Mise pro Checkmana - Kam, že vedou všechny cesty?

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Mise pro Checkmana - Kam, že vedou všechny cesty?

Příspěvek od Garth Devilman »

Medikační centrum – Dantooine

Bylo toho málo co sis od dob, kdy ti Norgri jmnénem Serl podal onen testovací kousek smrtiček. Ale to co sis pamatoval tě poznamenalo na celý život. Nejvíce však asi onen moment, kdy tě tvoje přítelkyně Rew našla bezmocného na tržišti. To byl největší propad v tvém dosavadním životě. Její vyčítavý pohled tehdy mluvil za vše…

Nyní jsi se nalézal ve zdravotnickém středisku v oddělení pro narkomany. Jak potupné pro člověka, jenž měl ambice stát se Jedim…

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Medikační centrum – Dantooine

Zotavoval jsem se na medikačním centru a to že mě Serl zradil mě furt štvalo ale ze všeho nejvíc mě štvalo,že mě tam uviděla Rew a na ten pohled nikdy nezapomenu...
Musím jet zpět na Corusant a stát se jedim...MUSÍM!!!Opakoval jsem stále v hlavě...
ZAvolal jsem nejbližší sestru:snad mi bude muct říct co a jak ted mám dělat...
Sestro???Sestro!!!Můžu se co nejdříve vrátit na Corusant...Ne že bych se chtěl pomstít nebo tak nějak ale...Mám tam přítelkyni.Sice vím že je to u jediů zakázané ale...
Pak jsem šel do jídelny něco zakousnout...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jídelna

Vešel jsi do místnosti, která by se ani po několikátém přezkoumání nedala nazvat prvotřídní restaurací. Všude to páchlo, jako po nějakém saponátu. Při pobytu zde by se dalo značně polemizovat o tom zda se vůbec jedná o protidrogovou léčebnu. Po pravdě řečeno hlavní zásluhu na tomto stavu měli dva největší závislí. Rodian Fewrth a člověk Alh Rithan. Ti o nichž byla řeč seděli u stolu a vesele požívali. Ostraha ani nikdo z přísedících neměl nejmenší chuť si s nimi cokoliv začínat.

Ty sám jsi s nimi zatím tu čest neměl a popravdě řečeno byl jsi rád. Alh právě v záchvatu bujarého veselí převrhl židli, která se dokutálela k tobě na začátek místnosti. Alh, který si to díky svému zdrogovanému myšlení uvědomil s pár vteřinovým zpožděním se k tobě začal pomalounku batolit s úsměvem na rtech. Jestliže před chvíli byl ruch v jídelně na stupnici od nuly do deseti na stupni devět celých devět teď se rovnal nule…

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Jídelna
Ten chlap batolící se ke mě mě rozesmál...Hele škvrně copak chceš??? A směji se mu přímo do tváře...
Obejdu ho a du k pultu pro něco na zub aby upokojil svůj žaludek...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jídelna

Alhova prasečí očka chvilku těkala sem a tam jak se pacient snažil rozluštit šifru, jakou podle něj byla tvoje slova. Když zjistil, že se jednalo o posměšek z tvé strany vzteky zařval chytil tě za ramena a odtáhl tě od pultu. Onen úsměv teď vystřídal nefalšovaný hněv. Přihlížející, kteří ještě měli žaludek se na vás dívat se raději odvrátili a věnovali se svému. Pouze Fewrth se přihlouple smál tleskal rukama a řval. Dej mu, dej mu! Ostraha, která by správně měla v takovéto situaci zakročit jen nečinně přihlížela.

Alh si tě otočil tváří k sobě. Z jeho dechu bylo jasně znát, že je pod vlivem a věru nebylo to příjemné. Ve srovnání z jeho dechem byl saponát rajská zahrada. Tady seš v pekle zelenáči a zelenáče mi fakt rádi nemáme. A tohle je za to škvrně! Alh si tě jako nic otočil opět k pultu, kde právě služební droid servíroval něco, co mělo vypadat jako polévka. Máš hlad? Zeptal se záškodník. Tak se hezky najez. Služební droid pouze s výkřikem ucouvl, když tebou zuřící Alh vymetl polévku a rozbil talíře. Potom s tebou nekompromisně praštil o zem. Po tváři ti stékala krev. Stačilo ti to trpaslíku? Zeptal se Alh evidentně spokojený s tím co provedl...

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Jídelna
Zvednu se a začne se ve mě hromadit hněv k němu...Hele chlapče je mi jedno co si myslíš ale radši se mi klid z cesty nebo zhyneš...
Utřu si z obličeje krev a než si to stačí rozmyslet hodím po něm nějakou tekutinu co jsem našel na stole a pak po něm skočím a začnu ho mlátit...
Tohle at si užije chlapec jeden...Smrad!
Chtěl jsem mu oplatit to,co udělal on mě ale moc to nešlo...

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“