Nová hrozba - Mise pro hráče Dacen Melek

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Taris, trať pro kluzáky

Závod byl velice napínavý. Wade se díky svým schpnostem dostal do vedení, ale ještě neměl vyhráno. Závodníku bylo stále dostatek a touha po výtěztví neuhasínala. A tak netrvalo dlouho a před Wada se snažil dostat závodník v modrém kluzáku. Zavodník byl Kubaz a chystal se zvítězit za každou cenu.
Již byli oba závodníci vedle sebe. Kubaz prudce naboural do Wade, který to jen taktak vyrovnal a okamžitě to protivníkovy vrátil, ale i ten odolal.
Ostatní závdoníci se ze zadu nebezpečně blížili k Wadeovi a Kubazovi. Dacen celé děni sledoval s naprostým klidem, ale to samé se nedalo říct o Missy, která při každém nárazu do Wadeova kluzáku poskočila.
Kubaz opět tvrdě zaútočil na Wadea tentokrát jen těžce odolal nárazu. Kubaz se natočil od Wadea a chystal se ho opět narazit, ale najednou mu odlétlo něco s kluzáku a on začal spomalovat. Ostatní závodníci okamžitě využili spomalovaní Kubaze a začali tvrdě dorážet na Wadea. Při každém nárazu se Wadea kluzák těžce otřásal.
Missy vyděšeně chytla Dacena za ruku, kterého to trošku polekalo, ale dělal jako by nic.
Jeden ze závodníků narazil do Wadea a ten narazil do dalšího, který drknul do dalšího a takle to poračovalo, až jeden z klůzáku explodoval a vytvořil tak velkou řetězovou reakci. Velká část kluzáku skončila v explozi.
Missy pěvněji stiskla Dacenovi ruku.
Wade vyjel s útrob výbuchu společně ještě s jiným závodníkem. Byl to člověk v načervenalé žoldácké zbroji s helmou. Oba závodníci se blížili k cíli. Už zbývalo jen kousek. Dacen cítil, že musí začít jednat.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Taris, trať pro kluzáky

Z napětím jsem pozoroval průběh závodu a teď, když si Wade nemohl dovolit prohrát, jsem se mu rozhodnl pomoci.
Je to sice podvod, ale osvobodím tak ty otroky, takže je to pro lepší věc.
Projelo mi hlavou.
Zavřel jsem tedy oči, natáhnul se v síle a odmyslel si veškeré lidi kolem sebe, zaměřil jsem jen Wade a toho závodníka. Pomocí síly jsem prohlížel stroj toho lidského žoldáka, když se mi v jeho kluzáku povedlo najít hlavní motor. Byl celkem v pořádku, a nepovedlo se mi tam najít žádne slabé místo, zaměřil jsem se proto na přívod paliva.
aaa nema ho už moc, tak mu trochu pomůžu vyprázdnit nádrž.
Ale ani to nevyšlo.
Pokusím se jí ucpat
Blesklo mi hlavou a já se natáhnul v síle. Našel jsem přívod palivá a pokusil se ho na chvíly podržet tak, aby na chvíly nemohlo téct dál a tento pokus opravdu vyšel. Žoldák se na chvíly zastavil, okamžitě ale nahodil motory a vyrazil.
Naštěstí to vypadalo, že to Wadeovi stačilo k tomu aby dojel do cíle první...

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Taris, trať pro kluzáky

Wade miřil k cíli jeho výtěztví už nemohlo nic zabránit. Nebyla šance, aby ho ostatní závodníci předjeli ani aby ho dohnal zavodník v žoldácké zbroji.
Wade se blížil neodvratně k výtěztví, ale v tom se mu začalo s kluzáku kouřit a Wade ztrácel kontrolu nad kluzáke.
Dacen zděšeně koukal na kouřící kluzák ve kterém seděl Wade. Druhý zavodník, který se již s Dacenovou sabotáží vypořádal se blížil k Wadeovi, který totálně ztratil kontrolu nad kluzákem, který ale nespomaloval.
,,Nemůže ho ovládat." Zajíkla se Missy. Před Wadem byla poslední prutká zatáčka k cíli, ale on nemohl zatočit. Řítil se přímo do zdi, která se tyčila před ním.
Mezitím se druhý závodník dostal těsně za Wade. Dacen nevěděl co si má počít každou cvíli závod skonči a jestli Wade nevyhraje, což už nebylo možné musí zachránit Jediho, které ho vězní o kus dál. Jeho nový Mistr ho s lánem seznámil jasně, ale on potřeboval vědět jak to skončí.
Wade se dostával pomalu do zatáčky. Druhý jezdec ho mohl klidně předjed z prava a v klidu zatočit a vyhrát tím celý závod, ale on místo toho zatočil trošku do leva a začal Wadea předjiždět z leva.
Dacen sledoval celé dění, ale nerozuměl co má závodník v plánu.
Závodník se dostal přesně vedle Wadea a prudce do něj narazil, což zapříčinilo že se Wadea kluzák otočil směrem doprava a vybral tak zatáčku.
Dacen nyní nevěřil svým očím. Ten druhý závodník Wadea zachránil.
Oba závodníci projeli cílem, ale Wade byl až na druhém místě. Za cílem ještě druhý závodník pomocí svého kluzáku zabrzdil Wadeuv kluzák.
Wade byl tedy v bezpečí, ale nezvítězil. Dacenovi bylo jasné co nyní přijde. Podíval sek místu kde drželi Jediho a další tři otroky. Hlídalo to tam šest poměrně dobře ozbrojených žoldáků.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Taris, trať pro kluzáky

