Mise pro Revana

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Jdu pro něj, vy zatím sežente padawana Raye a Mc'Tlaskyho, půjdou s ním doprovodit ho do enklávy.
Odešel jsem do cel. Když jsem tam přišel, věžeň byl již připraven.
To je vpořádku, doprovodím ho nahoru raději sám, běžte.
Poté co jsem ho odváděl nahoru, jsem mu místo sraní rovnou podstrčil světelný meč za roucho, stejně tak i klíč od pout.
Budou tě doprovázet dva padawani, totální amatéři, pohraj si s nima.
Poté co jsem ho doprovodil do transportu, který je odvezl na planetu, kousek od enklávy jsem šel opět zpět.
Už mě to létání nebaví, z toho létání, sezení a žraní akorát ztloustnu.
Řekl jsem si.
Kapitáne, změňte kurs na mezigalaktickou trasu, náklad vyložen.
A odešel jsem se prospat.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Ano pane...
Usmál se na tebe admirál a šel na můstek, kde dal rozkazy, který jsi mu ty dal. Dal rozkazy a jak rozkazy vydala rozkazy byly plněny, ty jsi pomocí síly sledoval toho sitha, kterého necháš utéct.
On se bral meč, všechny je podřezal a utekl pryč. Zatleskal jsi a šel jsi počkat, až se dostanete na mezigalaktisrou trasu a tam jste zaútočili na jeden transport plný lidí. Oni řvali a slyšel jsi to až do tvé lodi na můstek, nicméně za chvilku byly zničeny.
Najednou si objevil, jak přilétla flotila sithských lodí.
Pane, co budeme dělat?
Zeptal se tě admirál.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Chvilku popřemýšlím a poté řeknu.
Všechny lodě do trojúhelníkové formace a do plného palebného postavení. Děla ať střílý dle uvážení na cíl. Prioritou je ovšem vlajková loď. To bude ta uprostřed, ta největší.
Řekl jsem a poté jen pozoroval jak se pomalu rozbíhala bitva. Zatím jsem nevěděl kolik lodí to může být, třeba jsou ještě nějaké v hyperprostoru, ale ustoupit zatím nehodlám.
Ještě musím vymyslet, jak způsobit co nejvíce škod na planetě.
Admirále, ať se lodě pomalu přesouvají k planetě a pálí vším co mají nehledě na přesnost. Je jich nějak moc.
A začnu nervózně chodit z místa na místo.
Je jich nějak moc, to v plánu nebylo. Myslel jsem že mám způsobovat škody republice, ne Sithům.
Řekl jsem si a nervózně pozoroval bitvu.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Pane, jsme v trojrozměrným prostředí vesmíru, proto zaujmeme formaci trojbokého hranolu!
Odpověděl a poučil tě admirál, jen aby vydal rozkazy. Všechno se ihned dalo do pohybu a bylo celkem těžké se v tom všem vyznat. Částečně vám v tom pomáhala taktická mapa, kde byly jasně ukázány pohyby všech elementů. Netrvalo dlouho a podařilo se vám obejít nepřátelskou flotilu a zaujmout pozici, která se dala nazvat jako "výhodná". Pro admirála byla výhodná, protože jste měli krásný výhled na nepřítele, který měl z jedné strany vás a z druhé planetu. A to právě byl důvod, proč byla tato pozice výhodná i pro tebe, neboť velké lodě často nemíjeli své cíle. Právě z důvodu, že by mohli trefit něco jiného. Turbolasery měli obecně menší dostřel a účunnost než "slugthrowery", neboli zbraně, které akcelerovali pevná tělesa. Turbolaser počas své cesty pomalu vyhasínal a ztrácel na účinnosti, takový náboj však mohl letět miliony světelných let, dokuď do něčeho nevrazí, nebo ho nezastaví velké gravitační pole. Takové zbraně se ale ve vesmíru spíše nepoužívali, už z důvodu munice, která by se musela skladovat a v případě porušení pláště lodi by hrozilo nebezpečí výbuchu.
To turbolasery byly v tomto ohledu lepší a měl jsi štěstí, že jsi byl stále v dostřelu planety. Už po chvilce jsi uviděl jak zbloudilé střely dopadaly na planetu, ale nebylo jich moc a všiml si toho i admirál.
