Na lovu- mise pro Neer

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Botawui

Když si dáme bacha tak by to zjistit neměl. Navíc nám stačí zjistit přibližnej směr. Dokud si budeme držet odstup tak by nás neměl zaregistrovat.
Odpověděl ti Zik.
Poď, deme do hotelu, tam budeme mít klid aniko se nebude dívat.
Zvedne se Zik a vrátíte se do hotelu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Botawui, bistro

Zik řekl svůj názor.
Poďme tedy

Došli jsme zpět do hotelu. Prošli jsme vstupem až do našeho pokoje. Zatáh jsem okna.
Šance je sice malá, ale špehové sou všude
Sedl jsem si, počkal jsem na zika a začli jsme s vyhledáváním.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Botawui, hotel

Sedli jste si do vašeho pokoje a chvíli jen okolo sebe soustředili Sílu, poté jste se pokusili spojit vaše mysli, čímž jste se mohli vzájemně posilovat. a začali jste hledat.

Popiš prosím vaši přípravu a hledání co nejlépe. Čím lépe to dokážeš popsat, tím lepšího výsledku dosáhnete.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Botawui, hotel

Sedli jsme si, cítili jsme jak k nám Síla promlouvá, Ale bylo to jen vzdálené, jako kdyby si někdo šeptal několik metrů přede mnou.
Snažil jsem se vytvořit tu správnou temnou atmosféru, abych byl schopen přivolat k sobě co možná nejvíc Síly.
Trvalo to několik minut. Cítil jsem, jak kolem mě proudí Síla. Necítil jsem nic, jen tu neuvěřitelnou sílu, která byla všude kolem mě.
Pomoz mi najít Jedie. Pomoz mi najít Jedie. Pomoz mi najít Jedie.
Stačí mi jen ukázat směr. Stačí směr.

V mysli jsem si opakoval pořád tato slova. Nevím jak dlouhá chvíle uběhla.Chtěl jsem vydržet co nejdéle.
Pomoz mi najít Jedie.
Musím to vydržet.
Pomoz mi najít Je..
Chce se mi spát.
Nesmíš, nesplnil jsi úkol
Řikal jsem si pro sebe, abych si udržel pozornost.
Ukaž mi cestu!
Jakobych myslel, že mě síla poslechne.
Už to nevydržím, musím si odpočinout
Odpočineš si hned jak bude splněn úkol.


Usnul jsem. Našel jsem cestu? nevím, uvidím, až se vzbudím.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Botawui, hotel

Když ses probudil po hledání Jediho tak jsi spatřil Zika jak se sklání nad mapou.
Dobré ráno Šípková růženko.
Přivítal tě sarkastycky Zik a prokázal tak že zná běžné děcké pohádky.
Z toho co jsem cítil sem zjistil že by se měl nacházet někde v těhle dvou čtvrtích. Podle infa co tu je, by to měli bejt chudší čtvrtě s hodně obyvatelema. Tam se ztratí celkem snadno.
Seznámil tě Zik se svými úspěchy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

botawui, hotel

to je logické, že se chce schovat neviděn a neslyšen. Ale o to bude ťežší ho najít, i když dokážeme porozumět Síle.
Kolik máme peňěz? Máme na nějakej taxík, nebo deme pěšky?
Řekl jsem Zíkovi a začal jsem se připravovat na odjezd.
Šípková růženka, nesnášel jsem t pohádku. Hlavně tu část, jak ten rytíř jedi přilétl na geonosis, aby tam zachránil dceru kanceléře, která byla uvězněna v nějakém tom geonisiánském komplexu, kde místní pěstovaly růže. To je přece úplně padlý na hlavu.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Bothawui, hotel

