Mise pro Dashe Rstana - záchrana mistrně (SR)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Vesmír - cestou na Onderon

Rozumím kontrolo děkuji.
Nasměruji stíhačku ven s atmosféry do volné prostoru kosmu.Udělám si s ní pár manévrů abych jí zkusil a letím k hyperprostorovým prstencům napojím se na ten svůj počkám až budou ostatní připraveni a vydám se an cestu.Ve vysílačce poznám hlas mistrině Stass Allie.
Slyším jasně a zřetelně rozumím zařídím se dle toho.
PO skoku do hyperu nastavím chronometr aby mne probudil deset minut před vystoupením do normálního prostoru.A ponořím se do jediského tranzu.Musím si aspon trochu odpočinout v noci sem toho moc nenaspal.Naposled se dotknu svého meče.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon

Meditoval jsi v klidu po celou cestu hyperprostorem, když ti chronometr konečně dal znamení, že se blížíš k Onderonu.
A po chvíli se konečně stalo, brzy se z hyperprostoru vynořily i ostatní stíhačky a pomalu se začaly přibližovat, jedním směrem. Vydal jsi se tedy za nimi.
"Tady vesmírná obrana města Izizu, nahlašte své identifikační číslo a důvod vašeho příletu."
Všiml sis dvou cizích stíhaček, které kolem vás prolétly.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon

Poklidně sme odpočíval což pro mně bylo docela dobré.Odpočnul sem si a byl sem připraven na cokoliv.stlačím páky pro výstup z hyperprostoru a hvězdné čáry se opět promění v normální prostor.Pro jistotu zapnu hned štíty.Protože vím jak sme dopadli minule.Hned mi do hlavy naskočil obrázek padajícího V-wingu,letecký souboj obrázek mistrině těsně než sem odletěl.NE musím to odstranit nesmím se tím nechat pohltit.Použjiji sílu na zahnání této vidiny a soustředím se na řízení.Sleduji stíhačky kolem mně prolétavající.Myslím že by nebyl problém je zvládnout kdyby nastali komplikace.Otočím stíhačku a zařadím se k našim.Pomocí síly se zeptám mistrině Ti.
Mistrině chci vám jenom říct že minule nás na zemi přivítali ozbrojenci na speedrech.Ale asi se mám identifikovat pravým jménem co?Protože v těhlech lodích nikdo jiný než mi nelétá?
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon

Prakticky ihned po dotazu se ozvalo:
"Bohužel Dashi, jak říkáš, v těchhle lodích se neschováme. Nahlaš se svým kodem a jménem. Navíc, Iziz není s Republikou v nepřátelství a tudíž není ani našim nepřítelem. Ti, co vás napadli nejspíše byli najatí soukromně tím Temným Jediem, alespoň doufám."

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon


rozumím mistrině jdu na to.
Zapnu vysílačku abych se spojil s tázajícím se.
Vesmírná obrano Izizu tady Republiková lod ED-23 letíme sem z důvadu jistého šetření.
Nevím jestli sem to o tom šetření měl říkat ale stejně ilegálně to asi neuděláme takže snad to nevadí.Postupně prohlédnu senzory.A ujistím se že tu nikde na nás nečíhá nějaká záloha.Pomocí síly se snažím vycítit temnou stranu.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon

Nevšiml sis žádných záloh, ale zůstal jsi ostražitý, však ani temná strana nebyla cítit. Nejspíše to je skutečně jen obranná jednotka, která má za úkol chránit jediné město na planetě.
Konečně se centrála ozvala:
"Za jakým šetřením?" Hlas byl velice nedůvěřivý, skoro až nepřátelský.
Přemýšlel jsi, jak z toho vyklouznout, jestli prozradit plán nebo si něco vymyslet, ale naštěstí se vysílačka znovu ozvala.
"V pořádku, máte povolen vlet."
Překapilo tě to, ale mistryně nejspíš vyjednala podmínky vstupu a tak ses tím nijak moc nezatěžoval. Konečně jsi mohl začít sestupovat do onderonských vod ...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon

No aspon oni mají normální smýšlení nikým neovládané.Přemýšlím jak se vykroutit s této situace ale naštěstí to zařídila mistrině.
Rozumím kontrolo.
Zařadím se do konvoje našich lodí a sestupuji k planetě.
Připravoval sem se na vstup na planetu nebylo to nic příjemného ale musel sem to podstoupit.KVůli mistrini.A zajímalo mně kdo je ten sith.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - přistávací plocha

