Vzestup - Mise pro učedníka Sheers Cheers

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, osada Dreashde

Celkem zoufale jsem mířil k baru. Cestou jsem smetl sem tam nějaký nábytek, ale byl jsem celkem v bezpečí, teda alespoň jsem si to myslel do doby, než jsem, po slovech mého soka a následné odpovědi jeho poskoka, zahlédl několik lesknoucích se blasterů kousek odemě, které mě již dávno mohly poslat do pekel. Děkoval jsem bohu za to, že byl twiĺek tak arogantní a pokračoval jsem k baru, když to náhle po mě vrhl divným způsobem svůj meč. Rychle jsem uhnul ze směru, kterým mířil a pokusil jsem se svým mečem přetnout ze strany jeho rukojeť, což by byl jistě tvrdý zásah proti jeho vlastníkovi. Od teď jsem si již dával pozor také na muže s blastery, kterých jsem si předtím k mé hanbě nevšiml. Potom, co létající meč přestal představovat nebezpečí, ať už byl na dvě půlky nebo pouze na cest zpět ke svému majiteli, začal jsem pod barem rychle hledat zařízení, které zhaslo světla a nejlépe taky zařízení, které by vyplo tu hroznou hudbu. Pokud jsem chtěl přežít, potřeboval jsem světlo, aby byly mé šance aspoň vyrovnané s útočníkem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, osada Dreashde

Tvůj meč protivníkovu rukojeť jen tak tak nezasáhl, protože to co ztrácel meč při tomto vrhu na ovladatelnosti, to doháněl na rychlosti a tak jeho meč proletěl dále až se zabodl po rukojeť do stěny nad barem.
Přeskočil jsi bar a začal hledat nějaké tlačítko, spínač nebo konzoli kterou by se dalo zapnout osvětlení. Poté co si přejel rukama celou plochu putlu jsi zjistil jediné a to že na pultu není nic. Chtěl jsi se podívat pod pultem ale to tě někdo zčista jasna chytnul za ruku s mečem a než jsi stihl jakkoliv zareagovat zkroutil ti ji tak, že jsi meč upustil na zem.
V nastalé tmě jsi se nebránil a dostal si pěknou řádku ran do žeber a do břicha. Když se protivník zadýchal podrazil ti nohy a svalil na zem a na zemi se ti snažil rozříznout hrdlo o tvůj meč, který aktivovaný ležel na zemi

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, osada Dreashde

Ovládání světla se mi bohužel nepovedlo najít a co bylo horší, někdo na mě náhle zaútočil tak brutálním způsobem, že jsem přišel o meč a navíc jsem se ocitl na zemi, což se mi ani za mák nelíbilo.

Tak teď jsem se vážně nasral.

Probliklo mi hlavou ve chvíli, kdy jsem po několika úderech ležel na zemi s vyhlídkou na svůj meč. Znovu jsem se však pokusil soustředit se a přivolal jsem rychle svůj meč pomocí Síly do druhé ruky, ve které jsem ho několikrát protočil čepelí do míst, kde jsem myslel nebo spíš cítil, že je člověk, který mě napadl. Doprovodil jsem to nenávistnou poznámkou.

Žer ty svině.

Zároveň jsem se samozřejmě snažil osvobodit se a dostat se opět na nohy, abych mohl pokračovat v hledání vypínače světel, na což jsem se již tentokrát chtěl zaměřit pomocí Síly a doufal jsem, že arogantní útočník stále ještě nebude tak blízko, abych s ním vážně musel v této tmě bojovat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, osada Dreashde

