2. mise pro Easta = Pravdivé lži

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

2. mise pro Easta = Pravdivé lži

Příspěvek od Garth Devilman »

Bakura

Myslíš že tohle mi sluší víc? Ptal se Seech zatímco jste procházeli ulicemi.
Svou sportovní výbavu vyměnil za kostkovanou košili, kalhoty a hučku.
Co myslíš, že tam najdem? Ještě mám v záloze relaxační lehátka v případě nouze...

To je vždycky tak sdílný? Otázal se známý hlas ve tvém uchu.
Pamatujte si, že to není něco na co by byli republikoví diplomaté zrpvna dvakrát hrdí. Což mimochodem znamená, že trpaslíčí leháro bude k užitku...

Prošli jste pár bloků a zastavili před nevábně vypadající budovou.
Czlic jen lišácky poznamenal: Možná by se v tomhle případě hodila svérázná ruka architekta...

Bakura - ubytovna

Vzápětí se ukázalo, že interiér rovněž utrpěl značné šrámy.
Přejete si? Recepční se předklonil, aby si vás prohlédl.
Byl to postarší pán se značně prošedivělými vlasy. Jako pracovní oděv zvolil zašlou republikovou uniformu.
Theran byla na třetím pokoji z prava v prvním patře... Informoval tě Thran.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Bakura, přístav

"Nezapomínej, proč jsme tady. Léhátek si ještě užiješ po úspěšném konci našeho úkolu!" brzdil jsem Seechův proud slov, zatímco jsme procházeli ulicemi, napůl prázdnými. Pokud zde někdo byl, tak pouliční pobudové, prodejci a pořádková služba, jinak nikdo. Jako by v ulicích místního přístavu nebylo bezpečno pro obyčejné lidi...

Mezitím jsem vyslechl krátké hlášení od Thrana.

"Musím říci, že Tvoje rozhodnutí splynout s davem bylo moudré..." chválil jsem svého druha, protože i já jsem protentokrát zvolil neutrální oblek. Místo svého obvyklého tmavého hávu jsem si oblékl šedavý pilotní overal a leteckou čepici, takže kdokoliv ve mně mohl vidět maximálně pilota, kterých tu bylo nepočítaně...

Došli jsme až před údajnou ubytovnu, ovšem tu tahle budova připomínala opravdu jen vzdáleně! Kroutil jsem hlavou, že zde může někdo, byť jen na jednu noc, přespat. Pokynul jsem příteli, ať se zbytečně nezdržujeme a rovnýma nohama skočíme do našeho případu...

Bakura - zdejší "ubytovna"

Zlatá akademie! proběhlo mi hlavou, zatímco jsme došli k pultu, kde pospával starší portýr.

Nervózní Seech by byl zcela jistě schopen probudit zřízence halasným povelem "Vstyk!", kdežto já zvolil komornější variantu.
"Dovolíte, pane?"
Recepční naštěstí zareagoval celkem pohotově, takže jsem neměl nejmenší důvod zvýšit hlas...
Do ucha mi mezitím poručík nahlásil poslední známou polohu Rebecy Theran, takže jsem vlastně ani neměl důvod vrátnému nějak naznačovat, proč jsme sem přišli. Takže jsem to vzal oklikou.
"Chceme tady s parťákem pokoj, přiletěli jsme dnes ráno a máme tu kšeft na pár dní... Nezdržíme se víc, jak dvě noci."
Podíval jsem se krátce na mého kumpána a doufal jsem, že nezkazí mou hru...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Ubytovna

Při zmínce o „kšeftu“ mužíkovi zasvítila očka: Pánové jsou piloti?
On je pilot, já jsem poškoláček.
Odvětil Czlic.
Když se recepční na něj podíval nechápavým pohledem dodal: Naháním hodiny. Nejen, že je větší, ale i s letounama má větší praxi než já.


