Mise pro Mrs. Pear

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Darth Revan

Mise pro Mrs. Pear

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


Po dvoudenní cestě měla Vaše skupina pouze půlku cesty za sebou. Jelikož se konečně rozjasnilo a byly velká vedra šlo to pomalu. Ale měly jste výhodu, mohly jste požádat o leteckou podporu.
Sakra to je ale vedro na padnutí, musíme někde najít zdroj vody jinak tu brzy chcípneme.
Řekne jeden z členů družstva a Si-An dodá.
Ano, nedaleko by měla být říčka, doufejme, že nebude otrávená, jinak to bude znamenat naší smrt.
Vedro bylo příšerné až ti z toho penis bez kulek usychal. V tom se před Váma objevila skupina průzkumného týmu republiky, nevěděla o Vás, ale měly by jste se schovat nebo Vás zahlýdne a nahlásí ostatním, protože kde je průzkum tak je za ním ještě minimálně desetičlená skupina.
Si-An vydá rozkaz aby jsi je s půlkou obešel zleva a zbytek zprava a čekal na rozkaz.
Hlavně to musí být tiše, nechci tu další masakr.
Řekne do komlinku Si-An a vydá se doprava.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

RUUSAN.

DOBRE CHALPI VEZMEME TO POTICHU. NIKDO NEBUDE STRILET DOKUD NEVYDAM ROZKAZ. JE TO VSEM JASNY??
KRIKNU NA NE POTICHU A VYDAM SE OBLOUKEM NA POZICI. KVULI HORKU SE MI NIKAM NECHTELO ALE ROZKAZY SOU ROZKAZY. NASTESI SEM BYL ZASTUPCEM VELITELE TAKZE SEM MEL DOCELA VELKOU ODPOVEDNOST ALE I VETSI SLAVU Z BITVY!
ZIZEN SE UZ POMALY OZYVALA A JA PADAL NICMENE SILA MI POMOHLA DRZET SE NA NOHACH. POTICHOUCKU SE POSADIM NA MISTO KDE BUDU MIT DOBRY VYHLED NA NEPRITELE A SLEDUJI HO.
JAKE SOU DALSI ROZKAZY PANE?
REKNU DO KOMLINKU A CEKAM.
Naposledy upravil(a) Pear dne 28.10.2010 12:29:04, celkem upraveno 1 x.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

RUUSAN

PRIPRAVTE SE NA POVEL. JAKMILE VYSTRELIME STRILEJTE I VY, SITHOVE JDOU DOPREDU.
REKNE KAPITAN A PO CHVILCE ZACNE STRILET. TY A ZBYTEK NAHENETE DOPREDU A IHNED JE ZACNETE NICIT. V TOM PRIBEHLA JEJICH POSILA A ZACAL DALSI MASAKR.
DAWE, TY A TVUJ TYM JDETE NA TY JEJICH POSILY, MY TO TADY ZVLADNEME.
OPET REKNE VELITEL A TY SI DOSTAL ROZKAZ.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

RUUSAN

ROZUMIM PANE!
ZAKRICIM DO VYSILACKY A IHNED SE PUSTIM DO VOJAKU. BITVA NETRVA DLOUHO A BRZO PORAZIME PRVNI SKUPINKU NACEZ TAM PRIBEHNOU DALSI.
SAKRA ZACINA PRITUHOVAT!
POMYSLEL JSEM SI KDYZ SEM UVIDEL DALSI VOJAKY JAK PRIBIHAJI A ZAPOJUJI SE DO BITVY. MECEM SEM NEUPROSNE MASAKROVAL ZASTUPY VOJAKUA TI KTERI BYLY Z MEHO DOSAHU SEM ZASTRELIL BLASTEREM. ZATIMCO VELITEL STRILEL PO ZBYLICH MY UZ JSME KONCILY S POSILAMA. POSLEDNICH PAR VYSTRELU A UDERU A MELO BY BYT PO HLIDCE I PO POSILACH!
SITHOVE OPET ZVITEZILI!
Naposledy upravil(a) Pear dne 28.10.2010 12:31:52, celkem upraveno 1 x.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

RUUSAN

ROZUMIM PANE!
ZAKRICIM DO VYSILACKY A IHNED SE PUSTIM DO VOJAKU. BITVA NETRVA DLOUHO A BRZO PORAZIME PRVNI SKUPINKU NACEZ TAM PRIBEHNOU DALSI.
SAKRA ZACINA PRITUHOVAT!
POMYSLEL JSEM SI KDYZ SEM UVIDEL DALSI VOJAKY JAK PRIBIHAJI A ZAPOJUJI SE DO BITVY.
MECEM SEM NEUPROSNE MASAKROVAL ZASTUPY VOJAKUA TI KTERI BYLY Z MEHO DOSAHU SEM ZASTRELIL BLASTEREM. ZATIMCO VELITEL STRILEL PO ZBYLICH MY UZ JSME KONCILY S POSILAMA. POSLEDNICH PAR VYSTRELU A UDERU A MELO BY BYT PO HLIDCE I PO POSILACH!
SITHOVE OPET ZVITEZILY!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.

