Mike Charge - V zajetí

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Elinor Yall

Mike Charge - V zajetí

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, sith-ví-kde-vlastně-přesně

Probírání se rozhodně nebylo jednoduché.
Jako by následkem úderu došlo ve tvém mozku ke zřízení dosti rušné kantýny s wampími tanečnicemi a squatterský iniciátor ji odmítal vyklidit, přestože jsi začal přicházet k sobě.
Zprvu jsi vnímal jenom malé útržky všeho, co se děje kolem - a ty byly natolik zmatené a nesouvislé, že sis je nedokázal ani pořádně zapamatovat.
A kvůli bolesti hlavy rozhodně stálo za to si přát nebýt plně při vědomí dost dlouho.

Když ses konečně naplno probral, ležel jsi na jakési provizorní palandě, důkladně přikrytý mistryniným cestovním pláštěm a dvěmi dosti chatrnými přikrývkami. V místnosti bez oken panovalo příjemné pološero podmíněné slabou zářivkou na stropě; co jsi zaregistroval, zdejší bytový designér si na přeplácanost rozhodně nepotrpěl, protože veškeré vybavení se dalo omezit právě na tvoji "postel", záchod umístěný do jednoho rohu, poblíž toalety se nacházející patrně symbolické umyvadélko, dvě misky - a cosi jako slamník, na čemž seděla Arita Waen a tvářila se meditačně.
Vzápětí si uvědomila, že jsi vzhůru, otočila se tvým směrem a povzbudivě se usmála.
Vítej zase mezi živé, padawane. Už jsem se začínala bát, že to nerozchodíš. Což se musí zapít.
Načež se natáhla pro jednu z misek, naplnila ji vodou a nabídla ti.
Řekla bych, že budeš mít žízeň.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaada,Elinor ví kde

Pomalu jsem vstal.Řekla bych,že budeš mít žízeň.řekla mistrině a podla mi jakousi misku s vodou.Sáhnul jsem si na týl.Bolest mě pomalu přecházela.Tomu říkám péče o jediho.Konstatoval jsem po prohlédnutí si místnosti.Vzal jsem si od mistrině misku a trochu se z ní napil.Misku jsem položil na slamník.Podíval jsem se na raněné rameno a ohmatal ho.Sykl jsem bolestí.Rameno jsem měl čímsi zavázané.Můj pohled spočinul na druhém rameni.Pás tam nebyl.Podíval jsem se po "palandě".K..K sithu!Kromě pásu,který jsem měl přehozený přes rameno,jsem neměl ani opasek.Kde je můj meč?!Kde jsou blatery?Lehnul jsem si.Asi jsem neměl dostatek sil,abych zůstal stát delší dobu.Bylo mi horko.Tentokrát jsem si mohl sundat jen kalhoty a boty.Kontaktovat..Skywalkera...musíme.Nedokázal jsem moc mluvit,bolest ramene mě převládávala.Snad mi nesebrali komlink.Co,co se stalo?Jste v..jste v pořádku?Co je...s..s caamasim?Bolest v rameni zesilovala.V..vong.On..on nás sem dostal.Že jo?Snažil jsem se udržet se vzhůru.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, Elinor(sith)-ví-kde ( :D :D :D)

No, žiju a Caamasi se má dobře, zazubila se na tebe mistryně a o poznání ponuřeji dodala Až MOC dobře.
Uklidila prázdnou misku k té druhé a přisedla si na kraj palandy.
Takže to vezmu popořádku.
Vong - mimochodem, jmenuje se Khier Wath - tě pozdravuje a říkal, že až se dáš víc dohromady, mám se ti za něj omluvit, že patrně nebudeš obětován. Čemu konkrétně, si nepamatuju, mělo by to být nějaké vongské božstvo. Podle všeho ho to docela žere.
Jestli nás sem dostal. Neřekla bych, je to diplomat a my huttí dárek pro jeho šéfa. Vlastně spíš pro nějaký jejich výzkumák, ale šlechetným sponzorem výzkumu Jediů bude Khierův nadřízený. Nicméně byl pověřen dohledem nad akcí, protože pan Velký Vong považuje hutty za zrádné slizké mrchy, navíc propadlé kacířství a lačnosti po majetku.
Hm. Což mi připomíná - pokud jde o naše věci, předpokládám, že si je zprivatizoval Rama.

