Svatební dar - 3. mise pro Anakina Vandara (Jazen)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Svatební dar - 3. mise pro Anakina Vandara (Jazen)

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV, Jedi Praxeum

17 ABY

Pár týdnů po vašem dobrodružství na zasněženém Denosu jsi se věnoval závěrečným přípravám na jmenování své i několika dalších studentů rytířem Jedi. Za to, co jsi prožil v posledních měsících, jsi si to jistě zasloužil a stejný názor zastával i Nigo, se kterým jsi se od té doby velmi spřátelil.

Nigo teď trávil více času se svým novým asistentem - šedomodře obarveným a novotou zářícím G-9PO - kterého po Denosu opravil, vymazal mu paměť a udělal z něj užitečného protokolárního droida se zajímavými vylepšeními. Mnohdy pomáhal také samotnému Kyleovi...

V posledních dnech se k vám doneslo, že Tycho Celchu, vynikající republikový pilot a přítel Lukea Skywalkera, se žení. Na Akademii se chystaly vpravdě velkolepé oslavy, i když Luke Skywalker byl především na Coruscantu, ve společnosti své sestry Leii a jejího manžela Hana Sola.
Vše zde leželo na bedrech nejzkušenějších Jediů, takže Kyle Katarn teď působil v roli hlavního plánovače svatebních oslav zde, na Yavinu IV. A nezapomínal na drobné záležitosti, kterými oblažoval vás, své milé padawany.

Ovšem Tobě svěřil úkol hodný mistra - obstarat svatební dar pro Tycha a Winter...

Nigova dílna

"No, kámo! Vidím to tak, že jsi v pěkné bryndě! Nebo už víš, co seženeš na tu svatbu?" nemohl udržet smích Tvůj kamarád, když jsi byl zrovna u něj. Počítal jsi s tím, že Ti poradí a ne, že se Ti bude posmívat.
G-9PO se mezitím věnoval své práci, ani on však nemohl nezaslechnout, jaké trable Tě potkaly: "Pokud mohu doporučit, pane... Znám jedno místo na Coruscantu, tam se dá sehnat vše a poměrně levně..."
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Nigova dílna

Pár hodín po tom ako som sa dozvedel svoju novú úlohu, som sa s ťažkou hlavou rozhodol ísť sa poradiť k môjmu kamarátovi Nigovi. Ten už samozrejme vedel, v čom spočíva moja úloha a pri prvom zhliadnutí mojej ustaranej tváre, nemohol udržať smiech. Zvalím sa do otáčacieho kresla v jeho dielni a schovám tvár do dlaní
Čo som komu urobil?
spýtam sa sám seba a po chvíľke mlčanie prehovorí Nigo. Jeho poznámku o tajomnom obchode na Coruscante neprehliadnem a zbystrím
To je super, hádam mi tam budú vedieť poradiť aký svatobný dar mám kúpiť pre republikového hrdinu a jeho manželku, ktorá je mimochodom veľmi úzko spätá s Leiou Solo.
poviem a pokrútim hlavou
Toto bude pekne ťažké. Nemohol by si mi nahrať do datapadu lokáciu toho obchodu?
spýtam sa napokon Niga, plne rozhodnutý skúsiť Coruscantské šťastie
Opäť raz na tú planétu.
pomyslím si a podám datapad Nigovi.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nigova dílna

G-9PO kroutil hlavou, čekal od Tebe větší vděk.

Ale Nigo se jej zastal: "Náhodou, je to slušnej krámek! Jednou jsem tam jednou svý holce koupil docela hezkou napodobeninu šperku. Nestála moc a ona z toho byla celá paf!"
G-9PO opáčil: "Podle toho, že vaše přítelkyně již není vaší přítelkyní, bych usuzoval, že onen šperk na ní nezanechal příliš hluboký dojem..."
Nigo se ohradil, věnujíce se stále své práci: "Hele, ty plechová hubo! Chtěl jsem tím jen naznačit, že tam člověk sežene fůru věcí za babku. Má to jen jeden háček - ten obchod tehda míval otravného majitele..."

Teprve teď Ti došlo, že toho o Nigovi moc nevíš, co se jeho života před příchodem na Akademii týče... jeho minulost, rodina, přítelkyně. Nikdy se o tom nijak zvláště nebavil.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Nigova dílna

Po poznámke o otravnom majiteľovi sa len pousmejem
Veď som Jedi či nie? S tým si poradím.
poviem Nigovi a pozrem sa na G-9PO
Aj ja ťa rád vidím.
poviem a začnem si pohadzovať nejakú súčiastku, čo som námatkovo zobral z Nigovho stolu
Ak chceš môžeš ísť so mnou? Či už ťa omrzeli dobrodružstvá pri ktorých je šanca na prežitie menšia ako 1%?
poviem a zasmejem sa.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nigova dílna

"Už jsem myslel, že to neřekneš..." kvitoval Tvůj návrh Nigo.
"Jasně, že se tam proletím s Tebou, tedy pokud Kyle nebude mít nic proti. Posledně se netvářil dvakrát nadšeně, když jsme si půjčili jeho lodičku." uchechtl se mechanik.

"Mohu Vám být nějak nápomocen, pane Anakine?" zeptal se mimoděk protokolární droid a to i přesto, že vám vlastně už pomohl s výběrem místa, kde snad dar pro Tycha a Winter seženete.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Nigova dílna

Zasmejem sa a poviem
Ja som to vedel! Takže kedy vyrážame?
spýtam sa a pohodím si datakartu v ruke
Teda, popakuj si svoje veci a poďme za Kylom spolu radšej. Vymyslíš si nejaké technické bláboly, aby nám požičial jeho koráb.
poviem a otočím sa na G-9PO
Ale nič 9PO, to ja si len tak sám pre seba hovorím.
vážnym tónom poviem droidovi. Potom sa opäť otočím na Niga a spýtam sa
Berieme aj jeho?
nenápadne kývnem hlavou smerom k droidovi po mojej pravici.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“