Vaše malé, ale i přesto důležité vítězství vám umožnilo cestu pokračovat dále v průzkumu. Vaše skupina šla dále lesem, který byl celý poničený od předchozí vesmírné bitvy. Všude kolem tebe sis mohl všimnout jak mrtvol, tak i trosek lodí, jak republikových, tak sithských.
Pane, bylo by dobré poslat dva předsunuté průzkumníky aby prozkoumali cestu. Pokud by se do hodiny neozvali, budeme je považovat za mrtvé, do vy na to?
Přijde k tobě jeden z bojových instruktorů a dává ti možnost, rozhodnutí bylo však na tobě.
Bylo ti divné, proč šel zrovna za tebou když tu má být ještě velitel, v tom sis ale mohl všimnout, jak dva vojáci odnáší mrtvé tělo velitele.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Takže mám velení? Paráda!
A jaktože mi nikdo neřek, že mám velení, hmm? Hned tady na mně vybafnete s velením... tohle ať už se radši neopakuje, nebo tu bude víc mrtvých, než jenom ti, které zabil nepřítel...
Poklepám rukou na svůj světelný meč a zapřemýšlím, co udělám a jak vlastně odpovím na otázku, kterou jsem dostal.
Dobře. Dva muži půjdou dopředu. Budou nám dělat zvědy...
Zapřemýšlím.
My půjdeme dvěstě metrů za nima. Nemůžeme se zastavit na hodinu. Budou nám dávat pravidelné hlášení každých pět minut. Jakmile se někdo neozve, budem ho považovat za mrtvého. A pokud se neozve a bude žít, ať si radši najde dobrou omluvu, nebo ho zabiju sám...
Dokončil jsem své rozkazy a byl jsem s nimi spokojen. Vydal jsem se dopředu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.

Rozkaz, pane.
Zahlásí voják a pošle dva zkušené muže na přední průzkum. Tvá skupina se zvedne po krátkém odpočinku a vyrazí za nima. Ty samozřejmně v čele. Za sebou máš dva nové učedníky z Korribanu, kteří toho až tolik o temné straně síly neví, ale zase takový amatéři nejsou. A za nima hned deseti, už osmy člená skupina těžce ozbrojených mužů, převážně veteránů.
Po hodině cesty hlásil předsunutý průzkum každých 5 minut čistou cestu, až do teď.
Pane, někdy teď by se měli ti dva ozvat, ale zatím nic. A skupina potřebuje chvilku pauzu na doplnění energie, doporučoval bych odpočinek pane, rozhodnutí je na vás.
Opět ti ten stejný jako předtím dá návrh k pauze, která by podla pro všechny, doplní se tím energie a posílý morálka mužstva.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Podívám se na své muže. Za mnou jdou sithové, ještě více za náma vojáci. Osm statečných. Nejvíce stejně budu sázet na učedníky, kteří mi kryjí záda. Hodinu jsme šli kupředu a každých pět minut nám hlásila hlídka že je čisto. Dvanáct hlášení. Hodina přitom utekla dost rychle. Až teď, když se nehlásili.
Dostal jsem rychlé hlášení a prosbu o odpočinek. Já jsem se ještě cítil svěží, ale nakonec jsem si rozmyslel dát rozkaz k zastavení. Zvedl jsem ruku v pěst, aby se signál dostal až dozadu.
Chytnu za límec uniformy svého poručíka.
Koukejte mi naše zvědy sehnat. Máte deset minut, aby se ozvali...
A vy máte deset minut aby jste si odpočinuli. Když se do té doby neozvou, jdeme...a když se ozvou dřív, jdeme taky...

Pustil jsem muže z svého sevření, nechal mužstvo na místě a sám jsem šel pár metrů dopředu. Neměl jsem nic v úmyslu, jen jsem se šel podívat, jak vypadá terén před náma a na chvilku zapřemýšlet, vyčistit si hlavu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.

