Vzestup - Mise pro učedníka Sheers Cheers

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, Údolí Sithských Pánů

Trvalo ti jen chvilku než jsi se vyhrabal zpod laviny písku a být tam dole, zaživa pohřben byl dosti nepříjemný pocit. Nakonec jsi se však se štěstím vyhrabal zčásti ven, svalil ses na písek a zhluboka ses nadechl.
Do výhledu ti vlezly dva páry nohou a ty ses podíval na jejich majitelé. Ti ninjové neztráceli čas a oblíkličili tě, zatímco ses snažil vyhrabat z písku. Chtěl jsi se postavil, ale tvé nohy byly stále pod pískem a tak jsi šáhnul po meči a ztuhnul. Při své cestě v písku si svůj meč vytratil a bůhví kde je mu teď konec. Ninjové navíc tak hloupí a stáli od tebe trošku dál, než byl dosah meče.
Ninjové stáli v kruhu kolem tebe a k ničemu se neměli. Proč se k ničemu neměli vyjasnil příjezd vznášedla z něhož vystoupil starší bělovousý pán a s ním další dva ninjové. Ti dva ninjové mu prokazovali uctu a ti kolem tebe ještě větší. Přišel do kruhu i se svým doprovodem a zadíval se na tebe
Myslíš, že nám můžeš ukradnout artefakty jen tak!? Mysli hlupáku!
obořil se na tebe
Kdo jsi a kdo tě poslal!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, Údolí Sithských Pánů

Z průběhu celé situace jsem byl poměrně šokován, takže jsem ještě chvilku potom, co mě stařec oslovil, nebyl schopen ze sebe vypravit ani hlásku. Až po několika hlubokých nádeších a výdeších, mezi kterými jsem se stále hrabal ven z písku, jsem odpověděl pevným hlasem, příčemž jsem se díval (již stojíc) muži přímo do oči:

Jsem učedník Sheers Cheers a v žádném případě jsem zde nechtěl krást žádné artefakty.

Behem těch slov jsem se snažil pomocí Síly vycítit svůj meč, abych se ho následně pokusil přitáhnout k sobě a umístit ho zpět za opasek, kam patří. Přitom jsem pokračoval:

Hledám tu velkého a mocného mistra Kravmena. Nevíte, kde bych ho našel?

Předpokládal jsem, že mistr Kravmen je právě ten stařík, který stoj předemnou, ale neodpustil jsem si drobnou provokaci, která by mě sice mohla stát život, ale on jistě bude toužit po tom zjistit, co od něj chci, takže mě třeba zabije až potom.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, Údolí Sithských Pánů

Člověk si hladil vousy
No, to bych možná i věděl
řekl po chvíli a pak se zarazil
Ale pamět mi už moc neslouží, takže z toho moc nebude. Přece jen mám svůj věk, že? Ale abys neřekl že sem velká svině, dovolím ti se ti po něm zde porozhlídnout. Ale zadarmo to nebude!
zvedl hlas a pak se zapřemýšlel co by měl chtít. Nakonec si se slovy
Možná ti jej i vrátim
přitáhl tvůj meč a naoplátku před tebe hodil jeden ninja lopatu
Ten písek se nahoru sám nedá. Čím dřív začneš, tím dříve to budeš mít hotový
a ukázal na lavinu zpoza které jsi se vyhrabal a potom na vrchol skalní stěny. Vznášedla už z vrchu zmizela a přijížděla pro písek dolů. Muž se však již otočil a odcházel ke vznášedlu
Dejte na něj pozor a ať nic nešlohne!
slyšel jsi jak říká svým ninjům než odjel

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“