Speciální mise pro Larry Morgan - Pear

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Speciální mise pro Larry Morgan - Pear

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, budova Coruscant Security, oddělení vražd, kanceláře útvaru 263

Vstal jsi brzo. Jako ostatně vždy. Práce pro coruscantskou bezpečnost byla stejně mizerně placená a velice časově náročná jako jakákoli jiná práce pro Coruscant či Republiku. Už od rána bylo jasné, že to bude další den pěkně na hovno. Ale přesto jsi měl kdesi vzadu takové malé tušení (nebo jsi snad doufal), že dneska už by se konečně mohlo začít něco dít.

Venku bylo zase pěkně hnusně. Někde vysoko nad tebou chcalo jako z konve, i když ve vyšších středních patrech, kde jsi bydlel, už to nebylo až tak znatelné. Místy stékaly proudy hnědé břečky, které signalizovaly vytrvalý déšť, který bubnoval do vrchních pater Coruscantu. Tady však příliš nehrozilo, aby se člověk namočil, když si dával pozor a vyhýbal se nekrytým místům. Ostatně takhle mizerně bylo už celý poslední týden. A hnusné pro tebe však nebylo jenom počasí.

Navzdory tomu, že ses před týdnem dočkal povýšení a dostal ses na vytoužené místo na oddělení vražd, neměl jsi to v práci v těchto dnech nijak snadné. Postarší obtloustlý poručík Ost Ravak, který měl na starosti útvar, ke kterému jsi byl přidělen, zřejmě zaslechl něco o tvém předešlém způsobu práce a jako zastánce trestání oficiální cestou nebyl nijak nadšen tvým přidělením k jeho útvaru. Za celý první týden tě nutil dělat jenom papírování v archívu, případně tě využíval jako poslíčka pro koblihy. Vzhledem k tomu, že poručík byl velká autorita, nikdo se neopovažoval zasáhnout ve tvůj prospěch, a tak se většina ostatních detektivů, včetně seržanta smířila s tím, že jim budeš dělat papírování a nosit koblihy, což bylo pro detektiva rozhodně velice ponižující.

Když jsi dnešního rána konečně dorazil na svůj útvar, uvítalo tě nebývalé ticho. Nikde jsi neviděl žádného ze svých pěti kolegů detektivů, ani seržanta. Vlastně to vypadalo jako by tam vůbec nikdo nebyl. Ale rozhodně nebyl žádný svátek ani policejní bál. Prostě buďto všichni nepřišli nebo již byli pryč. Když jsi nad tím tak přemítal, vyrušil tě hlas poručíka Ost Ravaka. Přesněji jeho pobouřený křik.

Morgane! Krucinal chlape, už zase dete vo šest minut a patnact sekund pozdě do prace! To si řikate chlap? To si kurva řikate detektiv? To si odmakate přesčas! Všichni už jsou dávno v terenu, mame dneska zatracenou honičku a vy se zas někde flakate!

Každé slovo ve svém řvaném pokárání pečlivě oddělil a jako obvykle dost zkracoval všechna slova, aby zdůraznil jaký máš průšvih. Potom si zřejmě všiml tvých prázdných rukou a zakroutil hlavou. Potom začal zase řvát.

A kde mate kurva koblihy?! To tu mam chcipnout hlady nebo co? Jak z vas mohli udělat detektiva, to kurva nepochopim. No teď už na to serte a ani se neslikete! Jedte se mnou, mame praci!

Poručík si nasupeně natáhnul kabát a sám pro sebe si mumlal něco o idiotech, se kterými musí pracovat. Když se mu konečně podařilo nasoukat do kabátu, vyrazil směrem k turbovýtahu ze kterého jsi před chvilkou vystoupil. Zdálo se, že tě sebou bere na tvoji první práci v terénu. Sice z toho nebyl nadšený, ale asi mu nic jiného nezbývalo. Otázku bylo už jenom to, kam vlastně pojedete. Jak jsi znal poručíka, jel by i do vedlejšího bloku speederem, takže vaše první cesta byla zjevná.

Budete řidit, to byste ještě zvladnout moh! He?

Zeptal se tě opět svým klasickým hrubým a zvýšeným hlasem, když čekal na příjezd turbovýtahu, který za tu dobu, co ti nadával, zase odfrčel někam jinam.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, budova Coruscant Security, oddělení vražd, kanceláře útvaru 263

Probuzení na Coruscantu bylo vždy to příjemnější, kor když člověk bydlel ve vyšších patrech, i když stále střední třídy. Né však v poslední době, neboť ústavičně lilo a jak se zdálo, nehodlalo přestat. Nálada samozřejmě v hajzlu, dokonce ještě víc, když si uvědomíš, že pracuješ za plat, který je spíš špatným vtipem a pod člověkem, kterej musí chcát se zrcátkem v ruce, přesto si myslí, že má největší péro na planetě.

Ti nahoře musí být pěkně mokří, než dojdou do práce...
Vstal jsem z postele a postavil se nad záchod, do kterého se, s úlevným povzdechem, vypustí všechny tekutiny, nashromážděné přes noc.
Kuchyni jsem vynechal, s tím že se nažeru koblih cestou, a protože bylo už pozdě, natáhl jsem přes sebe jenom kabát a vyrazil do mokra.

Nebylo těžké jít po známých cestičkách, kde netekla voda. Poznal jsem je v první den deště, kdy mně sprostě ohodil vodopád břečky a mně nezbylo nic jinýho, než jít domu a převlíct se.
Takovéto zdržení se ale zase nelíbilo šéfovi, kterej si dycky našel způsob, jak mně zprcat. Povýšení bylo príma, měl jsem hned blíž na místo činu - i na místo zadržení pachatele. Ale poručík, co nejspíše znal mojí pověst, moc nadšený nebyl a tak mně zaúkoloval podřadnou prací, nejspíše, aby mi to dal pořádně vyžrat.
Koblihy jsou ten nejmenší problém, jakmile se dostanu do terénu, bude mi moct políbit prdel...
Papírování a archivování byla sice nudná práce, ale nebylo to nic, s čím bych se nesetkal. Měl ale autoritu, doteď jsem nedokázal přijít na to proč, takže většina detektivů dělala, že se nic neděje.
Proč by taky, měli koblihy...