Arita se snažila působit bezstarostným dojmem, ale i youngling by poznal, jak ji celá situace žere, zvláště pak v závěru zmíněný bod, a to hned z několika různých důvodů. Taky se ti zdálo, jako by v poslední době dostala dosti zabrat; přes všechno maskování vypadala dosti vyčerpaně.
Nějaké další otázky či připomínky? usmála se na tebe.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaada,Elinor a mistr Linx vědí kde (leč já ne)

Takže náš přítel bude pořádat mejdan a mě tam nepozve?Škoda.Po chvíli jsem nabyl trochu energie.Sáhnul jsem si na botu.Získaná energie se vytratila.Snažil jsem přes bolest ramene ze sebe něco dostat.V botě..komlink...musíme kontaktovat..kontaktovat mistra Durrona....on věděl..že se něco po**re.Je někde..na misi u..Huttského sektoru.Pokusil jsem se vstát.V životě by mě nenapadlo,že vstávání je tak náročný.Držel jsem se za rameno.Bolest byla konečně pomalu na odchodu.Ten caamasi si určitě taky zaslouží takovej luxus.To on nás do tohohle zatáh.Nedokázal jsem si uvědomit,že větší podíl na našem novém bydlení nesu já.Zvládnul jsem udělat pár kroků vpřed,asi do prostřed místnosti.Kde to má dveře?Kdyby se na zámek použila Síla..Nemáme zbraně,nevyšlo by to.Navíc,s tim ramenem bych daleko nedošel.Připadal jsem si bezmocný a možná,že jsem bezmocný byl.Nenácházel jsem možnost,jak se z toho dostat.A to jsem si myslel,že hůř bejt nemůže.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, Elinor ví kde (narozdíl od mistra Linxe :D )

To s tím schováváním komlinku tímto způsobem ti poradil Kyp? zeptala se mistryně. A já se divím, proč jsi najednou začal nosit vysoké vojenské boty.
Usadila se zpátky na své místo a napjatě tě sledovala.
Takže mistr Durron je na Nar Shaddaa? To zrovna za nejpravděpodobnější nepovažuju, vlastně bych to považovala za téměř vyloučené, vzhledem k jeho leteckým aktivitám.
A komlinkem se mimo planetu pobytu nedovoláš, na to bys potřeboval holografický projektor a předpokládám, že ten v druhé botě nemáš.

Vzápětí se zatvářila dosti zamyšleně.
Na druhou stranu... znáš kontakt na Wurtha? Měl se tu vyskytnout tak čtyři dny po našem příletu. A ten by měl ten projektor mít na lodi. A případně by se pro nás mohl i stavit.
Jinak jestli si myslíš, že máš nějaký hodně výrazný podíl na ubytování v tomhle hotelu... je to takové dosti složité. Ale myslím, že v tom máme asi stejný podíl odpovědnosti.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaada,Elinoa a mistr Linx (bo on ví vše) vědí kde

Jak mistrině ví co si myslím?Používá na mě Sílu?To bych přeci cítil ne?Mistrině měla pravdu,mimo planetu se nedovolám.Wurth Skider nám má pomoc?Sakra a obětovanej těm přiblblejm vongskejm bohům bejt nemám!radši chcípnout než se s nim setkat!Co..co Sebastian Windruner?Má bejt taky na Nar Shaada.I s mistrem.Zavolá Skiderovi.Tenhle den stojí za starou banthu.Síla mi říkala,že si vybere Skidera.Měl bych se připravit na ten vongskej mejdan,já se tam stejně dostanu.Bolest ramene mě přešla.Alespoň na nějakou chvíli.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, Elinor-ví-kde (mistr Linx ne, ten totiž ani zdaleka neví všechno :D (Rozhodně ví dost na to, aby věděl, kde :D Jordi))

Mistryně obrátila oči v sloup.
Je to tvůj komlink, Miku, takže volej komu chceš.
Zdálo se, jako by ti četla emoce a pak se upřímně rozesmála.
Tak za prvé - co máš proti Wurthovi?
A za druhé - ano, jsme v pořádné louži. Ale mám dojem, že naši situaci vidíš horší, než je. Chápu, že ti je blbě a jsi v šoku, ale zkus si zahrát na prognostika a odhadnout, jak na tom vlastně jsme.