Přistál jsi a vystoupil, rozhlédl ses a uzřel, že ostatní stíhačky už jsou na zemi též a jejich piloti k tobě míří. Dále sis všiml, že padawanka je mírně otrávená, nejdříve jsi nechápal, ale pak sis všiml trojce lidí, kteří Jedie následovali - jeden, malý a obtloustlý, dobře oblečený muž, který se falešně usmíval, a dva přísně se tvářící muži v uniformě, nejspíše členové městské obrany.
Shaak Ti se tvářila neutrálně a ani jsi nevycítil žádné nebezpečné emoce, ale z hlasu jsi poznal mírnou podrážděnost.
"Toto je pan Ferra, byl nám přidělen jako průvodce. Bude nás, spolu se svou ochrankou, doprovázet." Poslední slovo spíše spolkla.
Pan Ferra mírně vrazil do Shaak Ti, když se přehnaně ochotně hnal podat ti ruku.
"Ahoj, chlapče, tak vy jste Jediové? Copak u nás budete vyšetřovat, že jsem tak smělý?"
Ač se Ferra snažil tvářit co nejpříjemněji, v hlase byla znát jistá úlisnost. Došlo ti, že tak nadšeně mluvit s tebou chtěl jen proto, že doufal, že se přeřekneš.
Najednou jsi pocítil v mysli cizí přítomnost a brzy i hlas mistryně. "Nic mu neříkej, jak jsi jistě poznal, byl nám nastrčen proto, aby nás měli pod kontrolou. Ale zároveň něco říct musíš, jinak nás začnou podezírat a ještě nás označí za nepřátele Izizu."

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - přistávací plocha

Navedl sem stíhačku na přistání,vypl motor otovřel poklop a vyskočil ven.
Pohled na padawanku vypadal jako by jí někdo vysál ale zjistění že nám Iziz přidělil ochranku bylo velice nepěkné ale samozřejmně to bylo jasné.Mistrině z toho zrovna radost neměli ale co mohli dělat to samé co já nic.Ten obtloustlý muž se mi nelíbil vyslechl sem mistrini a sformuloval odpověd.Odpověd na tlustochovo konstatování že jsme jedi vynechám.
Já bohužel pane toho vím asi stejně co vy.mistrině mi nezdělily důvod proč jsme zde.Takže vaší otázku bohužel nemohu zodpovědět.
Dám do hlasu sílu aby zněl jasně a čistě.Nasadím neutrální ton.
Myslím mistrině že tato odpověd je taková jakou jste myslela.
Poškám co na to ten tlustý muž.Prohlédnu si ty dva členy ochranky vypadali tvrdě velké hory svalů s kamenýmy výrazy a středními blastery u boku.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - přistávací plocha

Ferra si sklamaně a nepokrytě odfrkl, od mistryň se mnoho nedozvěděl a teď od tebe taky ne. Zklamaně se začal rozhlížet. Až Stass Allie ho přerušila.
"Pane Ferro, hledáte někoho či něco nebo můžeme začít s vyšetřováním?" Muž se konečně dostal ze sna do přítomnosti.
"Ach jistě, nechci zdržovat, budeme vás z povzdálí následovat, kdybyste nás potřebovali, neostýchejte se a zavolejte." Poté se stáhli, ale jen tak, aby vás měli pod dohledem.
Konečně jste se vydali do víru městského života.
Mistryně Shaak Ti se k tobě přidala a spustila.
"Skvělé místo pro Sitha, Temná strana tu je stále cítit, ještě z dob Freedona Nadda. A jako bych tu slyšela tisíce duší po krutých, Mandalorianských válkách. Nemám toto místo moc ráda. Buď bude skrytý tady, na Onderonu, za hranicemi města nebo na Dxunu - nevím co je lepší. Je to jak hledat jehlu v kupce sena a my nemáme moc času." říkala to klidně a vyrovnaně, to ano, ale malý záchvěv úzkosti jsi přesto zachytil, ihned ho zaplašila. Pak si spíše pro sebe řekla: "Kde začít?" A vyrazila k proudu lidu před vámi.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - přistávací plocha

Sledoval sem toho tlustého muže jeho výraz jak byl zklamán že nic nezjistil ale že nám bude čmuchat a slídit za zády se mi nelíbilo.
No mistrině bohužel o historii této planety toho mnoho nevím ale podle toho co jste řekla to je pro sitha jak stvořené.Ale myslím si že zde již nebude ale třeba budeme mít štěstí.Kde začít to opravdu nevím.
Zařadím se za mistrini jako její padawan.Vlastně na této misi sem jejím padawanem.Jdu po ulici a jsem stále ve střehu.Všechny smysly napnuté protože nechci další překvapení jako minule.Spoustu ras se míhá po ulici,často je vidět i členy místní bezpečnosti.Velké objekty jsou hlídané po zuby ozbrojenýmy žoldnéři.Je poznat že kolem ve vesmíru probíhá válka.Velice krutá válka.Řady řádu v ní velice prořídli.Jen v bitvě na Geonosis říd přišel okolo 180 rytířů.A na spoustě jiných planet umírají další.Tato válka je strašná.Na mysl mi opět vyvstane obraz mistrině.Zaplaším ho a jdu za mistriní Ti.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - město