V práci bylo neobyčejně prázdno, když jsem tam přišel. To, že by přišli pozdě nepřipadalo v úvahu...
...a dneska policajti vycházky taky nemaj, ty sou až na konci tejdne...
Nic ale netrvalo věčně, a i tato záhada se dočkala brzkého vysvětlení. Za mnou zahřměl hlas Ravaka a já obrátil oči ve sloup, než mně uviděl.
Poprskals mi ksicht, kreténe...
Setřu si koutek oka a vypustím z hlavy vše co doposud říkal, neboť to byla strašná kupa sraček, kterýma si pouze zvyšoval sebevědomí, zazněl dokonce i jeho hladový hlas, když si všiml, že mu nenesu koblihy.
Koblihy jsou v kantýně, spěcháme přece...
Koblížku...
Zatímco já jsem byl připraven, poručík se ukázal jako lehce nemotorný, což jsem o něm věděl celou dobu a než se nasoukal do kabátu a zamumlal si něco na mojí počest, ubylo spoustu času. Užíval jsem si jeho pohled, když jsme si oba uvědomili, že mně bere na práci v terénu, jakkoliv se mu to nemuselo líbit. Nejspíše neměl jinou možnost a nejspíše mi to i pozdějí dá pěkně sežrat.
Čekali jsme u výtahu, kterým se dostanem až do vozového parku. Ani toto mi nedokázalo říct, jak daleko pojedem, protože to tlustý prase by si vzalo speeder i kdyby někoho zabili před garáží.
Jeho nadávky jsem dokázal více než ignorovat a tak mi neuniklo, že mu ujel výtah.
Kolikrát průměrnému poručíkovi ujede turbovýtah, který se před ním zastaví?
...Jednou...

Když nás výtah konečně dovezl ke speederům, za poručíkem jsem šel, čekajíc, který stro si vybere.
Snad tady budou mít lopatu, pač holýma rukama ho tam nenasoukám...
Otevřel jsem dveře na místě řidiče a nastoupil dovnitř.
Kam jedem šéfe?
Vykouzlil jsem na tváři optimistickej úsměv, abych šéfa ještě víc nasral a nastartoval stroj.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, budova Coruscant Security, hangár

Poručík měl evidentně špatnou náladu. Dost možná za to mohl fakt, že nedostal svoji denní dávku koblih, ale taky to mohlo být tím, že byl nasranej permanentně každý den, každou hodinu i minutu. Jestli měl doma fúrii s charakterem stejným jako měl o sám, nebylo se čemu divit. Při jízdě turbovýtahem poručík zarytě mlčel a vypadal jakoby dokonce přemýšlel. Chvilku předtím než jste dorazili do hangáru si začal číst něco na svém datapadu. Když vystupoval z turbovýtahu tak si málem rozbil kvůli své nepozornosti (za chůze si četl v datapadu) hubu. Tento fakt u něj spustil řetěz nadávek, kterými upouštěl páru a vztek.

Kurva! Piča! Dohajzlu, kterej zasranej debil tam dal ten zpičenej schod?!

Jak jsi tak poručíka začal poznávat, tak sis všiml, že má poměrně dobré nadání v nadávání a také celkem slušnou zásobu vulgárních slov. To byl asi taky jeho největší talent, kterého sis zatím dokázal všimnout. Po tomto vodopádu nadávek se však poručík znovu nepřítomně začetl do datapadu a nasoukal se do první staré policejní rachotiny kterou potkal. V celém hangáru byly stejně jenom policejní speedery v různém stupni rozkladu. Tenhle, který si vybral, byl ještě poměrně zachovalý.

Když jsi nastoupil za Ravakem a zeptal se ho na další postup, tak se na tebe opět zlostně zadíval a vypadalo to, že ti zase pěkně vynadá. A taky že jo. Obstloustlý, postarší a plešatějící poručík byl pěkně zarudlý a tvářil se nasraně. Jako obvykle. Potom na tebe začal řvát z blízkosti, kterou nabízel speeder a tys z jeho dechu mohl poznat, že už dneska určitě něco žral. Zubní pastou jeho dech totiž rozhodně nevoněl.

Se tak přiblble netlem! Tady seš u policie a ne v zabavnim parku, ty cype! Nepokošej se mě nasrat a šlapni na to! Tady maš cil naši cesty!

Poručík ti začal plynule tykat a bylo až s podivem, že byl schopen při svém řevu i převést souřadnice ze svého datapadu do navigace speedu. Viděl jsi, že se jednalo o jedno z nejvyšších středních pater. Bylo to o mnoho výš než jsi bydlel a v téhle části, jak jsi věděl, byly kanceláře a sídla různých obchodníků a firem.

Po té, co jste vyrazili z hangůru vstříc vašemu cíly, se poručík trochu rozeřval o tomto případě.

Pry našli mrtvolu ňakeho zamožneho obchodnika. Droidi a šlapaci zajistili oblast. Vic mi toho ti ignoranti neposlali, tak uvidime jak to bude vypadat!

Zbytek cesty už poručík mlčel. Mluvení ho asi zmohlo, protože najednou vypadal docela unaveně, vyčerpaně a vyhladověle. Možná, že když nemá svou denní dávku koblih, není schopen pořádně fungovat. Jediné, čeho byl právě schopen, byla pouze prohlídka jeho pláště, jestli tam náhodou nenajde nějakou sladkost poslední záchrany. A našel. Celou čtvrtkilovou čokoládu zdolal v rekordním čase sedmi sekun a třiceti dvou setin. Potom vypadal opoznání lépe, i když stále dost hladově.

Místo činu bylo v kancelářské budově, která měla vlastní hlídaná hangár. Nebylo tedy snadné dostat se dovnitř. Driod v budce u vrat rozhodně jen tak nechtěl pustit dovnitř jen tak někoho, a tak svým naprogramovaným hlasem až vyštěkl.

Identifikujte se! Předložte zaměstnanecké ID s oprávněním nebo zvláštní propustku!