Hmmm, vypada to, že ani moje malá sabotáž Wadeovi nepomohla. Nuže, myslím že je na čase jednat.
Vstal jsem a klidným krokem zamířil k energetickým klecím, ve kterých byli uvězněni všichni otroci.
Hlídalo je 6 žoldáku: 3 Gamorreani, jeden rodian a dva trandoshane. Kadžý z nich měl jak blaster, tak vybromeč.
Přistoupil jsem k Rodianovy, který vypadal z celého hloučku nejinteligentněji.
[Síla Přesvědčování] Okamžitě propustíš ty otroky a dáš mi je. Nezkoušej žádne triky, prostě mi dej ty otroky.
Pak se zamyslím a dodám.
Možná že těhle 300 kreditů ti pomůže říct "ano"
Řeknu a natáhnu ruku z kredity.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Taris, trať pro kluzáky

,,Děláš si legraci?" Odfrkl si Rodian.
,,Jesli je pustím tak mě šéf zabije a to mi za 300 kreditů vážně nestojí. Nehledě na to že se mi vůbec nezamlouváš smrkáči jeden." Zavrčel Rodian.
Dacen přemýšlel jak dále bude pokračovat. Věděl, že jak koliv se zachová tak to bude mít následky do budoucna.
,,Neokouněj pořád tady za chvíli si příde šampión pro svou výhru. Takže odejdi." Ozval se znova Rodian.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Chrám Jedi, výcviková místnost č. 4:

Zatraceně, tenhle rodian je tvrdý jako skála, tak skusím ten agresivnější spůsob.
Od pasu jsem odepnul světelný meč a zažehnul ho:
Podívej, ja jsem jedi. Nechci aby jsi ty, nebo tví přátelé přišly k úhoně. Takže budu stručný: dva z těch otroků jsou jediové, a já chci aby jsi je pustil.
Řekl jsem a podíval se na otroky.
Pochybuju, že to zabere, ale skusit jsme to musel...

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Taris, trať pro kluzáky

Rodian se podíval na mladíka se světelným mečem a začal se smát.
,,A co mi uděláš prcku? Popálíš mě tím mečíkem." Smál se Rodian a ostatní žoldáci se k němu začínali přidávat.
,,Máme trošku přesilu pokud sis nevšiml." Smál se pořád Rodian. Dacen se podíval na šestici žoldáků. Tři žoldáci včetně Rodiana, kteří byli Dacenovi nejblíže vytasili vybromeče a zbylí tři namířili na Dacena blastery.
,,Hele raději si jdi po svých. Slyšel jsem, že ten maník, co dneska vyhrál závod je nebezpečný. Neměl by sis s ním začínat. Prý to umí s blasterem jako nikdo jinej." Řekl Rodian již bez smíchu. Dacen svíral světelný meč v ruce za nim stála Missy s blasterem v ruce připravená bojovat.
,,Takže co kdybys odešel." Zavrčel Rodian.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Taris, trať pro kluzáky

Tihle žoldáci nemají kouska dobrosrdečnosti, radši bych najal námezdní lovce, než tuhle verveš.
Tak fajn, nic ti neudělám, ale chci si promluvit z jedním vězněm. Když mě nenecháš si s ním promluvit zabiju tě.
Řekl jsem a díval se na rodiana.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Taris, trať pro kluzáky

