5. Mise pro Hayasan (Hayasan Geri)

Zde se odehravají mise hráčů.

Moderátor: Moderátoři

Re: 5. Mise pro Hayasan (Hayasan Geri)

Příspěvekod Jordi Linx » 03.1.2018 23:21:23

Garqi, Vodopád:
Při tvé poznámce o tom, že bys radši čelila medvědovi než jistému Ariji Siliinovi, tak se naoko zatvářil ublíženě, jakoby snad nebylo možné, aby byl nějaký vraždící maniaky, před kterým by i medvědy lezli na stromy.
Náhodou, slyšel jsem, že je to hrozně milej chlapík, ten Siliin. Hodně se usmívá, každému pomáhá, přírodu ochraňuje a prý je neuvěřitelně trpělivý. Ale to nemám moc potvrzené,
zareagoval na to i slovně a při slovech o trpělivosti se "absolutně nenápadně" podíval tvým směrem a neodpustil si úsměv. O jeho dobré náladě jsi v tu chvíli rozhodně nemohla mít sebemenších pochyb.
Při zmínce o rybě a koření a následném vychválení její přípravy tvůj mistr jenom zalovil v kapse a vyndal několik modrofialových bylinek typických šesti květnými lístky. Květy byly oddělené od stonků a nemohla jsi s jistotou určit, zda-li měly vůbec nějaké aroma.
Tady ti nepomůže nic jiného než znalost a nebo si počkat, až ten pokrm pojí někdo jiný a nic se mu nestane. Každopádně tahle bylina bez výrazného aroma je sama o sobě značně hořká. Ale má tu skvělou vlastnost, že po zahřátí vyloučí látku, která neutralizuje některé zápachy a aroma, což dělá divy s různými pokrmy. Krom toho, že je částečně dezinfikuje, zjemní chuť a sama přijde o svou hořkost, protože vyloučená šťáva i s nataženou látkou odteče,
vysvětlil mistr a ukázal na kámen, po jehož stranách jsi mohla jasně vidět něco, co by mnozí původně považovali za nějakou šťávu a naznačil ti, ať si přičichneš.
Podle čichu jasně poznáš hořkost. Jinak je relativně běžná v téhle části galaxie, import export udělal svoje a používá se ve značném množství kuchyní. Navíc se dá v omezené míře použít i jako dezinfekce ran. Nevyrovná se sice lékařským přípravkům, ale nouzově udělá svoje. Nicméně, si půjdu lehnout a odpočinout na zítřek - měli bychom si zítra pospíšit, aby nám neuletěla loď,
dodal ještě nakonec, dojedl část ryby, aby nakonec zkontroloval tábořiště a přemístil se na místo vašeho ležení. BYl ale připraven odpovědět na případné nějaké další otázky, než byste usnuli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6611
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Předchozí

Zpět na Mise MW

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron