Vzestup - Mise pro učedníka Sheers Cheers

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, osada Dreashde

Tak jo, ty zkurvysynu, navezl jsi mě do toho průseru ty a málem jsem kvůli tobě zařval, takže teď si tam pro tebe dojdu a ty mi povíš všechno co víš, jinak totiž poteče krev, hodně krve.

Při těchto myšlenkách se škodolibě až zvrácené usmívám a následně pomocí Síly velice důrazně vyrazím vstupní dveře a následně celkem rychlým, leč působivým krokem vstoupím dovnitř hned potom, co si shlédnu situaci a rozestavení lidí uvnitř. Jednu ruku připravenou na jílci meče, kdyby snad byly hned od začátku nějaké problémy. Posléze se téměř rozkřiknu hromovým hlasem na toho padawana:

Ty malá prašivá gizko, od koho jsi dostal příkaz vyřídit mi, že mám jít do té díry, kde mě měli připravit o život? Řekni mi všechno co víš nebo ti usekám ruce a nohy a potom tě nechám koukat se jak pomalu zabíjím tvoje blízké!

Naprosto jsem se nechal ovládnout hněvem, cítil jsem chut zabíjet ve svých žilách i rukách. Doufal jsem, že mi padawan prozradí vše dřív, než budu nucet ho zabít, k čemu jsem byl téměř rozhodnut již při vstupu do místnosti.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, osada Dreashde

Celý byt rázem ztichl jako když utne, ale ticho tam bylo chvilku. V bytě jsi viděl asi šest lidí, čyři muže a dvě ženy, všechni lidé.
Když pominul šok, zachvátila je horečná činnost, všechny kromě toho z akademie kterýho jsi provrtával pohledem. Ale místo paniky, zoufání a podobných věcí, které jsi očekával na tebe zčista jasna vykoukly hlavně blasterů a projektilových pistolí. Dva muži na sebe dokonce navlékli zbroj sithských vojáků
Nějaký problém?
zeptal se tě jeden z těch vojáků a chystal se k ostřejším slovům, ale ten student ho zarazil gestem
No, pokud to je vše co jsi chtěl, tak skoč za mistryní Megiou Finxovou, to ano mě za tebou poslala
řekl ti, ani se neobtěžoval aktivovat meč
Až odejdeš, zavři za sebou prosím dveře
dodal a koukal na tebe spolu s ostatními co bude

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, osada Dreashde

A doprdele.

Poznamenal jsem potichu, když jsem ve vteřině zahlédl hlavně, které na mě neúprosně mířily. Byl jsem v pěkné kaši, avšak měl jsem zřejmě tak trochu štěstí, protože onen padawan zřejmě netoužil po mé krvy, i když jsem do místnosti nevstoupil zrovna noblesně. Nezbývalo mi nic jiného, než naštvaně vyštěknout.

Díky.

A následně rychle vycouvat z pokoje a stejným způsobem, jakým jsem dveře otevřel, je zase zavřít.

Uf, to bylo o fous.

Znovu jsem si pro sebe trochu užasla poznamenal a následně jsem se radši rychle vydal co nejdál od těchto míst vyhledat mistryní Megiu Finxovou, která by mohla být klíčem k dalšímu postupu v pátrání.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, Akademie

Cestou do akedmie jsi se párkrát podíval zda tě nesleduje nikdo z toho bytu, ale zřejmě tě brzy pustili z hlavy a ty ses tak bez problémů dostal zpátky do akademie, kde jsi tušil největší najít dotyčnou mistryni.
Po nějaké době jsi po vytrválém pátrání zjistil, že není jak na vykopávkách, tak ani v osadě a protože jsi prolezl skoro celou akademii, měl jsi přesnou představu kde ji hledat.
Dotyčné místo, kde se dotyčná měla nacházet bylo křídlo pro mistry. Studentům akademie tam nebyl povolen vstup bezpozvání či bez dobrého důvodu.
Zastavil ses na křižovatce chodem z nichž jedna vedla do dotyčného křídla. V chodbě byl menší počet vojáků a dva absolventi akademie. Jeden z nich si tě z nějakého důvodu všiml a poslal k tobě jednoho vojáka
Studente, co si přejete?
zeptal se tě voják, když k tobě přišel

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, Akademie

Mé dlouhé, nudné a usilovné hledání nepřineslo bohužel žádný přímý výsledek. Přineslo pouze pravděpodobnost, že se mystryně bude nacházet v místech, kam mi není volný přístup nebo že snad opustila planetu nebo se vydala do míst vzdálených. Vsázel jsem však na to, že bude v křídle pro mistry a tudíž jsem zamířil na křižovatku, kde byl "vstup" do této části Akademie a přemýšlel jsem, jak bych se mohl dostat k mnou hledané osobě. Jeden z vojáků, postávajících ve skupince nedaleko odemě stojícího uprostřed křižovatky a toužebně pohlížejícího k místům pro mistry, si mě všiml a zamířil ke mě s celkem logickou otázkou. Doufal jsem, že nebude chtít byl přehnaně drsný a navíc mi nezbývalo nic jiného, pokud jsem chtěl vidět mistryni, a tak jsem nasadil uctivý tón.

Hledám mistryni Megie Finxovou. Musím s ní naléhavě mluvit v důležité věci. Myslíte, že by bylo možné promluvit si s ní? Ovšem pokud zde je.

Následně jsem se upřeně podíval na vojáka a doufal jsem, že jsem správně svolil slova i tón a on mi umožní nebo alespoň pokusí umožnit setkání s ženou, která by měla být dalším klíčem k vyšetřování nekalého napadení mé osoby.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, Akademie

Voják tě vyslechl a chvíli počkal, zřejmě očekával že se víc rozpovídaš o tom proč by tě měl pustit, či zda nezačneš vyhrožovat, jak se zde často stává. Když jsi mlčel jen si zamumlal do helmy a vrátil se zpět na své stanoviště.
Na stanovišti se chvíli vybavoval s velitelem stráží a těma dvěma z akademie. Pak se na tebe ti dva podívali a zatímco jeden z nich svůj pohled rychle odvrátil ten druhý ne a sledoval tě, dokud k tobě nepřišel voják s tím, že tvůj požadavek byl zamínut. Ani se nezdržel na tvojí reakci a odkráčel zpátky.
Ten co tě sledoval se usmál a udělal rukou gesto a do nohy tě praštil datapad. Spadl na zem ke tvým nohám a displayem nahoru a na něm bylo napsáno
Mistr Kravmen ti může pomoci
údolí sithských pánů, hrobka v severním svahu
tvé přežití její léčky na něj zapůsobí

a poté se vypnul a ten student od tebe odvrátil svůj pohled a dál se bavil s tím druhým

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, Akademie

Když mi bylo oznámeno, že mé žádosti nemůže být vyhověno, začal jsem pociťovat hrozný vztek a přemýšlel jsem, zda mám šanci proti této hlídce. Bylo mi jasné, že ne, ale i tak jsem měl hodně práce s tím nezařvat na ně několik výhružek či nadávek. Naštěstí mě z těchto úvah vytrhl datapad, který mi poslal jeden z absolventů. Rychle jsem si přečetl zprávu a ta opět zkrotila můj vztek. Vlastně jsem se i pousmál a jako děkovný akt jsem poslal pomocí Síly datapad stejným způsobem zpět jeho vlastníkovi. Okmažitě jsem se tedy vydal do údolí sithských pánů hledat mistra Kravmena.

Takže léčka, no výborně, opravdu mám rád zkoušky, při kterejch mě chtěj oddělat a ani mi o tom předem neřeknou. Zmrdi. Snad najdu toho mistra a doufám, že mi v tom všem udělá trochu jasno, protože už mě to začíná celkem dožírat.

S takovými a podobnými myšlenkami jsem netrpělivě spěchal vstříč poznání.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, Údolí Sithských Pánů

O půl hodiny později jsi byl v na severních svazích Údolí a hledal jsi mistra Kravmena. Slunce stálo vysoko na obloze a týralo všechny na planetě strašnými vedry.
O hodinu později jsi v dálce uviděl shluk postav na vykopávkách a vydal ses k nim. Procházel jsi kolem skalní stěny, jejíž konec byl pěkných pár desítek metrů nad tebou. Když jsi byl zhruba na konci, spadlo ze shora pár kamínků a ty ses podíval nahoru. Na chvíli tě oslnilo slunce a potm jsi i přes něj uviděl obrys postavy s mečem snášejícím se na tebe z vrchu.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, Údolí Sithských Pánů

No doprdele, to se mi snad jenom zdá! Další past?! Já je všechny zabiju a bude to!

Zaklel jsem a téměř jsem to zařval, přičemž jsem okamžitě uskočil od stěny a elegantním kotolem se dostal o několik metrů před ní, kde jsem se rychle vztyčil na nohy, tasil svůj meč a zkouknul svého protivníka se zběsilým pohledem v obličeji.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, Údolí Sithských Pánů

Postava přistála pár metrů před tebe a uklonila se. Potom zaujala bojovou pozici a zařvala
Ninjááá
a na to se ji dostalo sborového zařvání
Ninjáááááááá
a za tebou se z písku vynořily dvě postavy, z nichž jedna začala řvát trošku dříve a teď vyplivovala písek a z vrchu seskočili další tři postavy.
Obklíčilo tě šest postav a nehnutě stáli na svých místech

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, Údolí Sithských Pánů

Dohajzlu o co vám jde vy magoři?! Nechte mě napokoji nebo z vás udělám mletý maso!