,,Cože? Nejdřív říkáš, že mi nic neuděláš a pak mi vyhrožuješ, že mě zabiješ. Jsi vůbec Jedi, že mi takle vyhrožuješ. Nebo se snad myšlení Jediů změnilo od dob co jsem někoho z vás potkal na posledy?" Měřil si Rodian mladého padawana pohledem.
,,Tak co budeme dělat." Ozvala se z ničeho nic Missy, která až do této chvíle trpělivě vyčkávala na Dacenovu reakci.
,,Hmmm, co takle obchod prodej mi tvoji otrokyni a já popřemýšlím o propuštění toho Jediho v kleci." Pousmál se Rodian.
,,Nejsem žádná otrokyně ty špinavej kreditů chtivej parazite." Zavrčela Missy.
,,A heleme se má pěkně ostrej jazyk. Dohodneme se dej mi jí a já pustim toho Jediho svedu do na nehodu." Ukázal Rodian na klec ve které seděl Jedi a poddával se meditaci.
,,Tak si pro mě pojď." Namířila Missy blaster na Rodiana. Dacen se připravoval na nejhorší, ale v tom ho vyrušil komunikátor.
,,Dacene! Dacene to jsem já Cam našel jsem Miru, ale nastaly malé komplikace. Vracíme se k lodi jinou cestou a máme v patách poměrně velký oddíl. Musíme co nejdříve opustit planetu. Přivěď zachráněného Mistra k lodi. Pospěš si!" Ozval se Mistr v komunikátoru. Nikdo krom Dacena zprávu neslyšel a tak mohl klidně jednat. Missy stále mířila na Rodiana, který se na ní slyzce usmíval. Missy byla zorčílená bylo vidět že by to nejraději zmáčkla, ale čekala na Dacena povel.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Taris, trať pro kluzáky

Zatracení žoldáci... dělám to nerad...
Pál Missy! Pál!
Řekl jsem a rozběhl se proti ostatním žoldákům, kteří vypadaly překvapeně. Jednoho jsem popálil na noze a ten se svalil na zem a druhého dostala Missy. Další byli ale byli už daleko od nás a začaly nás zasipávat blasterovou palbou.
Rychle jsem se schoval za jednu z klecí a řekl Missy:
Krýj mě na chvíly, postarám se o ně!
Posadil jsem se do meditačního sedu a soutředil se na žoldáky. Byl jsem na prosto v klidu, nechaval jsem se prostupovat Sílou a snažil se jednomu z nich vytrrhnout blaster, což se mi nakonec povedlo. Blaster mu vylétl z rukou a praštil ho po hlavě. Bohužel, pak jsem ho neudržel a blaster spadl na zem.
Aktivoval jsem ted svůjjasně modrý, světelný meč a vrhl se proti žoldákům

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Taris, trať pro kluzáky

Dacen svým mečem přesekl dalšího žoldáka. Zbýval už jenom jeden, který se nehodlal vzdát. Žoldák poslal salvu střel, které se Dacenovi podařilo vyhnout, ale Missy již takové štěstí neměla. Naštěstí jí z mraku střel zasáhla pouze jedna a to do ramene a vytvořila znatelné popálení. Missy cosi zanadávala a zaúpěla bolestí. Dacen žoldáka odmrštil. Žoldák padl z těžka na zem a už se nezvedl patrně byl omráčen.
Tahle malá akce, ale nezůstala bez povšimnutí a spusta civilních návštěvníků závodu začalo panikařit, čehož si všimli další žoldáci, jejiž partneři právě ležely na zemi.
Na velkém závodnickém okruhu se začínal rozpoutávat chaos, jak se každej snažil dostat pryč. Žoldáci běželi směrem odkud se střílelo incidentu si všimli i vojáci a chystali se vypořádat s narušiteli po svém.
Na jedné straně z hluboka dýchá Missy na další je v kleci uvězněn Jedi a další strana odhaluje přicházející ozbrojené síly uprostřed toho všeho stojí mladý Jedi Dacen Melek.
Naposledy upravil(a) Cartr dne 08.11.2008 15:42:44, celkem upraveno 1 x.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Taris, trať pro kluzáky

Udělám několik kroků vzad a rozběhnu se ke kleci, v níž je uvězněn jedi. Najdu vypínač a deaktivuju silové pole. Starší Mon Calamary otevře oči a já ho rychle pobídnu:
Mistře, rychle, jak můžete vidět, před námy je dav dobře odzbrojených lidí, zatím co my sice máme světelné meče, ale to je tak všechno, musíme jít rychle!
Chytím mistra za předloktí a společně s Missy, která do davu pošle pár blasterovích střel, vyrazíme zpět k lodi.
Zadní vchod hlídala jen dvojce stráži, které jsme s pomoci mistra zneškodnily a tak nám v cestě na loď nic nebránilo.
Ulice byli plné lidí, do kterých jsme často vrážely a plno stráži, kteří nás začaly pronásledovat.
Konečně jsem v dálce začal rozeznávat obrysi naší lodi. Vznášela se nad přistávací rampou a vypadala, že chce každou chvíly vzlétnout.
Tady Dacen Melek, už jsme skoro u lodí, počkejte na nás!
Zařval jsem do komlíku a společně z mistrem a Missy se řítil směrem k lodi...

