdu velmi klidná, vhodná pro život. Tři obrovské kontinenty a menší souostroví. Neviděl jsi ale žádná města.

ARC 125/5698 "Syyda" : Proč na tak bujné planetě nejsou žádná města ?


Jeden z klonových vojáků odpověděl. "Pane, četl jsem, že tu nic nepřežije. Jisté formy života tu jsou, ale jsou nebezpečné, a žijí v hlubinách oceánu"
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Planeta

To je skvělá zpráva - jakimle jakékoliv pozemní senzory zaznamenají náš pohyb, mají jistotu že jsme to my. Svým zeleným senzorem jsem nasnímal okolí. Objevil se nápis Processing.... Potom jsem se podíval na skupinu chtěl jsem vědět kdo v ní byl. Obouruční zbraň budu nosit pořád, a pistole vytáhnu když bude fakt blbě a když budou blízko.
Zajímalo by mě, jestli tu byly města i před tím. Tahle planeta mmusí být asi bohatá na suroviny. To je nejspíše důvod, proč byla zajmuta. Vyslechl jsem si odpověd a opět se rozhlédl. Má někdo podrobnější popis, kde je to velitelství? DO HÁJE!!! Zapoměl jsem, že této misi nevelím. To mě naštvalo, protože mě kooperace s jiným ARC celkem přitahovala. Syyda je ale asi zkušený voják a bude to umět o trochu lépe. Stejně to byl vycvičený ARC, já byl jen povýšen... ale mám tu genovou variaci, takže teoreticky můžu být lepší. Ale každopádně ne zkušenější... A tak jsem se smířil s tím, že budu poslouchat rozkazy Syydal.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Planeta

Na tvůj dotaz ohledně lokalizace velitelství ti přišla odpověd. V helmě zabudovaném komlinku se ozval pilot dělového šlunu.

Pane, souřadnice výsadku známe my. Jsme na cestě už pět minut. ETA tři minuty. Výsadek musí být rychlý, rušička působí jen v určité výšce.


Syyda se vložil do hovoru.

Syyda : Ano. Až přistaneme, máme necelou hodinu a půl na umístění náloží na protileteckou obranu. Musíme počítat s časovou rezervou pro transport. Cesta k opevnění bude krátká. Poklusem tam budeme do deseti minut. Piloti se nás budou snažit vysadit co nejblíže jim to rušička dovolí. Spojení s Hammerem nemáme, jsme odkázáni sami na sebe. Až dorazíme k opevnění, uvidíme co dál.

Syyda se rozhlédnul po ostatních a všichni přikyvovaly. Pak dodal.

Syyda : Starejte se o své vybavení...


...a ono se postará o nás odpověděli všichni sborem. Takhle si klonoví vojáci přáli štěstí.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“