Mise pro Easta

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Jako "nový" člen jednotky vyběhneš společně se svými kolegy ven, ale to už jenom vidíte zadek speederu, který ujíždí o sto šest z místa činu. I když už jde stěží vidět, přesto několik vojáků vystřelí, smozřejmě se netrefí.
To už ale odněkud vyjíždí imperiální speeder, který je naložen vojáky.
Posádka rezidence se pomalu vrací na svá místa, a přenechává všechnu práci speederu.
Ty zůstáváš stát na místě, s tím, že narozdíl od Imperiálu víš, kde lovec parkuje svojí loď, víš ale i že stormtroopeři ti ještě budou dělat při práci problémy, protože se jen tak zločince nepustí!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

"Ksakru, pozdě!" polohlasně jsem zaklel pod přilbou stormtroopera, když jsem se konečně dostal z budovy, ale v zástupu stejně oděných imperiálů jsem již viděl prchající speedr s lovci a jejich kořistí... Musel jsem rychle něco podniknout, než bude pozdě.

Ale moment, vždyť vím, kde má ten parchant loď! Můžu se tam dostat dřív, než tam dorazí oni a překvapit je... Což by ale znamenalo prozradit svůj převlek a upoutat tak na sebe pozornost. Ne! říkal jsem si v duchu, co a jak udělat.

V tom mé myšlenky přerušil zvuk repulzních motorů a hle, zpoza budovy vyjelo vozidlo s imperiální posádkou, mající jednoznačný cíl - dopadení zločinců. Nemeškal jsem a přidal se k pronásledovatelům!
S nima budu mít větší šanci je dostihnout a pak už se to nějak semele... napadlo mě, když jsem naskakoval na korbu vozidla k ostatním vojákům.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corulag, Curamelle

Oba si to míříte přímo za speederem a i když několik odvázných zkusilo vystřelit, minuly. Proto se jali pouhého pronásledování cíle, které trvalo dost dlouho, protože starý lovec to bral přes všechny možné zatáčky ve snaze setřást vás.
Což je mu na chvilku i povedlo, ale jakmile jste zatočily hned jste je měli opět v zorným poli. Pronásledování bylo opravdu dlouhé a možná si te´dka říkáš, že kdyby jsi to vzal pěšky nebo stihačkou, kterou jsi nechal opodál sídla zaparkovanou pod opuštěným přístřeším pro speedery (na což jsi si vzpoměnul trochu pozdě). Nyní by jsi na ně už mohl čekat, místo toho jsi ale dřepěl mezi stormtrooperama, mačkal se mezi jejich zbroji a čekal než se lovec konečně dostane k lodi a ty budeš moct dodělat svojí práci.
Po městě a okolí jste se takhle proháněli ještě hodně dlouho, než se lovec rozhodl vzdát to a zamířit k lodi, doufajíc, že se stihne dostat do lodi rychle a obejde se to bez ztrát. Cestu znáš, proto si jen všímáš orientačních bodů, které jsi si zapomatovla při opačné cestě. Minete poslední budovu města a ocitnete se už jen kousek před oběma vašima loděma.
Lovec má lehký náskok, proto hned jakmile zastaví dost blízko před lodí, vyskočí, babku táhne za ruku, chlapce má naopak pod rukou.
Vy zatím vyskáčete ze speederu a spustíte opatrnou palbu. Ta předchází několiak zvoláních ať zastaví a propustí vězně, což lovec samozřejmě ignoruje. Něčí střela ho zasáhne do pravé lopatky, ale nezpůsobí víc než povrchové zranění. Za lovcem se zavírá rampa a stormtroopeři pomalu balí své věci. Tvoje loď je na stále na svém místě...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag, za hranicemi Curamelle

Pronásledování končí, únosci i se svou kořistí prchají a vojáci toho slavného Impéria jen hledí a nejsou schopni pádné odpovědi! To jsem si myslel, že tihle bělásci jsou schopnější! Tss, srabi!! pomyslel jsem si, když na mne ostatní volali, že akce končí.