Při tom posledním na tebe spiklenecky mrkla. Zdálo se, že uvažuje, že dodá ještě něco, ale pak to spolkla a soustředila se na tvou reakci.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaada,Kapitan.Solo ví kde (bo někdo mu to práskl a Elinor vymazali paměť)

Co mám proti tomu sebestřednýmu,nafinťenýmu,sobeckýmu parchantovi?Vůbec nic!
Připadal jsem si příliš slabý na to,abych vůbec sáhl pro komlink a teprve pak někomu zavolal.
Radši na nic nemysli a bude to dobrý.Mistrině je snad do toho za**anýho Skidera zabouchlá či co.Nemysli na nic ty osle!Kdyb tu byli aspoň Jacen,East a Sebastian.
Povzdechnul jsem si.
Do banthtího lejna!Na nic nemysli!Hlavně ne na otce!Tenhle maskovanej Skywalker ví o všem na co myslim!K sithu,co mě nutí na něj teď myslet?!
Došel jsem k umyvadlu a chrstl si do oblyčeje studenou vodu.Něco mi říkalo,že mi otec o něčem neřekl o něčem důležitém.Netýkalo se to téhle mise ani vongů,ale Síla mi říkala,že se to týká mojí rodiny,i když tu jsem tvořil já a můj otec.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, prostě někde (:D)

Měl jsi pocit, jako by z tvé averze vůči Skidderovi nebyla mistryně nadšená, a to ani trochu. Vzhledem k tomu, že jsi jí ale nijak neodpověděl, nemohla se dozvědět víc, než co už věděla, totiž že dotyčného doopravdy nesnášíš.
Prakticky ihned si ale uvědomila, že tohle její nenadšení můžeš v rámci pouta mezi mistrem a padawanem vnímat, a tak to okamžitě zamaskovala důkladnou vrstvou jedijského klidu.

Chápu, že Wurth může působit... poněkud... arogantně, pokoušela se opatrně hledat slova, když ji přerušily kroky rázující si to chodbou ke dveřím.
Zarazila se - a možná to na okamžik vypadalo, jako by měla strach a potřebovala spoustu sebeovládání na to, aby nezačala panikařit.
<Miku, prosím, zkus si teď nehrát na hrdinu. A nijak neupozorňuj na ten komlink, mohl by se ti ještě hodit,> ozvalo se ti vzápětí v hlavě ledově stručně.
Arita Waen se nepatrně pousmála; zjevně nedůvěřovala zvukové izolaci vaší skromné ubytovny a asi pro to měla i nějaký důvod - vzápětí se kroky zastavily před dveřmi vašeho "pokoje" a ozvalo se pípání otevíraného zámku.
Mistryně se pro jistotu zvedla a vydala se ke dveřím.
Předpokládám, že půjde o ten nedokončený rozhovor s Ramou, ušklíbla se tvým směrem.
Vzhledem ke skutečnosti, že za dveřmi stála menší eskorta a vzápětí Aritu relativně slušně požádali, aby šla s nimi, se ukázalo, že měla asi pravdu.
Osaměl jsi.

Po nějaké době, která ti připadala jako celá věčnost, jako by se ozvalo cosi podobného velmi, velmi tichoučkým krokům a další pípání zámku.
Vzápětí se ve dveřích objevil... Caamasi.
Vypadal vyjeveně, trochu vylekaně, zdálo se, že ho cosi užírá... a opatrně se rozhlížel kolem sebe.
Mistryně Waen? Arito? šeptavě zavolal do cely.

------------------------------------------------------------------
Pokud jde o čas mezi "odchodem mistryně" a příchodem caamasiho, uplynuly tři hodiny a kousek. Pokud za tu dobu chceš někomu zavolat, můžeš - v dalším příspěvku pak zhodnotím výsledek (tedy nepovažuj za zcela vyloučené, že se někam dovoláš :) ).
Pokud se Mike pokusí mistryni nějak vnímat, narazí na dost silný mentální blok a dost jasně vytuší, že Arita nechce, aby se přes něj nějak dostával
.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaada,"cela"

