Mise pro Jerot Darsten (Maggor)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

ISD Glory of Empire

Útočná tým se pod palbou vylodil a i přes určité ztráty začaly akci za účelem osvobození zajatců. Když to vypadalo, že se vítězství přikloní na naši stranu. Rozezněly se po lodi poplašné klaksony. Hlášení! Co se děje. Co se sakra mohlo stát? Štíty prorazit nemohly?
Počkal jsem si na hlášení a nevěřil jsem vlastním uším. POVSTALCI! To není možný co si o sobě ta špína myslí. Vyhlaste pohotovost. Všechny jednotky na místo. Hlavně ať se nedostanou reaktorům, motorům a o zajatce nemám zájem. Oni se nakonec ukážou a pak s nimi zatočíme. Rozkazy sem vydal a sám zkontroloval svůj osobní blaster. Zanedlouho dorazily posily i na můstek a pátrání jistě pokračovalo po celé lodi. Znovu jsem se mohl věnovat bitvě která se odehrávala venku.
Poručíku, vyřiťte komandům, že mají volnou ruku. Horší než piráti jsou jen piráti, co se spolčí s povstaleckou lůzou.
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

ISD Glory of Empire

Pane, postupují dopředu, k údajnému místu se zajatci.
Ohlásí ti poručík.
Na celé tvojí lodi se začali dít manévry, vojáci byly více opatrní než dříve, a na rebely se udělala "rojnice", která se je snažila chytit. V tom ti ale poručík řekl zprávu, kterou jsi nečekal.
Pane, ztratily jsme kontakt s komandem. A taky přišla šifrovaná zpráva. Bude chvilku trvat než jí rozšifrujem.
Po chvilce kalkulací vyšlo najevo, že je to staro-republikové šifrování, nejspíše pozůstatek na acclamatoru, který ukořistily piráti. Zpráva byla videonahrávka. Poručík pomačkal to co měl, a video se už přehrávalo.
Vzdejte se. Tento boj je zbytečný. Zajatce propustíme na nejbližší planetě, jde nám pouze o kredity...Pokud to neuděláte, tak popravíme zajatce, které sme zajali...
Obraz se přesunul trochu nastranu, a mezi spousty těly jak tvého komanda nebo povstaleckých a pirátských vojáků klečeli dva iví, se svázanýma rukama za zády. Konkrétně to byl jeden nižší voják, kterýho jsi před tím možná nikdy ani nepoznal, ale tak Naomi, kterou jsi vypravil s nimi. Byly od krve, ovšem ne jejich, koleny stály v kaluži krve.
..."Zahnaný pirát do kouta je nevyzpitatelný"...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

ISD Glory of Empire

Povstalci na mé lodi a navíc jsme ztratili kontakt s komandem na Acclamatoru. Takhle moje kariéra skončí dřív, než pořádně začala. Tyhle černé myšlenky se mi honily hlavou, když jsem čekal na dešifraci zachycené zprávy.
Jestli se bitva doteď nevyvíjela, tak jak jsme potřebovaly teď to bylo v pytli úplně. Povstalci nebo piráti, nemám ponětí, kdo té akci velí, poslaly přes starý republikový kód z období klonových válek video zprávu s jasným posláním.
Vzdát se nebo přijít o Naomi. Ani jednu věc nepřipustím.
Nikdo nebude vydírat Císaře ani mě. Dodal jsem jakoby k sobě nahlas ale hlavně tak aby to slyšela posádka na můstku. Poručíku, převezměte velení na můstku. Předal jsem velení jednomu z mích zástupců a vydal se do své kanceláře rozhodnout co a jak dál.
Nenechám se zatlačit do kouta, ale myslet si to můžou. Dodal jsem si na odvaze a v kanceláři jsem se posadil za stůl a rozhodl jsem poslat nepříteli svůj zprávu.
Impérium se nemá ve zvyku vzdát. Ale já jsem rozumný člověk, stejně jako určitě vám mi záleží na mých vojácích a máte pravdu, že toto je zbytečný boj. Mám svůj vlastní návrh, pustíte mého prvního důstojníka a přidáte jednoho z rukojmích, řekněme… Na oko jsem jako začal pracovat s datapadem a hledat jméno někoho z rukojmích ale už dopředu jsem měl vybráno. … paní Darstenovou a pošlete je na moji loď. My na oplátku necháme odletět vaše muže z mé lodi. Samozřejmě za předpokladu že se nám vzdají a nebudou klást odpor. Po tomto vřelém gestu můžeme pokračovat v dalším vyjednávání. Kapitán ISD Glory of Empire konec. Doufám, že můj bluf vyjde a podaří se mi získat aspoň nějakou výhodu. Zapnul jsem komlink a sdělil můstku. Zastavte palbu. A to samé ať udělá náš doprovod. Vracím se na můstek.
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