Přesměrujte palbu! Opatrně na planetu!
Nikdy jsi neměl jistotu, jestli se louč energie dostane atmosférou až na povrch a něco zničí, bylo ale pravděpodobné, že část se tam dostane určitě a minimálně zmatek vytvoří.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Admirále, zneuctíváte mé postavení a důstojnost, to já především vydávám rozkazy.
Řekl jsem a otočím se na kapitána.
Převeďte všechnu energii z motorů a částečně ze štít do zbraní, palte rychle bez míření, musíme je dostat pod tlak. Nabijte slugthrowery a zamiřten na cíl, na můj rozkaz palte.
Můj plán byl vcelku jednoduchý. Použít těchto pár těžkých zbraní k zasažení cíle, ovšem těsně před výstřelem pomocí síly s nima cuknout a vychlít z trajektorie a změnit dráhu letu střely směrem k planetě.
Mezitím ještě promluvím na admirála.
Admirále, běžte do dělostřeleckých místností a podpořte své muže, zvýši to jejich přesnost a rychlost, budou si toho vážit, včetně mě.
A poté se opět soustředím na boj, když v tom vykřiknu.
Palte z slugthrowerových děl teď!.
A silou jsem se snažil změnit jejich trajektorii letu.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Ano, pane! Ano!
Zařval admirál až se pocintal kečupem! To nikomu nepřišlo ale vtipné, pač všichni stříleli na SIthskou flotilu. Byla to dokonalá plejáda různých barev! Zelené, červené, ale i bílé a neviditelné.
Admirál přiskočil ke střelcům, a aby je podpořil, začal řvat.
Dobřéééé chlabi, dobřééé, ste ty vole nejlepší! Střelci, do toho! Střelci, do toho!! A piloti taky, jooo, uhýbejte, yea, uhýbejte, UHÝBEJ TY VOLE omg... ... ...yea, moc šikovnej, moc pěkně uhýbáš, ale když příště řeknu hýbej, udělej to hned...
Usmál se padmirál a ty jsi už jasně viděl, jak vaše střely dopadaji í na planetu, viděls jsi menší výbuchy a v Síle jsi cítil tu devastaci.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Pane, je nebezpečné střílet, když je v dosahu planeta...
Prohlásil, neznělo to však jako námitka. Zdálo se ti, že se částečně pokouší vzbudit v tobě morální hodnoty, nicméně rozkaz přesto splnil. Či spíše střelci a ostatní členi posádky, kteří se vrhli na své úkoly s nadšením a přítomnost admirála jejich píli pouze zvyšovala.
Nicméně po chvilce začala jejich morálka ochabovat, to protože si všimli jedné anomálie - a to, že jejich výstřely nebyly nejpřesnější. I když trajektorii jsi měnil jenom lehce, stále to bylo dost na to, aby to v posádce vzbudilo pochyby a otázky. I admirálovi došli slova, a aniž by jsi musel číst myšlenky, bylo ti naprosto jasné, jaká vysvětlení se jim v hlavě motají.
A to nejlogičtější bylo to, co jsi právě dělal. Velká část posádky si hned začala myslet, že na sithské lodi je tak mocný mistr, že dokáže tohle dělat se střelama. Nikoho ovšem nenapadlo, že by jsi to mohl být ty, který schválně míjel lodě a trefoval planetu. V Síle jsi cítil, jak každý dopad náboje devastoval povrch, i zmařené životy všech generací, co na planetě žili a byli trefeni.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Nachvilku jsem přestal pomocí silou ovládat děla.
Myslím, že jsou dost pod palbou, ať polovina děl střílý přesně, zbytek krycí palba.
Řekl jsem kapitánovi a přišel jsem blíž k oknu abych viděl bitvu z blízka. Zatím se to zdálo vyrovnané, žádné ztráty ani na jedné straně, což jsem chtěl ale změnit.
Protáhl jsem si ruce, dal je do vzduchu a řekl jsem si.
Tak jdem na to.
A silou jsem nejbližší sithskou loď začal drtit (nebo jsem se o to snažil). Vší silou co jsem měl jsem měl v plánu ji pomalu otočit a namířit směrem k planetě. Tím bych splnil částě i svůj plán o co největší škodě na planetě, i když by to stálo jednu sithskou fregatu.
