Mise pro Stass Khoon (kill-cesno) -Staří známí

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Po chvíli chůze už tio vypadalo, že jste v cíli. Rodián se totiž zastavil, a ukázal na velkou jeskyni.
Jsme tady! Jeskyně, jeskyně plná písku! CHceš vidět víc? Nebojíš se vstoupit???
A rozejde se rázně ke vchodu jeskyně. Když se ale pžiblíží ke vchodu, vylítnou z ní malá taooinská okřídlená zvířátka, podobná netopýrům, a vlítnou mu do tváře, on se začne motat, a dostane se až k díře, u které uklouzne a...spadne dolu, vypadá to že jede nějákým tunelem. Kříčí o pomoc, a snaží se zastavit. Když přijdeš blíže k díře, zjistíš že je to opravdu taková nora. Ovšem není moc hluboká, vidíš aš na dno, kde on leží na zemi, vypadá to, že nora vedla do nižších místností jeskyně...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin

Z ruksaku som si vybral malú baterku a skočil som za ním do tej diery. Na zem som dopadol zľahka, pretože pád som stlmil pomocou Sili. Zapol som baterku a posvietil na robiána.
Si celý?
Ako som dopovedal tak som sa začal obzerať po dákej chodbe, čo by nás zaviedla naspäť hore, pretože odpoveď som od neho nečakal.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Jak jsi odpověď nečekal, tak ani nepřišla. Místo toho natáhl ruku, a opět svým rozechvělým hlasem pověděl.
Dívat se! Dívat se! Tady to tvoje. Vše tvoje. Nikdo neví. Píseček pro tvojí velkou bábovku!
Když jsi se podíval tam, kam ukazoval, našel jsi něco, čemu by se normálně dalo říkat bordel, ale také černý sklad, protože jeskynní místnost byla plná součástek, motorů a dokonce jsi viděl i dva různé typy hyperpohonů, bohužel, ani jeden nebyl tvůj typ.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, jaskiňa

Páni ten všivák mal naozaj pravdu. A zjavil sa mi na tváry prenáramný úsmev.
To to je tvoje?
A hneď som sa začal prehrabávať v súčiastkach.
Á tu sú!
Nadšene som podskočil, pretože som objavyl dva hyperpoony, no ako náhle som prišiel k ním úsmev my klesol, pretože som zistil, že nepasujú na moju loď. Vystrel som sa a chvíľku som začal premýšľať. A snaď tu bude aspoň funkčný komlink alebo nejaký vysielač. A znova som sa začal prehrabávať v súčiastkach.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, jaskiňa

Ne, to není moje! Já jenom objevit! Tohle není moje! Támhle...
Poví klidně roidán, že se ze začátku neobtěžuješ ani otočit, ale sílá tě donutí se ohlédnout. Uvidíš skupinku žoldáků, kteří si nejspíše všimli, že se někdo dostal ke skrýši komponentů, kterou měli hládat. Všiml jsi si kamery, která vás celou dobu sledovala, a byla nad vchodem, ze kterého přišli. Pomalu a klidně šli k tobě, a když šli kolem rodiána, jeden z nich "jen tak mimochodem" přiložil pistoli k hlavě rodíána, a za cesty zmáčkl spoušť. To všechno udělali v jejich pomalé chůzí, a vypadalo to velice elegantntě.
Varovali jsme ho. Asi si šlehl víc, než měl. A ty? Co ty tady děláš?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, jaskiňa



Ešte stále z vyvalenými očami kukajúc na mŕtveho robiána som na chvíľku onemel. Ale po chvíľočke som sa z hlboka nadýchol, vyrovnal a odpovedal som žoldákovi.
Ja zháňam komlink alebo anténu do lodi alebo po prípade hyperpohon.
Keď som odpovedal, tak som ostál ostražítý a pripravený ťasiť meč, pretože som nevedel čo môžem očakávať od tých žoldákov. Dúfam, že sa toto nedorozumenie vyrieši diplomaticky.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, jaskiňa

Takže anténu nebo hyperpohon...ano, to vše tady máme, něco máme i v jiných skladech. Pokud máš měnu, tak se můžem domluvit...
Rukou pokyne na ostatní, aby sklopily blastery, a ve vidině obchodu ti rukou ukázal směr, aby jsi ho následoval. Vyvedl tě z jeskyně, a nabídl ti místo v jednom ze speederů...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, jaskiňa

Áno mám čím zaplatiť.
Odpovedal som robiánovi, ktorý vyzeral ako vodca tej bandy, ktorá tam mlčky stála a mierila svoje blastery priamo na moju hlavu.
Akonáhle im prikázal aby zložili svoje zbrane tak hneď na mňa prišla úľava. Tak teraz mi naozaj odľahlo. Nasledoval som robiána, ktorý mieril z jaskyne rôznymi úzkymi uličkami až nakoniec sme vyšli von.