Když Twielk viděl že si přitahuješ meč, pustil se a rychle se zvedl. Ale nepostavil se tak rychle, aby se vyhnul špičce tvého meče. Vyjekl bolestí a ustoupil do tmy.
Postavil ses a otočil dozadu, kde někde mezi stěnou a pultem se nacházel tvůj nepřítel. Sem tam jsi zaslech jeho dech, ale jediné osvětlení poskytovaly dva světelné meče, a z toho jeden byl po rukojeť zabodnut do stěny.
Najednou se se otevřeli dveře a ty dovnitř pustili trochu světla a ty jsi tak uviděl kde je tvůj protivník, který už když si všiml, že se dveře otvírají po tobě hodil nějakej plechovej kvádr, který si jen tak tak rozsekl ve vzduchu. Podle obsahu vysypaného se z kvádru to zřejmě byla kasa.
Dveře se hned zavřeli a situace se opět vrátila do stavu ve kterém jsi byl před tím. Jedinou změnou byl někdo kdo se k vám přibližoval. Jeho kroky nebylo v té hudbě slyšet, ale byly slyšet židle které odhazoval z cesty.
Po chvíli s tím přestal a jediným zvukem v místnosti byla ta hudba a k tomu čepel tvého meče, který jsi slyšel velmi slabě. Když se minuty nic nedělo, tak se zčista jasna rožla všechna světla a všichni si zakrývali oči před tím náhlým jasem.
Co to ksakru je!
zaklel Twielk a dal ruku pod světelný meč. Potom místo toho aby jej vytáhnul jej deaktivoval a meč, který už ve stěně nedržela čepel spadl do jeho natažené ruky. Meč v ruce aktivoval a i částečně oslepen na tebe zaútočil.
Zastavil se v půlce a nevěřícne se díval na kovou čepel která se mu vynořila z hrudi
Eh eee
řekl nakonec a když čepel zmizela z jeho hrudi zhroutil se na zem. Muž za ním si otřel svůj meč o jeho oblečení a odplivl si na jeho oblečení. Když skončil s leštěním meče řekl ozbrojencům
Nedržel se rozkazů, měl mu jen dát nabídku
a obrátil se ke dveřím a odcházel. Ve dveřích se zastavil a řekl tobě
Pokud budeš chtít odpovědi najdi mě
a potom řekl všem ozbrojencům
Pokračujte dle rozkazů, jež vám vydala ta mrtvola
a odešel. Když se za ním dveře zavřely vypla se i světla a i ta hudba byla trošku tišší
Noktovizory a jedem
řekla nějaka žena vlevo od tebe a zezadu se ozval hlas
Rozstřílejte ho!
a do hudby se rozštěkaly blastery a tvůj světelný meč se najednou stal nejslabším světýlkem v kantýně, protože ty blastery patřili k těm výkonnějším.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, osada Dreashde

No doprdele!

Okomentuji stručně, hrubě a naštvaně totálně absurdní situaci, která se mi odehrávala před očima a já byl jako nezúčastněná figurka do doby, než se světla opět zhasla a tmu začaly protínat vystrely z blasterů. Nebyl teď však čas na pochopení celého divného dění, protože jsem musel jednat. Rychle jsem se sklonil a ukryl se tak za bar před výstřely, které přicházely od stolů. Následně jsem se rychle zaměřil na nejbližší zdroj střelby a rychlým pohybem ruky jsem ozbrojenci napravo vyrazil Silou zbraň z ruky. Potom jsem se pokusil dostat se rychlým skokem a kotoulem k útočníkovi nalevo a nejlépe ho rozseknout na dva stejně velké kousky a zabránit mu tak v další střelbě. Mečem odrážím výstřeli, což však není má nejsilnější stránka a tudíž se rychle pokouším dostat k dalšímu útočníkovi se zbraní nebo alespň zpět do dobrého krytu, kde bych byl momentálně v bezpečí.

Tomuhle vážně nerozumím. Musím se vypořádat tady s těma šmejdama a pak najít toho sviňáka, co mi ukradl potěšení ze zabití toho pitomečka.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, osada Dreashde

Protivník vlevo pokropil místo, kde jsi se nacházal přesnou dávkou a protože jsi nemohl vykrýt všechny rány, vrátil ses zpět za bar, kde jsi byl za masivním pultem před jeho palbou jakžtakž v bezpečí. Jeho střelba bušila do baru, ale až na pár třísek které na tebe spadly byl ba netknutý. Střelec viděl, že jeho smaha přostřelit bar se minula účinkem a tak změnil pozici, ale zůstaval v přibližně stejné vzdálenosti jako předtím.
Najednou jsi zaslechl kroky blízko a dech. Na desku baru vyskočil ten střelec, kterému jsi vyrazil Sílou zbraň z ruky a teď po tobě střílel z blasterove pistole z místa kde na tebe měl nádherný výhled.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, osada Dreashde

Plány se mi bohužel nevyplnily úplně tak, jak jsem si naplánoval a tudíž jsem byl zase ve stejný sračce jako na začátku. Před většinou střelců jsem byl zatím naštěstí v bezpečí, avšak jeden po mě šel dost nepříjemně z barového pultu. Odrážel jsem jeho výstřely a chystal se k smrtícímu útoku, avšak těsně předtím mě napadl trochu šílený nápad a začal jsem mluvit jeho směrem tak, aby mě slyšel. Svou mysl i Sílu jsem upřel na muže a snažil se ho donutit k zastavení palby a obrácení zbraně proti svým druhům.