ISD Glory of Empire

Střelba najednou ustala. Nastal klid, a až na zvuk motorů bylo naprosté ticho. Letky se stáhli všichni ke svým lodím, a čekalo se co bude.
Jako první se ozvala pirátská loď.
Dobrá. Propustíme ovšem pouze tu Darstenovou. Čistě jako akt naší dobré vůle.
Chvilku se odmlčel.
Nám nejde o zabíjení, potřebujem prostředky, abychom uživly naše lidi. Děláme vlastně to co vy. O zajatce nám nejde. Nejsme řezníci. Chceme přežít. Dalšímu vyjednávání jsme otevřeni.
Jeho letky se nalodily na jeho acclamator. Částečně se situace uklidnila.
Pokud chcete zajatce, vyšlete pro něj transport.
Z okna destruktoru vidíš, jak e hlavně věžiček skloňují, a tedy i vypínají. Piráti se s tebou snaží vyjednávat, ale stále jsou v pozoru, jejich kanony míří na tebe, a štíty jsou v plném nasazení, stejně jako letky, připravené k rychlému odstartování. Ani piráti nedokázali plně věřit imperiu, protože znali jejich prakticky, tvoje prakticky dalo by se říct, a bylo jim známo, že od mala cvičený imperiál je tak fanatický, že mu nezáleží, po kolika mrtvolách by kráčel vůči vítězství. Piráti byly naopak sebranka, jejihž jedinou silou byla právě loajalita k sobě vlastním, a starost o vlastní ztráty. Díky tomu dokázali, nepočítaje rebely, vzdorovat imperiu tak dlouhou dobu, a získat takový majetek. Stále se ale musejí potýkat s hladem, nemocemi a dalšímy následky jejich vyhnanství, které je solabovali, ale také je stavily do role, kdy měli někdy i větší motivaci bojovat než vy. Věsmes to byly, i přes to co dělali, normální lidé, které našli pouze jiný směr než ty...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

ISD Glory of Empire

Když jsem se vrátil na můstek, jedinou známkou odehrané bitvy bylo mračno poletujících trosek stíhaček. Posádka napjatě čekala co se teď bude dít. Převzal jsem zpět velení a znovu se usadil ve svém křesle. Ať posádka začne opravovat škody na lodi. Letky ať se přeskupí a připraví znovu ke startu. Posádka se dala do práce a já jen mohl čekat na odpověď nepřítele. Ta nakonec přišla.
Okamžitě připravte transport a ať se připraví jednotka stormtrooperů. Poletím osobně a vyřeším tuto patovou situaci hned. Pokud se neozvu, máte za úkol tu loď zničit.
Na můstku jsem dlouho nepobyl a vydal jsem se do hangáru. Mám jim veřit? Uvidíme.
Raketoplán už čekal. Po krátké inspekci jednotky stormtrooperů jsem vydal rozkaz ke startu. Loď se vznesla spolu s doprovodem dvou Tie fighterů a opustila hangár.
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

