2. mise pro Easta = Pravdivé lži

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cela Rebecy Theran

Co kdybychom se teď všichni uklidnili, dali si kávu u mě v kanceláři a doplnili si informace? Otázal se Soron z tváří člověka který může jenom získat.
Thran si tohle zřejmě uvědomovoval, takže to odnesl „pouze“ Pobočníkův obličej: Tak co máš?
Že ti to trvalo. Vycenil potencionální spojenec své bílé zuby a třel si místo kam ho předtím zasáhla pěst.
Skloňte zbraně! Zazněl přímý rozkaz z obou táborů. Příslušníci chvíli váhali, ale nakonec uposlechli.
Medailon na tvém krku se nebezpečně rozpálil, kýžený efekt se však nedostavil.
Seech se na tebe podíval pohledem, který naznačoval že přinejmenším tuší co se ti honí hlavou.
Rebeca naopak věnovala pohled Ulrinovi.
Tak když jsme se všichni uklidnili co bude s tou kávou? Prohodil Seech, čímž upoutal Soronovu pozornost, když vstával.
Tudy prosím... Naznačil vůdce Osvícemých.

Jednací síň

Zamířili jste do místnosti, která by se v klidu dala označit za jednací síň. Byl zde kulatý stůl a asi dvanáct křesel okolo. Pobočník se postavil do čela, ale nesedl si. Místo toho chvíli prsty klepal o židli a pak se k tobě otočil z otázkou na rtech: Smím si ten medailonek na chvíli půjčit?
Seechovi se při té otázce rozšířili zorničky, Thran se mírně ošil, Rebeca zakašla, jediný Wolw však zůstal klidný.

Všichni tady máme jedno společné... Započal Soron svůj monolog s očima stále upřenýma na medailonek.
To co nás spojuje přesahuje naše chápaní času a hranice Galaxie. A celý příběh začíná v době, kdy jistý muž se při prozkoumávání Neznámých Oblastí střetl s neznámou flotilou. Záznamy o tomto aktu se mohou rovnat báchorkám... Mluvčí se na chvíli odmlčel a pak pokračoval:
Příběh pokračuje o pár set let později, kdy do hry vstupuje neznámý muž, který Darthu Maulovi zhotovuje tajný medailon...
Czlic se při této větě zachvěl.

...O pět let později Maul umírá rukou Jediho. A teď k nám znovu mluví. Dokončil Pobočník.
Pointa? Nadzvedl se Thran v křesle a tvář mu začínala rudnout vztekem, což se zřejmě nestávalo často.

Organizátor sešlosti mírně nadzvedl obočí: Narážíš...?
Narážím na fakt desítek únosů, vražd, zastrašování. Vím, o čem mluvím sleduju tě už dlouho...
Kypěl Thran vzteky.
A odvedl jsi dobrou práci. Jenomže tohle není práce Osvícemých! Bránil se Soron.
Dokažte to, Zašeptal do ticha Ulrin skrze zaťaté zuby. Dokažte, že můj pobyt ve středisku zpříjemnila a moje žebra navštívila pouze divoká kašpárkova sestra s mečíkem v ruce!
A to je mi opravdu líto...
S vůdcova hlasu však bylo znát, že je mu to jednoduše jedno.
Nechal vykypět emoce a pokračoval: Tak jako v každé společnosti i tady jsou pravidla. A i ta naše byla překroucena. Naším úkolem je monitorovat aktivity v Neznámých Oblastech. Jsou zde však tací kteří překročují své pravomoce.
Chcete říct, že jste něco jako novodobí rytíři Jedi?
Zeptala se Theran, načež si tím vysloužila posměšné odfrknutí od Thrana.
Debatu přerušil příchozí protokolární droid, který začal servírovat požadovaný nápoj...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Jednací síň

Trpělivost a rozvaha zrovna nebyly nejvýše na mém seznamu ctností a zásad, které jsem preferoval. A někdy jsem to dával více, či méně najevo.

