Mise pro Gwendolin Wanderer (Gwendolin)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, Nejnižší patra.

Výborná práce Gwen, dneska budeme mít spoustu zářezů. Zase se ti něco povedlo, nevím jak bych všechny jedie naháněl na jedno místo, nebo je sledoval po galaxii, ty si je dovedla přímo nám pod nos. Odškrteme si první bod plánu, dopravit jedie na jedno místo. Dalším bodem je je zabít.
Ozve se odnikud. No, hlas an tebe padá zvrchu, ale nikde Patricka nevidíš, ruku do ohně, že to je jeho hlas, by jsi ale dala. Směr hlasu ovšem nepoznáš, ať se snažíš jakkoliv.
Nicméně že seš to ty, máš dvě možnosti. Utéct k jediům a dát jim o tom vědět, a oni, snad, utečou, než se zavřou dveře. Utéct sama a nechat je svému osudu, nebo si vzít zbraň, a zkusit si, jaký je souboj s jedii. Jo, a tu bandu, kteří tam onu noc na Coronet City tak hrdě stáli, když sem odjel sou moji...
Všechny pocity se ztratí, a místnost zhasne, nepočítaje jeden reflektor, který sleduje přesně tvůj pohyb.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Coruscant, Nejnižší patra.

Otočím se, ale nikdo nikde. Přesto ten pocit přetrvává. Napadne mě zda to není jen nějaká chyba.
Dlouho jsem Sílu nepoužívala. Mohlo by to tak být...
Pomyslím si, ale mé myšlenky naruší známý hlas. Patrick. Rozhlédnu se okolo sebe. Nemohu ho najít, hlas jakoby se šířil ze všech stran. Jeho slova mě zasáhnou jako výstřel z blasteru.
Je to past a já do ní jedie přivedla. Musím je varovat.
Patrickův hlas, pocit jeho přítomnosti a světlo v místnosti se rázem ztratí. Zůstane jen kužel světla, který kopíruje každý můj krok. Odepnu od opasku svůj meč a zažehnu ho.
Nemůžu být více nápadná, ale aspoň budu připravená bránit se.
Vyjdu na chodbu a zamířím zpět za jedie. Přidám do kroku.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, Nejnižší patra.

Jakmile se vzdálíš z telocvičny, světla se znovu aktivují, a vše jak normálně. Nic se nezměnilo, ani Patrick ti neklade žádné překážky. Došla jsi zpět do laboratoří, kde stáli jediové v kruhu, před nima několik mrtvol zabijáků. Meče natažení před sebou.
Gwen. Gwen? Asi to nedopadlo moc dobře. Našla jsi ho? Pověděl ti něco?
Pár dalších zabijáků právě znovu doběhlo a zaútočilo na mistry, samozřejmě byly hned zabití, ale jediové nepolevily na ostražitosti.
Chybí nám část dat, která by rozkódovala všechno co tady máme a doplnila samotný text o chybějící důležité údaje, hlídejte to tady, já se půjdu podívat hloubejc do akademie.
Prohlasá mistr Skywalker s mistrem Skytarnem, a otočí se k odchodu...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Coruscant, Nejnižší patra.

Trhnu s sebou, když se světla na chodbě rozsvítí. Opatrně postupuji zpět. Meč před sebou v poloze, ze které mohu snadno zaútočit a zároveň vykrýt jakýkoliv útok. Napětí narůstá pokaždé, když se blížím ke dveřím lemujícím mou trasu nebo křižovatce chodeb. Naštěstí se nic neděje.
Fuj, uklidni se! Tímhle tempem spíš uděláš chybu!
Napomínám se. Představuji si, že mi ta slova říká jeden z mistrů. Nepomáhá to. Prsty křečovitě drží rukojeť meče a ztrácejí svou pohyblivost. Nepříjemné brnění mi přechází do rukou a z nich do celého těla. Strach a představa zákeřného nepřítele, který na mě čeká za každou překážkou jen přilévají olej do ohně. Konečně stojím před dveřmi místnosti, ve které jsem zanechala vojáky a mistry. Jediové stojí v kruhu, navzájem si hlídají záda. Před nimi se válí těla několika zabijáků. Poznávám mezi nimi i ty, kteří mi dělali ze života peklo. Chvilku uspokojení rychle zaženu.
Takové myšlenky jediům nepřísluší!
Rázem se ocitnu uprostřed kruhu chráněna ze všech stran mistry. Během několika vteřin se dozvídám proč, to když do místnosti vrazí další vlna nepřátel. Boj netrvá dlouho. Podlaha je doplněna o novou várku těl. Otočím se na místě a rozhlédnu se. Žádný meč nepřestal zářit, žádný život neuhasl. Jediové stojí hrdě, připraveni bojovat dál. Rychle prorazím formaci a doženu mistra Skywalkera a Skytarna.
Mistře, dovolte mi jít s Vámi. Znám to tu a můžu pomoct! Umím bojovat, nebudu Vám překážet!
Pronesu rozhodně. Jednou rukou pevně uchopím rukojeť meče a druhou poklepu pouzdro dýky. Známý dotek mi dodá sebedůvěru.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, Nejnižší patra.