ISD Glory of Empire

Doprovod nebyl ani potřeba, protože cesta k acclamatoru byla naprosto bezpečná. Přeletěli jste věžičky, letku lodí, která se ještě nestihla vrátit na acclamator, a vstup do hangáru ležel přímo před vámi. Když jste přistáli, tak se ozvalo hlášení, konkrétní zpráva pro vás, že velitel tě čeká na můstku. Také ale budš muset nechat svojí jednotku na lodi, vzít si nanejvíše jednoho jako doprovod, pokud budeš chtít.
Acclamator, kdysi pýcha Republiky, nyní stará a rzí prolezlá pirátská loď, na jejihž palubě byla prolita krev několika tvých vojáků, a mnoha dalších. Stěny byly stejně oprýskané a poškrábané, jako byly podlahy nerovné a prošlapané. Zub času se na této lodi vyřádil, ale pirátům to muselo stačit, jasné ale bylo, že kdyby se jim do ruky dostal destruktor, takový jako máš ty, byly by hned štastější, nebezpečnější ovšem také.
Na můstek tě vedl jeden z pirátů, nejspíše důstojník, ovšem podle jeho uniformy, pokud se tomu tak dalo říkat, jsi to poznat nemohl. Když jsi procházel přes loď, nemohl jsi si nevšimnout ani ošetřovny, která byla dokořan otevřena, protože, jak cukající dveře poukázaly, nešla zavřít. Mimo zraněnách pirátů v bolestech leželi i civilisti, ženy, děti, všichni, kdo byly proti imperiální vládě, nebo byly postiženy její následky. Od malička propagandou omývaný voják by se i zasmál, kdyby vidlě, jaka amatérsky se snažily ošetřit zraněné...
Můstek byl již ale před tebou, a ty jsi mohl pohlédnout do očí jednomu z masterchiefů pirátů. Sic nebyl tak starý, vlasy měl již notně prošedlé. Stoosmdesát centimetrů vysoký, na sobě zbroj, která byla od zbytku posádky zachovalá, tudiž nebyl problém si již z dálky uvědomit, kdo tomu zde velí.
Vítej, jsem Shoon Jade.
Zachraptěl, a podal ti ruku.
Možná jsi si přijel jneom pro zajatce, ale já si s tebou chci promluvit. Jde o piráty, a o situaci, která zde vznikla.
Mimo zachraptění, nyní si i odkašlal, galantntě se od tebe odklonil, aby nekašlal na tebe, na první pohled měl dobré vychování, které se v těchto časech jen tak nevidí.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Acclamator

Let proběhl v pohodě, nepřítel se o nic nepokusil. Pomalu jsme se přibližovaly k Acclamatoru, jestli z dálky vypadal otlučeně z blízka bylo poznat že už prošel nejednou bitvou. Po tom co jsme dosedly na palubu vyšla z lodi nejdříve jednotka Stormtrooperů pro případ že by si to piráti mezitím rozmyslely. Počkal jsem na signál a sám se vydal na palubu.
Jestli z venku loď vypadala hrozně zevnitřku to bylo horší. Ze zdí vysely dráty a rez si tady taky užila svoje.
Ale komunikační systém jim fungoval dobře. Neuběhla ani minuta a už mě zvaly na můstek.
Vy zatím zjistěte kde je rukojmí, kterého nám slíbily, a vezměte si jeden z těch našich transportéru. Ukázal jsem veliteli mé eskorty na jeden z výsadkových člunů, co tu zbyl po našem pokusu o útok. A vraťte se na loď. Tam našeho hosta ubytujte, a zatím se o mně nezmiňujte. Ty, půjdeš semnou. Řekl jsem jednomu stormtrooperovy a oba jsme se v doprovodu jednoho z pirátů vydaly na můstek. Cesta vedla jednou z hlavních chodem soudě podle jejího stavu. Nevím jestli jen náhodou nebo to bylo úmysl, ale cesta vedla kolem ošetřovny plné zraněných pirátů a civilistů. Nechápu tuhle sebranku. Sami se proti nám staví. Jsme legitimní armáda, legitimní vlády, která se o všechny stará. Jestli si myslí že mě několika civilisty obměkčí, tak se hluboce mýlí. Když jsme dorazily na můstek který byl ne nepodobný tomu mému kapitána jsem poznal hned. Byl to ten jediný ve zbroji která v docela dobrém stavu.
Představil se jako Shoon Jade, nic mi to neříkalo, ale jeho opovážlivost mi tykat mě trochu rozhodila, ale nic jsem na sobě nedal znát. Nechal jsem jej domluvit a pak jsem spustil svoji řeč, kterou jsem si v duchu představoval cestou na můstek.
Budu upřímný. Flotila nemá ve zvyku vyjednávat z takovými jako jste vy. Já jsem ale výjimkou. Tahle loď už moc nevydrží, míří na vás tři nejmodernější lodi flotily. Vaše šance je mizivá, ale já vám ji dám. Pustíte jak moji první důstojnici tak rukojmí, my se vrátíme na loď. Až budeme všichni na palubě mé lodi, tak vám pošlu kredity, které mám na své palubě k dispozici, a vy můžete odletět. Jo, a chtěl bych ještě informaci o těch vojácích, co jste poslal na moji loď byli oblečeni v uniformách povstalecké aliance. To my vysvětlíte jak? Samozřejmě pokud máte jiný návrh jsem připraven si jej vyslechnout. A nedoporučoval bych vám nějakou levárnu. Pokud se své lodi neozvu nebo se začnete chovat neobvykle mají moje jednotky rozkaz zničit tuhel loď.
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Acclamator