Poručík driodovu výzvu pravděpodobně neslyšel, nechtěl slyšet nebo jí jednoduše ignoroval a nechával tak na to, aby sis s tím poradil. Bylo dost pravděpodobné, že pokud to nevyřešíš hodně rychle, opět tě potom sprcá jako malýho kluka. Bylo také nebezpečí, že to tady udělá veřejně před pochůzkáři, kteří zajistili místo činu spolu s policejními droidy..
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, budova Coruscant Security, hangár

Vrhl jsem na poručíka pohled "já to nebyl", když se přerazil o jeden vchod.
Nejvíc nehod se stává v domácnosti a při čtení datapadu...
Po vyslechnutí nadávek, kdy mně překvapil slovní zásobou, jsme konečně mohli nastoupit do nějáké rachotiny.
Řekls dvakrát variaci na píču, frajere...
Jeho nálady jsem nedokázal pochopit, jeho rodinná situace na to ovšem mohla mít vliv. Stále si alespoň mohl zachovat jistou profesionalitu a nechat si to na doma.
I když pokud má starou stejnou jako on, a takhle si na něj došlapuje, nedivím se, že aspoň v práci si potřebuje obrátit role...hmm, možná by neškodilo poznat jeho rodinu...
Moje nevinná otázka a grimasa za ní splnila účinek a jakmile se dostal do speederu a srovnal si v hlavě, co jsem po něm chtěl, opět se rozeřval.
Jednou jsem byl v zoo a viděl banthu...bože jak bych teďka rád trávil čas v přítomnosti její prdele...my, kdož jsme ve styku s obyvatelstvem se musíme starat o svůj dech...cype.
Na jeho řev se mu opět nedostalo žádné odpovědi, pouze rozjetí speederu mu mohlo naznačit, že jsem si vědom jeho souřadnic, které zadal. Podle plánu cesty bylo naším cílem vrchní patro, zrovna tam kde pršelo. Bylo to o mnoho luxusnější, já byl ale jaksi už zvyklý na svoje střední patra vyšší úrovně.
Klid za volantem sem neměl, přesto jsem se ale přistihl s lehce překvapeným výrazem, to když poručík ze sebe vysoukal informace, které byli dokonce hodnotné.
Ještě na týhle části pokračuj a budeš k něčemu u bezpečnosti platný...to že sme všichni píčusové víme, ale někdy by bylo pěkný znát detaili případu, né jenom když si ho přečtu ve složce...
Jeho řev ustal a já se opět dostál svému klidu. Auto začalo být lehce těžší k řízení, jak se v něm vrtěl a hledal něco k žrádlu. Mně to ale nemohlo vyvést z míry a raději jsem si probral v hlavě svůj úkol, i když nebylo prakticky co.
Věděl jsem, že se dneska něco stane...díky vrahům, že ještě existují a nemusím se mrdat s papírama...
Pomalu jsem speeder vedl k místě činu, kancelářské budově, kde bylo hned jasné, kam mám namířit. Droid mně překvapil, ale jeho požadavek na ID byl logický. Od poručíka se nedala čekat jakákoliv aktivita, po spořádání čtvrt kila čokolády v rekordním čase musel být v inzulínovém šoku, nebo se snaží skrýt, jak vytekl do uniformy.
Coruscantská bezpečnost...
Zahlásím a vytáhnu svojí kartu, kterou namířím droidovi před fotoreceptory. Už pomalu nahlížím hlouběji do objektu, kde asi může být mrtvola.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, kancelářská budova, hangár

Droidovi kontrola chvilku trvala. Mohlo to být způsobeno buďto jeho značným stářím nebo nějakou vadou na fotoreceptorech, kterou jsi však ze své pozice rozhodně nemohl zjistit. Avšak po několika desítkách sekund čekání droid skutečně rozpoznal, že jste policajti a vpustil vás dovnitř.

Potvrzuji. Vstup povolen.

Droid otevřel vjezd do hangáru a vám už nic nebránilo v tom do něj zajet a speeder zaparkovat. Ať ses rozhlížel jak jsi chtěl, nikde jsi neviděl žádného bezpečáka ani policejního droida, což naznačovalo jediné - místo činu rozhodně nebyl zde. Bylo tu naprosto liduprázdno. V hangáru byly odstaveny pouze dve luxusnější speedery a několik dalších obyčejných.

Když jsi zastavil, tak se poručík jako mávnutím kouzelného proudku zase probral, vyštěkl na tebe další rozkaz a začal se soukat ven ze speederu.

Jdem! Nahoru! Na co čekaš?!

Tlustý policejní důstojník se začal valit směrem ke dveřím turbovýtahu. Světlo značilo, že tu výtah byl, a tak jsem tentokrát nemuseli čekat. Poručík namačkal příslušné patro a to už se s vámi turbovýtah rozjel na plný obrátky. O minutu později se před vámi už otevřely dveře a tobě se naskytl pohled na solidně vypadající chodbu. Na konci chodby strážil velké dveře vedoucí patrně do nějaké důležité kanceláře, jeden policejní droid. Na levé straně jsi zkrze prosklené zdi mohl vidět něco jako jídelnu či bufet, kde byla asi pětice civilistů vypadajících jako kancelářští pracovníci. S nimi tam byli dva strážníci a další droid. Zaměstnanci vypadali už takhle z dálky celkem vyděšeně. Na pravé straně chodby byly dvoje dveře, patrně na dámské a pánské záchodky.

Tak se na to dem podivat.

Pravil poručík a vyrazil rovnou za nosem k velkým dveřím. Zrak mu však celou dobu sklouzával k bufetu a jednu chvilku se i zdálo, že své velké tělo pošle do levých dveří, protože zřejmě zahlédl koblíšky nebo něco podobně dobrého. Evidentně se ale ovládl, protože došel až k droidovi a pokynul mu, aby otevřel dveře.

Pohled, který se vám naskytl nepatřil zrovna k těm nejhorším, ale nejhezčí taky nebyl. Na velkém křesle za obrovským psacím stolem sedělo tělo pravděpodobně lidského muže, honosně oblečené, avšak bez hlavy. Ta byla po malých kouscích rozmetána po celé zadní zdi. Množství mozku a krve prozrazovalo, že to byla opravdu pěkná šlupka. Když jste přistoupili blíž, měli jste možnost mezi nahýma nohama mužského těla zahlédnout druhé tělo, ženské, lidské, spoře oděné - spíše nahé, ležící na zemi v kaluži vlastní krve. Hlavu měla sice na správném místě, ale pro změnu měla obrovskou díru, zkrz kterou bylo snad i vidět, v trupu. Byl to opravdu krvavý pohled a to také okomentoval poručík.