Dobře, nikam se nehrň, víme že to tady znáš, takže tě možná bude lákat podívat do do znýmách dveří.
Upozorní tě Skytarn, a pomalu se výdáte do místnosti hned za laboratoří - do mučírny.
Pro Sílu, co je tohle.
Podiví se mistr, když jde kolem všech předmětů a kolektivně vejdete do dveří, které jsou před váma. V ní je terminál, kterého jsi si nikdy nevšimla. Skytarn mezitím obešel zbylé pokoje a vrátil se opět k vám, s prázdnou.
V ostatních místnostech nic není.
Prohlásí Skytarn a Luke se na něj otočí, dál nicméně něco vy´tukává na terminálu.
Zdá se, že zde je všechno co potřebujem. Jenom to stáhnu a jdeme.
Zničeho nic dostaneš nutkání se otočit. A ihned na to poznáš proč. Patrick, a jeho házecí nůž, který přichytí tvoje oblečení k objektu za tebou. Nestačíte nic udělat, a dveře se zavřou. Opět v místnosti tma, pouze jedno světlo ozařuje monitor.
Mistr Skywalker, konečně. Je mi ctí, že vás potkávám realativně osobně, i když za ne moc dobrých podmínek. Vaším dnešním průvodcem nebudu já, jak jste všichni doufali, nýbrž naše malá Gwen, čehož jsme se všichni báli. Akt první, aneb jak Jedijská obrana proražena byla. Příjemné sledování.
Na všech zdech, podlaze i stropu se promítně obraz skupinky asi patnácti jediů, které jste nechali v laboratoři. Je tam očividně opět více mrtvol. A jediové se toho zatím nevšimli, ale vy vidíte jasně naznačenou pozici, kde právě sedí Patrick. A čeká...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Coruscant, Nejnižší patra.

Procházíme areál. Naše kroky neomilně vedou do mučírny a k ní přilehlým místnostem. Je to už dávno co mé pocity otupěli, takže při pohledu na křesla a nástroje nehnu ani brvou.
Říkají tomu tady CoT, což znamená Chamber of Torture. Je to takové místo, kde ztratíte i poslední sílu bojovat. Stanou se z vás odevzdaná a poslušná zvířata. Na Talusu jsem si to taky vyzkoušela...
Obcházím křeslo a přejíždím po něm prsty. Vrací se staré pocity a vzpomínky. Ještě dlouho na něm visím pohledem, zatímco přecházím do jedné z luxusně vybavených místností. Zastavím vedle stolu a čekám na to co mistr Skywalker nalezne v terminálu. Do místnosti zachvilku dorazí i mistr Skytarn. Nepřestávám zaujatě sledovat nejvyššího mistra. Zajímá mě co nalezl. Znovu se objeví ten nepříjemný pocit, jaký mě ovládl, když jsem byla v tělocvičně. Otočím se ke dveřím zrovna ve chvíli, abych stačila zahlédnout rychlý pohyb Patrickovi ruky. Něco se mnou trhne a zaslechnu zvuk kovu, který se zarazil do dřeva. Dveře se zabouchnou a místnost se ponoří do tmy. Snažím se vytáhnout dýku, ale nemohu na ni ze žádné pozice dosáhnout.
Zatraceně! Pat...
Zarazím se uprostřed věty, to když se ozve mužův hlas. Promítne se obraz místnosti, ve které stojí skupina jediů. Podivám se na mistra Skywalkera a Skytarna i oni si všimli sedícího zabijáka. Je jako dravec, který pozoruje své oběti.
Pokud v životě kdy něco miloval, tak lov. On je porazí, dokáže to.
Promluvím se strachem v hlase. Patrick se pomaloučku zvedá. Žádný z mistrů si ho doposud nevšiml. Světlo se zablyští na ušlechtilé čepeli...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, Nejnižší patra.