Veliteli, my se snažíme vyjednávat již od začátku, to vy se tady chováte většinu času neobvykle, budu vám vykat, pokud vám to udělá radost, na vaše podmínky přistoupit můžeme. Samozřejmě z jistým yrezervami. Ta Darstenová je již na cestě k transportu, spolu s vašimy vojáky. Dále ovšem jedno po druhým. Imperiálovy se nedá věřit, a už vůbec ne, když řekne, že nám dá nejenom možnost odjed za směšnou cenu zajatáců, ale že nám dá kredity navíc, to už je uvěřitelné těžko. Ne neuvěřitelné, spíše nepravděpodobné řekl bych. Ale, na ukázku naší otevřenosti k vyjednávání vám odpovím na otázku. Konkrétně o těch uniformách, na které jste s eptal. Povím vám to jednoduše. Nepřítel mého nepřítelé je můj přítel, ovšem ne hned spojenec. Asi takto. Ovšem...raději nic...
Velitel byl velice sebevědomý. Svojí mimikou nic neprozrazoval, a stál velice klidně. Měl uričtě spoustu zkušeností s vyjednáváním. protokolární droid, který k tobě přišle ti nabídl šálek kávy, ovšem dělanou z bobů, které jsou v Imperiu zakázaný, i když z nich má káva pořádnou chuť.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Acclamator

Vůdce pirátů byl podle všeho zkušený vůdce a na moji nabídku hned nepřistoupil, ale na některé věci odpověděl. Jeho tvář měla neustále kamenný výraz, takže jsem z něj nemohl nic vyčíst. Nabídnuté občerstvení jsem musel odmítnout, neboť jsem nemohl riskovat, že by byla káva otrávená, i když voněla velmi příjemně.
Jak jsem váš již řekl já nesdílím stejný názor jak většina flotily. Vaše podmínky za propuštění rukojmí byli jasné. Chcete kredity? Já je mám na palubě své lodi vydejte mi moji první důstojnici a rukojmí a zanedlouho můžete zmizet. Pokud na moji nabídku nepřistoupíte, nezbude mi nic jiného než pokračovat v boji. Pro pár civilistů se truchlit nebude a pověst vás i pirátů se zhorší což asi nechcete. Samozřejmě tu teď také vyvstala otázka co s vašim spojením s povstalci. Když mi dáte všechny informace, co máte. Například jména politiků zapletených do rebelie, kontakty a podobně možná přihodím nějaký ten kredit ze svým zásob. Dám vám čas na rozmyšlenou. Vrátím se do hangáru ke svému raketoplánu. Pokud přijmete, budou tam na mě čekat rukojmí, pokud ne odlétám a budeme pokračovat ve zbytečném krveprolití.
Otočil jsem se a spolu s mojí stráží jsem se vydal ke dvéřím. Teď je čas je trochu postrašit. Znovu jsem se otočil na kapitána Jadea. A být vámi tak si pospíším podle mích informací sem přiletí někdo kdo nevyjednává. Jistě vám něco říká jméno Darth Vader. Poslední větu jsem nechal varovně vyset ve vzduchu. Znovu jsem se otočil a vydal se pryč.
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Acclamator

