Mise pro hráče Seto

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Mise pro hráče Seto

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - Chrám Jedi

Několik týdnů trvalo, než jsi se dostal opět do své původní formy a byl připraven k plnému tréninku či nasazení do nějaké další akce. Co ti však chybělo byl tvůj světelný meč, který jsi při havárii ztratil a který evidentně nikdo nenašel. Musel sis tedy neprve vytvořit novou zbraň, což bylo teď už jenom na tobě.

Bylo pochmurné ráno a ty jsi právě vstával ze svého lože na ubikaci, kde opět chyběl tvůj spolubydlící, a tak jsi ve skromném pokoji byl pouze sám se Silou a svými myšlenkami.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Seto
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 19.4.2009 03:51:41
Kontaktovat uživatele:

Zpráva

Příspěvek od Seto »

Coruscant - Chrám Jedi

Kde pak je asi Gur'fa nejspíš bude ještě s mistrem na misi. Vsadím se že mu to jde líp než mě. To je strašné taková ostuda kdybych alespoň nestratil svůj meč tak by to nebylo tak strašné. Kdybych tam jen tak nestál tak by byl senátor ještě na živu.

Ještě chvíli jsem seděl na posteli a přemýšlel co bych udělal jinak kdybych dostal ještě jednu možnost. Zhruba po půl hodině jsem si oblékl své roucho zopakoval si kodex a šel na snídaní. Cestou na snídani i během ní jsem úplně ignoroval co se děje kolem mě. Pořád jsem měl plnou hlavu myšlenek na to co se stalo a že jsem jen tak tak přežil. po snídaní jsem bezmyslenkovitě bloumal po chodbách chrámu až jsem se zastavil před vícvikovou místností. Nahléhl jsem dovnitř a uviděl maldší padawany jak cvičí. Chvíli jsem je sledoval soustředil jsem se a v duchu jsem se snažil představit si jak bych teď asi trénoval já mít tak svůj meč. Až mi najednou blesklo hlavou.

Tak dost nemůže se pořád litovat to ničemu neprospěje radši bych měl trénovat aby se to už příště neopakovalo ale nejdříve potřebuju novou zbraň. takovou se kterou už nikdy neprohraju.

A s touto myšlenku jsem se vydal nejrychlejší cestou do dílen abych si tam udělal novou zbraň.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - Chrám Jedi

Tvůj psychický stav ani nezlepšovalo vědomí, že všichni, které jsi na chodbách potkával, věděli o tvém ostudném neúspěchu. Sice se ti nevysmívali přímo, kromě mlaý padawanů, kteří z toho ještě neměli rozum, ale i přes to to bylo poněkud skličující. Chtě nechtě jsi zachytával pohledy zejména starších padawanů a některých mladších rytířů Jedi, kteří ještě tolik nesplynuli s klidem a Silou jako jejich starší kolegů, kteří tvůj neúspěch přecházeli s noblesou.

Po obvyklé snídani jsi pokračoval v lítosti své osoby, dokud tě pohled na cvičící učedníky nepřesvědčil, že bys se sebou měl taky něco udělat a sestrojit si novou zbraň, aby tě mohl tvůj mistr někdy v budoucnu vzít na nějakou další misi. Ostatně už i sám mistr Tudrek ti to doporučoval.

Dílny byly poměrně prázné, což bylo dobré pro klidnou a důkladnou práci. Mohl jsi zde najít všechno nářadí i materiály, které jsi potřeboval včetně běžným krystalů do světelných měčů. Žádné speciální zde však nebyly.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Seto
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 19.4.2009 03:51:41
Kontaktovat uživatele:

Zpráva

Příspěvek od Seto »

Coruscant - Chrám Jedi

Rozhlédl jsem se a začal jsem si chystat nářadí a materiál dokud jsem nedošl ke krystalům.

Jaký krystal bych měl použít ? škoda že tady není stříbrný jako kdyš jsem si dělal meč poprvé, ale i mistr Tudrek říkal že takový krystal je velice vzácný kdybych měl alespoň ten původní jenže ten je kdo ví kde.

Ještě chvíli jsem se rozmýšlel a nakonec jsem si vybral zelený krystal. A najednou jsem měl před sebou další dylema, co sestevit ?

Žeby klasický meč nebo světelnou tyč ? A co takhle bič ? Tak klasický meč se neosvědčil, a bič je vzácný a trvá hodně dlouho než člověk zvládne techniku boje navíc si nejsem jistý že vím jak jej skonstruovat takže zbývá jediné.

Vzal jsem si zaostřující čočku otáčel jí v prstech a přemýšlel jak ji upravit aby byla efektivnější kdyš jsem dostal nápad.

Každá zbrań je unikát a více néně odráží osobnost majitele tak co kdybych vytvořil unikátní zbrań žadny meč ani tyč ale... To je ono.

ještě jsem si vzal pocortosiovanou tyč a pustil jsem se do práce.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - Chrám Jedi

A tak jsi pracoval a pracoval a jak jsi tak pracoval, tak ti šla práce moc hezky od ruky a pomalu se z tvého díla začínalo klubat něco, co by se dalo použít jako zbraň.

aneb to jsi to mohl napsat rovnou celý dokupy a nezdržovat s tím... :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Seto
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 19.4.2009 03:51:41
Kontaktovat uživatele:

Zpráva

Příspěvek od Seto »

Coruscant - Chrám Jedi

Po několika hodinách se mi konečně povedlo skonstruovat novou zbraň, která se velice podobala kopí.