----------------------------
Jsem Melek, ne Malek :)

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Taris

Dacen společně s Mistrem a Missy se dostali k plošině, kde byla jejich loď.
,,Tenhle krok byl velice nerozvážný můj nový mladý příteli. Jsi příliš horlivý na Jediho." Ozval se konečně Deff Rackbar. Dacen se na něj tázavě podíval.
,,Možná jsi čekal slova vděku, ale i přesto že jsem vděčný za tvou podanou pomocnou ruku nelíbilo se i za jakých okolností byla podána." Poračoval dál Mistr hlas měl klidný jako by se vůbec nic nedělo, jako kdyby se ještě před chvíli nesnažili zachránit si holou kůži.
,,Takže za prvé tvůj krok k vyvolání konfliktu ohrozil, zvou mladou společnici a to není správné. Měl jsi extrémní štěstí, že se já nic nestalo." Dodal stejně klidným hlasem jako doposud. Všichni tři šli k lodi, která byla již témeř před nimi.
,,O mě se neboj jsem odolnější než si připouští." Špitla Missy Dacenovi. Dacen přemýšlel o tom co mu Deff Rackbar řekl, ale pak na to úplně zapomněl, protože měl zvláštní pocit. Vždyť na loď volal, proč se nikdo neozval?
,,Mám zvláštní pocit. Jako kdyby nás někdo pozoroval." Řekl z ničeho nic Mistr.
,,Rozumím Dacene pospěště si rychle chystáme se za okamžik odletět. Již zjistili, kde jsme posílají sem vše co mají. Musíme okamžitě zmizet." Dacen poznal z komlinku svého nového Mistra. Po té co se loď konečně ozvala se Dacen trošku uklidnil, ale ještě ne úplně, protože mu připadal Mon Calamary trošku nejistý.
,,Nelíbí se mi to. Někdo nás sleduje a ten někdo je hodně nebezpečný." Mistr se zamračil.
,,Vaxare, vylez stejně o tobě vím." Zařval Deff Rackbar. Dacen sebou trhl a začal se rozhlížet všude kolem sebe. Z jedné temné uličky vyšel kdosi v rudé žoldácké zbroji a v ruce svíral blasterovou pušku namířenou na přítomnou trojici.
,,Velký Mon Calamary Deff Rackbar utíká z boje? Šálí mě snad zrak?" Uchehtl se žoldák a pak si sundal masku. Byl to člověk.
,,Proč si už konečně nedáš pokoj a nepřestaneš mě lovit?" Sykle Mistr.
,,Nedělej ze sebe neviňátko. Myslíš si, že snad na tyhle spratky uděláš dojem?" Rozzlobil se Vaxar.
,,Myslíš si, že se snažím ospravedlnit? Neunikne den, aniž bych si na ní nevzpomněl." Řekl Deff Rackbar. Dacen začínal být nervózní a hlavně neměl tušení, o co tady jde což mu docela dost vadilo.
,,Vůbec o ní nemluv! Slíbil sem, že se pomstím a to taky hodlám udělat." Vaxar byl vzteky bez sebe. Namířil zbraň na Mistra a vystřelil. Dacen se chystal, že vyskočí a střely vykryje mečem, jenomže Deff Rackbar se odrazil a rány neškodně dopadly za něj.
,,Nemusí to takhle skončit." Řekl Deff Rackbar.
,,Ale ano, musí a ty to víš." Sykl Vaxar a ozvali se další rány. Jenomže ty tentokrát nebyli od Vaxara, ale od někoho kdo stál o kus dál. Střely byli tak přesné, že zasáhly Vaxarovu zbraň a ta mu byla vystřelena z ruky na zemi se z ní zašlo kouřit, každému bylo jasné, že je na odpis. Vaxar okamžitě jednal a zmizel ve tmě.
,,Kdo to střílel?" Ozvala se Missy. Odpověď jí, ale přišla sama. Zpoza rohu vyběhl, Wade ve společnosti závodníka, který dnešní závod vyhrál. Tentokrát měl, ale sundanou masku a tak si ho Dacen mohl prohlédnout. Okamžitě ho poznal, byl to Vox. Muž, který jim řekl informace o Mandalorianech. Dacen nechápal jak se sem dsotal.
,,Zdravím bando." Ozval se Wade.
,,Měli bychom vypadnout, předběhli jsme hlídky, které sem mají namířeno a budou tu za chvíli. Jo, abych nezapomněl. Pamatuješ si Dacene tady na Voxe? Je to zatraceně dobrej střelec." Řekl Wade a usmál se na svého společníka.
,,Rád tě opět vidím Dacene." Usmál se Vox. Dacen si ho řádně prohlédl u pasu se mu houpali dva upravé blastery a v levé ruce svíral helmu.
,,Doufám, že ti nebude vadit, když se k nám Vox přidá?" Zeptal se Wade.
,,Na tohle nemáme, čas dohadovat se můžeme, až na lodi. Pojďmě rychle." Rozkázal Deff Rackbar. Všichni společně nastoupili do lodi.
,,Jsou tu všichni Mistře, leťte." Ozvala se Mira, která čekala u vchodu.

