Výcvik pro Dal Faleur (lemon)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro Dal Faleur (lemon)

Příspěvek od Pear »

Dantooine systém, můstek křižníků třídy Hammerhead

Na můstku panoval rozruch. Tak tak jsi se proplétal mezi posádkou, aby jsi se dostal k mistrovy na můstek.
Kolem tebe se motali ruce s datapadama, které se předávali z jedné strany na druhou a nejednou jsi o někoho zakopl - nebo někdo o tebe. Mistr stál těsně za pilotama a sledoval vesmírnou scenérii před sebou.
Do hyperprostoru vstoupíme za pět, čtyři, tři, dva jedna...
Následně cuknutí potvrdilo slova pilota efekt rozmazaných hvězd se změnil v bleděmodrý tunel, kterým jste se přesouvali ke Coruscantu.
Za chvilku budeme u Coruscantu.
Oznámil ještě pilot mistrovy a ten se vydal pryč. Už když jsi ho zahlédl z dálky uvědomil jsi si, že tenhle mistr není ten kterého hledáš. Narozdíl od tvého tento měl přes sebe silný plášť a na hlavě kápi. Tvůj mistr, Jacus Skine, nikdy plášť nenosil. Většinou měl na sobě pouze jednoduchou tuniku, častokrát bez rukávů. Takto budil dojem spíše vojáka, i kvůli jeho postavě. Byl ti opakem, ať už vzhledem, tak povahou. Jak postavou tak duší byl válečník. Dokonce jste se dobře doplňovali, ale často jste spolu moc dobře nevycházeli.
Vypadal nasraně...
Prohlásil jeden z pilotů.
To je vždycky když mluví s tebou...
Jako kdybych já za to mohl. Je to jedi a...
A jednoho máme za sebou...
...
...

Oba piloti si opětovali pohledy.
Mlčíš?
...

Tobě nezbývali nic jiného než čekat, neboť zde jsi se měl s mistrem potkat.
Zalil tě známý pocit a otočil jsi hlavu od můstku. Zahlédl jsi tvého mistra společně s jiným padawanem. I padawana si znal. Patřil předešlému mistrovy a nevypadal zrovna dobře. Mistr ho nechal být a vydal se, konečně, k tobě. Zastavil se lehce za tebou, a hlavou si srovnal své vlasy, které mu lehce sahaly nad zadek.
Tak jak se cítíš na naší první společné misi?
Položil ti otázku a položil ruku na rameno.
Možná by jsi se mohl podívat na Jadena.
Ukázal rukou na padawana, který seděl opřený o zeď. Byl v enklávě teprve pár týdnuů a už byl na první misi. Ty jsi se mise dočkal až teď.
A pak si promluvíme co nás čeká na Coruscantu...
Usmál se na tebe a sám se jal zkoumání počítačů na můstku...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
lemon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 19.7.2010 20:16:41

Příspěvek od lemon »

Dantooine systém, můstek křižníků třídy Hammerhead

Na můstku bylo velmi rušno. Na mě možná až moc. Odjakživa jsem měl rád spíš ticho a klid – tohle byl přesný opak.

Proč je tu tolik lidí? Vždyť by jich tu stačila snad polovina…

Přemýšlel jsem o smyslu tolika lidí na jednom místě, zatímco jsem se prodíral lesem posádky lodě – technici, stráže, pomocný personál a spousta dalších. Všichni měli evidentně spoustu práce. To já ostatně taky – měl jsem dost práce s tím, abych se vůbec dostal k pilotům, kde jsem zahlédl mistra.
Po pár minutách chůze a několika pádech způsobených zakopnutím o někoho, nebo pomáháním těm, kteří zakopli naopak o mě, jsem se dostal dostatečně blízko k pilotům, abych slyšel jejich odpočítávání před vstupem do hyperprostoru. Netrvalo dlouho a hvězdy se protáhly v čáry a my vstoupili do hyperprostoru. Konečně jsem se dostal natolik blízko k mistrovi, abych zjistil, že to není můj mistr, ale někdo úplně jiný. Chvíli po mém příchodu tento neznámý mistr odešel kamsi pryč.

Tak mi nezbývá nic jiného, než čekat. Alespoň se nemusím prodírat tím houfem lidí.

Říkal jsem si v duchu. Při tom jsem párkrát zaslechl piloty, jak mluví o mistrovi, který před chvílí odešel. Jejich rozhovoru jsem nevěnoval moc pozornost a raději se rozhlížel po lodi, jestli někde nezahlédnu svého mistra. Občas jsem přemýšlel nad tím, proč my rada přidělila zrovna mistra Skine, protože jsme navzájem naprosto odlišní. Samozřejmě má vše své klady a zápory – na misích se budeme skvěle doplňovat.

Jen doufám, že při našich misích nebudou zbytečné ztráty.

Z bezduchého civění do stěny mě vyrušil příchod mistra a jednoho padawana, jehož mistr byl ten, který tu před pár minutami stál. Na padawanovi bylo dost znát, že je to jeho první mise, stejně jako moje – jen s tím rozdílem, že on byl v enklávě mnohem kratší dobu. Možná proto byl tak nesvůj.

