Prozření - Mise pro hráče Mravec15

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Cartr

Prozření - Mise pro hráče Mravec15

Příspěvek od Cartr »

Na palubě transportéru

Mladý učedník temné strany Woody Daccolne seděl v pilotním křesle v kokpitu transportéru, který letěl hyperprostorem. Vedle něj seděla v křesle pro kopilita Jaina.
Woody byl před několika hodinami poslán společně s Jainou vyslán na misi.
Jejich mise nebyla nijak zvláště těžká ani záživná tedy aspoň takle na to nahlížel Woody. Úkol byl jasný zbavit se jakým koliv způsobem obchodníka s droidy na Tatooinu. Woody neměl nejmenší tušení proč byl na seznamu těch co musejí být eliminování, ale bylo mu to poměrně jedno. Jediné co ho na této misi bavilo byla Jaina.
Tatooin byl ještě daleko a Woody se pomalu začínal nudit.

__________________________________________________________________

Takže počítám, že hru zvládáš, když jsi podstoupil výcvik, tekže dodržuj tvar příspěvku. Snaž se více rozepisovat, ale né vždy to jde.
Naposledy upravil(a) Cartr dne 09.10.2008 19:27:08, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Na palubě transportéru

Pohodlnejsie sa usadim v kresle a moj pohlad ako v ten den uz nespocetne vela krat zabludil k Jaine, zo zasnenim pohladom pozeram na jej zvodne krivky a pohladom zastanem pri jej ociach. Mam pocit akoby som sa v hlbke jej nadhernych modrych oci mohol pokojne aj utopit. Jaina nedala najavo ze moj pohlad zachitila no bolo mi jasne, ze vie o mojom pohlade a pri tej myslienka sa sam pristihnem ze mam usmev na tvari. Razom sa otrasiem z hipnotickeho stavu do ktoreho ma Jaina vzdy privedie. Pomali sa postavim aa pomali kracam do zadnej casti transporteru kde si chcem opravit popripade vylepsit svoj vystroj. Pridem az k pracovnemu stolu no moje myslienky stale ostali pri Jaininich ociach. Vyberem jednen so svojich blastrov a zacnem ho pomalicky rozoberat a cistiot kazdu jeho suciastku a pritom si spomeniem na prve nase stretnutie s Jainou. Vdaka tebe som sa dostal na akademiu poviem si sam pre seba a pomali polozim a pohladim blaster spet na stvol. Tebou som zabil toho nafukanca od ktoreho som mal vstupny medailon a znovu som neudrzal usmev. Zadivam sa do ulicky ku kokpitu a uvedomujem si ake stastie mam, ze aj ked je to hrozne nudna misia mam po boku taku skvelu zenu ako je Jaina. Nikdy som nechapal Jedaiou, ze sa niecoho takeho dokazu zriect ako je laska a city.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Na palubě transportéru

,,Už tam za chvíli budeme." Vyrušila Jaina Woody od dané práce. Aniž by čekala na odpověď zamířila si to zpět do kokpitu. Woody rychle dokončil práci a vydal se za Jainou.
Vešel do kokpitu a sedl si na místo pro kopilo, protože místo pilota obsadila Jaina.
,,Opravdu nechápu, proč nás posílají na takovýhle zbytečný mise. Akorát mrháme naším talentem. Měli bychom bojovat s nějakými Jedijemi, než lovit zbabělého obchodníka." Postěžovala si Jaina, aniž by se otočila na Woodyho.
Počítač zapípal a Jaina stáhla páku hyperprostoru. Před transoprétem se vynořila písečná planeta.
,,Takže pokud vim tak náš cíl žije v Mos Eisley. Tam už nebude těžké najít nějakého obchodníka s droidy." Seznámila Jaina Woodyho se situací. Jaina vyndala datapat a podala ho Woodymu, který ho okamžitě přijal. Na displeji byl podsaditý plešatý lidský muž s prasečím obličejem.
,,Raději si jeho tvář zapamatuj." Řekla Jaina a stočila loď k planetě.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Na palubě transportéru

Pocas toho ako si detailne prezeram tvar nasho ciela ma Jaina stale zamysleny vyraz tvare. ,,Maly by sme si o tom obchodnikovy zistit viac. Velmi by ma zaujimalo preco chcu odstranit prave jeho ved na Tatooine je vela obchodnikov s droidami. Myslim ze za tym bude nieco viac ked tam posielaju prave nas." Takuto jednoduchu ulohu zvladnu aj slabsi z radu.... urcite to bude mat daky hacik. Bolo pocut iba pokojne bzucanie motora a na Jaine bolo vidno ze s mojim postrehom suhlasii aj ked sa jej nezda celkom pravdepodobny. Tvar nasho ciela som uz poznal do najmensych podrobnosti tak som datpad podal spet Jaine a ako si ho odomna brala som ju nezne chitil za ruku ,,Nech je to akokolvek dvolezite je ze sme tu spolu my dvaja." Po tychto slovach som ju pobozkal a vratil sa spet k svojej pristrojovej doske. ,,Radsej pristan mimo mesta, rad by som na tejto lodi aj odisiel."