Tatooin

Akonáhle sme opustili jaskyňu a vyšli na denné svetlo tak hneď ma oslepilo slnko. Ale na tejto planéte sa to dalo čakať. Chvíľku mi trvalo kym sa môj zrak znovu prispôsobil prostrediu a zaregistroval som, že robián nastupuje do speederu a ukazuje na mňa aby som ho nasledoval. A tak som aj vykonal.
A kam máme namierené.
Spýtal som sa ho.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Do města. Tady v jeskyni je to...je to přinejmenším velice nezpůsobilé.
Rozjede se, a vydáte se směrem k městu. Co ale Síla nechce, přižene se písečná bouře, a vám přestanou fungovat přístroje. Rychle se od ní vzdálíte, nevíte kam.
Bouře ustane za chvilku -byla to jedna z těch kratších, ale vaše přístroje ukazují, že jste několik desítek kilometrů od nejbližšího města. A Síla se opět přičiní. Uslyšíte zvuk, jkterý vám aznačí, že sjou kolem píseční lidé. A ihned vás o tom přesvědčí i přiletivší střely, které zasáhnou vás speeder, a jednoho žoldka, která letěl s vámi. Jejich boss, který se ti počas cesty představil jako Alex, ihned vyskočil ze speederu, a palbu opětoval...
...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin

Hneď bez váhania som taktiež vyskočil zo speederu a siahol po svojom svetelnom meči. Protiidúce streli sa mi veľmi darilo odvracať a odkláňať ale nesnažil som sa ich mieriť na piesočnych ľudí. Nepovažoval som to za nevihnutné, pretože som počúl o týchto bytostiach že sú hlúpe. Ale napriek tomu som pri minulej návšteve nemal s nimi tú česť sa stretnúť. Pozrel som na pašeráka a kľudne som na neho prehovoril.
Alex kde sa nachádzame?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Vím já? Navigace nefunguje! A sakra, odrážej pořádně, vy jedájové prej dokážete odrážet střely přímo na nepřátelé, ty tady s tím svítícím klackem místo toho máváš jak blbec!
Alex pomalu povystrčí hlavu, a přesně mířeným výstřelem sundá jednoho z písečných lidí.
Ty máš přece tu super-mega-drsnou sílu, tak zjisti kde sme! Když je prej všade, tak by nám mohla určit přesnou polohu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Vím já? Navigace nefunguje! A sakra, odrážej pořádně, vy jedájové prej dokážete odrážet střely přímo na nepřátelé, ty tady s tím svítícím klackem místo toho máváš jak blbec!
Alex pomalu povystrčí hlavu, a přesně mířeným výstřelem sundá jednoho z písečných lidí.
Ty máš přece tu super-mega-drsnou sílu, tak zjisti kde sme! Když je prej všade, tak by nám mohla určit přesnou polohu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin

Po tom ako Alex dopovedal, tak som sa na neho zamračil.
Lenže to tak jednoduché nieje.
A tento krát som blasterový lúč odrazil tesne vedľa hlavy jedného z piesočných ľudí.
Mali by sme sa s tadeto čím najskôr dostať preč.
Navrhol som Alexovi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Pro vás je všechno jednoduché. Tak co je za zádrhel teď? He, Jedájové.
Ušklíbne se. Mezitím se také činí, a zabije už druhého písečného člověka.
Jo, to mohli. Akorát tihle...tihle svině zničily gyroskopy na tom speederu. Pokud ho nechceš tlačit před sebou, tak se s ním nikam nepodíváme. Hej, co ta tvoje síla? Můžem do něj sednout, a ta tvoje síla by fachala jako motor! Dobrej nápad co? Tak zabij tamtoho posledního, obrátíme to, a můžem jet!
Řekne vesele, a dál se zaobývá píšečným člověkem...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin

No dobre teda. Pomyslel som si a tentoraz som svetelný meč namieril tak aby lúč z blastera mieril priamo na hlavu piesočneho človeka.
Počuj aj tý, čo nás prepadli sem museli na niečom prísť.
Namiesto tých tvojích blbých narážok na jediov by sme to mali omrknúť.
Snaď majú dáky funkčný speeader.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“