Na lovu- mise pro Neer

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Neer

Příspěvek od Neer »

bothawui, bar

Já hned pudu, jen jsem se chtěl zeptat...jistý muž se zajímá o jednoho Durose, prý by měl bejt někde tady, neviděl si tu ňákýho? za dobou správu můj pán jistě dobře zaplatí.
Lhal jsem mu, Ať už řekl cokoli, řekl jsem mu navíc.
Doufám, že tenhle rozhovor zůstane mezi náma

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Bothawui, bar

Vyhazovač se zamyslí a nakonec z něj vypadne:
Jedinej, co má něco společnýho s Durosama, je jeden Neimodianskej pasák, ale přímo Durosa jsem tu žádnýho neviděl.
Na tvou žádost aby o tomto rozhovoru s nikým nemluvil jen pokrí rameny že je mu to úplně ukradený.
Když však vyjdešna ulici zahlédneš jak, asi sto metrů od tebe zajde někdo, pravděpodobně Duros, do nějakého podniku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Bothawui, před barem
Poté, co jsem vyšel z baru, znova jsem se porozhlédl.
Kdo to támhle asi je? Žeby konečně ňáká stopa?
Rychlejším krokem jesm vlezl za neznámým do podniku, abych ho nestratil. Otevřel jsem dveře, rozhlédl jsem se, jestli ho náhodou neuvidim.

Je to Duros, kterého hledám: půjdu do povzdálí, ale abych ho viděl.
<Ziku, mám ho tady před sebou.>
Vysvětloval jsem Zikovi místo, kde leží bar, aby mohl přijít.

Je to Duros, kterého nechci, anebo to není Duros: Zakleju, porozhlídnu se po baru, a jestli tam nikdo nebude, otočím se na paťě a odejdu.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Bothawui, před barem

Nahlédl jsi do baru a zaklel, bylo zde mnohem více osob, než v předchozích případech.
Musel jsi chvíli hledat, než jsi onoho Durose, a byl to skuteně Duros, zahlédl.
Zjistit, zda to je, či není onen hledaný Jedi, jsi však nestačil. Zašel totiž do nějakého soukromého salónku, hlídaného mohutným Wookieem.
Zda je to váš cíl jsi nevěděl, pouze jsi věděl že jsi našel nějakého Durose.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

bothawui, bar

Nemyslím si, že bych si s tím Wookieem pokecal. Wookijsky neumim.
Už jsem toho moc dělat nemohl, přes wookie sem se dostat nemohl, protože nejsem tak zběhlý v přesvědčování pomocí Síly. Sedl jsem si ke stolu, a nenápadně jsem vyčkával. Buďto byl ten Duros jen na nějakém jednání a zdrží se maximálně několik hodin, nebo tam má něco jiného a zdrží se třeba do rána.
<Našel jsem nějakýho durose, ale než jsem ho stačil prověřit, zdrhnul mi dp salánku hlídaným ňákym Wookieem, nenašel jsi někoho ty?>

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Bothawui, bar


Zik se chvíli nehlásil, pak jsi ale uslyšel v hlavě jeho hlas.
<Máš představu jak dlouho se tam může zdržet? Jestli to neni on a ty tam prosedíš celej den, tak je to dost špatnej postup. Skus se tam nějak dostat. třeba to pude.>
Vyjádřil své obavy ohledně možného, zbytečného, čekání.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

bothawui, bar

Přistoupil jsem k wookeeovi.
<pusť mě dovnitř. jsem pozvaný>
Mluvil jsem na něho skrz Sílu, snžeje se aby mě pustil jen tak.Potřeboval jsem ho přesvědčit, že nejsem nebezpečný.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Bothawui, bar

Přistoupil jsi k wookieeovi a skusil skrz Sílu se dostat dovnitř. Síležel, wookiee nebyl vnímavý na Sílu, a tak bez nějakého doprovodného signálu ti nebyl schopen jakkoliv vyhovět.
Wyoooooor?
Ozval se nakonec, kdyžjsi před ním chvíli stál. Bohužel tvá znalost Shyriiwooku nebyla na takové výši aby jsi mu rozuměl, ale pochopil jsi že se tě pravděpodobně ptá co chceš.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

bothawui, bar
ukázal jsem na sebeSe potřebuju dostat dovnitřudělal jsem rukou gesto chůze.
Asi bych se fakt měl naučit víc jazyků, třeba Shyriiwook. Woookeeové většinou neumí basicem.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Bothawui, bar

Wookiee, a několik co tě také poslouchali se začali smát.
Hele chlape, i když wookieeové basicem nemluví, tak mu rozumí, stejně jako ostatní rasy.
Oznámil ti jeden ze smějících se.
Wryoooow.
Oznámil ti wookiee.
Prej jestli máš pozvánku.
Oznámil ti "překladatel".
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

bothawui, bar

Jasně, pozvánka. Kam jsem ji jenom mohl....
Nejspíš ji mam doma, sem to ale hlupák. Okamžik, dojdu pro ni.
Odstoupil jsem od wookeeje a otočil jsem se nazpět. Namířil jsem si to k barmanovi.
Kdo si pronajal támhleten salónek?
Ukázal jsem směrem k Wookeeovi.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Bothawui, bar

Baarman se podívá ukázaným směrem a pak zase skloní hlavu k nalévání tekutin.
Je to soukromej salónek, tudíš je vše co se tam děje, včetně osob co tam jsou soukromý. Smůla.
Oznámí ti klidně.
Když se podíváš zpět na salónek zjistíš že se hlídající Wookiee na tebe dívá a mračí.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“