Ben Osenath - Samotář (pro Mr. Tukana)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Ben Osenath - Samotář (pro Mr. Tukana)

Příspěvek od Garth Devilman »

Nubia – Ubytovna

Jakožto mistr svého povolání jsi vždy pracoval v utajení. Dostatečná suma kreditů na účtu stačila vždy na pokrytí cestovních a jiných nákladů. Těžko říct, proč jsi vlastně chtěl tuto práci po smrti otce dál vykonávat. Snad z touhy poznat svět a vyhnout se tak emocím, které by pravděpodobně v tuto chvíli sužovali každého, emočně vyrovnaného jedince. Rozhlédl ses po své garsonce. Již na první pohled bylo jasné, že se nejedná o žádný hotel se třemi hvězdičkami u vchodu. Bylo jasné, že bohatým snobům, frajerům a diplomatům by to tu příliš nevonělo a to byla tvá výhoda. Nikdo v Galaxii se nesháněl po nenápadném třicátníkovi, který si vždy dal velmi záležet na tom, aby za sebou pečlivě zametl stopy. Nicméně kolovaly povídačky o jistém lovci odměn Osenathovi, ačkoli ho nikdy nikdo pořádně neviděl….

Sedl sis na kraj postele a vytáhl datapad.

Kód: Vybrat vše

Zpráva:

Jméno:			Wendrik 
Rasa:			Bith
Výskyt:		předměstí (pozdní hodiny) 
Odměna:		300 000 kreditů.
Vyzbrojen těmito informacemi jsi byl nyní o malé poznání chytřejší. Jelikož se teprve smrákalo měl si relativně ještě dost času k tomu, aby ses připravil na úspěšný lov.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nubia – Ubytovna

Proč já vůl se vůbec rozhod cestovat po celý galaxii a zvlášť po takovejhlech dírách? Na Nar Shaddaa bylo přeci jen líp, spousta twileckejch kočiček, který nikdo nehledal, když se jim "náhodou" něco stalo a mnoho dalších zajímavejch věcí. A co mám dělat taky kruci? Bejt jen zalezlej...

Z myšlenek Bena náhle vytrhla příchozí zpráva na jeho datapad ve kterou tak trochu doufal.

Paráda, tak přeci jen tu nebude taková nuda, jak jsem si myslel. I když proč bych tu taky jinak byl, kdyby mě někdo nepotřeboval.

Pronesl potichým ne příliš líbezným hlasem, pomalu se posadil na své posteli a vytáhl datapad, ze kterého si přečetl zprávu. Informací bylo pomálu, stejně jako vždycky.

Času dost, ale měl bych si to tam očíhnout a zjistit si něco o tý kurvě, co mám sejmout, tak je čas vyrazit do ulic a možná si ještě trochu užít.

Následně si Ben oblékl svoji postarší, ale pěkně udržovanou a vylepšenou zbroj, která ho niktera neomezovala v pohybu ani nebyla příliš nápadná. Do kapes ukryl granáty a nějaký ten svazek výbušnin, což se může vždy hodit, do pouzder na bocích zasunul své dva skvostné Westary, za opasek ukryl vybromeč a do boty schoval dýku, kterou měl vždy při sobě. Helmu a pušku zabalil do svého cestovního vaku, který si následně přehodil přes rameno a chystal se vyrazit. Ještě předtím si však oblékl velký dlouhý plášť, který zahaloval celou jeho zbroj tak, aby nebyl příliš nápadný. Potom vyrazil ven ze svého pokoje na ubytovně směrem k předměstí, které si nejprve celé prošel a pořádně prohlédl a následně si prozatím vyhledal nějaký bar - nejlépe co do největšího.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nubia - Bar

Po svém příchodu do baru jsi přece jen musel uznat, že Nubia může v tomto ohledu může Nubia Nar Shadaa směle konkurovat. Vešel jsi do místa, kde to doslova vřelo. Prosté vysvětlení bylo, že i konstruktéři a technici se musí nějak po pracovní době vybít. Vybral sis stůl v koutě místnosti, který byl minimálně osvětlen, tudíž i minimálně atraktivní pro hosty.
Budete si něco přát? Optala se tě koketní servírka, která ještě do této chvíle byla otočena zády.
Servírky zřejmě dostávali za bleskovou obsluhu zákazníků zvláštní prémie, což svědčilo o nedávné výměně manažera.
Mohl byste jít se mnou za šéfem? Zašeptala ti do ucha.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nubia - Bar