Zaměřte se na velitelský můstek.
Řekl jsem pomalým, drsným hlasem a snažil se vyřadit ovládací systémy. Pomalu jsem neměl ani sílu mluvit. Všechna má energie šla do síly.
Musím jí dostat do gravitačního pole, síla planety si s ní pak hravě poradí.
Řekl jsem si a pokračoval v práci.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Snažil jsi se, jak jsi mohl, ale rozdrtit křižník jsi fakt nedovedl. Něco jiného ale bylo posunout, doslova dostrkat loď do gravitačního pole. To vyžadovalo o dost méně soustředění, čehož jsi si všiml hned jak jsi začal. A každým kouskem, co jsi loď posunul jsi cítil, jak je to lehčí. Za to mohlo gravitační pole, které prostě neodolalo takové mase oceli a snažilo se jí přivlastnit. Nicméně motory lodi zabrali co mohli a netrvalo dlouho a loď se dostala ze spáru planety i těch tvých.
Pane, celá flotila se stahuje!!
A opravdu, za šílené palby se sithské lodě dostali kolem vás do prázdného prostoru, kde mohli bezpečně skočit do hyperprostoru.
Pane, všechny lodě se nám ztratili z dosahu. Máme lehce poškozený trup, jinak všechno funguje...
Informoval tě admirál, jak je na tom tvoje loď a všichni vojáci si nahlas odfrkli. Bylo po všem a už nehrozilo žádné nebezpečí.
Cítil jsi však potřebu kontaktovat svojí sithskou spojku, onu twi'lečku.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Zakroutil jsem hlavou nad svým neúspěchem. Ale nedalo se nic dělat. Aspoň částečné počkození planety bylo menším úspěchem.
Lepší, než nic.
Řekl jsem si a poté se otočil na kapitána.
Nechte je být. Zjistěte škody i u ostatních lodí. Poté dejte rozkaz k přeskupení a přípavě vstupu do hyperprostoru. Já jdu mezitím zjistit, jaký úkol nám rada připravila tentokrát.
A odešel jsem do své kajuty, abych kontaktoval Twil'ečku na Korribanu. Po chvilce co jsem tam došel, jsem ihned zapl holocron a čekal až hovor přijme či zavolá zpět.
Můj dotaz byl vcelku jasný .. "Jaký cíl bude teď?".
Ach jo.
Povzdychl jsem.
Ať už mám tohle za sebou. Už mě nebaví dělat jen nějakého poskoka ostatním, chci konečně svou sílu zpět, abych se opět stal Lordem ze Sith.
Dřímal jsem nad svým neúspěchem v této bitvě a i celkovým neúspěchem, který mě provázel takřka celý svůj život. Vlastně za tu dobu, co jsem byl sithem, poté "rytířem jedi" a až do této chvíle, kdy jsem opět plně oddán temné straně jsem nezjistil proč vlastně já jsem ten, který vládl temnou stranou, ale byl jí plně zaslepen a nenaslouchal svému rozumu.
Kdybych tak jen mohl .. vrátit zpět.
Prohnala se mi myšlenka hlavou a já opět začínal vzpomínat na staré "dobré" časy na Korribanu, svou první bitvu až po dobu, kdy jsem se stač učedníkem Malaka a Revna a poté je oba zabil, včetně svého starého mistra, Gwen i Forge a byl zrazen bývalím žákem.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Před tebou se ihned objevila postava twi'lečky, za ní ale netradičně stál někdo v kápi tak temné, že i černá barva proti tomu byla bílá. Nevěděl jsi však, jestli je to skutečně Lord Pear, či ne.
Musíš na chvilku přerušit tvojí dosavadní misi, od Lorda Peara jsem dostala další pokyny, co dělat dál.
Ihned ti bez okolků a pozdravu oznámila žena, které se její lekku třepali napětím a vzrušením.