Když hovor se točil okolo medailonu, Osvícených a dalších okolnostech toho, proč jsme byli zde, neudržel jsem se a musel reagovat: "Tak už dost, přece nebudeme tyhle medové a nic neříkající řeči poslouchat!?" vstal jsem ze svého místa a důrazně se opřel o desku stolu. Droid, který nás měl právě obsloužit, to nepobral nejlépe a jeho obvody se v tu chvíli musely zřejmě malinko zahřát...
"Ještě před chvílí nás zde pan řečník málem všechny poslal na věčnost, nebo už jste zapomněli, jak se choval k Rebece??" podíval jsem se okolo po mých přátelích a u Rebecy Theran jsem se zastavil.
Řekni něco, prosím...

Spíše než její reakce jsem se však dočkal pouze mlčenlivých pohledů mých přátel. Naštěstí alespoň poručík byl téhož názoru a byl také proti jakýmkoliv spekulacím o Pobočníkově nevině.

Droid mezitím dodělal svou práci a odkráčel, aby se dal v servisu do kupy...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jednací síň

Rebeca na tebe upřela zrak a zřejmě přemýšlela jak nejlépe odpovědět na nevyslovenou otázku.
Přiznávám... Odpověděl Pobočník klidným hlasem.
Konečně se někam dostáváme... Drtil Thran slova a v očích mu nebezpečně žhnulo, až se skoro zdálo, že je snad ochotný po viníkovi skočit.
Přiznávám, že jsem jí násilím nutil mé názory, ale bylo to jedině pro její dobro!
Poté se stalo několik věcí současně: Thran se vrhl přes stůl po Soronovi, Seech si vzal další koláček a spolu s Theran drželi nyní poručíka ve vzduchu, zatímco postižený beznocně škubal nohana.
Být tebou vychladnul bych šéfe... Doporučil tichým hlasem Wolw.
Vzápětí se ozvalo tupé křupnutí jak Thran dopadl zpět na své místo.

Má pravdu mučil mě, přelétla Jedi pohledem místnost. Ale ve skutečnosti mě mučil budoucími událostmi a obavani.
A přitom celý tenhle konflikt vychází z nepochopení obou stran.
Doplnil ji Pobočník a zadíval se na tebe pohledem, který jasně říkal:

Ty víš očem mluvím...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Jednací síň

Čas dozrál do takových mezí, že jsem musel něco udělat, aby se situace vysvětlila. Rozhodl jsem se vyložit karty na stůl, i když částečně jsem tohle už udělal a to před Ulrinem ještě na Akademii. Nyní se ale dozví všechno i Rebeca, ta si to zaslouží - vědět o mě všechno...

Vstal jsem a ujednal si ticho: "Chtěl bych vám všem tady říct, jak to vlastně se mnou je. Doufám, že se tak vyjasní některé nesrovnalosti a my pokročíme v našem jednání vstříc úspěšnému konci." řekl jsem pevným hlasem, dívaje se po ostatních.
A poté jsem začal: od prvopočátku, za jakých záhadných okolností jsem získal medailonek, jak na mne působil, co se stalo v transportu na Yavin IV, co se dělo na Akademii, moje vize, setkání s Darth Maulem a četné rozhovory s ním a nakonec i stručnou historii sledu událostí zde na Bakuře.

Když každý o mě nyní věděl skoro všechno, dalo se očekávat, že se něco bude dít...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jednací síň

Jenomže paradoxně se nedělo nic... Vše zůstalo tak jak bylo a to včetně Pobočníka, který zůstal v polostoji. Wolwowa ruka zůstala napřažena, když chtěl plesknout Czlica poté co si poněkud neurvale nabral hrst koláčků. Kontrolní test pozornosti odhalil okolní netečnost.

Vedeš si dobře... Oznámil ti důvěrně známý hlas muže, který se nyní zjevil na prázdné židli.

Vidím, že jsi dokázal docela oživit debatní kroužek. Dokázals, že jsi schopný si poradit v prekérních situacích. Maul vstal a přešel k tobě.

V následujících chvílích ti už nebudu mít co nabídnout. Pamatuj, že schopnosti medailonu rostou spolu se schopnostmi uživatele. Zesiluje schopnosti zákládní a odemyká tajemsrví dosud neznámá. Můžeš se stát spásou nebo zkázou. Buď opatrný v následujících dnech...