Ben zalezl do baru, což bylo jeho oblíbené místo, po krátké obchůzce předměstí, kde měl k večeru někoho zprovodit ze světa. Dříve, než stihl servírce odpovědět, že si dá pivo, už mu šeptala do ucha, že od něho něco chce. Zpozorněl a rukou pohladil jeden ze svých Westarů, aby se ujistil, že je na svém místě a potom ji odpověděl drsným nesmlouvavým hlasem.

Jistě, že bych mohl, ale jen pod podmínkou, že se mi potom budeš chvíli věnovat, kočičko!

Zašeptal ji do ucha a bleskově ji chytil za pas, přitáhl ji až k sobě a vášnivě políbil. Po chvilce ji pustil a vstal.

Takže půjdeme za tím tvým šéfem?!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Bar

Dívka nevypadala ani tak pohoršeně jako spíše potěšeně. Zřejmě neměla moc zkušeností s podobnými typy v osobním, natož pak pracovním životě.
Přímost se cení… Odpověděla poté co si lehce červenajíc olízla rty.
Lehce tě vzala za ruku a vedla tě po točitých schodech až ke skleněným dveřím, kde měl podle všeho sídlo velký šéf.

Ocitl ses v prostorné místnosti, kterou bys tedy i přes určitou lukrativnost podniku rozhodně nepočítal mezi nejchudší. Po stěnách visely obrazy od různých autorů až po různé sportovní a lovecké trofeje. Vpravo v rohu od vchodových dveří bylo prosklené okno, ze kterého byl výhled až do obytné čtvrti.
Slyšel, jsem že mě hledáte pane Osenathu. Nepletu se snad? Promluvila postava za stolem, který stál v rohu.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Bar

S dívkou, se kterou již měl Ben své plány, pomalu vystoupal po schodech aniž by přestal být ostražitý. Jednu ruku teď již stále nechával na svém Westaru, protože se mu trochu nezdálo, kdo by si ho mohl zvát do své kanceláře.

Možná jde o práci, ale bylo by divné, kdyby kvůli tomu čekali až se náhodou zatoulám sem. Možná se mnou má ale taky někdo nějakej problém a to by pak nebylo dobrý, teda pro něj.

Přemýšlí zabiják, ale to už vstupuje do kanceláře, kde je osloven jistým mužem, kterému samozřejmě odpověděl svým ne příliš zvučným hlasem, který zněl jako dosti vychlastaný, s rukou stále připravenou na svém blasteru.

Podle toho, kdo se ptá!

Přitom Ben zkontroloval onu dívku a potom upřel zrak na osobu, která ho oslovila.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Bar

Vidím, že moje dcera umí věci dobře zařídit... Ze zdí a ze země na tebe v tu chvíli mířili desítky střelných věží.
Jak zde můžete vidět jsem plně zabezpečen. Tudíž teď si můžeme v klidu promluvit, jak ostatně doufám. Ze svého křesla se na tebe svými bulvami díval Bith.
Dcera – servírka vytáhla z pouzdra na stehně, které nebylo kvůli její sukni vidět k zátylku takzvaně „pro jistotu“ hlaveň pistole.
Omluvte mé jednání Bene, ale zoufalá situace žádá zoufalé činy. Už tak bylo obtížné vás jsem dostat… Promne si ruce tvůj hostitel.
To, že jsem vás dostal až sem, je pro mne jediná možnost, jak se s vámi spojit... Nyní už nebylo pochyb před kým stojíš.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Bar

Kurva.

Pomyslí si Ben, když zjistí, že vlezl do pasti. Nedá na sobě však nic znát a v klidu dá ruku pryč se ze své zbraně. Potom se uštěpačně uchychtne.

Dej ten kvér pryč maličká, než si ublížíš.

Načež se otočil zase ke svému bývalému cíly a zřejmě budoucímu zaměstnavateli se slovy:

Tak abychom se na ty řeči posadili, ne?

