Soumrak Vykonavatele - Mise pro Zeike-kal

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Soumrak Vykonavatele - Mise pro Zeike-kal

Příspěvek od R.O.F.L »

Dantooine, Enkláva Jedi:

Od tvého úkolu na Tatooinu už uběhl víc jak měsíc. Měsíc, který byl ale pro celou galaxii plný změn díky začínajícím Mandaloriánským válkám a Mandaloriané získali už nejedno vítězství nad silami republiky. Navíc se Rada Jedi rozhodla, že se Řád Jedi do války nezapojí, přičemž proti tomuto rozhodnutí protestovaly a stále protestují někteří Rytíři Jedi, hlavně tajemný Revanšista, jenž přemlouvá čím dál více rytířů jedi k podpoře
Tebe ale Revanšista ještě nezkontaktoval, navzdory některým tvým přáním, a vzhledem k tomu, že od té doby, co jsi se vrátil z Tatooinu, jsi už neměl žádnou vizi, tvůj život se nijak zvlášť nelišil od života obyčejného padawana.

Zrovna jsi se vracel z jednoho tréninku pod vedením Mistra Foxe, jež jsi absolvoval na pláních Dantooinu, když v tom tě zastavil protokolární droid, jež stával u hlavního vchodu do enklávy.
Promiňte že ruším pane, ale jste Padawan Zeike-Kal?
Naposledy upravil(a) R.O.F.L dne 12.5.2009 20:17:25, celkem upraveno 1 x.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine, Enkláva Jedi:

Od mé mise na Tatooine uběhl už měsíc. Ale za ten měsíc se toho v galaxii hodně změnilo. Mandaloriané dobývali čím dál tím více soustav, a dávali Republice jednu porážku za druhou. Rada Jedi se odmítla zapojit do tohoto konfliktu, čím vyvolala bouři protestů, ale nejvíce však odporoval tajemný Revanšista, který nabádal stále více a více Jediů, aby se přidali k Republice. Ale naneštěstí pro mě, Revanchista mě ještě neppožádal, abych se připojil, navzdory mým tužbám a přáním. Také od návrtu z Tatooine jsem neměl žádné vize, takže jsem se vrátil do života normálního padawana.

Zrovna jsem se vracel z jednoho výcviku po vedením Foxe na planinách Dantooine. U hlavního vchodu mě zastavil protokolární droid a ptal se mě, jestli jsem Zeike-kal.
Ano jsem Zeike-kal. Nač to potřebuješ??
Zabýval jsem se myšlenkama, proč mě zastavil.
Že by mě konečně Revanšista požádal, bych se připojil k němu a pomohl zachránit Republiku?? Ale to ne, ta šance je dost malá. Někoho takového, jako jsem já - bezvýznamný padawan, by ''naverboval'' k sobě. To bych musel mět obrovské štěstí. Ale s velkou pravděpodobností se tak nestane, ale co se dá dělat, musím dál doufat, že se tak jednoho dne skutečně stane, a já budu moci pomocct Republice.
S těmito myšlenkami jsem čekal na odpověď protokolárního droida. Zatím foukal příjemný vánek, a já jsem se opět cítil šťastný.
Tenhle vánek, mě vždycky dokáže uklidnit a vyčistit hlavu. Zlatý Dantooine

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Dantooine, Enkláva Jedi:

Jakmile jsi dal droidovi kladnou odpověď, pokračoval:
Mám pro vás zprávu, její obsah zní: řekl, přičemž se následně jeho skoro lidský hlas změnil na více droidský a tobě povědomý. Promiňte pane, jestli vám bude tato zpráva nevhod, ale byl jste udán jako jedna z osob, které mám kontaktovat v případě, že bude mít můj pán vážné problémy, a ty právě nastaly.
Pokud budete mít zájem mu pomoct, sejdeme se přesně za dva dny na orbitě planety, kde jsme se poprvé setkali.

Po té se droid odmlčel a pak již svým obyčejným hlasem dodal:
Jako odesílatel je uveden jistý pan Vášoblí-benýdroid. Přejete si zprávu přehrát ještě jednou?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine - Před Enklávou :

Droid prý pro mě měl důležitou zprávu, pocházející od někoho kdo se představil jako Vášoblí-benýdroid.
Hmmm, že by ten droid od Ryena?? Uvidíme.
Přehrál mi zprávu, ale jeho téměř lidský hlas se změnil na hlas droida, ale ten hlas mi přiapadal nějak povědomý.
Že by to byl fakt Ryen??
Byl jsem někým udán, jako jediná osoba kterou má kontaktovat, v případě, že by se jeho pán dostal do problémů.
Pokud-li budu chtít jeho prosbě vyhovět, mám se s ním setkat za dva dny na orbitě planety.
Ne, nepřehrávej ji. Místo toho ji vymaž.
Droid poslechl a odešel. Mě mezitím mozek jel na plné obrátky.
S velkou pravděpodobností to bude Ryen, ale kdo ví?? Třeba to bude někdo jiný, ale ten hlas. Hlas toho robota, to byl určitě HK-............. teď nevím jaký číslo, ale to je jedno. No, asi bych to měl říct Foxovi.
Vejdu do Enklávy a snažím se najít mistra Foxe.
Jestli je to fakt Ryen, tak se asi setkáme nad orbitou Tatooine. Na Tatooine jsme se přece prvně potkali. Takže se vyrazí na Tatooine.[/i]

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Dantooine, Enkláva Jedi:

Jak si přejete pane. Odvětil protokolární droid na tvůj příkaz, zatímco jsi se zamyslel nad tím, kdo ti mohl poslat tuto zprávu.
Po krátké úvaze jsi došel k názoru, že by jsi o tom měl říct Mistru Foxovi a vydal se za ním. Jelikož po každém tréninku obvykle chodíval odpočívat/meditovat do své ubikace, jejíž polohu jsi znal, vyrazil jsi nejprve tam. Měl jsi štěstí, protože po krátkém zaklepání se dveře otevřely.
Myslel jsem, že si budeš chtít trochu odpočinout, ale jestli- Usměje se Mistr Fox když tě uvidí, ale jeho úsměv rychle zmizel. Děje se něco?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine - Pokoj mistra Foxe:

Vyrazil jsem k pokoji mistra Foxe, kam chodíval po výcviku meditovat/odpočívat. K mému štěstí se dveře otevřeli brzy a Fox mě věnoval úsměv když mě viděl a divil se proč jsem tu. Jakmile si však všiml mého výrazu ve tváři usměv ihned zmizel.

Můžu jít dovnitř?? Nechci se o tom vybavovat na veřejnosti. Jde totiž o vašeho bývalého přítele a mám velké podezření, že je v maléru.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Dantooine - Pokoj Mistra Foxe:

Cože? Zamračil se Mistr Fox, když jsi domluvil.
Jeho obličej byl najednou plný starostí. Ten úsměv, kterým tě předtím obdaroval byl totiž patrně jen maskou. Rychle se ale vzpamatoval, vtáhl tě dovnitř, krátce vykoukl ven a pak za tebou zavřel. Na chvíli zavládlo dlouhé, nepříjemné ticho, jelikož nic neřekl a ty sám jsi se neměl k tomu promluvit první.
Neříkej mi, že jsi tu zprávu dostal také.
Přerušil ticho nakonec Mistr Fox a starostlivě si tě prohlížel.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine - pokoj mistra Foxe:

Když jsem mu to řel, jeho obličej byl plný starostí, a vypadalo, že ten úsměv, jenž mi předtím věnoval, byl jenom maskou. Rychle se však zpamatoval, a vtáhl mě dovnitř do svého pokoje. Po dlouhé době ticha se mě zeptal, jestli sem dostal také tu zprávu.

No, jestli myslíte tu, od Ryenova droida, tak to ano.
Jestli, že je Ryen opravdu v problému, měli bychom mu pomoct. V té zprávě bylo, že se s ním mám setkat, nad orbitou planety, kde jsme se poprvé setkali, což je Tatooine. Znovu se mě tam nechce, ale jestli je to kvůli Ryenovi, šel bych.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Dantooine - pokoj mistra Foxe:

Mistr Fox si vyslechl tvou odpověď a pak důrazně zavrtěl hlavou.
A taky nikam nepůjdeš, protože půjdu jen já. Sám.
Na chvíli se odmlčel, jak krátce vyhlédl z okna a pak pokračoval.
Znám Ryena a jeho schopnosti a pokud má s něčím problémy, tak to nebude nic pro padawany jako jsi ty.
Znovu udělal pauzu, jakoby hledal správná slova.
A navíc Rada spíš uvěří Mistru Jedi, který se zničeho nic sebral a odletěl pryč, že poslouchal svůj instinkt, než pouhému padawanovy.
Když domluvil tak se smutně na tebe podíval a vnitřně se připravil na tvé protesty.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine - pokoj mistra Foxe:

CO!!! ale ...... já.....................
A pak jsem rezignovaně pronesl,
No dobrá dobrá, hlavně ať vás provází Síla.
Máte asi Pravdu, že vám uvěří Rada víc, že jste musel někam odejít, než mě.

Byl jsem z toho celkem zdrcen, že nemůžu být pomocný, ael co se dalo dělat, musel jsem se s tím vyrovnat.
Nuže dobrá, kdy hodláte vyrazit?? Předpokládám, že co nejdřív. Tak, jako tak, Ať vás provází síla, mistře Foxi.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Dantooine - pokoj Mistra Foxe:

Mistr Fox překvapeně zamrkal, patrně totiž očekával, že se s ním budeš přít, ale pak se usmál.
Jsem rád že dáš na mou radu. Věz ale, že mé rozhodnutí tě do toho nezatahovat nemá co dělat s mým smýšlením o tvých schopnostech.
Když uviděl tvůj zdrcený výraz pokračoval.
Nic si z toho nedělej, pak ti to určitě nějak vynahradím.
Na to se trochu otočil a odhalil ti tak malou hromádku nachystaných věcí, mezi nimiž kupodivu nechyběl ani zdánlivě obyčejný blaster.
Plánuji odletět ještě dnes večer, mám v úmyslu si cestou tam prověřit několik věcí. Ať tě také provází síla.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine - pokoj Mistra Foxe:

To že jsem se nehodlal s mistrem přít, ho dosti překvapilo, ale pak se usmál, a řekl mi proč mě nebere s sebou. Ale řekl mi, že mi to nějak vynahradí.
No, do té doby to budu muset přežít.
Mistr se trochu otočil a já spatřil hromádku srovnaných věcí, mezi nimiž byl i zdánlivě obyčejný blaster.
No, tak jestliže plánujete odlet ještě dnes večer, už vás raději nebudu zdržovat. Přeji šťastnou cestu a ať vás provází Síla.
Vyšel jsem z pokoje a zamířil zpět do svého pokoje. Cestou jsem neviděl nic zvláštního, jen mistry, jak se baví mezi sebou. Ve svém pokoji jsme si sedl na postel. Najednou na mě dosedla únava, přišla z ničeho nic, a spolu s ní přišla taktéž nuda.
No, asi si zajdu do archívů něco přečíst, ať se tak šíleně nenudím.
Venku byl pěkný podvečer a já jsem šel do archívů.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“