Deset minut uběhlo jako voda a dva průzkumníci stále nikde, ani ten koho si pro ně poslal se nevrátil, takže vpředu muselo být něco, co je zabilo, a to jediné co by to mohlo být sou republikový vojáci.
Jeden z učedníků k tobě přistoupil a řekl.
Pane, zdá se to být divné. Kdyby je zabil nějaký republikán, slyšeli bychom výstřeli z blasteru a pokud tam mají jedie tak ..
Ani nestačil doříct a před sebou viděl deset ozbrojených vojáků a pět rytířů jedi, jeden dokonce se světelnou tyčí.
Nebylo jim vidět do tváře, protože bylo šero, ale barvu světelného meče šlo rozeznat úplně jasně a tvar zbraně taky.
Všichni tvý vojáci včetně učedníků ihned zaujali bojové pozice a čekali na tvůj rozkaz.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Zatracená Republika. Samý problémy jsou s ní. Už se těším až se projdu po popelu jejich měst a tělech jejich vojáků...
Pomyslím když mi dojde, že tu někde operuje republika a když si uvědomím, že sem neslyšel zvuky střelby, ještě více se zhrozím.
Prašiví jediové!
To stejné mi oznámil jeden z učedníků a já na něj jenom kývnul. V tu chvíli se před náma objevila menší armáda nepřítele. Deset vojáků a pět rytířů jedi. Byl mezi nima i hodně pokročilý, protože měl světelnou tyč. Tu bych ve své sbírce chtěl mít taky!
Dobře vojáci... zabte je... zabte je všechny! Prvně vojáky potom se postaráme o Jedie!
A napřáhl sem proti nepříteli ruku, aby jsme byly první, kdo vystřelí, ve stejnou chvíli jsem vyslal proti největšímu chumli změť blesků ve snaze je né hned zabít, ale hlavně zmást! Na pět Jediů musíme mít velkou přesilu...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.

Vojáci ihned po tvém rozkazu bez váhání začali střílet. Ale jediové ve snaze ubránit své vojáky odráželi střeli z blasteru a tím jsi přišel o dva střelce. Jeden z vás si však vzpoměl, že má granát a neváhal a hodil ho po nich a byl docela úspěšný, jeden z jediů zemřel.
Tvá jednotka střelců se schovala za různé kryty a rozdělila se od sebe aby byla hůře zasažitelná. Tvý dva učedníci měli plno práce s jediema, 3 na 2 a na tebe zbyl přímo ten se světelnou tyčí. Když se k tobě přiblížil mohl sis všimnout jeho krásně zdobeného pozlaceného brnění a roucha přes něj, vypadal jako mistr jedi, ale byl velmi mladý. Ovšem neváhal a vrhl se rychle na tebe, kombinací různých forem tě doslova zmátl, byl velmi obratný a rychlý, i jeho výdrž odpovídala mistru jedi. Mohl ses akorát bránit a hledat kdy udělá chybu v jeho technice.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Jedijští psi!
Křiknu tiše pro sebe a snažím se vykrýt co nejvíce úderů, kterýma se mně snaží jedi udolat.
Ta zbroj, stejně jako světelnej meč budou moje! Na to přísahám!
Pomylsím si a jediné co dělám je aktivní obrana.
Snažím se adaptovat na styl, který ten jedi používá a tím ho pochopit - pak nebude těžké využít mezer. Taky ho chci nechat vyřádit se, aby se trochu unavil a já se naopak při své pasivitě pouze zahřál. Ve správnou chváli na něj taky hodím nějákej předmět - tělo vojáka, světelný meč padlého jedie, cokoliv mi přijde do cesty, abych dostal sekundovou převahu a mohl zničit svého oponenta...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.

Bráníš se dobře, přímo excelentě, ale stále nemůže přejít do útoku. Váš boj trvá už dobrých pár minut a ani jeden ste se ještě neunavil. Tebe pohání temná strana jako stroj hnaný za vítězstvím, jeho zase naděje za lepší svět. Síly vás dvou sou opravdu vyrované i když v tom přijde osudový zvrat. Jedi klopítne a upadne na zem, jenže než ty ho stačíš jednoduše probodnout na zemi, dostaneš ránu blasterem přímo do ramene. V tom si všimneš jak jim na pomoc přichází tucet dalších vojáků, takže je to 3 ku 1 což je velká přesila. Jeden z učedníků je mrtvem a druhý se už nedokáže ubránit proti třem, tvým vojákům dochází munice a i klesá morálka, takže nezbývá mnoho než zemřou nebo se rozprchnou. Ty sám máš tři možnosti. Zemřít, nechat se zajmout, nebo utéct.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Auu!
Zakřičím a s nenávistí v očích pohlédnu, ještě částečně shrbený držíc se za rameno, k nepříteli, kterému došli nové posily.
Tohle nemá cenu, musíme se vrátit, poskládat novou armádu a pomstít se!
Podíval jsem se na své muže.
Jdeme domů chlapi...
Ústůůůp!
Zařvu a ve stejnou chvíli mi z rukou vylítne obrovská vlna, na jejihž vypuštění sem pár chvil sbíral sílu. Ladným parakotoulem přes zdravé rameno seberu meč mistra, obrátím se na místě a společně se zbytekem přežívších zdrhám. Ustupující vojáky podpořím ještě kdyby bylo potřeba nějákým odhozením či blesky ale prioritou je dostat se na základnu...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“