Zařval jsem na ně, ale uvědomoval jsem si, že jich je trochu víc a patrně bych proti nim měl jen celkem malou šanci, i když těžko říct, jak dobří byli v boji. Doufal jsem spíše, že budou chtít komunikovat, když na mě rovnou nezaútočili. Pro jistotu jsem však začal sbírat všechyn Síly i síly, abych byl připraven k sražení pomocí Síly alespoň několika z nich k zemi, kdyby se rozhodli náhle zaútočit. Pomalinku se točím dokola a snažím se mít o všech přehled a zjistit, který z nich je velitel.

Kdo je váš šéf vy cvoci?!

Nedá mi to a zeptám se již následně.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, Údolí Sithských Pánů

Mistr Kravmen
řekl jeden z nich a ten co sekočil první řekl
Ninja!
a všichni připravili své meče k boji, ale nadále zůstavali na svých místech
ninjááaa ...?
řekl opět ten první a zarazil se, jakoby měl říci něco jiného
Písek!
zařval po chvíli a zeshora se ozvalo hučení a něco zastínílo slunce.
Podíval ses nahoru a uviděl jsi jak tři valníky na tebe z té výšky vysypávají svůj náklad. Nevíš určitě kolik toho bylo, ale pár kubíků určitě a když pískovec váží skoro jednu a půl tuny na kubík, vypadalo to, že se na tebe snáší pěkných pár tun písku

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, Údolí Sithských Pánů

Takže i mistr Kravmen mě chce oddělat? Nebo že by mě chtěl opět jenom vyzkoušet?! Stejně tohle jsou ale magoři.

Pomyslel jsem si, avšak v tu chvíli mě, stejně jako všechny ostatní, zaujala hromada písku, která se nám znenadání valila na hlavy. Nijak zvlášť dlouho jsem nepřemýšlel a zběsile jsem se zrychlen Silou rozeběhl směrem dál od stěny, přičemž jsem porazil jednoho ze strnule hledících "ninjů" a následně se vší silou odrazil ke skoku (s pomocí Síly) pryč z oblasti, kterou pohřbí písek a v letu jsem doufal, že to bude stačit k tomu, abych unikl smrtící lavině.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, Údolí Sithských Pánů

Odrazil ses a doskočil pár metrů dále a o pár metrů níž, protože ten svah byl poměrně dost strmý. Otočil ses aby ses vysmál jejich pasti a zprvu jsi nechápal, proč nejdou za tebou.
Místo tvého pronásledování tam jen stáli a něco zkoušeli na písek. Nechápal jsi prve co, protože nahoru jej asi nevytáhnou, i když se o to očividně snažili. Ti co byli mezi tebou a pískem uhnuli a ta masa písku se dala do pohybu.
Nechápal jsi jak, pokud se to nedalo do pohybu po pádu měla ta kupa písku zůstat stát, ale ti ninjové ne. Pomocí síly, jejíž přesný název ti chyběl, jej nechali rozpohybovat po svahu dolů.
Po svahu dolů k tobě. Když se písek dal do pohybu otočil ses a utíkal jsi pryč od něj. Ale to co způsobilo pohyb zapříčinilo i jeho vysokou rychlost. Nevěděl jsi ani jak a ta lavina tě dohnala a ty jsi upadl. Písek se přes tebe převalil a vzal tě sebou. Otloukal tě o zem nebo tě nechal vyplavat na svůj povrh, aby s tebou vzápětí vydrhnul suchou a kamenitou zem. Prostě jsi byl zcela neschopný pohybu jako klacek chycený v peřejích.
za nějakou chvíli, ani si neměl odhad jaké, se lavina zastavila a ty sis nejdřív vydechl a potom jsi se snažil vyplivnout písek z úst. Lavina se zastavila, ale ty jsi zůstal někde v ní. Stojící, nepohyblíví písek se choval jako pevná zem a tlačil na celé tvé tělo ze všech stran. Nemohl jsi určit kde je dole či nahoře. Nedokázal jsi taky odhadnout v jaké hloubce jsi. Pokud byla lavina rozprostřená po velké ploše, nemohlo to být moc, ale jestli skončila všechna na tobě ...

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, Údolí Sithských Pánů

Sakra, mizerové mizerní! Blbý ninjové!

Nemohl jsem nadávat nahlas, protože už i tak jsem měl dost psku v útech a netoužil jsem po dalším, tak jsem alespoň nádával v duchu. Zavalen pískem jsem nebyl schopen pohybu a všechno mě po tvrdém dopadu bolelo. Nicméněš musel jsem se rychle zorientovat a odsud dostat, takže jsem se začal spoléhat na Sílu a doufal, že vycítím, na kterou stranu se začít hrabat. Snažil jsem se též pohnout rukama a nohama, což však téměř nešlo. Doufal jsem však v to, že dokážu alespoň trochu působit Silou na písek, aby se odhrnul z mého hrobu potom, co zjstím, kde je dole a kde nahoře. Nemohl jsem si připouštět, že tadydost možná umřu, tudíž jsem se ze všech sil a Sil snažil dostat ven.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“