Prozření - Mise pro hráče Mravec15

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Tatooin, Mos Eisley

Zdviham jeden s blasterov co je na zemi a pristupujem k sefovi banditov. Aby vedel som zvysil jeho obavi dostal hned jednu ranu pestou priamo do tvare az ho zvalilo na zem. Pristupujem k nemu a stupim mu na hrud aby sa nemohol ani pohnut. Opitam sa ta to len raz. Tak dobre pocuvaj. Hovorim takym tonom, ze aj Jainu mierne miklo. Kto si ta najal a preco?

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Tatooin, Mos Eisley

,,Nevím. Veřte mi já nevím, kdo to byl. Neukázal se nám, ani neznám jeho jméno. Někdo nám v kantýně řekl, že dostanem slušně zaplaceno, když zabijem dva cizince. Potom nám na datapadu ukázal vaše tváře. Nemohli jsme odmítnout nějak se živit musíme. Nevěděli jsme co jste doopravdy zač." Řekl žoldák.
,,Prosím nezabíjejte mě. Prosím." Začal znovu škemrat žoldák.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Tatooin, Mos Eisley

Nohu este trochu viac pritlacim. Mohol by sa mi este zist... Nohu uvolnim a pozriem na zoldaka. Usetrim tvoj zivot, ale budes nas tu sprevadzat a upozornis ma keby nieco. Neboj sa za tvoje sluzby ti dobre zaplatim. Potom podam zoldakovi pomocnu ruku aby mohol vstat. Bokom oka som zazrel Jainin nesuhlasny vyraz aj ked nepovedala ani slovo. Neboj sa viem co robim. Poviem jej ukludnujuco.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Tatooin, Mos Eisley

Žoldák přikývl na souhlas Woodyho návrhu a odběhl.
Woody společně s Jainou se zase vydali na cestu. Půlku cesty měli již za sebou, ale další půlku ještě před sebou a tak se jí chystali zdolat co nejrychleji. Woody si začínal být jist, že je v tom víc, než se zdá. Tihle žoldáci je měli napadnout, aby se nedostali k tomu obchodníkovi tím si je jist, i když to samotným žoldákům neřekli. Vypadá to, že nic není, jak se zdá.
,,Proč si ho nechal žít?" Narušila ticho Jaina, která už nevydržela mlčet.
,,Jak víš, že udělá to, na čem jste se dohodli? Co když se vrátí z velkých posil? Proč tolik riskuješ?" Vychrlila na Woodyho několik otázek a čekala na jejich odpovědi.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Tatooin, Mos Eisley

Zastal som a s usmevom som pozrel na Jainu. Nebol to uskrn, len usmev ktory by ju mal upokojit.
Nemusime zabit kazdeho kto tu nieco spravi proti nam. Ten zoldak je aj tak len bezviznamny pesiak jtoreho oddanost si mozes pokojne kupit. Nikto nieje taky verny ako ten koho oddanost si mozes kupit.
Zahladel som sa dopredu a podal som Jaine datapad na ktorom jasne ziarila mala bodka.
Ked som mu podal ruku aby vstal nenapadne som mu na plast pripevnil jednu s plostic tak ak by aj nieco skusil zistime to skvor. Neboj sa viem co robim.
Potom som chitil Jainu za ruku a pohol som sa vpred.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Tatooin, Mos Eisley

Dvojice lechce zdržená přepadením najatých žoldáků se opět dala na cestu. Woody se společně s Jainou brodil písečným městem plného různorodého obyvatelstva.
Naštěstí se je už nikdo nepokusil přepadnout a tak se konečně dostali ke svému cíli. Před dvojící se nacházel malý obchůdek s hromadou harampádí, které bylo rozházené všude kolem.
,,Takže? Jak to chceš provést? Prostě vejdem dovnitř a skončíme to nebo jak?" Zeptala se Jaina, která nepochybovala, že by se Woody rozhodl špatně.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Sklonena hlava ... ruka na svetelnom meci... temny pohlad na Jainu.. Nechaj to na mna. Ak by chel niekto vojst zvonku verim ze to pre teba nebude ziadny problem.povedal som hlasom, ktory dokonca aj mne sposobil zimomriavky po celom tele. Pristupujem k dveram a pomalym pohybom ruky ich otvaram. Hned ako sa dvere otvoria vidim svoj ciel presne pred sebou.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Tatooine, Mos Eisley