Patrick se snese na zem přímo mezi skupinku jediů, první to dostane čistým propichem hrudi, ještě v letu Patricka, další dva padnou při Patrikcové otočce, se rychlým seknutím. Odražení jednoho světelného meče mladého jedie, další Patrickova otočka, a jeho meč skončí v břiše dalšího mistra, otočka zpět, a meč je v zádech onoho mladého jedie. Tam také zůstává, a Patrick dřepnutím uhábá světelnému meči, který proletěl nad jeho hlavou, aby se znenadání objeví mezi rukama útočníka který svírá světelný meč obouruč. Chytne jej za ruce a meč a přehodí jej přes svojí pravou stranu rozpůlíc ho na půl v letu vlastním mečem. V laboratoři zavládne zmatek, a oba mistři, co jsou s tebou zavřeni nevěřícně koukají. Následující jedi zahyne rychlou smrtí, to když se s vertikálním sekem netrefí, Patrick ho obejde a zlomí mu vas nacvičeným chvatem, který mimochodem učil i tebe. To už je sedmý jedi, a to se na Patricka vrhne osmý a devátý. Světelným mečem, který Patrick ukořistil, usekne jednomu z útočníků ruce, pevně svírající meč, a jeho hlava se ocitne pod patrickovým ramenem, pevně držena. Devátého zabije rychlým sekem, když na něj jedi nabíhá, a škubnutím ruky připraví o život i bezrukého. Desátý je zabit též světelným mečem, který po něm ovšem Patrick hodí. Rozběhne se na další jedie, kteří stojí opodál, podběhne seknutí meče, otočí se a ještě v běhu mu to vrátí pěstí do obličeje, nezastavuje se však, a přeběhne přes svůj meč, který nechal zapíchnutý v zádech jedie, vezme jej do ruky špičkou dolu, a dalšího jedie zabije tím způsobem, že se hbitě otočí, poklekne a špičku meče zabodne do jeho břicha, tímto je sice ke své oběti zády, ale k dalšímu cíli čelem, proto opravdu rychlým seknutím, vytáhne v jednom pohybu meč z břicha nebožtíka, a rozsekne svůj cíl vodorovně od třísel až po krk. To už je na zemi víc mrtvol než přežívších. A přežívší jediové, většinou čerství rytíři se snaží dostat pryč, všechny dveře jsou bohužel zamknuté. To platí i o dveřích, které jsou v místnosti kde jsi ty s dvěma mistry. I když to Luke i s asistenci Skytarna zkoušel, dveře ani pod sílou světelných mečů nepovolily. Patrick zasunul svůj meč do pouzdra na zádech, které krylo meč do doby, než byl vytáhnut, takže nepřitahoval přílišnou pozornost. Jednoho zasáhl nůuž přímo do krku. Patrickovy nože nebyly jenom pevné a ostré, ale i dlouhé, o čem ž ses mohla přesvědčit, když jej mistr Skytarn vytáhl z tvého oblečení.
Poslední dva cíle, a Patrick si to k nim rozhodně mířil. Ozbrojen pouze svýma rukama a umem. Předpolsedního, asi nejmladšího, vezme pod krkem, a než se k němu dostane poslední jedi, Patrickova oběť již letí přes celou laboratoř, což podporuje Síla, kterou Patrick ovládá stejně dobře jako vy. V podivné polouze skončí ohnutá přes jeden ze stolů, napíchnutý na tyč, který doteď podporoval pár nástrojů v jejich vertikální poloze. Přišel na řadu poslední. K němu přišel Patrick pomalu. Chvíli na sebe jen tak hleděli, z takové blízkosti, že kdyby se ještě přiblížily, srazily by si čela k sobě. Jedi to nevydrží jako první, a zaútočí první, pravým hákem, držíc v ruce světelný meč. Bohužel mine, a dostane od Patricka úder do pravého boku, druhou, levou rukou do obličeje, kolenem do břicha. Opět levou rukou do levé strany obličeje, a nyní kolenem do obličeje, kdy jako protiváhu kolene použije ruce. Jedi stojí zády ke zdi a Patrick jej chytne, jak dobře znáš, za "límec" roucha, a udělá s ním kolem sebe otočku, aby jeho tělo zastavil o onu zeď. Zvedl jej do výšky, v tento moment se jedi už dávno nedokázal bránit. Jak tě také jednou učil, přehodil jej přes sebe na zem. Jedi ležel na zádech, ale nezůstal takhle dlouho. Když se Jedi snažil zvednout, Patrickova noha ho postrčila do zad, a on se převalil na břicho. Stoupl si nad něj. Zvedl mu hlavu vysoko nahoru. Z rukavu mu do ruky přesně spadl nůž, když s ní jemně trhnul, a jako drůběž ho podříznul.
Zaběr jenom na něj. na všech stranách pokoje je pouze Patrick.
A teďka se dostaň ven Gwen, je to na tobě.
Prohlásí a odejde z aréálu. V místnosti kde jsi ty se opět rozsvítí světla a jsi zase v té staré známé místnosti, nyní ale se zamčenými dveřmi a dvouma mistrama. Na zdi je divné zařízení, snad z materiálů, na který jsou i vaše meče slabou zbraní. V nem je zezhora malá díra. Kolem ní spousta ornamentů. A snad jako výsměch od Patricka, na ní napsané "Zámek". Objevily se až teď, to když toto zařízení vyjelo ze zdi...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Coruscant, Nejnižší patra.