No, na taxi bysme sice měli, ale vzbudíme tam s nim tolik pozornosti že se vyplatí jít raději pěšky.
Odvěděl ti Zik.
Vyrazili jste do čtvrtí kde by se měl vyskytovat.
Na největší ulici byli po obou strabách samé pochybné kluby a podniky.
Vem si pravou stranu, já si vzmu levou. dyby něco, dáme si vědět.
Rozhodl Zik při pohledu na ulici a vyrazil do prvního baru co měl na své straně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

botawui, chudá čtvrť
přikývl jsem na znamení souhlasu.
Vzal jsem si radši komlink, protože telepatickou domluvu by mohl vystopovat.
Řekl jsem Zikovy, zatímco jsem mu podával komlink.
Vešel jsem do prvního podniku.
tak tady se nebude hledat nejlíp.
Došel jsem k baru, abych si mohl nenápadně prohlédnout místní hosty, a abych vycítil případného jedince citlivého na Sílu.
Pod plášťem jsem měl schované své meče. Jeden dlouhý vylepšený, a jeden upravený krátký, který jsem si vyrobil, když jsem se poprvé setkal s Valenem.Ten by se mohl hodit.
Při neúspěchu v tomto baru jsem zašel do dalšího, atd.atd

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Bothawui, chudá čtvrť

Přestože se ti nelíbila komunikace na známém "kanálu" Síly se Zikem, tak jsi chtěl, zjišťvat zda se cíl nenachází v místosti pomocí Síly.
Hned v pvním baru jsi zjistil že to tak nejde.
Skrz veškeré emoce, hluk a spoustu dalšího ruchu, spousty bytostí co se tam nacházeli, jsi nebyl schopen zjistit zda je zde někdo znalý v Síle.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

botawui, bar

Takhle by to nešlo.Jak se dá najít v takovymhle podniku nějakej Jedi? Co by tady asi dělal? díval se na tanečnice? to asi těžko s tim jejich kodexem.
Nezbývalo mi nic jiného než procházet barem, jestli nenarazím na někoho kdo je sám u stolu, nebo vypadá odtažitě

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Bothawui, chudá čtvrť

Prošel ses po baru. Osob co sedělo samo u stolu více, ale žádný z nich nebyl duros a spíše vypadali že by čekali na nějakého společníka nebo podobně.
Navíc pouhé dívání mělo ještě tu nevýhodu že hrozilo že pokud si jedi zrovna odskočí, třeba jen na záchod, tak ho zcela mineš.
Takto pasivní hledání mohlo být tedy dosti neúspěšné.

Prosil o to, aby ses podíval jak se píše Bothawui a psal to tak.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Bothawui, bar

Tohle hledání nemá smysl.
Naposled jsem se rozhlédl a přešel jsem k vyhazovači, který logicy musel vidět kadého, kdo příjde dovnitř i ven.
Dobrý den, jmenuji se Tar Ginder a pracuji pro agneturu Šťastná budoucnost, splníme vám každé přání. Jistý duros, který u nás vyhrál 2. cenu naší soutěže, by měl být někde kolem. Neviděl jste tu někoho takového?
Při řeči jsem nasadil milý výraz, jakoby jsem opravdu pracoval pro nějakou agenturu.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Bothawui, bar

Vyhazovač se chvíli rozmýšlel, zda mu uvěříš že je převlečený duros či ne. pak, usoudivše že asi přece jenom ne a zavrtěl hlavou.
Žádnýho durose sem neviděl. A ty si vymysli něco lepšího, aby se tudy procházel někdo a hledal výherce soutěže je natolik nepravděpodobný že ti to nikdo neuvěří.
Upozornil tě na menší nedostatek ve tvé taktice. Nicméně s vědomím že zde není ten koho hledáš jsi mohl jít o bar dál.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Bothawui, bar

Tak tady nic, ale je tu ještě pár barů, který bych moh vyzkoušet.
Poděkoval jsem vyhazovači za informaci a vyšel jsem do ulice.Rozhlédl jsem se, do jakého baru pudu dál. Porozhlédl jsem se po ulici, není-li tu nějaký duros. Pravděpodobně ne, tak jsem se vypravil do druhého podniku. Přišel jsem ke dveřím, nápis na nich jsem ani nečetl, a vešel jsem

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Bothawui, bar

V druhém baru to vypadlo dosti podobně jako v předchozím, nabušenej vyhazovač u vchodu, pochybnej barman za pultem a ještě více pochybných existencí po lokále.
Ani zne žádný duros nebyl k nalezení.
Budeš tu stát mezi dveřma nebo půjdeš dovnitř?
Zavrčel na tebe vyhazovač když jsi zůstal stát mezi dveřma.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“