Kurva to je ale hnus!

Dva technici, kteří právě ohledávali místo činu a těla se na něj překvapeně podívali, ale nic neříkali. Hleděli si své práce. Zřejmě poručíka znali a věděli, že není vhodné se s ním bavit, dokud je on sám neosloví. Poručík začal mírně zelenat, což mohlo znamenat jediné. Pohled se mu opravdu hodně hnusil. To sice nedal přímo najevo, ale elegantně se z celého problému vyvlíkl.

Mladej, tak předveď co v tobě je, ja pudu zatim vyslechnout kobl..svědky! Až tady s tim skončis, tak přiď tam dopředu.

Důstojník vycouval a už se hrnul do bufetu aby vyslechl svědky, jak říkal. Zanechal tě v luxusně zařízené kanceláři, kterou však teď zdobily kousky mozku a krev. Technici stále dělali dál svou obvyklou práci a jenom po očku tě sledovali, co budeš dělat a zda budeš chtít jejich pomoc.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, kancelářská budova.

Zhypnotizovaně jsem šel přímo ke dveřím, kde bylo ono místo činu. Po straně byla kantýna, jistě plná koblížku, a poručíkův magnet na to hned upozornil. Bylo mi jedno, jestli půjde dál, nebo se půjde napást do kantýny, prioritou pro mně nyní bylo, abych uviděl, co pro mně dnešek přichystal. Zaměstnanci byli vyděšeni a moje napětí rostlo každou další grimasou, které mi říkali, že se stalo něco opravdu hrozného.
Droid otevřel na pokyn poručíka dveře a mně se zatajil dech.
Nádherné dílo...
Porozhlédnu se s otevřenou pusou po místnosti, kterou zdobí kousky mozku, lebky a cákance krve. Nejraději bych se přitiskl na stěnu a nasával ten pach smrti, poručík svým pohybem mně ale donutil udržet si profesionalitu. Co na první pohled nevypadalo, bylo zřejmě když jsme s poručíkem nahlédli blíž k mrtvole. Bez kalhot, s ženou mezi nohama. Která byla také na oblečení skoupí.
Tenhle sex musel být...uspokojivý...
Rozzáří se mi očíčka při pohledu na krk bez hlavy a tělo s otvorem navíc. Poručík samozřejmě nezklamal a svým osobitým způsobem vyjádřil místo činu.
Hnus? Nádhera...
Špitl jsem v duchu, když se na nás otočili technici, kteří ale raději mlčeli, i když si každý může domyslet, co je asi napadlo. Jeho barva se začala měnit na né zrovna zdravou a já jen čekal, jestli vyhodí čtvrt kila čokolády zpátky, nebo je udrží v sobě.
Poručík ale ukázal svojí odvahu, když i s obsahem žaludku chtěl navštívit kantýnu a hodovat na koblihách. Zanechal mně důležitější úkol, aspoň z mého pohledu, než bylo testování cukrovinek a já měl tak volnou ruku. Konečně jsem si mohl na všechno šáhnout.
Natáhl jsem si rukavavice, abych si to hned namířil k tělo. Líkalo mně si na to šáhnout holou kůži, ale nebylo by to vhodné, na místě činu, proto jsem lehce, konečkem prstu, opakovaně šáhl na okraj krku a prozkoumával jeho strukturu.
Hrubá práce...neohrabané, za to bych se styděl...
Otočil jsem se i na techniky, kteří dělali svojí obvyklou podřadnou práci a vydal se za nima.
Tak pánové, co tady máme? Našli jste něco?
Promluvil jsem na ně, abych mohl odněkud začít a nezjišťovat dávno zjištěné.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, kancelářská budova.

Zdálo se, že tě technici až hlídali, když ses přiblížil k mrtvým tělům. Bylo známé, že technici nebyli rádi, když jim někdo šahal na mrtvoly a další objekty jejich práce. Bohužel ze svého ožahání krku jsi nezjistil nic jiného, že hlava z něj byla pravděpodobně odstřelena. Rozhodně se nezdálo, že by byl použit vybronůž nebo něco podobného. Výstřelu také odpovídala ohozená stěna. Až když jsi se krku přestal dotýkat, jejich tvrdé a varovné pohledy zase sklouzly do normálu.

Když ses otočil a zamířil k technikům, tak tvůj pohled zavadil i o velký stůl, na kterém byly nějaké datakarty, pár kreditů, psací fólie a také jedna zajímavá, velká zarámovaná fotka. Bylo na ní celkem sedm lidí. Dva starší muži a dvě starší ženy. Zdálo se, že šlo o manželské páry a potom dva mladí muži a jedna dívka, ve které jsi s hrůzou poznal tu, která zde, v kaluži vlastní krve, ležela na zemi. Určitě to byla ona, o tom nebylo pochyb. Otázkou však bylo, co tato dívka dělala na fotce v kanceláři podnikatele.

Poté, cos oslovil techniky, k tobě zase vzhlídli od své práce. jeden z nich byl starší twi´lek a vypadal dost unaveně. Druhý byl člověk starý asi jako ty. Zdálo se, že ho práce dost baví. Mladší z nich ti odpověděl poměrně jednoznačně.

Vypadá to na nějakej pořádnej kalibr. Jedna rána do každýho z nich a oba byli okamžitě mrtví. Chlápek to schytal první, holka těsně po něm z bezprostřední vzdálenosti. Vrah musel mít kousky mozku a krve snad všude. Nechápu proč někdo používá projektilku s takovým rozptylem. Jako by obyčejnej blaster nestačil. Dyť palice toho chlápka je rozmazaná po celý zdi. Každopádně jsme zjistili totožnost obou těl. Ten chlápek je nějakej podnikatel, Arran Bibs. Patří mu to tady. Co se týká tý holky, tak jsme nejdřív mysleli, že je to jen ňáká šlapka, co byla ve špatnej čas na špatným místě, ale když jsme našli její ID, tak jsme zjistili, že je to nějaká Tracy Harenová a podle svlečenýho oblečení a množství kreditů co měla u sebe rozhodně nebyla šlapka ani nebyla chudá. Jinak co se týká toho, odkud vrah přišel, tak jsme si celkem jisti, že přišel normálně hlavníma dveřma jako vy. Na oknech totiž není ani stopy po násilném vloupání.