Předpokládáme, že si pomatuješ na planetu, kde jsi měl jako Jedi vyšetřovat vraždy. Jak jsi na konci utekl. No, vydáš se na tu planetu znovu. Na Dromund Kaas! Ale né do města. Dostaneš přesné koordináty, kam se vydat a najdeš vchod do podzemí, kam se přesunul jeden kult. Jejich znalosti jsou pro náš další postup kruciální. Připomínám, že nemají s mnichama, co prováděli rituály, nic společného. Budeš tam muset sám, flotilku necháš v jiném sektoru. Lord Pear by si s tebou nyní rád promluvil.
Muž v kápi předstoupil a byl to skutečně Lord Pear. Sundál kápi a viděl jsi jeho obličej, který byl v podstatě pouze temný orb, pohlcující všechno světlo. Bylo úžasné se dívat na něco, co jsi sám stvořil a jak se to poté následně samo vyvinulo.
Čeká tě jedna z posledních misí. Plán se plní rychleji, než jsem předpokládal. Senátor ti posílá další lodě a vojáky. Na pár planet kolem jádra Galaxie jsme vyslali nepočetnou Sithskou posádku, vysílajuící velké množství temné energie. Pošleš na ně flotilu, aby planety dobyla! Musíme ukázat, že Republika je tak zoufalá, že ničí vlastní planety, jen když je tam náznak temné strany. Zadej okamžitě rozkazy admirálovi a sám se vydej na Dromund Kaas. Planety jsem ti poslal do navcompu.
Od této chvíle také přebírám nové jméno, Nemrtvý Nesvatý Císař Pear Blahoslavený.

Oznámil ti zbytek úkolů i malou administrativní změnu. Jeho hlas byl opravdu impozantní, nevěřil jsi vlastním uším, co se stalo, ale až jsem jsi cítil dosah jeho moci, jako kdyby to byla tvoje vlastní.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Konečně jsem viděl Lorda Peara, ale nevypadal zrovna tak, jak si ho pamatuji. Byl jiný, ani ne silnější či lepší, ale zvláštní, jiný, klidný. Ovšem zabývat jsem se tímhle momentálně nechtěl a na jeho rozkazy jsem jen přikývnul a odešel zpět na velitelský můstek.
Admirále, opět vás rád vidím. Máme nové úkoly. Nyní vám předávám velení nad celou flotilou a váš úkol zní takto.
A přesunul jsem se k holografické mapě a vybral planety k útoku.
Jsou čtyři. Basilisk, Foerost, Kaikielius a Csilla. Nacházejí se přímo kolem středu Galaxie, mají být pod dohledem republiky a patřit k nim, ale podle nejnovějších informací, spolupracují více než je zdrávo se sithy! Podle nejlepších špehů republiky se zde soustřeďuje ohromná energie temné strany v podobě planety samé. Tato energie údajně vysává život z lidí samotných a proto tyto planety ... musí být zničeny.
Řekl jsem a nachvilku přestal, abych si prohlédl udivení a zaražení a poté jsem pokračoval a abych nevypadal, že mě tato situace těší, předstíral sem nespokojenost s rozkazem.
Ano vím, také mě tento úkol netěší, ale je to přímo z nejvyšších míst republikového velení a od samotných mistrů jedi.
Admirále, je to na vás. Já nyní odlétám zpět na Coruscant, rada si mě vyžádala.

Domluvil jsem, rozloučil se a odešel do hangáru, abych nastoupil do své lodi.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Ano pane!
Zasalutoval na rozkaz, přesto si nešlo nevšimnout jehoi výrazu, který rozhodně nebyl souhlasný. Malá sonda do jeho hlavy ti však prozradila, že se proti tomu nevbouří - věděl, že kvůli vítězství je nutné udělat strašlivé věci a bral to jako nutné zlo k poražení sithů. Tato zkušenost ti do budoucna ukázala, že můžeš více přitlačit na pilu.