Tak to by jsme měli není to ještě úplně ono ale s tím co mám k dyspozici se víc dělat nedá. Snad se mi povede najít nějaké součástky a krystaly na vylepšení. Hlavně že mám zbraň.

Ještě jsem uklidil nářadí až na hydroklíč, který se mi nepovedlo najít a vyrazyl do tréningové místnosti vyskoušet své nove kopí.

Kdyby tak byl někdo proti komu bych to mohl vyskoušet ti tréningoví droidi nejsou nic moc. Možná se už vrátil Gur'fa a nebo bych mohla zajít za Deanou. Nebo radši ne po tom fiasku by se mi vysmála. Tak to vypadá že začnu radši u těch droidů.

Promiň s tím zdržením ale nevěděl jsem jestli tam nebudeš chtít něco napsat

Našel jsem si volnou tréningovou místnost a aktivoval zbraň. Kdyš jsem uviděl jasně zelenou záři čepele tak jsem stratil poslední pochyby jestli to bude fungovat a párkrát jsem jen tak máchnul kopím. Při každém máchnutí se ozval bzučivý zvuk čepele.

Tak to by jsme měli a teď se podíváme co ta hračka dovede. Ale nebudu to zas přehánět hesky pomalu a s rozvahou.

Přišel jsem k tréningovému droidovi a nastavil obtížnost výcviku na střední úroveň po aktivaci jsem se postavil do středu místnosti a čekal na první ůtok.

promiň za to zdržení ale nevěděl jsem jestli tam nebudeš chtít něco napsat :D

V pohodě. Pokusím se co nejdív odepsat, ale znáš mě... :-D Tukan

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - Chrám Jedi

Po dlouhé a vyčerpávajcí práci se ti konečně podařilo zkonstruovat svou vysněnou zbraň. Nebyl to sice žádný zázrak a bylo jasné, že bude potřebovat ještě vypiplat, ale tvé kopí teď bylo již bojově použitelné. Zbývalo jen naučit se ho pořádně používat. A k tomu ses právě rozhodl vyhledat výcvikového droida, který teď stál před tebou s výcvikovým soubojovým mečem a čekal, až mu dáš povel začít s některou z výcvikových sekvencí. Potom co jsi stál výkon svého kopí na výcvikové minimum a na tvůj pokyn droid vedl svůj první útok přímo na tvoji hlavu z leva doprava.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Seto
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 19.4.2009 03:51:41
Kontaktovat uživatele:

Zpráva

Příspěvek od Seto »

Coruscant - Chrám Jedi

Zastavil jsem drodův útok rukojrtí zbraňe a silou ho odstrčil abych ho měl přesně na délku kopí. Potom jsem žačal útočit používal jsem přesné seky a výpady abych se naučil nepustit si nepřítele příliš k tělu.

Tak tohle by šlo možná že nebylo nutné stahovat obtížnost výcviku s tímhle způsobem se ke mě ten droid nedostane pomalu ani na metr. Ta skusím jak jsem na tom z obranou.

Nechal jsem drojda přejít do útoku a stejně jako předtím jsem s lehkostí odrážel jeden útok za druhým. čepel svištěla vzduchem a ja sledoval jek droid útočí znovi a znovu a marně se snaží najit skulinu v obraně.

Ta pocortosiovaná rukojeť byl opravdu dobrý nápad kdybych ji neměl moje kopí by už dávno bylo na dva kusy takže i obrana ujde a teď poslední věc.

Opět jsem silou odhodil droida le teď s větší razanci čímž se droid dostal až na druhý konec místnosti. počkal jsem až se na mě rozeeběhne a kdyš byl dost blízko provedl jsem přesný rychlý výpad abych ho odzbrojil nebo znehybnil.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - Chrám Jedi

Droidovi po odstrčení nezbylo nic jiného, než se bránit. Tvoje útoky však nebyly nijak zvlášť nebezpečné, takže s vykrýváním neměl žádné problémy. Když jsi ho takticky nechal opět přejít do útoku, tak na nic nečekal a osekával tvé kopí ze všech stran, ale prostš nebyl dostatečně rychlý, aby tě dokázal zasáhnout nebo vyvést z rovnováhy. Po dlouhém odhození udělal opravdu přesně to, co jsi čekal - rozeběhl se na tebe s mečem připraveným k tvrdému seknutí, ke kterému však již nedošlo, protože předtím jsi už provedl svůj výpad a zásahem do ruky jsi mu vyrazil meč z ruky a ten s zařinčením dopadl na zem kousek od tebe.

Tím droidova výcviková sekvence skončila, a tak se podle svého programu uklonil a kráčel zdvihnout svůj meč, aby se připravil k možné další výcvikové jednotce.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“