Přestaň po mě střílet! Musíš mi pomoct! Zabij je!

Všechny příkazy jsem ještě jednou zopakoval jistým a ke konci až hřímajícím hlasem, který snad působil aspoň trochu děsivě. Doufal jsem v úspěch tohoto pokusu a alespoň ve smrt tohoto muže z rukou jeho spolubojovníků, popřípadě i zranění některého dalšího pokud by bylo mé snažení úspěšné.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, osada Dreashde

Když jsi řekl svůj rozkaz, přestal střelec střílet a řekl
Musím po vás přestat střílet
a otočil se ke svým druhům a seskočil na podlahu. Střelba utichla, jakoby ostatní střelci nemohli uvěřit tomu, čeho byli právě svědky. Střelec vytáhl granát a zařval
Uvidíme se v pekle!
a odjistil jej. Uslyšel jsi pípání inicializovaného granátu a když zbývalo pár sekund otočil se k baru a hodil jej za bar
Pozdravuj tam od nás!
zařval na tebe
Střílejte!
zařval na ty ostatní a sám začal střílet, aby ti zabránil vyskočit zpoza baru

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, osada Dreashde

Chvíli jsem si myslel, že můj plán skutečně zabral a byl jsem zvědav, jak se to vyvine. Avšak v momentě, kdy mým směrem letěl granát, uvědomil jsem si, že to asi není příliš v pořádku. Nadával bych, ale na to jsem teď neměl čas, pokud jsem chtěl zůstat naživu a proto jsem se pokusil ze všech sil pomocí Síly ještě ze vzduchu odrazit granát zpět na druhou stranu baru, aby ze mě nebylo mleté maso. V následujícím momentě jsem se rychle přitiskl pod barovou desku a nezbylo mi nic jiného, než doufat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, osada Dreashde

Granát změnil dráhu a explodoval ve výlevce vedle pípy, kde jen otřál barem a jeho střepiny se zabodly do stropu, kde moc škody nenapáchaly
To je zmetek
zařval jeden a všichni stříleli náhodně nad bar a do baru aby ti zabránili utéct. Za chvíli jsi slyšel dusot nohou jak se přeskupovali a povel
Teď, hoďte granáty teď
a další dusot nohou a do toho pár ran jak se granáty zastavili o desku baru.
K zemi
zařvala ta ženská a gránaty explodovaly. Celou katýnu osvětlily jejich záblesky a hudbu přehlušila série jejich explozí. Sotva exploze skončily, rozjeli střelci další pokus o prostřílení se skrz bar k tobě a poté co se jim granáty se jim to i dařilo. Bar už neskýtal takovou ochranu jako dřív a začal se povážlivě naklánět na stranu

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, osada Dreashde

Napoprvé jsem měl velkou kliku, ale žoldáci byli stále čím dál nápaditější a už už se blížila chvilka, kdy se ke mě prostřílejí. Měli velkou přesilu a já byl v, pro mě, dost nevýhodné situace. Neznal jsem jejich přesné pozice a navíc byla v místnosti tma. Můj vztek narůstal od chvíle, kdy jsem vstoupil do kantýny celkem svižným tempem a teď byl dost možná na vrcholu. Měl jsem celkem dostatek času vše promyslet a díky svého vzteku zkoncentrovat Síly i zkonstruovat plán, jak pohnout s touto nemilou bitvou.

Ještě chvíli jsem vyčkával, než zabijáci svou střelbou ještě víc podlomili stabilitu baru a posléze jsem všechnu svou Sílu vrhnul proti zbytkům mého bývalého krytu tak, aby byl odražen co možná nejprudčeji a nejdál. Doufal jsem, že tím eliminuji alespoň na okamžik několik z vrahů a budu mít čas k útoku na dalšího z nich, což jsem v zápětí po odhození také udělal. Vrhnul jsem se takřka s výrazem šílence a stejným řevem proti nejbližšímu člověku, kterého jsem vycítil či zahlédl a svým mečem jsem mu zamířil tvrdým sekem někam do oblasti hrudníku. Okamžitě potom jsem meč opět obrátil k odrážení střel a vyhledal si další cíl. Doufal jsem v okamžik překvapení.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, osada Dreashde