Jednací síň (o pár setin později)


Hej! Vykřikl Seech, když se málem zakuckal.

Kdy konečně přestaneš jíst? Sykl Ulrin.

Měl jsem dojem, že posloucháme předčítače... Zatvářil se Seech nevinně.

Tys to věděl?

Czlicova ruka mu přátelsky spočinula na rameni: Já ano, ty ano, oni ne. To už něco znamená.

Že jsme „in?“

Že jsme zodpovědní...

Teď byla řada na Ulrinovi, aby div nepřevrhl svou sklenici s vodou.


To ledcos vysvětluje... Zareagoval Pobočník na tvé vylíčení událostí.

To rozhodně, takže co bude teď? Otázal se Thran, zatímco Rebeca zarytě mlčela.

Teď bychom se měli zajínat o mimogalaktické emigranty. Odpověděl na orázku Soron.

Tady? Zračila se otázka v očích všech přítomných.

Máme pod dohledem skupinu Návštěvníků, kteří výměnou za informace chtějí zařídit setkání... Pobočník významně pohlédl na tebe.

Ne! Prohlásil Thran.

Ani náhodou! Podpořili poručíka Ulrin se Seechem.

Ano.Zašeptala Rebeca tiše a všechny oči se upřely na ni.

Rebeca se na své židli narovnala: Netvrdím, že ho máme poslat na smrt. Koneckonců konečné rozhodnutí je na něm. Že ano Easte?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Jednací síň

Čas je neúprosný a letí kupředu jako stádo splašených tantaunů.

Někdy člověk celé dny a týdny vykonává běžnou činnost a vůbec si neuvědomuje, jak ten čas ubíhá...

Ovšem někdy i ve zlomcích vteřin se dá zažít nevídané a pak, když je po všem, jeden uvažuje, zda se mu to jen nezdálo.


Když odezněla krátká vize s Darth Maulem, čas se opět rozběhl a diskuze se rozproudila naplno. A skončila přesně tam, kde jsem nechtěl - u mě! Ještě jsem si nestačil utřídit v hlavě, co se odehrálo před zraky všech a přece jsem to vnímal jenom já. A už se na mne upíraly zraky veškerého osazenstva síně.

"Jak že? Ach ano! Setkání s Návštěvníky z jiné galaxie... O co přesně tu jde?" obrátil jsem se k Pobočníkovi.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jednací síň

To je právě to co chceme zjistit. Promluvil Pobočník vážně.
Takže se vám to ještě nepovedlo? Thran se zatvářil pobaveně.
Soron v tu chvíli zatvářil jakoby kousl do zvláště kyselého ovoce: Ačkoli dostali přístřeší a svobodu nejsou o nic moc sdílní než my.
Konečně se s tebou na něčem shodnu kamaráde…
Procedil poručík skrz zaťaté zuby.

Takže vy tvrdíte, že se dokážou přizpůsobit okolí? O jak velkém přizpůsobení tu mluvíme? Zeptala se s vážným pohledem v očích rytířka Theran.
Nevím o nic víc, než vy Rebeco… Poručíkův hlas byl stále neměnný, ale očividně ho rozladilo, že je tlačen do kouta.
Takže necháte Easta, aby dobrovolně za vás probádával neprobádanou oblast? Vyslal Seech přímou otázku.
Setkání je naplánováno na zítřek a pokud si chceme být něčím jisti musíme zariskovat… Odpověděl Pobočník prostě.

V tu chvíli bylo slyšet dvojí zašoupání židlí a poté si mohl spatřit Rebecu jak kráčí z místnosti pryč. Po chvíli se začali zvedat i ostatní, takže meeting byl vlastně neoficiálně ukončen. Mohl jsi ještě slyšet Thrana jak v chodbě Pobočníkovi na rameno: Příště buď ohleduplnější k něžnému pohlaví.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Jednací síň

Už jsem si nebyl jistý, kdo je vlastně s kým a jaké že zájmy se to tu vlastně sledují. Popravdě se za posledních pár hodin událo tolik spletitých záplatek, že už jsem málem zapomněl, že jsme zde na Bakuře na záchranné misi.