Jak je asi na Bespinu?Pokud si pamatuju výuku na Akademii dobře,teď by tam mělo sněžit.Achjo,bespinský sníh..
ze "snění" mě probrala mistrině.
Wurth může vypadat trochu arogantně?Ten sobec sobeckej,ten arogantní parchant,ten vlezdoprdelka je trochu arogantní?!
Otevřeli se dveře a jakási eskorta vzala mistrini.
Mít tak meč,nedožijete dalšího dne!
Osaměl jsem sem.Tedy pokud bych nepočítal komlink,byl jsem v místnosti sám.Hlavu jsem měl plnou důležitých otázek.
Mám Sílou konatkovat mistrini?Komu zavolat?Kde sakra skywalker je,když ho potřebuju?A jak se vede mojí speedrmotorce?
Házel jsem si z nudy komlinkem.komlink jsem použít musel.
Dokázal by mě Artoo přepojit na Yavin,na Akademii?Snad si mistrině nemyslí,že budu volat tomu parchantovi Skiderovi!Radši zavolám Sebastianovi.
Čekal jsem,že mi Síla poradí.Něco mi však zabraňovalo se do ní ponořit.
Musel jsem myslet na domov a na otce.
Pokusím se spojit s lodí.Mistr Durron čeká na můj telefonát už dost dlouho.
Namačkal jsem na komlinku kód.
Artoo?Artoo!Tady Mike.Artoo?!Artoo spoj mě s mistrem Durronem,prosím.Dokážeš to?
Je na čase se odsud dostad,těšilo mě.

Po chvíli

Dveře se opět otevřely.Do místnosti vešel caamasi.
Mistrině Waen?Arito?
Možná vypadám jako ona,ale jsem on.Mike Charge k Vašim službám pane.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, cela

K velké úlevě se ti podařilo dovolat do lodi - a dokonce jsi slyšel i povědomé atromeší hvízdání. Což bylo asi tak všechno, protože po chvíli ti, bez jakéhokoli vysvětlení, R2 s bezstarostným švitořením vypnul signál.
Působilo to skoro, jako by ti chtěl říct, že si s ničím nemusíš dělat hlavu, protože on se o to postará.

---------

Caamasi se zatvářil jako spráskané štěně dinka - a jako hromádka neštěstí.
Ach... omlouvám se. Doufal jsem, že... že... že to budu moci vysvětlit.
Neklidně se sebou zavrtěl.
Opravdu mě to moc mrzí.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaada,"cela"

Začal jsem odpočítávat čtyři hodiny nebo alespoň čas,který zbýval do doby,kdy uslyším zabzučení meče.
Mistr Durron mě nikdy nezklamal a vím,že to nehodlá udělat.Říkal o mně,že jsem hodně nadaný padawan a byl by rád,kdyby ho mistr Skywalker přidělil jemu.

Po chvíli

Neomlouvejte se.Doufám,že se o mě mistrině Wean alespoň zmínila,jsem její padawan.
Mistr Durron,by o mě řek.Ne,sakra,mistrině Wean mě má taky ráda.Jako Tim.Tim,můj přítel doma,na Bespinu.Pomstím ho!Ne,to není jediské.
Mimochodem,jak jste se sem dostal.Po tej přestřelce po Vás určitě šli.Unikl jste?Zatkli Vás,ale zjistili,že jste jejich spojenec?
Jakto,že mě to nenapadlo dřív?Ten caamasi je spojenec toho vonga!
Dostal jsem obrovskou chuť vzít toho caamasiho pod krkem a držet ho za něj dokud by to nevyklopil.A možná ještě použít Sílu.
Hele ty šmejde,jestli se kvůli Tobě něco misrini Wean stane,tak se modli,abys mě už nepotkal!Jakmile se tu objeví mistr Durron,půjdu po Tobě.Pamatuj,jestli jí skřiví jenom vlásek,jseš mrtvej!
Cítil jsem kolem sebe temnou stranu.Chtěl navýšit můj vztek.
Uklidni se,ten hajzl Ti za to nestojí.
Pokusil jsem svůj vztek potlačit.Bylo to těžké.
On za to může,zradil mistrini,zradil nás oba,zradil Řád!Ta přestřelka byla jeho práce.a kdo ví,co udělá mistru Durronovi,až se dozví,že sem letí.A co udělá Sebastianovi,až zjistí,že je na tomhle bohem zapomenutým světě.
Vztek vystřídal pocit viny.Cítil jsem na sobě vinu za všechno.Hlavně za to,co se stane.
Kdybych se jak blbec nehnal za tim vongem,kdybych se nezapojil do přestřelky,kdybych nedostal ten pocit,že jen já můžu mistrini zachránit.kdybych nevolal mistru Durronovi.Všichni by to přežili,teď jsem je poslal na smrt.To já,ne vong ne ten caamasi,Já.Já je tu nechám pozabíjet.Všechny.I Sebastiana.Ale mě nezabijou.Mě ne.Nechají mě žít,abych si užil jejich smrt.Ten obřad.
Padnul jsem zklesle na kolena.Cítil jsem se naprosto bezmocný.
Použiji Sílu.Jako v té přestřelce.Jenže teď budu opatrnější.Nebezpečnější terč.I bez meče.
Snažil jsem zabránit toku slz.To bylo ještě těžší než odvrátit vztek.
Jenom se nechám zabít.Už je pozdě.Nic nezměním.Ale zasloužím si zemřít.Za tohle.Ale nezasloužím si padnout jako jedi.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa

Při zmínce o tom, že by se Aritě mohlo něco stát, se Caamasi opravdově rozklepal, zdálo se, že ani nevnímá tvoji hrozbu - případně mu nepřipadá zas až tolik hrozivá.
Já... opravdu mě to mrzí... nemohu říct, že by to nebyla moje chyba, ale nebyla to až tak úplně moje chyba, začal ze sebe tak trochu překotně chrlit.
Rama... ten hutt... věděl, že... slíbil, že propustí Ailys na svobodu, když mu přilákám nějaké Jedi... já... nenapadlo mě, že sem váš velmistr pošle zrovna Aritu a vás. A... a... že Rama...
Vypadalo to, že se hodlá každou chvíli skutečně sesypat.
Nicméně si to zjevně rozmyslel.
Musíte odsud vypadnout, obrátil se na tebe potichu rozhodným tónem.
Nemůžu vzít svoji chybu zpátky - ale mohu se pokusit ji napravit... snad to půjde...

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa,cela

Ailys?Kdo to je?
Ale podíl na tom máš.A určitě ne malou!
Takže ten hutt?On?On donutil tohohle caamsiho,aby nás sem nalákal.Pokud chce další jedi...Měl jsem pravdu.Všichni tu zemřou.A já sem poslal mistra Durrona.Až se dozví o Sebastianovi...Někdy bych se radši mýlil.Zvláště v tomto.
Utřel jsem slzy.Nezabránil jsem jim.Poslouchal jsem caamsiho dál.Pocity viny byl chvílemi na odchodu,ale pak pouze zesílil.
Nečekal jsem,že sem pošle Aritu..Ty hovado!
Caamasi vypadal,že se brzy sesype.
Chudáčku,věděls,že tu chcípnem už prve,ale teprve teď toho začneš litovat.To si stojíš na vedení?!
Už je pozdě.Měl sis to uvědomit dřív.Proč si sakra nenechal mistryni Wean utýct?Mohla to přežít!Ale ty jí raději necháš zemřít!Ty hajzle!
Zastavil jsem caamasiho a hodlal jsem mu jednu vrazit.
Ne,teď není čas se bít.Ten přijde až sem přijdou pro mistryni na obřad.Nezabráním jim,ale za to co jsem uděla,si nezasloužím žít.
Nedokázal jsem se zbavit pocitu viny.Moje zaťatá pěst přistála na obličeji caamasiho.
To máš za mistryni,hajzle!
Caamasi se odporoučel z místnosti.Já jsem se vrátil na palandu a sednul si.
Zkazil jsem to.Všechno.
Pak mi něco došlo.jako obvykle,pozdě.
Proč na ten obřed nepošlou mě.Ví že jsem jedi!Nebo ten vong chce jen mistryni Wean.Mě che Rama.Nezmůžu se ani na pokus.Vong informoval hutta o tom co jsem předvedl během té přestřelky.Ten se bál,abych se nepokusil mistryni opět zachránit a sebere mě dřív než vongové vezmou mistryni na ten obřad.
Nezajímal jsem se o to,jestli mé mínění správné.
Mistr Durron,co udělají s ním?Co teprve se Sebastianem?Všichni zemřeme.Nevím jak,ale zemřeme.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa

Caamasi se prakticky nijak nebránil, už proto, že tvůj vztek považoval za dosti oprávněný.
Nicméně počkal, až se usadíš na palandu a znovu se obrátil na tebe.
Popravdě... nechtěl jsem jí to vysvětlovat... ne, dokud nebylo pravděpodobné, že se nějak dáte dohromady. Jak si myslíte, že by reagovala na podobnou nabídku? V situaci, kdy její padawan není schopný se ani posadit, a většinu času je v polovičním bezvědomí?
Opatrně se zadíval, jak hodláš reagovat - ale nakonec stejně pokračoval: Vlastně jsem přišel hned, jakmile bylo jisté, že by mě mohla alespoň vyslechnout.
Navíc Rama tvrdil, že hodlá Jedi předat vongům a ti je neobětují!

Ta poslední věta se dala nazvat i jakýmsi pokusem o sebeospravedlnění.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“