Technik skončil s náročným informováním a čekal, jestli budeš mít ještě nějaký otázky nebo zda ho už necháš dělat jeho práci.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, kancelářská budova.

Hmm, přistiženi při činu?
Povím si nevinně a rozhlédnu se opět po malířové mistrovském díle v kanceláři.
To bude všechno, hlavně spoustu fotek...
Porozhlédnu se po místnosti a snažím se v hlavě představit jak mohla situace vypadat.
Muž si užívá, žena pracuje, najednou...
Poohlédnu se po dveřích.
...někdo vleze dovnitř a bum...a chlapík neví kde mu hlava stojí...bum...a žena má už čtyři použitelný díry...
Vykonstruuju si svojí teorii ale poté se zarazím. Brokovnice i cokoliv jiného dělají spoustu hluku, rozprskávající taky není neslyšná.
Schoval brokovnici pod triko a odešel si pryč...
Nejde to okno otevřít?
Stoupni si k němu a lehce zatlačím, klepnu do něj ukazováčkem, abych vyzkoušel jeho kvalitu.
Hned vedle je kantýna. Někdo si musel všimnout, že přijde k šéfovi chlapík s brokovnicí. A museli slyšet i výstřely. Lidi jsou zvědaví, aspoň jeden kravaťák se musel jít podívat, co se děje, že někdo střílí v šéfové kanclu...
Suše oznámím do prázdna a podělím se se všem o své myšlenky, stále ovšem stojím u okna a dívám se ven.
Ty...
Vyjdu vstříc jednomu technikovi s nataženým prstem.
Chci vědět každý otvor, kterým se dalo dostat ven, od hlavních dveří po blbou větrací šachtu...
Rozdělím první úkol a vrhnu se k druhému technikovi. Chvilku před ním tiše stojím a pak tiše zahlásím.
...Spousty, spousty fotek...
Sám se vydám do prohledávání místnosti, hlavně všechny různé škvíry, šuplíky i obsah stolu.
Další technik!
Zvolám a ukážu na fotku.
Chci vědět, kdo jsou tito...
Zatracenej případ, zajímalo by mně, kdo ho [vymyslel] spáchal...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, kancelářská budova.

Jasný.

Zabručel starší z techniků a dal ti najevo, že nemá nějak moc náladu se s tebou bavit. Přitom si hrál se záznamovým zařízením, kterým pořizoval i holozáznam. Když sis vykonstruoval, jak se to asi stalo a snažil ses otevřít okno, což ti samozřejmě nešlo, protože budova byla plně klimatizovaná a okno tam bylo jenom pro okrasu, ozval se znovu starší technik.

Ty okna jsou na pevno, detektive. No a co se týká toho hluku, určitě ho bylo hodně. Ale je ráno. Těla jsou sice ještě docela teplá a stalo se to jenom před desítkami minut, ale mohlo se to stát ještě předtím, než přišli zaměstnanci do práce.

Technik si zřejmě užíval to, že ti zkazil tvůj výtečný nápad a možná proto se taky tak rozhovořil. Když ses pak vydal strašidelným způsobem s nataženým prstem za mladším technikem s žádostí o zjištění přistupů, jenom na tebe nechápavě a trochu vylekaně koukal. Potom rozhodil rukama a prohlásil něco na svou obranu.

Promiňte detektive, my jsme technici, neděláme práci strážníků a poldů.

Stejná odpověď se ti dostala i při požadavku na zjištění totožnost lidí na fotce a bylo ti doporučeno, ať se zkusíš poptat zaměstnanců. Za to tvoje prozkoumávání kanceláře ti přineslo dalších pár poznatků. Nevedly do ní žádné další dveře ani zde nebylo místo, kde by se kdokoli mohl schovat. Ve zdi jsi našel sejf, na kterém nebyly žádné známky po násilném vniknutí a byl stále zabezpečen. Ve stole jsi pak našel hlavičkovou psací fólii na které byl uveden název společnosti. Stálo tam Bibs & Haren Development. Jinak jsi však nenašel ve zprávách a záznamech nic zajímavého.

Vyjma toho jsi také našel datapad, který pravděpodobně patřil muži, ale bohužel byl zaheslovaný, a tak ses do něj nemohl dostat. V kabelce mrtvé ženy jsi pak našel taktéž datapad. Tenhle byl však stále zapnutý a heslo bylo již zadané, což znamenalo, že sis ho mohl klidně prohlédnout. Při zběžném prohlédnutí jsi narazil jenom na diář, ve kterém bylo na brzké dnešní ráno, v době kdy jsi ještě spal, naplánované malé x. Nic víc tam napsáno nebylo. Plochu datapadu pak zdobila podobná fotografie té, kterou měl mrtvý muž zarámovanou na stole. Vlastně podobná byla jenom tím, že tam byli stejní lidé. Prostředí ná této fotce značilo, že se jednalo o nějakou planetu, na kterou jezdí boháči za rekreací.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, kancelářská budova.

