Ben Osenath - Samotář (pro Mr. Tukana)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nubia - domov

Ben to zase trochu přehnal a i když byl trénovaný, přeci jen jeho smysly nebyly tak vytříbené jako za střízliva. Když vešel do svého bytu a někdo na něj zaútočil, reflexivě se snažil svýma rukama udržet ruku s nožem co nejdál od svého krku a nejlépe toužil potom ji odzbrojit. To mu bohužel zaměstnávalo obě ruce, takže ani nepřemýšlel nad tím, že by vytáhl některou ze svých zbraní. Společně s rukama, který vylétly bleskově vzhůru, stačil také trochu podnapile vyřknout několik kleteb.

Kurv*, doprdele, ty zmrde! Chcípni na kudlu v ledvině, kreténe! To si dohajzlu piš, že jsem ten, koho hledáš, ale až s tebou skončím, tak to bude úplně jedno, páč budeš tak rozesračkovanej po celým mým krásným bytě, že se budu muset přestěhovat!

To dobou se Ben již znažil útočníkovi ruku vyvrátit, nejlépe zlomit a dostat nůž z jeho ruky do své nebo alespoň někam na zem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nubia - domov

Ben se snažil co nejdále udržet si nůž od těla přičemž mu přišlo vhod i pár „pěkných“ slovních výrazů a výpadů, které se určitě nenaučil za jednu noc v baru. Neznámá osoba povolila stisk a vrhla kudlu stranou, takže se lovec poroučel po zádech k zemi. Ozvala se menší rána, která by se dala klasifikovat tupým citoslovcem anebo lehkým otřesem mozku i země. Cítil si jak neznámý přešel přes tvé tělo a pocítils ostré světlo, které najednou osvítilo celou místnost.


Upřímně řečeno… Vím, že lovci mají zálibu v chlastu, ale od těch nejlepších bych očekával, že budou mít trošku více sebekontroly... Vše bylo díky ostrému světlu rozmazané a neurčitelné.
...Tudíž ti radím dej si pozor kam šlapeš ano? Říká se, že alkoholici mají rychlejší regenerační schopnosti. Co takhle zkusit se posadit a promluvit si hm? Neznámý byl v mžiku u tebe a bez nějakých větších cavyků tě usadil na postel.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nubia - domov

Příště bych neměl tolik pít, na týhle planetě jsou fakt asi samí magoři.

Probleskne Benovi hlavou, zatímco se snaží vstát, avšak útočník mu rychle pomůže a usadího na postel. Ben zrovna nemá dvakrát chuť pokračovat v nějakém souboji, a tak se prostě zeptá hodně rozladěným a nenávistným hlasem zatímco si mne naražená záda.

Co tu dohajzlu odemě chceš, ty zkurvysynu?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nubia - domov

Tím, že nepostupuju podle regulí to ještě neznamená, že nemůžu přijít s korektní nabídkou… Usmál se neznámý.
Slyšel jsem, že ti Wendrik docela slušně platí. I když, když tě tak sleduju mám jistý pochybnosti proč vlastně. Přitáhl si k tobě křeslo, aby na tebe viděl.
Mám tuhle nabídku:
Pomůžu ti najít nějakou špínu na Pawalla a ty mi u Wendrika zajistíš ochranu. Bereš?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nubia - domov

Já mám lepší návrh, ty sráči, když rychle vypadneš, tak tě možná neodprásku!

Štěknul stále rozčilený Ben směrem k útočníkovi, pak se mu však jeho slova rozležela v hlavě a už trochu méně naštvaně, avšak stále důrazně, promluvil.

Řekni kdo jsi, co víš nebo co mi můžeš nabídnout a pak uvidím, jestli můžu udělat něco pro to, aby tě Vendrik nechal žít. Pokud však nejsi na seznamu těch, který mám odprásknout, protože v takovém případě bys stejně neměl žádnou šanci přežít.

Nakonec se trochu opilecky uchechtne a zase si promne naražená záda.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nubia - Domov

Lákavá nabídka, ale mám dojem, že bych ti pak tvou laskavost nedokázal splatit.... Muž se pousmál.
Možná i proto, že se ti pomalu začínal vracet zrak.
Jmenuju se Reling a jsem docela velkou rybou na Pawallově tácu. Býval jsem jeho ochranka, ale znáš to. Naznačí jak se věci mají očekávajíc, že kolegovi z branže nemusí nic vysvětlovat.

V týhle díře se nic neututlá. Slyšel jsem, že Vendrik najímá chlapy na konečný účtování. Chci se zapojit, protože vim, že s tím šalamounským parchantem není žádná sranda.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nubia - Domov

Hm..

pokejvu hlavou, když se dozvím kdo je a oč mu jde, ale chvíli mi trvá, než vymyslím, co bych mohl říct dál. Promnu si oči a pořádně si ho prohlídnu, načež mu povím již bez přehaného vzteku.

Ale já nemám na Vendrika žádný vliv, proto nevím, proč jdeš za mnou a ne za ním. Stejně o tom, zda tě vezme rozhoduje on a ne já. Takže jestli se k němu chceš přidat, musíš jít za ním a riskovat, že ti ustřelí palici. Nic jinýho ti asi nezbejvá. Já mám beztak důležitější práci než ti dělat chůvu. Ale jestli máš opravdu nějaký informace, který by mě a hlavně Vendrikovi mohly pomoct, můžeš jít za ním potom se mnou, ale nejdřív musím udělat to, oč mě požádal.

Potom zkoumavě kouknu na chlápka, jestli mu toto stačí.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“