Přitom pomalu vyrazí k volnému křeslu naproti bithovu stolu, do kterého se v klidu posadí. Ví totiž, že mu nehrozí reálné nebezpečí, protože bith evidentně něco potřebuje.

Oč jde?

Zeptá se Ben suše, přičemž si hodí nohy na stůl před sebou a čeká na odpověď.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Bar

Kdybych byla tak maličká jak naznačujete zajisté by jste mne z velkou radostí použil jako vyjednávací prostředek… Podotkla tvoje strážkyně.
Bith se neubránil úsměvu: Arleto víš snad kam vede přílišné sebevědomí..
Dívka jen pokývla hlavou, když si vedle tebe sedala. Nic však na otcovu poznámku neřekla.

Ano… K naší věci… Vzpamatoval se Vendrik, jakoby si teprve teď uvědomil, že není v místnosti se svou dcerou sám.
Víte Bene, nedá mi to, abych se nezeptal jaké jsou vaše politické názory? Nerad bych se totiž obtěžoval s malicherností jako je politická příslušnost… Odkašlal si.
Soupeřím o velice lukrativní zakázku na výstavbu nemocnic v chudobných oblastech s jistým Pawallem. Je to hlava trhu s palivy a je proslulý svými nekonvenčními praktikami. Kdyby se vám podařilo na něj najít nějakou špínu, zkrátka byste nepřišel…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Bar

Benova odpověď na slova té holky byl velice jednoduchý, leč dosti rafinovaný úsměv, ve kterém se zračila kde jaká nechutnost, kterou si dokázal představit v souvislosti s tou dívkou a ním samotným. To však teď nebylo to nejdůležitější a tak si vyslechl svého nového zaměstnavatele, počemž jen znovu chraplavě zasmál a prohodil.

Koukám, že je tady v té díře po mě docela sháňka.

Znovu se uchechl a pokračoval další krátkou větou.

Na politiku já seru.

Poškrábal se na hlavě, jako by přemýšlel nad nabídkou, kterou právě dostal a potom se s úšklebkem zeptal.

Předpokládám, že tím najít na něj špínu myslíte oddělat ho a shodit někam do odpadků? Protože já nejsem žádnej čmuchal.

Opět se zamyšleně podíval a potom mávnul rukou a pokračoval.

Ale když dobře zaplatíte, tak je vlastně jedno, co chcete. Každopádně doufám, že nabídnete víc, než vaše konkurenci, protože pokud byste nechtěl uvolnit dostatečný obnos, musel bych se postarat o kredity na moje živobytí jiným způsobem, který by pro vás zřejmě nebyl příliš přínosným.

Ben teď trochu riskoval, že bith nebude chtít zaplatit dost a prostě se ho zbaví, avšak zabiják věděl, že je zde jeho služeb potřeba a tudíž tento obchodním zaplatí velice slušně, aby si zachránil svůj život a ještě něco získal.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Bar

Vendrik protáhl svá ústa do něčeho co zračilo předzvěst úsměvu. Byla to pro tebe celkem novinka, protože obvykle bylo tento druh možno viděti v kantýnách a barech, kde se po většinu svého času jeho potomci starali o kulturní vložky toho či onoho podniku.
Jistě jste si stačil všimnout, že otázka peněz mne nijak netíží, Odpověděl ti klidně, jako kdyby přednášel na přednášce zabývající se ekonomickou a obchodní sférou.
Jen jsem měl dojem, že by se mnou vynaložené finance mohly využít poněkud… Diplomatičtěji, než obvykle.
Sáhnuv do spodních pater svého stolu vytáhl nějakou velmi drahou lihovinu.
Dáte si? Slyšel jsem, že u vašeho druhu je toto pití více než oblíbené… Aniž by čekal na odpověď vytáhl rovněž příslušnou sklenici.

Víte Bene, muž mého postavení má v dnešní době poněkud svázané ruce. Pawallovi lidé mi poměrně zdatně šlapou na paty a bez pardonu přebírají moje obchodní záležitosti. Pokud se vám podaří zaměstnat mého soka natolik, že od těchto praktik upustí, můžete počítat z daleko dlouhodobějším výdělkem, než je těch tři sta tisíc. Domluví a pošle ti sklenici.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Bar

Takovým pitím já určitě nepohrdnu.