Užíváš si to co, že mi neříkáš všechno...
Zasmál jsem se nad proslovem technika, ale v obličeji se mi objevila pouze zamračená grimasa, to pro okolí, které mi dalo špatné počáteční informace. Bylo mi jasné, že si to taky užiju, možná ještě více než ten technik. Měl jsem přecejenom vyšší hodnost a to mi dávalo víc možností, stejně tak jako větší kontrolu nad situací. Ale začal jsem jemně, abych techniky nevystrašil.
A to mi říkáte až teď? A nechci slyšet, že dobu umrtí jste zjistili až teď. Na otázku, co jste našli, se odpovídá tím, co jste opravdu našli. Myslím že doba úmrtí je hodně důležitá informace, takže tohle beru jako hrubé zanedbání policejního protokolu vůči nadřízenému důstojníkovi, stejně jako vaše další námitky a chování, které se dají brát jako stejně hrubě, ale nevhodné chování vůči nadřízenému důstojníkovi. Doufám že to bylo naposled a že se s ničím takovým už nesetkám!
Dokončil jsem svojí řeč a protočil v prstech datapad, který měla žena v kabelce. Položil jej opět na stůl, neboť na něm nebylo nic, co bych ještě neviděl, důležitější je fotografie, která mně zaujala ještě více, poté co se objevila podobnost s fotografií, co měla žena v kabelce.
Hmm, zajímavé, výměna manželek?
Pohlédnu na ní ještě jednou a otočím se k technikovi, který se vymluvil, že to není jejich práce. Na jednu stranu to byla pravda, ale na druhou...
Jste technici? Vaše práce je zajistit důkazy. Fotka je důkaz. Takže jí zajistěte a nerozhazujte tady rukama jak na výletě...zanedbáváte svojí práci a vymlouváte se na zbytečnosti, takhle to nemá vypadat. Tak s sebou rychle něco udělejte...možná nevíte co děláte, ale já to vím dobře a vím že to neděláte pořádně...
Odeberu se ven, najít nějákého strážníka, který by za mně udělal onu práci, kterou jsem chtěl po technicích. Tedy zjistit totožnost lidí na fotografii. Únikové cesty už mně tak nezajímali, přesto bych si ale rád promluvil s nějákým zaměstnancem, jak to tady funguje.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, kancelářská budova

Starší technik nejprve vypadal, že ti odpoví něco v podobném smyslu, jako jsi na něj začal ty, avšak potom evidentně v duchu mávnul rukou a zřejmě si řekl, že to nemá cenu. Odpověděl ti zabrbláním, kterému jsi sice nerozumněl, ale zřejmě mělo znamenat něco jako ano pane. Avšak když ses od něj odvrátil, tak si pro sebe kroutil hlavou a znovu brblal něco na tvou adresu, což rozhodně nebylo moc lichotivé.
Tvoje seřvání mladšího technika však mělo větší úspěch, protože z tebe byl evidentně vylekaný, tak ti všechno poměrně slušným způsobem odkýval.

Ano pane, tu fotku zajistíme jako důkaz. Vezmem i ty datapady a v kanclu se na to podíváme a třeba z toho ještě něco dostanem.

Přitom ukázal na datapady, které jsi našel. Bylo dost možné, že by se technikům mohlo podařit dostat se do toho zaheslovaného, avšak kdo ví, jestli by to k něčemu pomohlo. Technik se tak celkem elegantně vyhnul otázce zjišťování totožnosti a nechal to tak asi na tobě nebo ostatních policajtech. Přeci jenom si stál za svým prvním tvrzením, že to mají dělat strážníci nebo by to mohli vědět zaměstnanci.

Poté, co jsi vyrazil ven na chodbu, našel jsi tam dva lidské strážníky, kteří evidentně nebyli nijak zvlášť zaneprázdnění. Tvářili se ale trochu naštvaně. Možné je poručík vyhodil z kantýny, aby tak ochránil svoje koblížky, ale to byla jenom domněnka. Každopádně jako správní podřízení přijali tvé rozkazy a jeden se vydal hledat přístupové cesty, zatímco druhý zamířil zpět do kanceláře, aby si pořídil kopii fotografie a případně si promluvit s techniky, aby mohl získat totožnost všech lidí na ní. Jasné bylo zatím jenom to, že dva lidé z fotografie jsou mrtví a to ne zrovna tím nejpříjemnějším způsobem.

Když jsi následně vlezl do kantány, tak se poručík samozřejmě ládoval koblihami, kterých povážlivě ubývalo. Svědky, dva muže a tři ženy, evidentně úředníky, hlídal jeden policejní droid. Všichni s nelibostí pozorovali poručíka, jak jim žere svačinu, avšak nikdo se neopovážil ho napomenout. Bylo zcela zřejmé, že poručík rozhodně zatím nikoho nevyslechnul a vzhledem k množství koblížků, které ještě zbývaly, to vypadalo, že se k tomu hned tak nedostane. Takže to bylo zřejmě na tobě. Všichni přítomní, vyjma poručíka, na tebe upnuli svůj zrak poté, cos vstoupil a očekávali, co bude dál. Zdálo se, že si myslí, že teď přišel konečně ten opravdový detektiv.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, kancelářská budova

Detektiv se oddával přesně tomu, co by člověk čekal. A nebylo to zrovna vyslíchání svědků. Koblihy mizely v jeho útrobách rychlostí světla a kdyby se z jeho ruky a trávícího traktu udělala hyperprostorová technologie, cestovalo by ze z Coruscantu na Makem Te do minuty. Svědci už tak šťastní nebyli, spíše naopak, jejich svačina nenávratně mizela a oni s tím nemohli co dělat.
No, doufám že je to taktika výslechu - zdeptat svědky. I když by se to možná mělo praktikovat až s podezřelým...
Pohlédl jsem na dva muže a tři ženy, kteří na mně upnuli zrak, doufaje, že se konečně rozjede výslech a oni budou moci co nejdříve odejít. Bylo mi ctí splnit jejich přání a dát se do práce. Prošel jsem kolem poručíka a obdaroval jsem ho úsměvem a kývnutím hlavy, ikdyž si mně nejspíše ani nevšiml. Chtělo to ještě pár kroků, než přede mnou stálo pět svědků za dohledu policejního droida.
Koho prvního...nebo všechny najednou?
Zašmátrám v kapse a vytáhnu senzor zvukovýho otisku, který nefunguje jenom jako primitivní překladač, ale hlavně, jak jeho název napovídá, jako záznamník. Položil jsem ho na jeden z volných stolů a lehkým ťuknutím bříškem prstů do hrany jej srovnal s hranou stolu.
Vezmu si je všechny...
Řeknu droidovi a rukou poukážu na stůl, kde leží i můj záznamník.
Prosím, dámy a pánové, dáme se do práce. Jsem detektiv Morgan a budu mít pár otázek. Vzhledem k tomu, že jste svědci a né podezřelí, nemáte právo mlčet ani na právníka, proto vás prosím o maximální spolupráci, ať můžete co nejrychleji odejít.
Pronesu takovou základní řeč, abych je motivoval a také, mimo jiné, zlehčil situaci, kdy zde museli tak dlouho čekat.
Vybral jsem si schválně velký stůl, abych je mohl posadit na jednu stranu a já měl k dispozici místo před nima. Senzor jsem posunul doprostřed stolu a pohlédl na poručíka, jestli jeho mlaskání nebude rušit nahrávání. Lehcek jsem kývnul a stiskl tlačítko.
Dobře začneme. Následující informace mohou být kruciální k dopadení pachatele. Prosím, buďte tedy maximálně přesní.
Nevšimli jste si něčeho podezřelého, když jste šli do práce? Vzhledem k tomu, že podle dostupných informací byl trestný čin spáchán brzo ráno, je možné, že pachatel opustil budovu, když přicházeli první zaměstnaci. Jak to zde vůbec funguje? Je tu něco jako práce na směny? Nevšimli jste si něčeho podezřelého na panu Bibsovi v posledních dnech?