"Není tak nepravděpodobné, že je tady, Iziz není jen hlavní město Onderonu, je to prakticky jediné město na planetě. A za branou jsou zvířata mnohem nebezpečnější než agresivní skupina rasy Noghri."
Shaak Ti dohnala mistryni Allie a ty jsi mohl slyšet jejich rozhovor:
"Ve městě nebude, pochybuji, že se ukazuje na veřejnosti, už vůbec v takto podezíravém městě. Jistě, může mít nějaké poskoky, co mu nosí jídlo či vybavení, ale najít ho... Navíc máme za zády ty poskoky, obávám se, že nás nenechají v klidu dělat svou práci."
Allie jen přikyvovala a nakonec konstatovala.
"Do kantýny nám snad nezakážou jít, zajdeme do nejbližší a uvidíme, zkusíme štěstí..."
Poté všichni zamíříte do nejbližšího baru, jež o sobě dává vědět blikajícím neonem.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - město

Je pravda že noghriho není snadné přeprat obzvlášt ovládá-li sílu.Jeden myslím že se jmenuje Traksmil které ho sem potkal v chrámu.Poměřovali jsme síly a skončilo to nerozhodě ale ještě chvíli a porazil by mně.

Řeknu s úsměvem ve tváři.
Myslíte že by se jim nedalo nějak ztratit,je pravda že asi nebudeme moct být nějak nenápadní když je máme stále za zády.???Ano třeba budeme mít štěstí.
velký neonový nápis hlásal vítejte U Malé Banthy.Byla to docela rozlehlá kantýna ale vypadala že je plná zkrachovalých existencí.I když někteří vypadali střízlivý a přismyslech ale co měli všichni stejné byli ozbrojení.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - kantýna

Těch několik střízlivějších se na vás podívalo posměvačně, nehodili jste se tam, pak se ale zase vrátili ke své zoufalé cestě za zatracením. Ač to byl velký bar, nebyl tam velký hluk, překvapivě tu ani nehráli Bithové, hrála tu jen dokonalá melancholická symfonie osudů lidských a humanoidích trosek. Tady jste mohli cítit opravdu silné emoce, Síla je všechny zaznamenávala a dělala tě empatičtějším. Ale ne všechny emoce zde byly jen zoufalé. V rohu jsi si mohl všimnout malé skupinky převážně lidí, ale viděl jsi i rodiana a twi´leka, všichni se bavili sice potichu, ale velmi rozrušeně, skoro na sebe šeptem řvali, Silou bys v tom místě rozpoznal velký adrenalin, proudící v žilách těch aktérů. To už ale do baru vstoupil Ferra se svými poskoky, ti, zcela nelogicky, sundali z ramene zbraně a začali na barové zákazníky mířit. Skupina vzadu ztuhla a zděšeně se na sebe podívala, tos, pozorující je, postřehl. Ferra přicupilat nervozně ke Stass Allie a začal jí šeptat do ucha:
"Toto není vhodné místo k přebývání, nevím, co chcete vyšetřit, ale tady to nenajdete. Jsou tu jen zkrachovalci, kteří se chtějí upít k smrti," rozhlédne se a podrbe se na bradě, "navíc tu každý sudý měsíc děláme čistky, škodlivé živli zatýkáme..."
"Cože děláte??" Allie nevěřila svým uším, to nemohou myslet vážně!
Skupinka v rohu již nebyla kompletní, polovina byla pryč ač zbylý dělali, že se nic neděje - nejspíš tu bude nějaký tajný vchod...
Rozhlédl ses a všiml si, že většina přítomných nebyla tak opilá, jak vypadala, teď vztekle vstávali a šahali do pouzder pro zbraně. Někdo zařval: Je na čase skončit Ferro! Nenecháme se vykořisťovat, jakou má odvahu sem vstoupit!" Ferra se strachem v očím zajíkavě zařval: "Tohle je ale revoluce!" " Ne! To je jen pomsta!"

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - kantýna

Těch pohledů sem si nevšímal.Snažil sem se edfiltrovat ty cizí emoce co tu všude vířili.Síla mi v tom pomáhala ale bylo toho tolik že to nešlo.Náš příchod se obešel bez jakých koli pohybů těch emocí jen se probralo pár opilců.Ale ti pitomí poskoci když vstoupili to byl přímí gejzír emocí.
Cože čistky???
Tak tohle se mi nelíbí tohle se mi vůbec nelíbí.Sáhnu rukou k meči ale tak aby to místí neviděli.
[b]Mistině co budeme dělat?Tohle není dobrý a myslím že jsme přišli na správný lidi ti vzadu část jich utekla ten pitomec všechno zkazil.[/b]
jestli tu dojde k přestřelce bude to zlý.Je jich tu hodně.Odrážet střely nebude problém ale koncentrovanou palbu nevydržíme ani jeden ani mistrině natož já nebo ta malá twilečka.
No to nám to pěkně začíná.
Pozoruji sál a čekám na reaci mistriní.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“