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Na palubě transportéru

Loď se blížila k písečné planetě a pomalu přistávla. Loď přistála ve skalnim převysu, tekže byla opravdu dobře maskovaná. Oba společnici vyšli z lodi, která se nacházela kousek od města, ke kterému se oba vydali.
Woody se stále ohlížen na všechny strany a hlídal okolí. Ani Jaina nešla úplně v kliku i ona si raději okolí kontrolovala.
Netrvalo dlouho a oba stáli před městem Mos Eisley.
,,Takže jak to provedeme?" Zeptala se Woodyho na kterého co se týče taktizování spoléhala.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Mos Eisley

Pocasie bolo horuce ako sa na pustnej planete dalo aj ocakavat a ja s Jainou pomali kracame smerom k mestu. Vzduch okolo nas sa vlni a mne stale plynie myslou Jainina otazka Ako?. Zahladim sa spat k miestu kde je nasa lod aby som si bol isty ze je dobre skrita a ci maskovacie zariadenie funguje tak ako ma. Moje ocakavania boli nadmieru uspokojene ... po nasej lodi nebolo ani znaku. Hlboko si povzdichnem a potichu, skoro septom hovorim: Mali by sme najprv prejst vsetky podniky a dozvediet sa co najviac informacii o nasom ciely. Ale musime sa spravat opatrne .... je mi jasne, ze si to uvedomujes, ale ..... nieco sa mi na tejto misii nezda. Musime zistit co to je. Zahladim sa na siluetu mesta a instinktivne siahnem na miesto kde mam svoj blaster a svetelny mec. Ked zistim ze je vsetko tam kde ma vsimnem si ze Jaina urobila to iste. Pozriem sa do Jaininych krasnych oci a poviem: Tak podme nech to mame za sebou. A vykrovim smerom k prvej krcme.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Mos Eisley, kantýna

Oba společníci vešli do malé kantýny, která byla přeplněná hosty nejrůznějších ras. Každý se vesele bavil a smál a pití na provní pohled teklo proudem. V rohu, který se nacházel v pravo od dveří se rvaly dva Rodiani. Woody vše naprosti ignoroval a vydal se rovnou k baru Jaina ho následovala, ale narozdíl od Woodyho sledovala všechno dění v kantýně.
Woody se postavil k pultu a čekal až k nim dojde barman, který byl zrovna na druhé straně baru, kde naléval nějakým hodně oplilím hostům další rundu.
Konečně spatřil barman nově příchozí a zamířil si to k nim. Barman se postavil naproti Woodyho a Jaine a podivně se pousmál. Barman byl urostlý Chiss.
,,Co to bude?" Zeptal se barman.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Mos Eisley - kantýna

Barmanou pohlad prezradzal, ze toho o diani v tomto meste vie dost, ale nebude to zadarmo. Jeho svalnata ruka nepatrne vklzla pod pult kde mal pravdepodobne polozeny blaster.....ocividne sme sa mu nepacili .... aspon ja nie. Bokom oka som zachitil, ze Jaina mierne znervoznela no snazila sa tvarit co najpokojnejsie. Par informacii. Povedal som sebaistym hlasom a na pult som polozil niekolko kreditov. Barman blekurychle vzal kredity co som polozil na pult.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Mos Eisley - kantýna

Barman se zadíval na kredity a rychle je spočítal. Evidentně byl spokojen a proto obě ruce položil na pult.
,,Ach tak." Usmál se barman slyzkým úsměvem, který se Woodymu vůbec nelíbil.
,,Pročpak jse to neřekli hned na mě se můžete spolehnout já toho vim docela dost. Rád se o své informace podělím." Řekl barman a nalil Woodymu drink pak nalil i sobě a napil se.
,,Takže, co chcete vědět Mistře Sithe?" Zeptal se barman.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Mos Eisley - kantýna

Hmmm... poznal, ze som sith a pritom som obleceny ako putnik. Preistotu budem velmi obozretny voci nemu. Ked mi tato myslienka prebehla myslou este raz som si dobre obzrel barmana. Na tele ma niekolko jaziev ktore hovoria o bojoch no nielen s blastermi ale aj po boji so svetelnim mecom ... preto asi tak rychlo odhadol kto som. Hladam tu jedneho stareho znameho, hovorim septom tak aby ma pocul iba on. Je to clovek, ktory tu predava droidov a suciastky na nich. Jaina aj ked nepocula co mu hovorim pristupila nebadane ku mne zozadu a podala mi holokorn s obrazom muza. Toto je on. Od teba chem aby si mi povedal kde ho najdem a ako sa mu dari v poslednej dobe... je to davno co som ho posledne videl. Je mi jasne, ze neveri tomu co hovorim, ze je moj znami ale ma svoje kredity a je dobre zname, ze najvernejsi ludia su ty, ktorych si mozes kupit.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Mos Eisley - kantýna