Položil jsem pár prvních otázek, aby bylo jak začít a pohlédl jsem na prvního v řadě, aby odpovídal, i když mi bylo v podstatě jedno, kdo začne. Mé otázky byli spíše jednoduchého rázu a začátek i konec byl formulován podobnou větou, takže na ně padl větší důraz, neboť jak v jejich hlavě zazněla poprvé, zopakování otázky jí utvrdilo a posunulo na první místo.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, kancelářská budova

Poručík si tě po tvém příchodu snad ani nevšiml a jestli ano, dokázal to bravůrně skrývat. S rypákem zaraženým hluboko do mísy s koblihami byl prostě zdárným příkladem policejního sboru.
Když jsi konečně oslovil svědky, bylo na nich jasně vidět, že jsou rádi, že se jim konečně někdo věnuje. Potichu se přemístili ke stolu a posedali si na stranu, kterou jsi jim určil. Po tvé úvodní řeči se všichni, kromě jedné velmi šokovaně vypadající mladé ženy, lehce pousmáli, ale přeci jenom na nich bylo vidět, že nemají zrovna nejlepší náladu. Po první salvě tvých otázek začal odpovídat jeden z mužů, zdál se být nejstarší z celé pětice. Věkem se dost blížil svému šéfovi.

Jsme úředníci a na směny samozřejmě neděláme. Já jsem šéf kanceláře Tralicher. Dorazil jsem dnes do práce jako první. Nikoho jsem neviděl, nic jsem neslyšel a kromě strážného droida v garážích jsem ani nikoho nepotkal. Neviděl jsem ani pana Bibse, protože za ním chodím jenom když jde o něco důležitého a takhle z rána jsem pro něj nic neměl. Šel jsem tedy rovnou do své kanceláře a začal jsem pracovat. To jestli se pan Bibs choval nějak divně nemůžu říct, protože jsem ho za posledních několik týdnů viděl jenom párkrát na poradách.

Šéf kanceláře ti popsal co dělal, ale netvářil se u toho nijak nadšeně. Popsal ti holá fakta a zdálo se, že ho smrt jeho šéfa zas až tolik netrápí. Každopádně informace, které ti poskytl, tě nikam neposunuly. Šéf kanceláře zapomněl odpovědět jenom na jednu otázku a to jak to v kancelářích vlastně vůbec funguje. Slova se ujala žena co seděla po šéfově levici. Byla o něco mladší než první muž, ale rozhodně nebyla hezká. Vypadala jako normální úřednice.

Každý kdo přichází do kanceláří musí projít kolem strážného droida. Jeden je u vjezdu do garáží a pro případ, že by někdo přišel pěšky je i u pěšího vchodu. Není možné aby tam někdo prošel nepozorovaně. Jsou tam záznamová zařízení a droid samotný by nikdy nepustil dobrovolně nikoho, kdo by neměl autorizovaný přístup. Jinak já dnes dorazila až jako poslední, až když už Sally volala policii, takže vám asi nepomůžu. Každopádně vzhledem k tomu, že jsem se podílela na kompletování zabezpečení, tak vám můžu s jistotou říct, že není moc lidí, kteří mají přístup do ředitelského patra. To je tohle patro. Vlastně se jedná o nás pět, několik dalších vrcholových úředníků z nižších pater a samozřejmě rodiny jak Bibsových, tak i Harenových. Každopádně jako šéfka bezpečnosti vám můžu potvrdit, že ať to udělal kdokoli, musel být zaznamenán kamerami nebo alespoň použítím své ID karty.

Šéfka bezpečnosti vypadala, že ti opravdu chce pomoct a také se zdálo, že nechápe, jak k něčemu takovému mohlo vůbec dojít. Poté se ujala slova další žena, která byla zase o něco mladší a vypadala, že ti chce vysvětlit některé další okolnosti.

Teda pane policisto, já jsem taky neviděla ani neslyšela nic zvláštního, ale abyste byl v obraze. Tak pan Bibs a pan Haren jsou společníci, kteří založili a vybudovali tuhle společnost. Jejich rodiny už se znají velice dlouhou dobu a vždycky spolu dobře vycházeli...

To už se však poslední, nejmladší žena naplno rozbrečela. Byla to ta, která na začátku vypadala nejvíc šokovaně.

To.. to je příšerný! Pan Bibs a slečna.. Ha.Harenová, to je příšerný! A navíc v takovýhle... v takovýhle pozici. Nechápu to, jak to mohli udělat? A kdo jim to... to.. to.. proved?!

Žena se rozbrečela ještě víc a zdálo se, že už ti nic víc neřekne. Druhý mladší muž ji objal a začal jí utěšovat.

Sally to bude dobrý. To bude dobrý.

Mladou ženu dál objímal a hladil po vlasech, což zmírňovalo její pláč. Bylo na ní úplně vidět, jak se třese. Evidentně to byla ona, kdo oba mrtvé objevil a to ti taky následně potvrdil onen utěšitel.

Víte, Sally je asistentka pana Bibse. Vaří mu stim-kávu, zařizuje schůzky, stará se o jeho kalendář a tak. Dneska ráno je tam oba našla a evidentně jí to neudělalo moc dobře. Ani se nedivím. Ale stejně to nechápu, co tam pan Bibs a ta mladá slečna Harenová dělali? Teda chci říct, že to chápu, ale nerozumím tomu. To se určitě panu Harenovi nebude líbit...

Co se mi nebude líbit? A co se to tady, sakra, děje?!