Standardní pokoje máme zde v přízemí projdete-li támhletou chodbou. Ukázal stařík prstem.
Nadstandardní pokoje jsou potom v prvním patře. Je tam dbáno na bezpečnost a soukromí hostů. Každý pokoj je uzamčen kódem, který zná jen aktuální vlastník. Vím bere to kredity, ale je to účinné.
Nechci vidět ty standardní…
Pronesl Czlic na půl pusy.
Rozhodnutí je na vás… Prohodil muž, jako by ho neslyšel.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ubytovna

Naoko nevlídným pohledem jsem počastoval Seeche a obrátil se zpět na vrátného, který netrpělivě očekával naši volbu.
"Omluvte mého...hmm...mechanika! Je trošku výstřední a jen tak někde bydlet nehodlá, ostatně jak je jeho zvykem. My piloti jsme přitom stavění na dost horší podmínky. Jelikož nám ovšem z minulé akce zbylo dost kreditů, vezmeme pokoj nahoře. Nějaký tišší prosím!" a při těch slovech jsem začal s kombinézy vytahovat potřebnou sumu peněz.

Doufal jsem, že tím nevzbudíme u chlapíka sebemenší podezření, ale bylo na něm vidět, že mu jde především o jeho kapsu.

Pokud tedy měla Rebeca vlastní pokoj, uzamčený kódem, bude nesnadné se tam dostat! pomyslel jsem si...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Ubytovna - na patře

Chlapík byl zřejmě rád že má své zákazníky a o nic jiného se nestaral. Chvíli se hrabal v zásuvce až z ní nakonec vytáhl malý čip.
Na téhle kartě máte zapsaný číselný kód. Po vyťukání čísel slouží jako potvrzení identity klienta. Vaše číslo je: 6 4 9 5 5. Pokoj v prvním patře vlevo na konci chodby...
Paráda...
Poznamenal Seech.
Paráda... Ozval se Thranův hlas, ovšem v naprosto jiném mínění, než bylo to úlevné Czlicovo.
Tato poloha hlasu naznačovala spíše zadrhávající se startér.
Přeji příjemný pobyt! Volal ještě za vámi recepční.

To určitě... Bručel tvůj liliputí přítel, když jste konečně vystoupali nahoru.
To že jsem říkal že jsi větší a zkušenější jsem nemyslel vážně... Zaúpěl jakmile spatřil chodbu.
Kde je úcta k malým spoluobčanům? Potahoval.
Jeho lítost byla oprávněna, jelikož vzhledem ke svému vzrůstu musel na panel vyskakovat, aby se dotknul vrchních kláves...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ubytovna - patro

"Děkuji Vám, jsem si jist, že o nás nebudete skoro vědět..." pokynul jsem portýrovi, když nám podával čipovou kartu k odemčení pokoje. Byl jsem zvědav, jestli budeme co nejblíže Theranině ubytovací jednotce.

Vystoupali jsme po zašlém schodišti, přičemž jsme při vstupu do horního podlaží slyšeli velmi různorodé zvuky... Bylo jasné, že zde bydlívá opravdu pestrá směsice nájemníků a hostů. Takže nebylo zde ničím vyjímečným slyšet dětský křik, hádky, hlasitou holovizi, rány, či sténání hostů, kteří se nepochybně oddávali tělesným rozkoším se zdejšími kněžkami lásky, pokud to vůbec byly ty humanoidky, co jsem zahlédl před vchodem v ulici...

Raději jsem promluvil na Seeche, když jsme se ocitli na začátku chodby s naším pokojem: "Tak jdeme, pokoj Rebecy Theran by měl být podle Thrana někde tady!"
A vskutku - pokoj přímo vedle našeho byl dle popisu poručíka tím pravým! Ujistil jsem se, že čip souhlasí se zámkem našeho kamrlíku a vešel dovnitř, následován mým druhem.

Ubytovna, pokoj

Uvnitř jsem kromě nevelké postele, dvou křesel, zabudované holovizní obrazovky a stolku s umělými květinami nezaregistroval nic, co by stálo za řeč. Za dveřmi se tyčila zabudovaná skříň, ve které se ovšem nemohl při nejlepší vůli ukrýt ani podvyživený Rodian...
Bez okolků jsem se přesunul ke zdi a naslouchal, zda za ní neuslyším podezřelé zvuky. Když se mi zdálo, že je vedle mrtvolné ticho, obrátil jsem se na Seeche: "Jak to vypadá, nikdo není doma. Máme štěstí, nebo smůlu??" zauvažoval jsem nahlas.
Přesunul jsem se pod otvor větrací šachty, která byla nepochybně spojena se všemi pokoji na patře. Dvířka do šachty se nacházely přesně uprostřed stropu naší místnosti.
"Co Ty na to? Myslím, že je akorát dělaná pro tebe..." a s potutelným úsměvem jsem mu naznačil, že by se dírou protáhl jistě líp, než já...