_______________________________________________________________

Omlouvám se za zkomolení jména dám si na to pozor, a ty na oplátku jsi dej pozor na to předbáhaní děje.
Naposledy upravil(a) Cartr dne 19.11.2008 19:37:27, celkem upraveno 1 x.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Taris

Nastoupily jsme a loď se odlepila od země, vzlétla a rázem byla celá planeta i rozzuřený dav za námy.
Odešl jsem do kokpitu a posadil se na místo kopilota. Mistr chvíly něco nastavoval na počítači a brzy jsme se už řítily hyperprostorem. Pak odešel a já v kokpitu osaměl.
Chvíly jsem počítal souřadnice, přepočítaval karty a pozoroval galaktickou mapu. Pravě mé oči odběhly od corusantu, když se zahleděly na velké černé místo...
Neznámé oblasti... vždycky jsem si přal proskoumat je...
Odvrátil jsem pohled od mapy a znovu se posadil do křesla kopilota a začal přemýšlet o vizi...

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi

Dacen nepřítomným pohledem hleděl kamsi do dálky, když ho kdosi vyrušil poklepáním na rameno. Dacen se otočil, aby se podíval kdo to za ním stojí. Za ním stál Wade a mávl rukou, aby ho Dacen následoval. Dacen neotálel a šel za Wadem.

Dacen přišel do kontrolního uzlu lodi, který spojoval všechny chodby a kajuty a který se používal jako můstek.
,,Takže, jsme tu všichni výborně." Začal jako první mistr Dorran.
,,Naše mise byla úspěšná i když né tak jak bych si představoval. No doufejme, že s toho nebudou žádné konflikty, ale neměli jsme na výběr. Chtěl bych mezi námi přivítat mistra jménem Deff Rackbar, který se k nám přídá a pomůže nám nashromáždit společně s dalšími třemi Jedi, kteří jsou na dalších planetách informace o Mandalorienech. Také se k nám rozhodl přidat pan Vox a já mu prozatím svoluji cestovat s námi, ale tím se podřizuje mému vedení a bude poslouchat mé rozkazy. Rozumíte Voxi?" Rozpovídal se Dorran.
,,Rozumím." Přikývl Vox.
,,Mistře Rackbare prosím podělte se s námi o vaše informace." Dodal Dorran.
,,Nuže dobrá. Nevím co jste doposud zjistili, ale Mandaloriané začali dobývat Vnější pás mimo dosah Republiky, takže jsou více méně skryti, ale já nevěřím, že se spokojí s Vnějším pásem a proto musíme zjistit o nich, co nejvíce. Já vím jak se chovají jak myslí díky infiltraci, kterou jsem provedl před dlouhou dobou. Stal jsem se jejich přítelem a musím říci, že není zrovna jednoduché získat si jejich přízeň. Věřím že nám mé poznatky přijdou k ruce a také věřím že ostaní, kteří byli vysláni na stejnou misi jako já nezaháleli a též něco zjistili." Zařečnil Deff Rackbar.
,,Dobrá, naše další mise bude probýhat na planetě jménem Telos. Missy prosím vydej se do kokpitu a postarej se o loď vše je v počítači a vy ostatní můžete se rozejít." Řekl Dorran a odešel do jedné s kajut. Chvíli po něm odešel Deff Rackbar, který se odebral na ošetřovnu. Missy se zase vydala do kokpitu a Vox společně s Wadem odešli do strojovny. Mira začala pracovat s počítačem, který se zde nacházel.
Naposledy upravil(a) Cartr dne 19.11.2008 19:42:00, celkem upraveno 2 x.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“