Ozval se najednou hromový hlas od dveří do kantýny a všichni zaměstnanci sebou polekaně docela trhli a upřeli své zraky na skvěle vypadajícího, vysokého a urostlého postaršího hromotluka, který stál ve dveřích. Měl na sobě velice drahý a skvěle padnoucí oblek a celý zářil čistotou jako by snad právě vylezl z koupele. Evidentně šlo o společníka pana Bibse pana Harena. Svou otázku směřoval tvým směrem a bylo jasné, že zrovna od tebe čeká vysvětlení.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, kancelářská budova

Svědci se hned dali do řeči a já sem se mohl těšit z jejich "pracovní morálky". Už jen lehký úsměv na tvářích byl dobrým znamením, i když jedné ženě ani to nezvedlo náladu.
Že by oběti našla právě ona?
Po prvních otázkách se hned ozval nejstarší muž a nejspíše osazoval důležitou funkci.
Bla bla bla...šéf kanceláře Tralicher...bla bla bla...neviděl, neslyšel...bla bla bla...šéf v pohodě...
Vytáhl jsem důležité informace a bylo na něm vidět, že je rád, když domluvil. Jeho popis nebyl ovlivněn emocemi, konstatoval svůj denní rozvrh, jako kdyby měl přednášku. Jako další na řadu přišla kancelářská myš, která byla po levici nejstaršího chlápka, čímž si asi usmyslela, že je na další na řadě.
Hej, důležitá informace hned na začátek, tři a půl hvězdičky pro tebe...strážný droid - jeho fotoreceptory nejsou nejnovější a nejkvalitnější...bla bla bla...do práce poslední, ty svině...bla bla bla...aha, podíl na zabezpečení...další kecy...přístup mají tihle šašci, další vyšší úředníci, rodiny Bibsovách a Harenových...nějáký kecy o bezpečnosti...a tvoje slovo je mi u prdele, dámo...
Dalším výtahem jsem si zkompletoval další skládačky puzzlů. Nebyli to ale takové puzzle, kde je tři tisíce dílků a ten poslední je dycky někde zapadlej. Tohleto byli spíše puzzle z krabice od mlíka, kde byli jen čtyři díly a po složení se objevila reklama na nějákou podobnou píčovinu.
Nicméně to už začala kecat i další ženská, která byla mladší.
Wow...s jejým tělem by se dali dělat věci...argh, musím přestat myslet na krev...
Lehce jsem si protřel oči, abych se opět vzpomatoval. Její přednes nebyl důležitej a kvůli hříšným myšlenkám jsem o polovinu přišel, nicméně se zdá, že mi chtěla jenom říct o společnících.
Nejmladší žena ale rozjela strašně dojemnou chvilku. Poté, co se rozbrečela jí objal muž, co seděl vedle. Vytvořili tak celkem zajímavou atmosféru.
Uff, nuda, tenhle film už sem jednou viděl...
Vzdechl jsem nad scénkou, která se odehrávala předemnou. Můj tip nicméně vyšel a opravdu to byla ona, kdo objevila místo činu.
To mi vlastně potvrdil i chlápek, co s ní buď cítil, nebo jí chtěl za rohem přefiknout.
Stará se o kalendář a tak? Tak teďka myslím, že ta kurvička co je mezi jeho nohama se mu o "kaneldář a tak" starala líp...a co to kurva?
Do místnosti vešel starej klacek, ve vší svý kráse a stylu. Podle posledních vět se dalo odhadnout, že to je Haren. Všichni s sebou cukli, když vešel do dveří, mně napadla ale pouze jedna věc.
Zkazils mi záznam, debile...
Nejsem si jist, jestli poručíka přehlídl, nebo měl tak dobrý odhad, že to s ním hned vzdal, ale odpověď čekal odemně. Takže zatímco tlusťoch se dál cpal koblihama a polevu měl opatlanou kolem celý držky, já musel přerušit svůj výslech - i když byl u konce. Záznamník jsem nechal na stole a aktivní, zvedl jsem se z místa a vydal se naproti panu Harenovi.
Zdravím vás, vy asi budete pan Haren, nemýlím se? Já jsem detektiv Morgan a musím vám s politováním oznámit, že vaše dcera se stala obětí vraždy...společně s vaším společníkem, panem Bibsem.
...když spolu šukali v kanclu...
Pronesl jsem pomalu a opatrně, přesně, jak mi poroučeli příručky. Za svojí historii jsem nejednou musel dělat tuto práci, i když to často přenechali droidům. Nikdy to nebylo lehké. Nemohl jsem ukázat, jak je mi něčí smrt u prdele. A nutit se znít, jako že se mně to dotklo? Nesnášel jsem tyto okamžiky. Nejlepší chvíle bylo to ticho, co nastalo po oznámení úmrtí. Nikdy ale netrvalo dlouho. Vždy přišli otázky. Proč. Kdy. Jak. Znovu proč. A pak ten pohled jejich očí, prosící, ať najdu vraha a donutím ho trpět. A já můžu pouze říct: "Ano, tohle splním opravdu rád."...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, kancelářská budova

Po Harenově příchodu jsi se zachoval nejduchapřítomnějí ze všech přítomných, a proto jsi to byl právě ty, kdo muže oslovil a vyjevil mu tu velice nepříjemnou novinu. Při tvém proslovu se trochu zarazil a když jsi se zmínil o vraždě jeho dcery, tak tě ani nenechal dokončit větu a tvrdým a naštvaným hlasem vykřikl.

Cože? Někdo zabil Tracy?

Zdálo se být opravdu rozrušený a rozčílený a tobě se zdálo jako by se na okamžik podíval směrem, kde seděli jeho podřízení. V tom pohledu, pokud skutečně nějaký byl, jsi viděl vztek, hrozbu a výčitky. Evidentně se ale brzy vzpamatoval a nahodil neutrálně naštvaný výraz tvrdého obchodníka, kterým zřejmě byl.

Co tady dělala? A jakto že ji zabili spolu s Arranem? O co tady sakra jde? Děláte si ze mě srandu, že?! Požaduji vysvětlení!

Vypadlou z něj nakonec a ruce si dal v bok čekaje, co hezkého mu povíš. Evidentně již zkrotil své emoce a teď byl tudíž míč na tvé straně hřiště.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“