Aniž bych čekal na reakci mého spolubojovníka, zapnul jsem komunikátor: "Tady Wood, slyšíte? Jsme v našem pokoji, přímo v sousedství toho od rytířky Theran. Zrovna se chystáme větrací šachtou proniknout nad její pokoj a zjistit, zda je opuštěný. Poručíku?" zjišťoval jsem, zda je na příjmu ten na druhé straně...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Ubytovna - váš pokoj

Seech na tebe udělal kyselý obličej při zmínce o svém vzrůstu.
Slyším velmi dobře. A jak se tak dívám na tu šachtu, vzrůst ne-vzrůst dáte si oba dva pěkně zabrat... Tranův hlas zněl značně pobaveně, což se dalo poznat podle suché polohy hlasu.
Czlicovi naproti tomu zasvítila očka: Dáme závod? Máš ji...
Než ses stačil vzpamatovat byl v trapu bez známky toho, že by se na onom místě nacházel.
Vypadá to že jsem se mýlil. Černý Petr zůstal zdá se na vás. Otevřený sarkastický tón, kterým se tvůj velitel nyní pyšnil rozhodně nepatřil k těm co by přidali na sebevědomí.
Když vlezete dovnitř dáte se...

Ubytovna – pokoj Rebecy Theran

No kdes byl? Uvítal tě Seech s úsměvem na tváři.
Nebýt toho, že jsi právě absolvoval stezku odvahy mohl bys přísahat, že jsi váš pokoj neopustil.
Vybavení bylo prakticky na vlas stejné.
Našel jsem pouze identifikační kartu. Vypadá to že tady nic jiného není. Informoval tě.
Síla však podle všeho byla jiného názoru.
Musel jsem si rozsvítit snad ti to nevadí. Vypadá to, že tu máme kontakt na jedno skladiště ve městě, ale nikde nevidím souřadnice nebo vodítko k nim. Prohlížel Czlic údaje...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ubytovna - z místnosti do místnosti...

Když můj přítel zmizel z dohledu, čekal jsem, že se brzy ohlásí bušením na zeď a tím mi oznámí, že vzduch je čistý. Když se však pár minut nic nedělo a Thran mi oznámil, že by bylo nejlepší se za Seechem podívat, nezbylo, než se vydat za ním...
Vsoukal jsem se do ne moc široké šachty a za několik málo okamžiků seskočil na tvrdou podlahu Theranina pokoje. Seech už tam na mě přirozeně čekal!

"Jak to vypadá, přišli jsme na návštěvu a hostitelka není doma..." konstatoval jsem suše, zatímco Seech prohlédl pokoj.
"Poručíku, možná tu Rebeca byla poměrně nedávno. Nicméně měla asi naspěch a nechala zde svou identifikační kartu, nutnou k uzamčení pokoje..." Můj společník na mne mezitím kývl, že něco našel. Přesunul jsem se k němu, abych viděl, co objevil. Podíval jsem se na kartičku s údaji o jisté lokaci, takže to samé uviděl Thran... Nějaký propagační letáček na sklad, nebo něco takového.

"Hmm, můj instinkt mi říká, že Rebecu najdeme právě tam!" řekl jsem naoko pyšně, což u Seeche nevyvolávalo pražádné nadšení... Přesto jsem však zapátral v Síle a hledal nějakou stopu. Zřetelně jsem pocítil slabou poruchu v toku Síly, stejně jako při střetu s ženou z Kultu Osvícených. Ozval jsem se opět do vysílačky: "Vše nasvědčuje tomu, že Rebeca tu měla návštěvu a byl to někdo, s kým jsme již měli tu čest - kultisté!"

Poté jsem se otočil k Seechovi a uklidnil jej: "Vypadá to, že můžeme vypadnout z téhle díry. Horší je, že bychom to měli zrealizovat tou samou cestou, kvůli utajení! Naproti tomu..." otočil jsem se a vytáhl čipovou kartu rytířky Theran. Dveře se na pokyn čipu poslušně otevřely a stejně tak se uzamkly, když jsme s mým přítelem vyšli nepozorovaně na chodbu. "Myslím, že portýr by rád tu kartičku zpět, co říkáš?" zazubil jsem se na Seechce Czlica.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Ubytovna - Chodba