V tuto chvíli jsi však měl úplně jinačí úkol. Ten tě čekal na planetě Dromund Kaas, admirál tedy počkal, až nasedneš do své stíhačky a vyletneš z jeho lodi. Řekl jsi, že poletíš na Coruscant, proto bylo rozumné počkat, až flotila vstoupí do hyperprostoru za svým úkolem a až poté se vrhneš do hyperprostoru ty. Po zkontrolování navcompu jsi si uvědomil, že vlastně nejsi nijak daleko od planety a cesta bude vskutku krátka. Už o pár hodin později se pod tebou točila planeta, která tě přímo oslnila zvláštní aurou. Pomatuješ si jí, jako normální planetu, na které jsi byl celkem nedávno, nyní však působila jinak. Jak kdyby to byla úplně jinačí planeta, cítil jsi starobylou energii, jako kdyby jsi procházel velice starou, zatuchlou hrobkou plnou pavučin, kde hraje orchestriální hudba. Přesně takhle jsi to cítil, nicméně čím blíže jsi se dostával k povrchu, tím více planeta vypadala jako dřív. Přistál jsi na malé lesní plošině. Nedostal jsi žádné přesně koordináty, kde je vstup, pouze oblast, kde se předpokládá, že je.
Vyskočil jsi z lodi a rozhlédl se všude kolem sebe. Zde tě naopak pohltila celkem pohodová a příjemná atmosféra. Zpozorněl jsi, až když zaznělo v křoví malé zašustění. O pár sekund později se před tebou objevil starý strhaný muž, na kterém byli vidět všechny ty desítky let tvrdé fyzické dřiny, které z něj udělali tuto zuboženou postavu.
Hledáte něco, pane?
Promluvil na tebe bez ostychu a měl jsi problém mu rozumět, neboť jeho hlasivky už byli velice poškozené.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Popravdě jsem zde byl nerad, na tuto planetu nemám zrovna dobré vzpomínky, i když je to z dob, kdy jsem byl "ještě" jedi.
I když, planeta byla vcelku pěkná, lesnatá s klasickýma městama, které jsem však viděl jen ze vzduchu.
Po přistání se mě ihned otázal starý muž, tudíž jsem se na něj otočil.
Ano starče, vlastně ano. Je zde hodně skalisek, které mají vchody či se přes ně dá vstoupit do podzemí?
Zeptal jsem se a snažil jsem se porozhlédnout kolem jestli si něčeho nevšimnu.
Nic nevídím, samý strom, kopec, ale žádná skálka či vchod někam do podzemí, ach jo, zase budeme muset hledat, pokud mi starec neporadí.
Řekl jsem si a čekal na jeho odpověď.
Mezitím jsem se trošku upravil, jelikož sem byl z letu trošku pomuchlaný a pak bych neměl sexy image.
V tom jsem i začal vzpomínat na nedávné věci ohledně "kultu" nějakých vrahů či vyznavačů někoho či něčeho. Nebyla to zrovna příjemná vzpomínka, jelikož i na sitha, mě vcelku děsila že jsem kolikrát i kvůli ní nemohl v noci spát. Ale teď byla prioritou mise, kterou jsem měl v plánu splnit co nejdříve.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Vchod do podzemí?
Zamyslel se stařeček a podíval se okolo sebe, jako kdyby ten vchod právě hleda. Ale naopak, on se snažil spíše zorientovat se v prostředí, a vzpomenout si, jestli tu opravdu nějáký není.
Vchod do podzemí? To opravdu nevím, pane. Ale slyšel jsem, že je zde svatyně, odkuď se do podzemí dostat dá. Bohužel z té svatyně zbyly jenom základy, a dokonce i ty už jsou ztraceny pod nánosy listí, jehličí a hlíny...
Odpověděl ti stařec a dal ti hned indícii, co hledat. Nebylo to kdovíjak přesné, spíše domněnka, než skutečná znalost, bylo to však lepší než nic.
Říká se, že z nejvyššího místa této planety lze zamířit pod jistým úhlem na tento les, a přímo tam stojí i svatyně. Nikdo však neví, jaký úhel to je, takže z věže na támhleté hoře se dá zamířit kamkoliv.
Pokračoval v teorii, která se v této oblasti nejspíše nosila.
Prý tu lesy putuje poustevník, který má písemnosti s informacemi o podzemí. Je to ale spíš legenda, než skutečnost. Lidi ho občas vidí, ale žádný přímý kontakt s ním nikdy nebyl. Lidi tak přestávají věřit, že vůbec existuje, no, to je tak vše.
Jako každý klasický dědek se rozkecal, když měl o čem a zachvilku tě zahltil informacema, které ti ale byli celkem k ničemu, protože všechno byla v podstatě pouze teorie, opírající se o teorii.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“