Je těžké to popsat, mistře. Očekávání, nadšení…

S lehkým úsměvem jsem odpověděl na mistrovu otázku ohledně mých pocitů, přičemž si rovnal svoje vlasy. Nechápal jsem, že mu ty vlasy nepřekáží v boji.
Z myšlenek mě opět vytrhnul hlas mého mistra. Na jeho návrh - zajít se podívat na Jadena - jsem jen souhlasně přikývnul a hned poté jsem zamířil k padawanovi sedícímu opodál.

Umm…vypadáš nesvůj. Trápí tě něco, Jadene?

Zeptal jsem se ho a sednul si vedle něj.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Křižník třídy Hammerhead

Ucítil jsi pohled mistra, když jsi odcházel k padawanovy. Cítil jsi i jeho lehký úsměv, jeho myšlenky ti ale zůstali skryty za zdí, kterou si tak pečlivě vždy budoval. Ani jsi se nemusel snažit číst v jeho hlavě. Sám vysílal tolik krycích myšlenek a silných emocí, že kolem něj se cítili nesví i velmistři řádu.
Pomatuješ si, jak ti jeden mistr pověděl, že se to naučil v mládí. Víc o tom ale nechtěl mluvit. Měl jsi se ho zeptat sám, ale doteď jsi to vlastně neudělal. Sám mistr byl výřečný až dost, o své historii ale nikdy nepromluvil.

Padawan se na tebe podíval, ale nepromluvil. Uhnul tvým očím a zahléděl se do země. Nevypadal nerovzní, vlastně nevypadal nijak. Z jeho obličeje nešlo nic vyčíst, stejně jako nic jinýho.
Opět se na tebe pokusil podívat, ale tvé oči se ani nestačili setkat s jeho a opět uhnul.
Mistr se na tebe už opět nedíval, opět se věnoval palubnímu počítači a zdálo se, že nyní i něco probíral s pilotama.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
lemon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 19.7.2010 20:16:41

Příspěvek od lemon »

Křižník třídy Hammerhead

Nad Jadenovou reakcí jsem si jen povzdychnul. Nevěděl jsem, co se mu stalo nebo proč se tak chová, ale hodlal jsem na to přijít.

No, mlčení a civění do zdi je taky možnost, jestli chceš.

Řekl jsem a rukou ukázal na zeď před námi.

Občas taky jen tak koukám do prázdna a přemýšlím o všem možném.

Dodal jsem ještě a přitom sledoval dění na lodi. Zkusil jsem přečíst jeho myšlenky, ale moc se mi to nedařilo. Bylo zde příliš mnoho lidí, příliš mnoho rušení. Po chvíli snažení jsem to vzdal, zvednul jsem se a šel za svým mistrem.

Mistře, co se stalo Jadenovi? Proč se tak chová?

Zeptal jsem se ho, zatímco jsem sledoval ovládací panel lodi.

Mít tak svojí loď...

Říkal jsem si v duchu a než mistr stihl odpovědět na mé předchozí otázky, položil jsem mu další.

Co vlastně bude náplní naší mise na Coruscantu, mistře?

Po této otázce jsem již čekal na mistrovi odpovědi a dál sledoval hyperprostor před námi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Dal Faleur

Příspěvek od Pear »

Křižník třídy Hammerhead

Nečekej žádnou velkou akci, Dale. Pouze si vyzvedneme jeden artefakt. Co jsem slyšel, mělo o něj zájem několik frakcí, né jenom my.
Odpověděl ti na poslední otázku, první ale zatím zůstala nezodpovězena. Celá loď se připravovala na výstup z hyperprostoru, který měl nastat každou chvílí.
Neletíme na Coruscant.
Vysvětlil ti, ještě než tě napadlo pozastavit se nad krátkou cestou z hyperprostoru.
Letíme na Shusugaunt. Nevím jestli ti to něco říká. Doteď sem o ní prakticky neslyšel. Povrch tvoří oceány. Nemají tam potřebné vybavení k analýze, pertoo to budeme muset přepravit.
Vysvětlil ti celou náplň mise, stále ale byla otázka, proč pilot nahlásil, že budete za chvilku na Coruscantu, když cíl cesty je jiný.
Jaden mlčí už od doby, co zjistl že má letět na misi. Nevím co to je, ani jeho mistr neví. Vypadá tak...prázdně. Možná se to zpraví, až skončí mise. Dávej na něj pozor, kdyžtak. Ať neudělá hloupost...
Odpoví i na první otázku po chvilce mlčení.
________________________
Mohl bych poprosit o drobnost? Aby jsi nedělal mezi vším řádek. Vypadá to divně a stejně tak se to i čte.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
lemon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 19.7.2010 20:16:41

Příspěvek od lemon »

Křižník třídy Hammerhead

O Shusugauntu jsem něco málo četl. Vím jen, že se nachází ve vnějším okraji a žije tam rasa Shusugaunt...a pak, že je skoro celý povrch planety pokryt oceánem, jak jste řekl.
Řekl jsem mistrovi a chvilku poté jsme vystoupili z hyperprostoru. Před námi se objevila planeta, která byla skoro celá pokryta vodou. Na pár místech bylo vidět několik velkých ostrovů - na jeden z nich pravděpodobně poletíme.
O jaký artefakt se jedná? Jestli to není tajné, samozřejmě.
Zeptal jsem se ještě mistra.