Zavírám oči. Nechci sledovat ten masakr, ale nejde to. Mám pocit jakoby mě něco nutilo se dívat. Mistři Skywalker a Skytarn se snaží dostat z místnosti. Dveře jsou však pevně uzavřeny. Síla ani světelné meče nezabírají. Nezbývá nám nic jiného než sledovat ten hrůzný výjev. Mistr Skytarn vytáhne dýku, která mě přišpendlila ke stolu. Oproti běžným vrhacím zbraním je tato mnohem delší. Dokázat s ní to co Patrick vyžaduje hodně umu, který já mít nikdy nebudu. Už mi nic nebrání, při pohledu na osud jediů se mi podlomí kolena a já se posadím na podlahu.
Říkala jsem jim to... Neměli mi pomáhat. Patrick to měl všechno naplánovaný... Smrt mě pronásleduje jako vlastní stín. Je mi v patách. Bere si všechny, na kterých mi záleží. Musím se jí zbavit. Jen já budu vládnout nad životy ostatních. Jen já...
Promlouvám potichu a jakoby nepřítomně. Je konec, Patrick stojí vítězně nad těly mrtvých členů řádu. Záběr se přesouvá pouze k němu. Přiblíží jeho obličej.
Musím pryč. Dál od všech, které znám.
Rozsvítí se světla. Rychle setřu rukávem slzu, která se zaleskla na krajíčku víčka. Na zdi kousek ode dveří se objeví nějaké zařízení. Vstanu a prohlédnu si ho. Je na něm vzkaz. Patrickův humor nezná mezí. Zaujme mě podivný tvar díry, je mi nějak povědomí. Vytáhnu dýku z pouzdra. Obracím jí v dlaních a pečlivě si ji prohlížím.
Je to dárek. Od Patricka. Dal mi jí, když... to je jedno.
Opatrně ji zastrčím do díry. Nenachází žádnou překážku, plynule do ní zajede.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, Nejnižší patra.