,,Starý známý říkáš?" Pousmál se barman sarkasticky.
,,No když je to takhle tak myslím že nebude vadit, když vám řeknu kde vašeho známého najdu." Řekl Barman a podrbal si svou zjizvenou bradu.
,,Tenhle chlap je docela podivín, protože si drží od ostaních odstup. Pokud nejde o obchod tak se s nikym moc nebaví a ani do kantýny moc neleze ať už je to jaká koliv. Prostě je nějakej divnej." Barman se odmlčel. Jako by začal přemýšlet pak se vzpamatoval a pokračoval.
,,Najdete ho u hangárů na druhém konci Mos Eisley, tekže vás čeká hezká procházka skrz Mos Eisley." Zasmál se Barman.
,,Když půjdete hlavní ulicí, která je hned vpravo před kantýnou dostanete se poměrně blízko k cíli, ale na konci hlavní ulice je možné odbočit doleva nebo doprava vy se vydáte v levo a první zatáčkou v pravo. Opět půdete dlouze rovně, až dojdete k jeho bochodu. Veřím že ho nepřehlídnete je tam kolem něj tolik harampádí, že to ani neni možné." Řekl barman a opět se napil drinku.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Mos Eisley

Polozim este par kreditov na pult a bez cakania na reakciu tohoto muza sa otocim a odchadzam. Je tu nieco zvlastne...nieco mi tu nehra. Zapatram v sile tak ako ked som nahanal Jainu po akademii a vicitil som to....je tu niekto kto je zrucni v sile. Letmi pohlad na Jainu mi prezradzal ze ona nic netusi alebo to len neda na sebe vidiet. Ktovie kto to je.....mozno nakoniec tato misia predsalen nebude taka nudna ako som si myslel. Vychadam von a Jaina v tesnom zavese za mnou. Na ulici je rusno a zivo... suboj ktory sa predtym odohraval v podnuki sa preniesol von a okolo bitkarov teraz stala tlupa ludi ktory horuckovito uzatvarali stavky. Jaina sa postavy vedla mna ....pozrim sa na nu a poviem: Tak teda vpravo. a nenutene sa usmejem.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Tatooin, Mos Eisley

Woody a Jaina šli už hezkou chvilku po ulici, kde bylo opravdu živo. Na ulici se nacházelo plno existencí ruzných ras. Každý si všímal svých problémů.
Woody si procházku doslova užíval, protože měl vedle sebe neskonale krásnou Jainu. Woody se na ní dlouze zadíval. Jaina si všimla jeho pohledu a sladce se na něj usmála.
Woody ale dlouho omámen Jainou nebyl protože pocítil nebezpečí. Zastavil se a přednim a Jainou stála skupina žoldáků. Bylo jich přesně pět a mířili na oba blastery.
,,Tatooin je nebezpečná planeta měli ste se jí vyhnout. Takže co kdyby jste zase zmizeli, než se rozčílim a to by pro vás nebylo dobrý." Promluvil muž, který žoldáky evidentně vedl.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Tatooin, Mos Eisley

Ryhlim pohladom som si premeral muzov. Aj ked na sebe nenechali vidiet ani naznak strachu nemusel som pouzit ani silu aby som si vsimol, ze v skutocnosti sa boja kazdeho mojho pohybu. Pohlad na Jainu mi hned prezradil jej zamer. Caka na moj prvy pohyb a dvaja muzi po mojej lavici budu mrtvy skvor ako si stihnu vsimnut, ze sa vobec pohla. Mne teda ostanu druhy dvaja.... no ich vodca musi prezit. Urcite vie nieco co by nam mohlo trochu objasnit preco prave on. Pohladom som zastal priamo na vodcovej tvary. Myslim si, ze mam lepsi napad. Ti stiria panaci za tebou tu teraz zomtu a ty my este s radostou povies co budem chciet vediet. Po tychto slovach som uz drzal svoj svetelny mec v ruke a zacal som utok ktory by mal vyzerat asi tak, ze prva rana bude namierena na zoldakovu hlavu po lavici vodcu nasledovat by mala rana zospodu po utoku s pokrcenia na slabiny zoldaka nakraji a naslednym saltom sa dostat za vodcu a dat mu jasne najavo ze ak sa pohne jeho smrt bude dlha a kruta.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Tatooin, Mos Eisley

Boj skončil dřív než začal. Žoldáci nebyli trénovani proti někomu jako je Sith a proto byli zabiti. Woody držel v šachu vůdce skupiny a Jaina dorážela posledního ze žoldáku, který se snažil klást odpor. Woody byl trošku zklamán z tak lehkého boje. Chtěl pořádného a úcty hodného protívníka, kterého by stálo za to zabít a místo toho musel zabít pár zelenáčů, kteří nestačili ani vystřelit.
Velitel byl vyděšen a tentokrát to neskrýval.
,,Nezabíjejte mě prosím." Začal škemrat žoldák.
,,Neni v tom nic osobního zaplatili mi za vás." Pokračoval žoldák a byl doslova strachy bez sebe.
,,Prosím nezabíjejte mě." Dodal ještě žoldák. Woody se usmál při pohledu na škemrajícího žoldáka.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“