Seech se na tebe podíval jako kdyby právě snědl zkažené ovoce: Jasně. Byl tu obyvatel a následně i dobyvatel…
Ačkoli toho skrčka nemám moc rád musím s ním souhlasit. A to i přesto, že se mi to zdá všechno moc jednoduché.
Ohodnotil situaci Thran zatímco Czlic natahoval své ušní radary, aby zachytil aspoň vzorek poručíkova proslovu.
Moc jednoduché? Zopakoval zpětně otázku a poohlédl se po místu odkud jste jsem dostali.
Je to cvok. Je to normální cvok!
Pravděpodobný únos byl proveden rychle a čistě. Nezdá se vám doufám, že by tu tihle maníci nechali takové vodítko náhodou? Přišlo vedení s celkem reálným vysvětlením…

Najednou jsi mohl uslyšet malé, ale intenzivní varování v Síle. Během chvilky zapraskalo okno a do místnosti vskočila osoba, jenž využila svého letu a díky této energii tě byl onen útočník schopen povalit na zem.
Nepleť se do toho pokud nechceš skončit jako ten váš kamarád na ošetřovně… Sykl po Seechovi, který už se chystal něco provést.
Útočníkova pozornost se tedy přisunula zpět k tobě: Jsi houževnatý. To se sice cení, ale nepočítá!
Ve stejném okamžiku se mu v rukou zaleskly dvě dýky zase té zvláštní výroby a nyní mířil přímo na tvé srdce.

Připadá mu snad tohle jednoduché? Otázal se Czlic do éteru...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ubytovna - chodba

Když jsme vyšli z Theranina pokoje, jak Seech tak Thran připojili svoje hypotézy a já jsem chtě nechtě musel uznat, že nemám takový detektivní čuch, jako oni. Zdálo se to být jasnější a jasnější: Rebecu někdo unesl z pokoje a zřejmě chce, abychom ji našli na onom místě, kde ji drží. A zase jsme objevili horkou stopu Kultu. Ani po smrti té dívky, jejich členky, nám nedávají oddychu...

Události, které následovaly, přišly v rychlém sledu:
Varování v Síle...
Řinčení skla...
Neznámá postava...
Padám k zemi...


Když jsem téměř okamžitě zaregistroval situaci, Seech se chtěl pohnout, ale lesknoucí se čepele dýk v rukou útočníka jej varovaly, že by to mohlo být to poslední, co by udělal. I já jsem gestem ujistil Seeche, že tohle bude záležitost, týkající se mé osoby...

V leže, podepřen lokty, jsem nyní byl vydán napospas neznámému a jeho zbraně by mi při chybném protiútoku zřejmě probodly nejdůležitější orgán v těle! Musel jsem odvést jeho pozornost...
"Kult Osvícených, nemýlím-li se?" zeptal jsem se jej. "Zdá se, že máte enormní zájem na tom, aby Rebeca Theran zmizela přinejmenším z povrchu této planety. Mohu vědět proč?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Ubytovna - chodba

Z povrchu? Útočník nasadil pobavený tón.
Jsi si jistý že tě chceme mazat? Jsi velice zajímavý živočišný druh. Odkrýváš tajemství a hledáš odpovědi bez ohledu na následky. Já ti mám jen ukázat jaké ty následky mohou být…
Počítají se i nudné monology?
Pár vteřin stačilo Seechovi k tomu, aby se zkoncentroval a Síla neví jak se objevil protivníkovi za krkem.
Jsem v tom dobře cvičen. Bylo mu zavrčeno v odpověď a Osvícenec se v tu chvíli od tebe odtáhl, neboť Czlicovo škádlení mu nedělalo dobře.
Já jsem malej, ale šikovnej… Zavýskl mrňous ve snaze udržet svého soupeře v pro něj výhodné pozici.
…Páni tohle jsem vždycky toužil říct. Dodal.

Neznámému se přece jenom podařilo uvolnit si jednu paži a i to stačilo, aby se Seech skulil na zem.
V tomto momentu se však otvírala možnost napadenému, protože ať už to byl záměr nebo ne, měl jsi nyní větší šanci na vyřešení této prekérní situace…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ubytovna - chodba

Byl to Seech, který mě v tuto chvíli zbavil na chvíli soupeře a umožnil mi kontrolovat situaci. Neváhal jsem a vyskočil na nohy, aktivoval světelný meč a namířil jej přímo na hrdlo nezvaného hosta!