Dveře cvaknou. Dýka ovšem nepovolí a je v mechanismu pevně ukotvena. Po chvilce celá krabička zajede zpět do zdi a nezůstane po ní ani památky.
Nejvyšší čas dotat se pryč. Vůbec nevím o co tady jde. Okamžitě kontaktuju místní bezpečnostní služby, ať se podívají po tom chlápkovy a a´t nám pomohou dostat všechny ty mrtvé jedie odsuď. Tohle bude největší pohřeb v posledních několika letech.
Svěsí hlavu Skywalker, a pomalu, přesto dostatečně rychle odpouštíte areál.
Ještě že máme ty data. Pořádně je budeme muset prozkoumat. Snad se z nich dozvíme více.
Řekne, již trochu radostněji, Skywalker, ovšem jeho radost opadne, když procházíte laboratoří, se spoustou mrtvých těl na podlaze. Těla zabijáků se míchají s těly jediů, laboratoř už není tak čistá, jak jsi si jí pomatovala. Nyní právě naopak, je poskvrněna krví všech účastnících se stran.
Společně vyjdete dveřmi z areálu a oba mistři si to namíří ke speederu...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Coruscant, Nejnižší patra.

Dveře se otevřou a dýka společně se zařízením zajede zpět do zdi a nenávratně zmizí. Následuji oba mistry. Za sebou nechávám CoT i přilehlé místnosti. Stejně tak i dýku, která po celé čtyři roky byla mou součástí, učila jsem se s ní zacházet a zabíjet. Připadám si ochuzená o část sama sebe. Prázdné pouzdro, které není zatížené malou zbraní, je poslední památkou na Patrickův dar. Při zmínce o datech, která ukořistil mistr Skywalker, mnou projede vlna zvědavosti. Chtěla bych konečně po takové době vědět o co tu šlo a jakou jsem v tom hrála roli. Mimo pouhý důvod krveprolití. Procházíme laboratoří a míjíme těla zabijáků a jediů. Spatřím mladíka, který mě "zachránil" na Corellii. V těle má obrovskou díru a obličej zkřivený bolestí.
Proč všichni doplácí na to, že mě znají? Sílo, proč mi to děláš!
Rychle doběhnu mistry a snažím se všechno zapomenout. Jako vždy to nejde. Jak řekl Patrick, Síla mi toho moc nenadělila, ale zařídila, že si vše pamatuji až moc dobře, podrobně a dlouho. Vyjdeme ven z areálu. Z celé té "masy" lidí, která tam vstoupila se vracíme jen mi tři. Možná řád získal důležité informace, ale ztratil mnohem víc než může unést.
Tolik mrtvých.
Nastoupím do speederu a mlčím. Stejně jako oba muži.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, Nejnižší patra.

Již známou cestou se dostanete zpět k vaší lodi, kam všichni nastoupíte. Atmosféra je zde úplně jiná než když jste na misi jeli. Cestou Luke domluvil ono posbírání těl jediů, takže v nejbližší době jsi se mohla "těšit" na další pohřeb. Ty sama jsi vlezla do lodi, Skytarn se opět vrhl k řízení, a Skywalker vložil data, který jste vzali na základně. Chvilka napětí, vstup do hyperprostoru, a už se vám naběhli všechny data. Vypadají důležitě, ale bližším pohledem zjistíte, že jsou to věsměs nedůležité informace, maskované jako "top secret", až na jednu zaheslovanou složku. Luke vzdechne, a čeká co za složité heslo to bude a jak dlouho se bude heslo dešifrovat. Ale za pár sekund je heslo rozluštěné, neboť to byla kombinace "1234". A tam je jeden video soubor. Když ho zapnete, ukážou se tam nějáké tvoje kace, jako porava zlomeného úředníka, prohrabování se v těle mrtvoly, aby jsi nakonec vítězoslavně vytáhla klíč, tvůj brek, když jsi si měla vybrat o jakou končetinu přijdeš, nakonec tam byla tvoje poprava Triss, na kterou byl zvlášť detailní záběr. A pak rychlý sled snímků z tvých čtyř let. Konec videa. Po celé jeho trvání nešlo vypnout, i když se o to Luke snažil.
Pokud to chápu, tak to byl další plán toho muže?
Otočil se na tebe Luke. A v tuto chvíli právě loď vystoupila z hyperprostoru a začala klesat k Yavinu.
Po chvilce přistála a rampa se otevřela...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Coruscant, Nejnižší patra.