Vader mně zastrašit nemůže, milý pane Darstene.
Pověděl za tebou.
A naše jednání navíc neskončilo! Navrhujete nám, aby jsme zradily ty, kteří nám nabídli pomoc. Navíc, jak sem se nyní dozvěděl, máme zde vaší matku. Vaší první důstojnici. Spoustu imperiálních kreditů, nepočítaje další vojáky a zajatce. Už jenom kvůli dvoum lidem, pokud vám tedy vůbec někdy na někom záleželo, byjste se měl snažil spolupracovat. Protože...
Otočil se k tobě zády, a zadíval se na vaše destruktory.
...naší lodi jste celou dobu nezpůsobily žádné větší poškození, tedy, mimo stíhačů žádné kreprolití ani nezačalo. Jak zbabělci jste se drželi z dosahu našich věží.
Otočil se zpět na tebe, promnul si lodě, projel si vlasy.
Myslím tedy, že my jsme tady v pozici, kdy navrhujeme požadavky, nemyslíte? A útokem na nás, a na civily naklonítě ty zástupy lidí, co váhají, jestli se přidat k rebelům jistě na naší stranu. Nemyslete si, my nejsme bezpáteřní svině, my máme jisté zásady, a své spojence nezdradíme!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Acclamator

U všech Rancorů! Ono to bude těžší, než sem si myslel.
Znovu jsem sem se musel otočit a vrátit se na můstek. Pirát měl pravdu na dvou lidech mi tu velice záleželo.
Spolupracovat? A co jsem se do teď snažil dal jsem vám nabídku která se vám nelíbí. A pokud máte nějaké, zásady jak tvrdíte tak jistě splníte to co jste slíbil a pustíte Darstenovou výměnou za vaše muže co uvízli na mé lodi.
Nikdo nebude říkat imperiální flotile zbabělci!! Z ukazováčkem namířeným na kapitánovu hruď jsem vyrazil proti němu.
NIKDO!! Opakuji nikdo! Nebude mluvit o Imperiální flotile jako o zbabělcích. V poslední chvíli jsem se ovládl a kus od kapitána jsem se zastavil a povolil jsem zatnuté pěsti.
Váš návrh si zajisté vyslechnu. Doufám že bude v reálných mezích neboť i já mám svoje rozkazy které jsou nadřazené mým vlastním potřebám.
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Acclamator

Samozřejmě, všechny moje návrhy jsou reálné. Ale Imperium je bohaté, a rozhodně si může něco dovolit. Proto uděláme jednoduchý obchod. Vy nám dáte nějáké zásoby. Chtěl jsem říct, spoustu zásob. Necháme si kredity a vaší první ůdstojnici. Matku vám dáme, stejně jako vy nám dáte naše vojáky, a my vám zajistíme bezpečný dolet z naší lodi. Nicméně. Aby jsme měli opravdu bezpečný průet, necháme vaší důstojnici, plus zajatce zde na lodi. A vyložíme jí na nějáký planetě. Je na vás, jestli je tam necháte, nebo si pro ně zaletíte. Ať se rozhodnete jak chcete, my budem mít kredity, vy svoje lidi. Obě strany budou spokojeni.
Došel až k velkému oknu na můstku, ze kterého bylo vidět na všechny tvoje destruktory. Ohlédl se po tobě, ale zpět otočil hlavu velice pomalu, zamyšleně jí zaklonil.
Vy nám vyhrožujete Vaderem, ale my vám vyhrožovat nemusíme. Když jste přiletěli, kontaktovali jsme Rebely o pomoc. Rozmýšlejte se rychle, nebo za chvilku už nemusí být cesta dom tak bezpečná. Pokud si chcete udělat další zářez na turbolaseru, budete mít šanci. Berte to jako můj tip, pane Darstene.
Pokud jste se na to chtěl zeptat -planetu, na které vysadíme zajatce vám řeknem, teprv až je vysadíme, aby jste tam na nás nemohli počkat. A nebojte se, slovo držíme, pouze tak sme důvěrihodní natolik, že s náma vyjednáváte. Kdyby sme vás podvedli, už by příště nikdo tak vstřícný nebyl. A veřte mi...i já jsem k vám vstřícný...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Acclamator