Ono to lítá!
řekl ohromeně jeden ze střelců a vzápětí vyjekl, protože ten letájící kus přestal lítat a spadl na něj.
Sakra, moje nohy!
zařval a snažil se zpod toho kusu vyprostit. Ostatní střelci využili příležitosti a pokračovali v palbě na stejné místo, které už nebylo chráněné barem. Měl jsi štěstí, že jsi se rozhodl vyrazit hned za barem a nečekat na zmatek způsobený dopadem. Pár střel proletělo tak blízko, že jsi cítil jejich teplo, ale to už jsi byl u nejbližšího střelce a sekl jej do hrudi.
Tvůj sek neměl čím vykrýt a skácel v zemi skoro rozdělený na dvě poloviny.
Pachante!
zařval jeden ze střelců a spolu s ostatními naváděl střelbu podle tvého světelného meče. Jeden z nich se chtěl přesunout, ale zakopl o jednu židli a spadl po zádech na zem a než se postavil dostal ses blízko k němu. Chystal ses seknout, ale ženským hlasem na tebe někdo zařval
Koukni se!
a do obličeje ti nasměřovala polní svítilnu na plný jas a celá místnost pro tebe zmizela v jasném světle

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, osada Dreashde

První část mého plánu se vydařila na jedničku, avšak pokračování vražedného běsnění přerušila inteligentní žena, která dost možná celou skupinu vedla. Posvítila mi do očí tak razantně, že jsem okamžitě dočasně víceméně oslepl. Hned jsem pohledem uhnul jinam, ale věděl jsem, že se na něj teď nemůžu spolehnout.

Doprdele, ty malá děvko! Já tě rozsekám na malinký kousíčky!

Bylo mi jasné, že takto naprosto slepý bych byl velice snadnou kořistí a tudíž jsem ještě několikrát mávnul mečem kolem sebe, mezitím jsem se pokusil v Síle vycítit, kde jsou přibližně moji protivníci a kde je naopak volné místo. Následně jsem okamžitě deaktivoval svůj meč, aby bylo těžší určit místo, kde se nacházím a následně jsem rychlým a velkým skokem důrazně změnil svou pozici. Po dopadu, který asi nebude příliš dobrý, se hned plazím dal směrem, kterým jsem původně skákal. Mazitím se snažím se rozkoukat, abych náhodou nevlezl pod nohy nějakému z žoldáků a mohla potom dále bojovat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, osada Dreashde

Až naprší a uschne!
řekla a chtěla ti dát pěstí, ale v té chvíli jsi vypnul meč. Nevěděla proč to děláš, protože na tebe svítila takže jsi byl stejně vidět
Vzdáváš se?
zeptala se nevěřícně a pak jsi skočil. Nečekala to a proto zareagovala pozdě a jak tam jezdila světelem po kantíně na chvíli oslepila pár ze svých kolegů
Kde je ten šmejd?
zeptala se a čistou náhodou mířila světlem do oblasti kde jsi se skrýval a řekla
Pomož dvojce na nohy, trojko
Jasan
a jeden z bandy pomohl přiskřípnutému zvednout bar a pomohl mu na nohy. Přiskřípnutý nedokázal stát a tak si sedl na židli a zbraní přejížděl po kantýně a hledal někoho po kom by vystřelil.
Netříštivý
řekl trojka a k rohům místnosti se rozletělo pár netříštivých granátů a střelci čekali odkud se přiženeš

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Korriban, osada Dreashde
Odskočil jsem celkem daleko a jen čirou náhodou k mrtvole twileka, která původně byla za barem, teď však byla cestak němu volná, když barový půl ležel na druhé straně místnosti. Nahmatel jsem i jeho světelný meč, což okamžitě vykreslilo ůsměv na mém obličeji. Druhý meč jsem schoval okamžitě do svého rukávu a zamyslel jsem se.

Super, ale sakra takhle to asi nepude. Měl bych vymyslet nějakej podraz, jinak mě tu buďo ugranátujou nebo jinak sejmou.

Rychle jsem přemýšlel a když se rozletěli granáty do rohů a jede přistál dokonce kousek odemě, rychle jsem zařval:

Dobře, tak já se kurva vzdávám! Jsem ještě moc mladej, abych tu chcípnul kvůli blbýmu granátu.

Rychle jsem vstal a s rukama tak trochu nad hlavou, v jedné ruce meč a druhou prázdnou (v rukávu u prázdné jsem měl druhý meč) zamířil do středu místnosti, abych nebyl rozsekán granáty a doufal jsem, že po mě nikdo nebude střílet. Pomalu uz jsem se rozkoukával a tudíž jsem jakž takž znal polohu svých nepřátel a zejména holky se svítidlem, jehož světlu jsem se snažil vyhnout, i když mířila původně mým směrem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“