Jsme na lodi. Ještě nabereme těla mistrů a můžeme vyrazit zpět na Yavin 4. Řízení se ujme mistr Skytarn. Já společně s mistrem Skywalkerem netrpělivě čekám jaké tajné informace nám vyjeví ukořistěná data. Nic důležitého však neobjevíme. Až na zašifrovaný soubor se zajímavým názvem. Nakonec se ukáže, že kombinace byla na úrovni tříletého dítěte a obsah složky tvořilo pouze video s různými záběry. Záběry z mého pobytu na Talusu a Coruscantu.
Už zase.
Pronesu utrápeně. Luke se pokusí video vypnout, ale nejde to. Jsme nuceni shlédnout všechny důležité i obyčejné momenty z té doby.
To rozhodně. Patrick nedělá nic náhodně. Všechno má až příliš promyšlené... Bylo to k ničemu. Víc jsme ztratili než získali. Vlastně jsme nic nezískali až na to video! Nic nevíme. Možná to ani nebyla jejich hlavní základna. Mám pocit, že celou dobu dělám jen to co si on přál. Jsem jeho loutka, nástroj k vraždění! Měl pravdu, nikdy nebudu jedi, nikdy nebudu nikam patřit.
Zbytek cesty se věnuji meditaci. Nebo se o to aspoň pokouším, abych se tak zbavila všech nežádoucích pohledů a otázek. Přistaneme v hangáru. Technici se starají o loď a několik jediů přiběhne pomoct s těly.
Mistr je nejspíše informoval.
Pomyslím si a vracím se zpět do svého pokoje.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, Nejnižší patra.

Gwen...?
Doběhne tě mistr Skytarn.
Luke mi ukázal to video. Nevím sice co si o tom mám myslet, ale určitě jsi to neměla jednoduché. Nicméně žádná smrt nebyla tvoje vina. Kolektivně jsme se rozhodli špatně a podcenily nepřítele. Neviň se z toho, a neviň z toho ani Patricka, nebo Sílu. Jsi zatím mladá, a z těchto chyb se učíš, tyto chyby tě dělají silnější.
Doprovází tě až k pokoji.
Neměli jsme spolu moc možností mluvit v klidu, co jsme se viděli, to jsme tě poslali si odpočinout a neprobrali jsme důležité okolnosti. Možná si opět unavená, ale nejlepší by si bylo v klidu promluvit. Pokoj máš prázdný...
Dojdete ke dveříma mistr ti otevře dveře, posadí se s tebou
...a ty jsi nevyrovnaná. Velký vliv na to mají události, které jsi musela prožit, proto mi řekni vše, kde pochybuješ. Na pár věcí jsem ti odpověděl když jsme se setkali minule, věřím ale, že to nebylo všechno...
Odmlčí se mistr.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Coruscant, Nejnižší patra.

