Speciální mise pro Larry Morgan - Pear

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, kancelářská budova

Radši se na to neptej, radši se na to neptej...
Z muže vylítla vlna šoku, když zjistil, že zabili jeho dcerku. Nebyl jsem překvapený, vlastně jsem si přál, abych někdy byl. Ale právě naopak, v imaginárním deníku jsem si zaškrtl první fázi po oznámení úmrtí. Jeho obličej leccos napověděl, nicméně když se ohlédl na stůl, kde seděli svědci, viděl jsem zajímavou kombinaci emocí. Já se neobtěžoval otočit za jeho pohledem, jen jsem doufal v jednu věc.
Radši se na to neptej, radši se na to neptej...
Nikdy jsem si nemyslel, že tenhle muž zabil svojí dceru a společníka, nicméně pokud to nakonec udělal, je to zatraceně dobrý herec. Za chvilku své zděšení vystřídal pohledem naprosto nehorázně nepatřičným, nicméně kdyby na to přišlo, hned bych si od něj koupil cokoliv nabízí.
Radši se na to neptej...už ses zeptal...
Chtěl jsem si odpustit říct mu, že jeho dcera mrdala s jeho společníkem, nicméně sám se do toho dostal. Chvilku jsem přemýšlel, jaký výraz nasadit, po chvilce jsem se rozhodl pro takový mix soucitu a zamyšlení. Někdy bych chtěl mít s sebou zrcátko, abych viděl, jak to vypadá, ale věřím, že odvádím dobrou práci.
Chceš vysvětlení, máš ho mít...
No, pane Harene, jde zde o poněkuď prekérní situaci...
Dělal jsem, jako že se ostýchám, nicméně moje řeč byla prakticky připravená a zanedlouho se mi už drala z úst.
Vaše dcera, Tracy, byla v ranních hodinách nazelena mrtvá, společně s vaším společníkem, panem Bibsem v jeho kanceláři.
Rozšířil jsem svojí první zprávu a to nejlepší jsem si nechal na konec.
Ta kurva mu kouřila čůráka, přičemž jemu někdo ustřelil palici a jí udělal díru do břicha...
Tak zněla neformální verze. Říct jsem ale musel jinačí verzi.
Vše napovídá tomu, že měla, nebo se chystala mít pohlavní styk s panem Bibsem.
Hlavně neřvi ty grázle, to slyšet nepotřebuju, možná bych ti to mohl ještě doplnit, pokuď mně budeš vůbec poslouchat...
Byla nalezena polosvlečená mezi nohama vašeho společníka...
V tomhle kontextu to zní kurva blbě.
...vražda byla provedena projektilovou zbraní s velkým rozptylem, jako například brokovnicí. Panu Bibosvi byla ustřelena hlava, Tracy zemřela na průstřel břicha.
To by mohlo stačit.
I když mi na začátku předal míč, já ho poté ošklivě sfauloval ve vlastní šestnáctce a nyní jako golman čekám na jeho pokutovej kop...
Sportovní hodinka skončila, stejně jsem v této situaci jsem ten klidnější a připravenější já...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“