Poté, co zazněl rozhodující verdikt, jsem pouze povstal a rozhodně prohlásil: "Budu připraven udělat, co je potřeba pro hladký průběh setkání!" čímž jsem dal jasný signál k rozpuštění celé sešlosti.
Pohled na mého společníka Seeche jsem doprovodil krátkým úšklebkem a hláškou: "No co, někdo se obětovat musí..."
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Sídlo osvícených

Seech se při tvé reakci poškrábal na bradě: A přesně toho se bojím...

Po poradě jste byli rozmístěni do svých pokojů. Co se komfortu týkalo bylo to příjemné zpestření oproti cele. Místnost s postelí a možnost očisty, jenž byla jistým bonbónkem navíc a jistým způsobem dokreslovala idylickou atmosféru.

Pokoj - v nočních hodinách

Jiskry odlétávali a zvuk dvou zuřivě bodajících světelných mečů byl stále zřetelnější. Místnost byla naplněna puchem a hnilobou, ale nebylo možno určit odkud to aroma vycházelo. Zvuk zuřících zbraní neustále zesiloval a dva bojovníci se evidentně nehodlali podvolit jeden druhému. Žena ležící opodál dýchala nepravidelně a její puls byl slabý. Na hrudi jí čpěla hluboká spálenina.

Ze spánku tě vyrušilo zaklrpání na dveře.
Můžu dál? Po hlase jsi poznal, že jde o Rebecu.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sídlo osvícených - pokoj

Spánek má dodávat sílu a odpočinek a ne je vysávat prostřednictvím snů...

Ležel jsem zpocený a přemýšlel nad další můrou, která mne zastihla vprostřed noci.
Notnou chvíli jsem se díval ke stropu a uvažoval nad tím vším.
Přece to má nějaký smysl... Proč stále vidím někoho, možná Rebecu Theran, ve snech a vizích v ohrožení života?

Mé myšlenky by jistě nebraly konce, nebýt noční návštěvy. Posadil jsem se spěšně na posteli a trochu se upravil.
"Samozřejmě, Rebeco, je otevřeno!" tiše jsem se ozval doufaje, že mě ona příchozí přivede na stopu těch snů.
My o vlku a ...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Tvůj pokoj

Pohled na rytířku vcházející do místnosti byl mírně řečeno překvapivý. I přes plášť noci bylo vidět, že toho zrovna moc nenaspala. O čem přemýšlíš? Přešla ze dveří a padla do jednoho ze dvou křesel.
Dobře víš, že to nemusíš dělat... V hlase jí zazněl až prosebný tón.
Nehodlám zklamat, někoho dalšího. Díky mně ses dostal sem a díky mně možná i skončíš.

Podívala se na tebe pohledem člověka, kterého právě uznali vinným: Opravdu stojí za to poznat pravdu? Opravdu stojí za to dennodenně riskovat, aby ses pak do konce svého života ohlížel přes rameno?
Rebeca zřejmě měla co dělat, aby zadržela slzy.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sídlo osvícených - pokoj

Rebeca Theran měla evidentně něco na srdci, proto jsem vůbec neměl v úmyslu jít spát a chtěl jsem jí vyslechnout.

Po jejích slovech mě však přepadla nejistota.
Povstal jsem z palandy a šel ke stolku. Se založenýma rukama za zády jsem nahlas přemítal: "Když neudělám, co se ode mne očekává, bude to znamenat selhání. Když to udělám a příjdu o život, budu smutným hrdinou... Otázkou tedy zůstává, jak vyhovět oběma stranám."

Neviděl jsem na ní a přesto jsem cítil, že jí přepadá úzkost a strach.
Obrátil jsem se, přisedl si k Rebece a rukou jsem jí stiskl tu její: "Pokud je můj osud takový, pak jej příjmu! A budu moc rád, když mě budeš nosit ve své mysli. Pomůže mi to překonat všechny překážky..." řekl jsem konejšivě.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Sídlo Osvícených

Osud... Rebeca nechala to slovo rozplynout v ústech.
Tohle říká ten, kdo si na sebe naložil břímě. Usmála se a stisk ruky opětovala.
Slib mi, že na sebe dáš pozor... Věnovala ti dlouhý pohled, načež tě políbila.