Mistře.
Odpovím a pokračuji s ním ke svému pokoji. Hovoří pomalu a uklidňujícím hlasem. Umí se skvěle ovládat, přestože i jeho hluboce zasáhli události, které jsme na Coruscantu prožili. Dorazíme do mého pokoje. Posadím se na postel a zamyslím se nad tím co bych mu měla říct a co si chci nechat jen pro sebe.
Někdy to bylo těžké. Hodně těžké. Hlavně na Talusu. Tam jsem byla jen vězeň a objekt výzkumu. Zkoušky, kterými jsem si prošla byly... mnohdy proti mému přesvědčení. Nedal mi jinou možnost než chovat se jako zvíře, které se snaží přežít a jde přes mrtvoly.
Zarazím se, když si uvědomím význam posledního slova. Po tom všem se nehodilo, abych zvolila právě tuhle kombinaci. Ale stalo se. Stočím pohled k polštáři vedle mě a pokračuji.
Na Coruscantu to bylo jiné. Nebylo to lepší, ale už jsem získala omezenou svobodu. Výcvik s Patrickem byl hodně náročný. Nebál se mi dát co proto. Ale zvykla jsem si. Zlomeniny jsem měla jen párkrát. Jen jednou jsem měla ruku zlomenou na více místech. Museli mi ji kvůli tomu operovat a dát kost dohromady, ale zahojilo se to rychle a k nepoznání.
Vyhrnu si rukáv a ukážu mu jizvu na levé ruce.
Tenkrát jsem měla asi týden pauzu a pak jsem začala opět opatrně cvičit, aby mi svaly neztuhly. Zkoušela jsem si tu ruku i léčit, ale netuším zda to pomohlo. V celém areálu bylo něco co blokovalo Sílu, aspoň z části. Jinak jsem si žila dobře. Patrick se ke mě choval skvěle. I s některými doktory se dalo mluvit. Nepříjemní byli ostatní zabijáci. Byla jsem jediná holka v areálu. To že mi je 11 je moc netrápilo. Naštěstí se nic vážnějšího nestalo, pokaždé jsem se z toho nějak dostala.
Znovu se odmlčím a snažím si urovnat své pocity.
Myslím, že jsem cítila hodně nenávisti a viny a asi ještě cítím. Snažím se s tím vyrovnat, ale jde to pomalu. Nejvíc mě trápí to, že nevím jakou jsem v tom všem hrála roli. Jestli si to Patrick plánoval už od našeho prvního setkání nebo jsem mu jen přišla pod ruku. Pokud mě potřeboval jen pro to, abych vás přivedla, tak proč se se mnou obtěžoval cvičit a učil mě? Napadá mě, zda to video mělo za účel mi připomenout co jsem udělala nebo vzniklo jako záznam nějakého výzkumu. Přestala jsem být vůbec objektem jejich výzkumu? Nevědomost je asi nejhorší ze všeho.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, Nejnižší patra.

Gwen, v takové chvíli není dobře přemýšlet co řekneš...a jak to řekneš. Jen řekni co tě napadne a nepřemýšlej, jestli se to hodí.
Poupraví tě.
Všichni v sobě potlačujeme zvířecí instintky. Díky tomu můžeme komunikovat s ostatnímy, i když je nemáme rádi, nebo jít ven hladoví, aniž bychom zapíchli prvního občana kterého uvidíme, ale tím potlačujems spoustu vlastností, které nikdy nepoznáme. Jsou to ty vlastnosti, které nikdy nebudou dobré, ale ani špatné, nicméně vždy budou užitečné, protože právě takové zvířata mají. Možná jsi se naučila je znovu potlačovat, ale budeš je mít stále v sobě. Tímto otevřením se sobě sama jsi si dost pomohla. Někteří se jim otevřou meditacemi, tobě k tomu pomohl Patrick tímto ne zrovna pěkným způsobem, je to ale další věc, kterou můžeš brát jako úspěch. Spousta lidí by to nevydržela, možná by dokonce propadli temné straně...
...jak sem poslouchal, zažila jsi opravdu hodně věcí. A moc hezkých jich nebylo. Zesílila jsi ale, a to i vnitřně. Pokročila jsi za ty čtyři roky více, než někteří za celý život. Nenávist a vina, to není správné pojmenování. Spíš zmatenost, které jsi přímo přeplněná. A opět, moc nade vším přemýšlíš. Věci přijdou časem, a snaha uspěchat přirozený děj vede k omylům. Pomatuješ ještě kodex? Není žádné nevědomost, je jen poznání. A poznání přijde vždy, dříve nebo později. A pomatuješ na rozšířenou část? Jedi chrání život. Ale ne jenom ostatních, ale hlavně svůj. Patrick ti zrovna nedával na výběr, a bylo jasné, že když nezabiješ ty, zabije on vás oba. Možná je krev na tvých rukou, ale rozhodnutí dal už Patrick, stejně jako příkaz. Tímto jsi ochránila jeden život - svůj život. Je tam také část Zabíjení je špatné. které ale platí pouze v případě, pokud by mělo být zabíjení bez argumentů. Neviděl jsem všechno, co si dělala, ale z toho co jsem viděl, jsi jednala podle kodexu, jak pravý Jedi...

Dokončí mistr svůj pomalý monolog, poté co dokončíš ty ten svůj. To si ale už dávno přesedl z místa naproti tobě, na místo vedle tebe.
...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“