"Jasně, už jdu!" zařval jsem, načež jsem se střelhbitě otočil a hodil po odlétající lodi něco, co se podobalo malinké krabičce. Ve skutečnosti šlo o můj poslední trumf - naváděcí čip. Podle něj jsem mohl bezpečně určit trasu lovce, takže nebyl problém jej poté, co se dostanu z planety, sledovat.

Zbývalo dořešit poslední drobný problém. Jelikož jsem se dostal šikovně ze sídla senátora, počkal jsem, až jednotka imperiálů nastoupí na transportér a očekávala posledního člena trestné výpravy - mne...
"No pánové, je čas se rozloučit!" řeknu směrem k nenáviděným vojákům Říše a namířím svou zbraň na palivové články speedru.
Poté vystřelím jednou... dvakrát... třikrát - projistotu.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corulag, za hranicemi Curamelle

Ozve se ohlušující rána a menší tlaková vlna s tebou lehce zamává. Není ale tak silná, aby jsi se neudržel na nohou, můžeš tedy okamžitě nasednout na loď a vydat se za svým cílem, nebo udělat cokoliv jiného.
Detailem je, že za sídlem svého cíle jsi nechal oblečení, vše ostatní jsi si ale naštěstí nanechal, nemusíš se tedy vracet celou cestou zpět. Pokud ti teda na tvém oblečení nezáleží...
Tvá loď je na stejném místě, jako byla když jsi přistál a na první pohled s ní nikdo nic nedělal...
Díky tomu, že jsi si nechal přilbu ještě chvilku na sobě, zachytil jsi znepokojivé hlášení.
"Vraťě se zpět, chlapi, loď opustila atmosféru planety. Pár stihaček se jí pokusí zaměstnat do příletu destroyeru!"
Poté to ještě jednou zopakoval, načež mu došlo, že asi něco nebude v pořádku a začal se dožadovat okamžité odpovědi, což ti mohlo bejt víceméně jedno.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag, za hranicemi Curamelle

Když jsem se zbavil nepohodlných svědků, otočil jsem se na podpatku a sundal přilbu stormtrooperské zbroje. Jelikož jsem neměl nejmenší chuť a potřebu komunikovat s někým ze sídla senátora, nebude mi už k ničemu.

Teď je ze mě zase lovec, jež spěchá za svou kořistí!

Doběhl jsem k lodi a start byl otázkou několika málo okamžiků. Musel jsem stůj co stůj pospíchat do atmosféry, protože pokud jsem zachytil hlášení vojáků správně, měl by se tam teď únosce senátorovy rodiny setkat s letkou stihaček TIE.
A co je ještě horší, pokud se k nim nedostanu včas, objeví se daleko větší problém...

Corulag - oběžná dráha

"No sláva, tady jsou..." vydechl jsem si s úlevou, když jsem zjistil, že hlas ve vysílačce mluvil pravdu a lovec neměl možnost odletět z planety a momentálně se o něj staralo pár imperiálních strojů TIE.
Měl bych co nejdříve zasáhnout do bitvy a pomoct tomu parchantovi... řekl jsem si, načež jsem začal chystat zbraně mé stíhačky.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corulag

Připojil jsi se k malé vesmírné bitvičce, která probíhala, do tvé interference, pro lovce spíše špatně. Ty jsi ale rychle lovci přilepšil a bez potíží jsi vyřídil většinu imperiálních strojů, jednoho zničil lovec sám. Objevil se ve tvé komunikaci.
Díky, kámo! Máš to u mně. Tak co, taky splněná práce?
Nechal chvilku otevřený kanál, kdyby jsi chtěl zareagovat, ale jakmile vaše senzory zachytily z hyperprostoru se vynořující objekt, lovec obrazně "šlápl na plyn" a zatratil se z dohledu.
Tu ale u hyperprostoru vyletěl destruktor, který si všiml tebe, letícího od trosek stíhaček a zaměřil na tebe tak svojí pozornost. Nevypadal, že by se s tebou chtěl vybavovat.
Naváděcí čip se stále rychle pohyboval na hyperprostorové mapě, takže byl lovec stále v hyperprostoru - co bylo ale zajímavější, necestoval na Tatooine, ale spíše směrem od Tatooinu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag

"Hele, jsme kolegové a pokud je třeba, pomůžem si, ne?" zablábolil jsem a v mých slovech by nenašel ani špetku pravdy. Každý totiž dobře ví, že lovci odměn se starají především o svůj vlastní prospěch. A spolupráce se vidí opravdu málokdy...

Jenže ve chvíli, kdy se na scéně objevil hvězdný destruktor Impéria, práskl milý 'kolega' do bot a nechal mne napospas těm, kteří zřejmě přiletěli na senátorův popud.
Jelkož jsem tušil, že tady nic nezmůžu, rozhodl jsem se zmizet a pronásledovat starého lovce. Zadal jsem tedy koordináty a vydal se na hyperprostorovou sledovačku ještě dřív, než imperiálové vůbec dokázali zareagovat a vyslat na mě stihačky.

Snad budu mít štěstí a doženu jej dříve, než předá svou kořist... ale komu?? Na Tatooine neletí... proletí mi hlavou, když se pohodlně uvelebím v křesle pilota.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vesmír

Vstoupil jsi do hyperprostoru, za lovcem, který ti ukradl tu nejdůležitější věc. Tvůj cíl. Skutečně cestoval na opačnou cestu od Tatooinu a ty jsi se jen domýšlel, kam doletí. Napadl tě tucet planet, ale jeho signál se zastavil v systému, kde jsi to vůbec nečekal, i když nějáká logika tam byla. Systém Phaeda ti možná něco říkal, možná vůbec nic, ale byla to destinace lovce, takže i tvoje.
Vysílač tě navedl přímo na místo, kde si to rozhodl zaparkovat. Města přeletěl úplně a hangárem mu byl až malý přístřešek vedle větší základny, která byla v tuto chvíli prázdná.
Nemusel jsi ale nad ní dlouho kroužit, protože tě kousek vedle zaujalo místo velké circa pro tvojí loď, uprostřed lesa, lehce zahalené stromy. Od samotné základny bylo asi dvěstě metrů.
Tvé lodi nad obzorem si všiml ale lovec, který ihned vzal své rukojmí a vzdálil se s nima do základny. Měl jsi jistotu, že nepoznal tvojí loď, bylo ale překvapivé, že hned jak vešel do základny, nechal tam rukojmí, obrátil se a šel pryč, jakoby ke městu, které bylo necelé dva kilometry odsuď.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Systém Phaeda

Lovec unikl do systému, který byl víceméně znám jako útočiště různých pochybných individuí, převážně však lovců odměn a pašeráků.

Na jedné z planet jsem dostihl hledaného a zjistil, že si zde mimo obydlené aglomerace vystavěl základnu, či jakousi pevnůstku. Bezpochyby unikala pozornosti zdejším úřadům a lovec ji tu mohl bezpěčně využívat ke všem svým rejdům. A čert ví, zda na něj na základně nečekala nějaká banda jeho oddaných hrdlořezů...

Při přeletu nad základnou jsem toho moc neviděl, avšak jedno přece: Gauner zavedl své rukojmí dovnitř a poté zmizel neznámo kam...
Že by si zašel do knajpy a svou drahocennou kořist nechal v nezabezpečené základně? To se mi nechce líbit... napadlo mě, když jsem přistával sotva pár set metrů od základny.

Nechal jsem budovu stát a vyrazil ve stopách lovce!
Od něj zjistím víc a když nechal zajatce ve svém baráku, zřejmě tam budou v bezpečí...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“