Prohodí Ben, když uvidí luxusní flašku a už se těší, až mu jeho nový zaměstnavatel podá naplněnou sklenku, aby ji do sebe mohl začít pomalu obracet. Když konečně sklenku dostal, přičichl si k pálence a potom začal pomalu upíjet zatímco bith mluvil. Bylo to na Bena ale až moc nekonkrétní a tak trochu rozladěn řekl:

Tak hele, víte co? Já na tyhle kecy nejsem, prostě mi řekněte, co po mě chcete, řekněte kolik mi dáte, já vám řeknu, že chci dvakrát tolik, vy řeknete, že souhlasíte a já si to tady dopiju, půjdu se pobavit s nějakou pěknou slečinkou a pak vezmu svoje kvéry a půjdo do akce, co vy na to?

Trochu šibalsky zvedl obočí a to už v něm zmizel poslední zbytek pálenky, která mu evidentně dost chutnala.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Bar

Jste přímočarý a to oceňuji… Pokýval tvůj budoucí zaměstnavatel a vytáhl z tajné zásuvky, kterou měl důmyslně ukrytou ve stole, docela objemnou složku a podal ti ji.
Obsahovala fotodokumentaci a informace, za které by se nemusela stydět ani tajná služba.
Máme své lidi všude… Odpověděla líně Arieta na nevyřčenou otázku.
Řekněme, že někteří z nás mají ještě vazby na své staré přátele. Uvedl situaci na pravou míru Vendrik.

Spis obsahoval docela slušné informace o šéfových nepřátelích.
Jediné co po vás chci je potichu rozetřít Pawallovi strach kolem pusy. Jestli dokážete oddělat za tři sta tisíc jeho bratrance Rennyho, máte šanci postoupit v žebříčku. Instrukce máte v „manuálu“ přeji hezký den.
Zdálo se, že s tebou Bith skončil…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Bar

Ben se zhoupnul na křesle a přitom pozoroval bitha jak tahá poměrně tlustou složku, kterou mu vzápětí podal. To lovce moc nepotěšilo, protože nerad studoval takové velké složky,avšak bylo mu jasné, že to jsou informace, které mu pomohou a usnadní jeho práci.

Zřejmě vás to špiclování stojí pěkný prachy.

Poznamenal Ben a dál klidně poslouchal zadání své práce, která se nakonec ukázala jako běžná rutina, prostě někoho sejmout.

Ok, to není problém. Máte ale nějaké zvláštní přání ohledně toho chlápka? Třeba střeva rozvěšená po bytě nebo jestli má vyletět do vzduchu a desítky metrů daleko? Nebo vám je to úplně fuk? Jo a nebude vadit, když v případě nutnosti zařve víc lidí?

Zabiják si prostě chtěl ujasnit, zda má jeho zaměstnavatel zájem na něčem speciálním nebo zda může udělat cokoli. ho napadne. Když dostane odpověď, vstane, vezme složku, rozloučí se a vyrazí dolů do baru, kde se posadí na bar a před odchodem si objedná ještě jednu sklenku alkoholu, přitom se dívá po baru, zda tam někde není nějaká pohledná opuštěná dívka. Na zaměstnankyně baru se rozhodně nezaměřuje, protože kde je práce, tam nemůže být zábava. Jak Ben říká.
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 10.11.2009 14:52:22, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Nubia - na cestě domů

Nutnost je nutnost… Odpověděl ti.
Zmizel jsi z jeho kanceláře s materiály pod kabátem a s úmyslem dát si ještě jednu skleničku na zbystření smyslů a promyšlení svých možností a plánů. Nebyl to sice vzorek z Bithovi soukromé sbírky, ale i tak tě tato akce zaměstnala natolik, že si se vrátil domů až k ránu. Normálnímu člověku by po takovéto štaci dělalo značné problémy se koncentrovat už jen na bezpečnou dopravu domů, ale ty jsi byl překvapivě čilý, protože sis všiml nepatrné kapky barvy na dveřích, které byly podle všeho nově natřené.

Vešel jsi do svého prozatím neosvětleného bytu již připraven na vše, když tu tě někdo ze zadu popadl za krk a druhou rukou vytáhl nůž.
Ben Osenath počítám…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“