Proč ten pilot hlásil, že letíme na Coruscant? Proč to tu nikomu nepřišlo zvláštní, když tu zřejmě každý věděl, že letíme jinam?
Probleskly mi hlavou otázky, na které jsem se hodlal zeptat jednoho z pilotů.
Proč jste před tím hlásil, že za chvíli budeme na Coruscantu? Nikomu to tu očividně nepřipadá zvláštní. Samozřejmě je možné, že jste se jen spletl…
… a nebo taky ne.
Položil jsem pilotovi otázku, zatímco jsme se blížili k oběžné dráze planety. Na téhle misi se mi něco nezdálo. Jaden, piloti…možná to byla jen paranoia, ale kdo ví.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Křižník třídy Hammerhead

Není to tajné, samozřejmě. Jsi v týmu který ten artefakt vyzvedne, takže by jsi měl být první, kterej to bude vědět. Pravdou ale je, že to nevím ani já. Proto tam poslali Jedie.
V podstatě ti tedy mistr neřekl nic, co by ti nějak odpovědělo, ale sám jsi poznal, že on o tom neví nic víc než ty.
Pokud ses ještě nikdy nepotápěl, nyní nastane tvá chvíle. U jednoho z ostrůvku na nás bude čekat ponorka, kterou se vydáme na dno a odsuď sebereme artefakt.
Pověděl ti konečně mistr něco nového, a jal se připravování k přistání.
Vlastně od tebe úplně odešel a nechal tě u pilotů. Správná chvíle zeptat se na zvláštní hlášení pilotů. Pilot moc nezpozorněl, když jsi mu položil otázku, ale hned reagoval.
Eh, jasně...jo, spletl sem se. To se stane ne? Tak co? Přistáváme, vystupovat!
Za tebou se objevil mistr, i s druhým mistrem, už ale bez jeho padawana.
Jadena necháme tady, vydáme se tam ve třech. To zvládnem.
Vzal tě tvůj mistr za rameno a šli jste směrem k východu lodi.
Když jste vystoupili, pocítil jsi vlhký vzduch a na tvé kůži se hned srazilo pár kapiček vody.
Běž čekat k ponorce, my se podíváme kde je náš průvodce...
Usměje se na tebe tvůj mistr a vydají se na druhou stranu od tebe. Ty pár metrů od sebe vidíš starší typ ponorky, do kterého se tak tak vejdete vy tři, představa, že by jste jeli ve čtyřech, jak to bylo plánováno, byla strašlivá.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
lemon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 19.7.2010 20:16:41

Příspěvek od lemon »

Křižník třídy Hammerhead
"To zní snadně." zhodnotil jsem obtížnost našeho úkolu, ačkoliv jsem se nic zvláštního nedozvěděl.
Po poněkud zvláštní odpovědi pilotů, kterou jsem ale očekával a na kterou jsem reagoval pouze "Hmm", jsme přistály. Následně jsem se dozvěděl, že s námi Jaden nejde, což se s jeho stavem zdálo být pochopitelné. Ještě než jsme odešli jsem se na něj podíval. Byl pořád na tom samém místě a stál měl ten prázdný, nic neříkající výraz.

Shusugaunt

"Mohl bych se zeptat jeho mistra, jestli neví, co mu je." dostal jsem nápad, který jsem hodlal uskutečnit až v ponorce. Nakonec jsem dostal instrukce, abych počkal u ponorky, která byla opodál místa přistání. Mistři odešli a já se tu ocitl sám. Došel jsem k ponorce a chvíli jsem si jí prohlížel. Už od prvního pohledu bylo vidět, že ponorka už toho má hodně za sebou a asi i hodně před sebou. Spousta škrábanců, občas nějaká promáčklina, ale hlavně byla dost malá.
"Asi budeme rádi, když se to po cestě nerozpadne. Navíc to očividně není dimenzováno pro tolik lidí." přemýšlel jsem o stavu lodi. Pak jsem se zahleděl do dálky na horizont. Všude samá voda, kam jen oko dohlédne. Na obzoru byly také vidět temně šedé, skoro černé bouřkové mraky. Podle větru by nás ta bouře měla minout, ale kdo ví.
"Doufám, že nezmění směr. Nechtěl bych se ocitnout uprostřed té bouře, vypadá na nějakou silnou tropickou." dělal jsem si starosti o počasí.
Nakonec jsem se posadil vedle ponorky a dál sledoval horizont, kde šly vidět kromě mraků i blesky.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“