Tady si někdo pořádně přispal... Na posteli seděl Seech a neustále se uculoval.
Není nic lepšího, než motivace před akcí že? Mám ti vyřídit, že Thran si s tebou chce prohodit pár slov dole v hale. Czlic se mírně nahrbil.
Kruci, odkdy já musím dělat poslíčka?! A pak jako mávnutím kouzelného proutku zmizel.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sídlo Osvícených

Předešlá noc začala tak nevinně, přesto nakonec skončila tím, že nás s Rebecou budil náš společný přítel Seech a budíček by to byl příjemný, kdyby nás už nějakou dobu nešmíroval...

Trhnul jsem sebou, když jsem však spatřil ve své náruči Rebecu Theran, uklidnil jsem se a na vteřinu si vzpomněl na předchozí večer.
Usmál jsem se...
To je neuvěřitelné! napadlo mne.

"Cos mi to chtěl, přítelíčku?" zeptal jsem se vzápětí a naoko předstíral nezájem. Pak ale zvítězila má zvědavost: "Thran si nedá pokoj ani takhle brzy po ránu, co? Jsem zvědav, co zas chystá! Jo a moh by jsi se prozatím zdržet nevhodných komentářů před ostatními?" řekl jsem pobaveně a obrátil se s menší prosbou k mužíkovi. Ten však najednou zmizel jak pára nad hrncem...
Jak jen to dělá?

Spěšné obléknutí, upravení a poté pohled, věnovaný mé osudové, která ještě spala. To vše jsem stihl během pár minut a už jsem byl na chodbě, spěchajíce vstříc novým zprávám.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Sídlo Osvícených

Odešel jsi ze svého pokoje s pohledem věnovaným své vyvolené. Na chodbě jsi potkal kuchyňského droida jak nese k výtahu tác s pochutinami.
Pan Soron, Thran i pan Wolw na vás čekají v pracovně. Dáte si? Sjeli jste pravděpodobně dolů, aspoň soudě podle vzduchu. Dveře se otevřely a v nich se culil Seech.
Jé, jídlo! Mužíček zmizel a objevil se spolu s tácem u malého stolu, kde už vesele debužíroval.
Jemináčku! Lomil rukama kuchyňský droid, když mizel ve výtahu.
Musíš se pořád tak cpát? Ulrin zvedl oči od obrazovky, kterou sledoval společně s ostatními.

Když ses podíval blíž vypadalo to jako nějaký, rodinný strom. Při důkladném prostudování, že ve skutečnosti jde o stromy dva. Na jedné straně byl strom rodiny Linxů a na druhé straně strom tvojí rodiny. Tyto rodokmeny byly skrz naskrz propleteny dalšími už méně srozumitelnými údaji.

Působivé že? Thran lehce pozvedl obočí, čehož využil Pobočník a ujal se slova.
Ušel jsi kus cesty Easte, dokázal jsi spoustu věcí, které by průměrmý Jedi zvládl s velkými obtížemi. Proč jsi uspěl? Otázka to byla zdánlivě jednoduchá, možná až moc.

Co kdybychom tvrdili, že schopnosti v Síle rostou a rozvíjejí se na základě osobnosti a schopností předlohy nebo chcete-li vzoru. Na našem příkladu je to Jordi Linx, první z velmi starého a mocného rodu. Thran ukázal na Linxův rodokmen a vzápětí pokračoval:
Geny určují umění v Síle. Shluk midichlorianů tak postupně vede k jisté anomálii, která se po staletí vyvíjí.
A jak všichni dobře víme Síla se dělí na Světlo a Temno.
Doplnil Thrana Wolw.

Před lety však došlo ke zlomu. Objevili se dvě anomálie téměř současně, nepočítaje desetiletý odstup. Předpokládám, že si domyslíš o kom mluvím. Soron přivřel oči.
Jde o Maula a Skywallkera. Pohřbil napětí Thran a nepřímo tak na chvíli utnul lavinu novinek.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“