Obchodník stál přímo před tebou a něco kutil nanějákem droidu. Když se dveře otevřely, ani nevzhlédl a dále pracoval. Teprve až skončil, což bylo asi o půl minutky později vzhédl k tobě a zeptal se
Pán si bude něco přát?
rukou obkroužil celý krám
Mám velký výběr všech možných typů droidů či jejich náhradní díly
kopl do droida na kterém pracoval a ten se zahučením ožil. Droid však kromě již zmíněného zvuku nevykazoval žádnou činnost.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Tatooine, Mos Eisley

Rozhliadnem sa po obchode rychlim pohladom. Nevidim tu nic zvlastne.... preco ho chcu zabit? Pristupim k muzovi blizssie nenutene sa nanho pozriem a poviem: Hladm nieco... co mate len vy... neviem ci som sa vyjadril dost jasne. Dufam, ze sa takto nieco dozviem preco niekto tak zufalo chce jeho smrt. Silou zapatram po Jaine, ci je stale v poriadku a ci nieje znepokojena z toho co sa prave deje... je pokojna... aspon sa tak javy. Pokojne prechadzam po miestnosti a cakam na muzovu reakciu ... suciastky droidov su rozchadzane vsade po miestnosti a polorozobrate ich sroty sa nehybne valaju a zapadaju prachom. No nieje tu nic co by ma neak zvlast zaujalo.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Tatooine, Mos Eisley

Obchodník si tě měřil pohledem a přitom bylo vidět, že přemýšlí nad tvý požadavkem
Něco co mám jen já ..
hladil si vousy a potom se tě zeptal
V této nové osadě, nebo na celé planetě? Víte já mam toho spoustu co jinde v osadě neseženete, stejně jako pár kousků vzácných v celém tomhle zatraceném sektoru
a usmál se pro sebe
A možná i v galaxii

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Tatooine, Mos Eisley

Mam na mysli nieco take preco by sa oplatilo aj zabijat. Vetu som vsak vyslovil takym sposobom, aby pochopil len dolezitost veci ale nevidesil ho. O placu sa nemusite bat.... kreditov mam dost. Dodal som aby som rozptilil vsetky jeho pochybnosti a popri tom som sa poplacal po vrecku s kreditmy.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Tatooine, Mos Eisley

Zabíjí se z ruzných důvodů. Ať už pro cetku za par kreditů či kvůli lodi za statisíce. A mám tu kousky v rozmezí od pěti kreditů do astronomické výše.
přejel pohledem svůj krám a své zboží
Určitě nejste zdejší, když jste na to ještě nepřišel. Vraťte se domů dříve, nežse o tom přesvědčíte na vlastní kůži.
a čekal, zda budeš řečnit dál, či se zařídíš dle jeho rady

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Tatooine, Mos Eisley

Pri tejto zmienke som nedokazal udrzat usmev...
No... ak mam byt uprimny uz sa ma tu par vyrastkou pokusalo privitat takym sposobom ako hovorite. Po kratkej odmlke som pomaly zdvihol zrak z podlahy na obchodnika.
Ti vsak o tom pokuse uz nikomu nic nepovedia. Mate pravdu v droidoch sa velmi nevyznam a opravar lodi tiez niesom expert no este viem ze to co hladam mozem najst len tu. Pomaly som pristupil k muzovi a dobre som si vsimal kazdy jeho pohyb aby sa nepokusil urobit nieco co by ma prinutilo hned ho zabit a neprist na to preco je cielom prave on.
Prestanme teda behat okoro horucej kase a radsej pristupme k obchodnym zalezitostiam .... neviem sice co to je, no viem ze kvoli tomu je vas zivot v stavke.
Znovu zapatram po Jaine aby som zistil ci je vsetko v poriadku...zda sa ze zatial ano.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Tatooine, Mos Eisley

Obchodník se pobaveně usmál
Mladíku, můj život byl v sázce tolikrát, že se to nedá ani spočítat. Zvláště od takových jako ty a tvá parťačka
ušklíbl se na tebe a pohladil desku stolu
Takže, co kdyby jste se oba dva vrátili odkud ste přišli a já vám za to neublížím
a rukou ti ukázal ke dveřím, kdybys náhodou nevěděl kudy máš odejít

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Tatooine, Mos Eisley

Otocil som sa na odchod. Ako teda myslite.... no este sa uvidime. Pomaly kracam k dveram a v tej chvily ked som sa uz mal dotknut dvery na otvorenie som sa prudko otocil a rozbehol som sa smerom k obchodnikovi svetelny mec sa mi rozziaril v ruke no stale si davam pozor aby obchodnik nestihol vystrelit alebo cokolvek ine urobit. Staci ho odzbrojit a pritlacit ...nemusim ho hned zabit.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“