Konečně se někam dostáváme. Váš návrh se mi docela zamlouvá.
Pirát se postavil k oknu a pokračoval vtom, co měl na srdci. Dva mynockové jednou ranou. Zachráním rukojmí a navíc velení předem trosky povstalecké flotily. Budu hrdina. V hlavě se mi už přehrávaly scény přehlídky na mou počest. Došel jsem k oknu a postavil jsem se vedle mého soka. Platí, dostanete zásoby a kredity. Ale varuji vás! Pokud se něco stane mím lidem, budu vás pronásledovat, že se neschováte ani na té nejzapadlejší planetě v galaxii.
Otočil jsem se na podpatku a vyrazil spolu se svým doprovodem směrem k hangáru. Na nic jsem nečekal a nalodil jsem na svůj raketoplán, který se vydal na cestu na moji Glory of Empire.
Čas jednat. Co dřív? Záchrana Naomi? Zničit povstalce?
Okamžitě jsem se na zašifrované frekvenci spojil s můstkem na mé lodi. Tady Darsten. Okamžitě všechny lodě nejvyšší pohotovost. Připravte se na povstaleckou návštěvu, palte hned, jak vystoupí z hyperprostoru ať si ani nestihnou uvědomit co se děje.
Hned jak raketoplán dosedl na palubu imperiálního plavidla. Mohl jsem se po několika hodinách rozhlédnout po předpisově upravených důstojnicích a personálu lodi. Do jedné z lodí se zrovna nakládaly zásoby pro piráty, proto jsem se vydal za poddůstojníkem, který to měl na to povel.
Ten mě uviděl a jak se očekávalo, srazil paty a zasalutoval.
Pohov. Přidejte do těch zásob sledovací zařízení abychom věděly kam se piráti pohnou.
To bychom měli. Vydal jsem se na můstek, kde jsem převzal velení a znovu se posadil do svého křesla čekal na to, až se dokončí výměna s piráty a přiletí slíbená povstalecká flotila.
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Acclamator

Varování beru na svědomí. A věřte i nám, je nás víc, než se zdá. Pokud nás podvedete, ani vy se neschováte na...no, Imperium nemá ve zvyku se chovávat, takže vás by jsme našli, i kdyby jsme vás nehledali co.
Zasměje se, v jeho smíchu jde vycítit, že má věci údajně pod kontrolou. On se poté už za tebou ani neotočí, ty se vydáš k lodi, cestou můžeš sledovat "vyšší šarže", jak si tě prohlíží. Jeden z nich, který šel kolem tebe, se dokonce zasmál, stejně jak jejich velitel, když jsi odcházel.
Poté zavládlo zlověstné ticho. Už se jenom čekalo. Lodě předali zásoby, všechno, jak jste se domluvily. Opět nastala cvíle ticha, nyní trvala více než půlhodiny. Poté se objevil vůdce pirátů, se kterým jsi měl tu "čest" setkat se osobně. Moc to neprotahoval, a hned začal.
Zásoby došly. Ještě je prohledáme, jestli jste nám tam nedali nějáké překvapení v podobě sledovacího zařízení, nebo podobné "chuťovky"...a pane Darstene...vše nejlepší.
Pirát se opět zasmál. Těžko vysledovat, co tím myslel. Odletěli hyperprostorem, a "dnesk už potřetí", zavládlo ticho. Nepočítaje pípání počítačů, bylo by ticho, že by jste slyšeli imperiální plášť spadnout o dvě patra níž. Najednou, bez varování, se na vás ze dvouch stran vyvalily z hyperprostoru dohromady asi čtyři křižníky třídy MC80 Liberty, a asi sedm dalších, menších korvet typu CR90. Jak vy jste hned spustily palbu na ně, oni jí spustily i hned na vás.
Pane, koncetrujem všechno palbu na křižníky třídy Liberty. Štíty držíme na 70%, TIE stíhači nejsou zatím připravení. Jaké jsou vaše rozkazy?
Když jsi se podíval na rebely, byly v lehké přesile. 6ádné stihače jsi vylétat neviděl, vypadalo to na souboj na velké vzdálenosti.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“