Mise pro Gnosta

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Mise pro Gnosta

Příspěvek od Pear »

Nar Shaddaa.

Už nějákou tu dobu jsi seděl v baru nad sklenkou pití. Snažil jsi se vytipovat vhodnou "oběť" nebo čekat na něco či někoho, kdo by mohl zapříčinit rychlé získání peněz. V tuto chvíli tam ale bylo překvapivě ticho - překvapivě, protože obvykle v tuto denní dobu bary přímo přetékají. Za celou dobu co jsi tu seděl se nic nestalo, až na jednu menší potyčku.
Začalo to tak, že se jeden z dvojice sedící u stolu zvedl a vlepil tomu druhému facku. Rvačka mohla vypadat docela nebezpečně, protože na první pohled oba se uměli prackama dost dobře ohánět. Měli nejspíše nějáký pokročilejší výcvik, protože jejich útoky ale i obrana byly dost rafinované, každou chvilku jsi si všimnul pěkně nastražené pasti...a to celé trvalo, než chlápek, co na začátku dostal facku, knockoutoval toho druhého. Ten přistál u zdi a nevypadal, že by se mohl zvednout, i když se o to snažil. Druhý neváhal a hned vypadl z baru. To se ale dokázal sebrat i chlápek co se ještě před chvilkou válel na zemi a začal si pro sebe něco mumlat. Poté zakřičel směrem ke dveřím.
Jen si utíkej, jen si utíkej, uvidíme, kdo bude mít poslední slovo!
Tímto se otočil na bar. Oči mu přímo plány, přesto řekl poměrně klidným a zřetelným hlasem.
Pět tisíc tomu, kdo mi přinese jeho hlavu, deset tisíc za živého, abych ho mohl naučit způsobům sám...
A čekal, jestli se někdo ozve, nebo jestli má odejít a zkusit štěstí jinde...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Nar Shaddaa.

Takže hlavu za pět tisíc....co bych si mohl víc přát..
Posbírám si věci a přejdu rychle k němu k mému novému zaměstnavateli.
Hele, já to beru, možná ho přínesu aji v celku, ale potřebuju vědět aspoň kde bydlí, jestli ho chcete mít rychle... pokud ne a znáte aspoň jméno, bude to trvat dýl.
Vychlím na něj a očekávám rychlou odpověď, abych nemusel čekat na peníze.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Nar Shaddaa.

V pořádku, všechno můžu dodat, pokud budete chtít, následujte mně. Doma vám předám všechno pěkně zabalené v datapadu.
Ukázal prstem aby jsi ho následoval a vyšel z kantýny.
Když jsem vás viděl, věděl jsem že to vezmete, šlo na vás vidět že jste ten typ. Ale dávejte si pozor. Nemyslete že to bude hračka, chytit někoho jako je Patrick Deewey. Znám ho dobře, má armádní výcvik, zatraceně dobře to umí s puškou a umí se ohánět i rukama. Možná se na něj budete chtít jít zeptat i do nižších pater, do kantýny U Boba, kde je neformálním šampionem. A je to opravdu velká kantýna. Věřím, že pokud se v nejbližší době objeví doma, tak jen proto aby si sbalil. Dlouho jsem mu vyhrožoval, že na něj nechám vypsat odměnu a sám dobře ví, že to přehnal - a že jsem jí na něj vypsal. Opravdu to nebude tak lehké, jak jste si myslel.
To už jste byly na cestě k bytu, který byl ještě o pár úrovní níž, než byla kantýna. Uctivě tě pozval dovnitř a šel pracovat sháněním dat.
Donesl ti slíbený datapad a ty jsi se mohl podívat, s kým máš vlastně tu čest.
Jméno: Patrick Deewey
Bydliště: o tři bloky na sever dál, o sedmnáct pater níž. Samozřejmě na datapadu byla kompletní adresa.
Fotka - poměrně mladý chlapík s ostrými rysy ve tváři. Na fotce měl zrovna v ruce meč, který byl opravdu obyčejný. Pouze jílec a čepel.
Byla tu i jeho biografie, takže jsi se mohl opravdu dočíst, že měl vojenský výcvik, který ale nedokončil, kvůli jistým "problémům".
Byl opravdu dobrý v kontaktním souboji a, což byl asi osobní názor muže co na něj vypsal odměnu, byl zatraceně dobrý v plánování.
Budete potřebovat ještě něco?
Zeptal se tě muž, když si všiml, že jsi dočetl datapad.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Nar Shaddaa

To bude facha dostat tohohle parchanta. Bude potřeba ještě pár věcí... pouta, osobní štít, no to je asi všechno..
Jo, pár věcí, jestli teda můžu, chtěl bych vědět jak se jmenuje můj nynější zaměstnavatel? ..... Jen tak pro informaci.
Optám se ho, popřípadě mu odpovím na otázku mého jména a optám se ještě trochu.
Asi nebudete mít po ruce pouta nebo osobní štít, seženu si to sám, jenom jestli to nemáte, ušetřilo by mi to čas.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Nar Shaddaa

Vašemu zaměstnavateli můžete říkat třeba například Pan Akuron.
Odpověděl ti, aniž by jsi měl jistotu, jestli je to jeho pravé jméno či ne. Tvoje jméno ho moc nezajímalo, nejspíše mu stačilo že jsi lovec.
Osobní štít bych tu měl, pouta už ale opravdu ne...
Oznámil ti a odebral se pryč do svého bytu, aby za chvilku přišel se štítem v ruce. Byl to takový ten vojenský polouniverzální štít, který ti dával ještě jistou protekci navíc a dalo se na něj i spolehnout.
Zbývali ti tedy pouze pouta a následně se pustit do práce.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Nar Shaddaa

Díky, pouta nevadí, ty možná budu mít.. někde.. Vrátím se k vám až bude má práce hotová.
Domluvím a odejdu co nejrychlejším tempem vyrazím k mému skladu( doupětí), nebo jakým slovem se dá nazvat můj obytný prostor.
To bude prdel... sejmout toho idiota nebude zrovna procházka bordelem. Každopádně bych měl někde vyhrabat ještě pár nožů
Až tam dorazím prohledám kupy šrotu a harampádí, které tam už bezmála šest let hromadím a občas i přetřídím a vyhodím, v naději, že najdu pouta, nějaké kredity, nějakou zbraň pro souboj na velice blízkou vzdálenost¨, to bude nějspíše nejaký nůž nebo řezák, pro jistotu vezmu aspoň tři, pokud je teda najdu. Při nejhorším vezu aspoň něco co má nějakou cenu.
V každém případě posbírám moji výbavu (pistole, helmu, karabinu, jetpack) a vyrazím, buďto za nějakým mým dodavatelem harampádí (taktického vojenského vybavení), nebo pří nálezu pout i nožíku přímo k bydlišti mého cíle.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“