Nyní jsem držel trumfy v rukou já a hodlal jsem toho náležitě využít:
"Zdá se, že se karta obrátila, kamaráde! Budeš nám muset něco vysvětlit..." a při těch slovech jsem pokynul na Seeche, abych mu vyjádřil své díky za pomoc při zpacifikování nepřítele.
"Pomalu polož své zbraně a mluv, je toho dost, co nám můžeš říci... Začni tím, kdo vás vede a proč vás zajímá Rebeca Theran!?"

Blíže jsem si prohlédl soupeře. Byl sice zakryt hávem s kapucí, přesto byly pod ní vidět plazí a zlověstné oči, planoucí nenávistí a touhou zabíjet! Útočník byl zřejmě Noghri. Zpříma jsem se mu podíval do očí, což on neopětoval a čekal jsem, zda promluví...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Ubytovna - Chodba

Vysvětlit... Co by se dalo vysvětlit? Norgri měl na tváři pobavený výraz, ovšem v jeho podání se jednalo spíš o pohřební úšklebek.
Hrál sis někdy se skládačkami? Jedijka je její součástí. Součástí velkého průšvihu v dějinách Republiky. Jaký je to pocit, když se pomalu řítíš spirálou a jediné rozhodnutí, které je propustkou je zároveň tvoje nejhorší noční můra?

Obvykle takové kvalifikované řeči čekám od sebe nebo od pana Našeptávače, ale rozhodně ne od Norgriho!
Zhodnotil proslov Czlic.
Však na tebe taky dojde mrňousi. Budeš prosit, aby se nad tebou mí bratři smilovali. A pak se budeš muset zodpovídat tady svému „příteli...“
Seech se zašklebil: Risknu to...

Norgri opět provedl svou grimasu a najednou si ucítil bodavé varování v Síle. Tvoje jediné vodítko právě pozbylo života.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ubytovna - chodba

Než jsme stačili vypáčit nějakou informaci z našeho útočníka, sesul se mrtvý k zemi, aniž bych mu způsobil nějaké zranění!

Tato skutečnost značně nahlodala naše plány a teď jsme byli opět na začátku našeho vyšetřování. Bezmocně jsem sledoval mrtvolu bez viditelných známek úmrtí a pak se zadíval na Seeche:
"No, ten chlapík zřejmě poznal, že by nám musel povědět více o svých úmyslech, proto se buď zabil sám, nebo mu někdo dosti pomohl..."
Poté jsem se sklonil k mrtvému Noghrimu a ohledal zběžně tělo.
Přesně, jak jsem čekal, ani stopa po zásahu blasteru, či jiné zbraně...
Také Síla mi nebyla prozatím schopna nic ukázat.

Postavil jsem se opět a nyní přišlo na řadu hlášení příteli na drátě. Ačkoliv jsem tušil, že slyšel a viděl, co potřeboval:
"No, poručíku, zdá se, že budeme muset počkat na dalšího zabijáka, který se nás pokusí zastavit. Doufám jen, že nevyčerpáme jejich řady dříve, než se dopátráme pravdy..." a narazil tak na Noghriho hrozby ohledně jeho "bratrů"...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Ubytovna

Zatím nevidím důvod, proč vám bránit ve vašem postupu… Ozval se ze sluchátka klidným, rozvážným, a zkrátka sobě vlastním způsobem vyjadřování Thran.
Dáte nám z toho známky? Zeptal se bez obalu Seech.
Anebo poznámku… Přišla okamžitá reakce.
To jsme to dopracovali. Rohatej u kormidla a ukecanej páprda ve Velíně. Zhodnotil to všechno Czlic…
Měli byste sejít dolů a poohlédnout se dole v recepci. Myslím, že starý pán vám už nebude dělat problémy.

Vzápětí se poručíkova slova ukázala jako pravdivá. Příjemný, starý muž, který si tak vážil své práce nyní ležel mrtvý. Ve tváři vyděšený výraz, v hrudi nemalou spáleninu a vedle sebe pohozený datapad.
Seech při pohledu na tu hrůzu vyřkl jedno prasečí sprosté slovo načež se jal prohledávat onen přístroj.

Kód: Vybrat vše

Jsme vždy o krok před tebou…
Vzkaz to byl stručný a jasný. Otázkou ovšem bylo nakolik byla vražda recepčního vraždou v afektu, či vraždou předem plánovanou…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“