Mise pro Revana

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Mise pro Revana

Příspěvek od Pear »

Korriban

Ráno tě vzbudil hluk na akademii. Mohl jsi být jedině rád, že tě opustili vize, které jsi měl, než jsi o sobě zjistil pravdu. Přesto jsi měl normální sny, kde si hlava snažila urovnat, co se stalo, proto se ti do snů ještě míchaly iluzorní vzpomínky na dětství jako youngling, ale spíše jako zajímavost, tvoje mysl je už nebrala vážně, brala je pouze jako vzpomínku, která má v hlavě stále své místo.
Kolem tebe se už připravovali učedníci na dnešní výuku i volno, pokud někdo měl, což ti znemožňovalo spát dál, protože tě kroky kolem tebe rušili. Nezbývalo ti tedy nic jinýho, než vstát a obléct se, protože jsi už konečně dostal pyžámko.
Zvedl jsi se a dostal keksík k svačině. Načepoval jsi si plnou sklenku mléka a pořádně se najedl. Když jsi si připadal plný, narazil jsi na twi'leckou mistryni, která se jmenovala Aayan.
Je čas vyrazit, doufám že to máš promyšlené. Budeš muset být stále ve střehu a snažit skrýt svojí temnou stránku! Lord Pear mně k tobě přidělil, jako tvého rádce, můžeš se na mně se vším obrátit, ovšem naše rozhovory budou probíhat pouze přes tento holoprojektor. Nyní je čas odejít. V hangáru na tebe čeká tvoje loď.
Na sobě jsi měl opět jedijské roucho a v hangáru stála tvoje loď, co jsi odcizil když jsi utíkal na Korriban. Byla trochu vyčištěná, natankovaná plná nádrž a připravená odletět. Nebyli na ní žádné speciální modifikace, ale s tím se dalo počítat.
Vzpomínáš, kdy jsi měl podobně volnou ruku, když jsi byl ještě učedníkem Darth Revana. Nyní jsi měl ale ruku snad ještě volnější a těžší úkol před tebou. Byl čas vyrazit!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban

Stará dobrá akademie.
Řekl jsem si když jsem slyšel klasický ranní rachot. Kroky, zvuky, řeč prostě všechno, konečně jsem si připadal doma.
Připomíná mi té mé mládí zde, na Korribanu, ach.
Vzdychl jsem ale poté už přišla Aayana a řekla pár slov ohledně mise.
Nemám nic proti, ale budu se hlásit jen já vám pokud budu sám, nesmíme se prozradit. A teď už půjdu, čekají mě perné dny.
A odešel jsem. Hlavní strach jsem měl z toho utajit svou temnou stranu v sobě, nikdy jsem to nedělal a ani nemusel to skrývat.
Avšak celkovou výhodou bylo, že mistři si stále myslí, že jsem na jejich straně a když ve mě ucítí temnou stranu, budou si "doufám" myslet, že je to jen z "předchozího" života ..
Hlavně musím přemluvit kancléře a získat si jeho důvěru. Snad bych jí měl mít, poté, co jsem mu zachránil prdel.
Začal jsem přemýšlet a už jsem byl téměř v lodi. Teď už jen zadat cestu na Coruscant a hlavně poté vymazat z počítače že jsem kdy vůbec byl na Korribanu, náhoda je blbec.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Aayana an tebe pouze kývla, že je jasné, že se s tebou nebude snažit kontaktovat, jen dodala, že pokud od tebe něco bude chtít, "prozvoní" tě, lépe řečeno ti pošle zprávu, že se s tebou potřebuje spojit.
Pokuď chceš skrýt svojí přítomnost, nejde jenom o to, se soustředit. Jde o to budovat zdi. Jednu za druhou, těsně za sebou. Podobnou zeď, jako vybudovali jediové v tvé hlavě. Máš výhodu, neboť základy zdí ti v hlavě zůstali, buduj na nich. Lord Pear tuto techniku zvládal tak dokonalé, že jsem se s ním mohla procházet po Chrámu, byli jsme jako turisti. Využij toho, že se můžeš skrýt v Síle, pokud bude nutné projít kolem jediů. Ale pokud s nimi budeš muset spolupracovat, neskrývej se, neboť poznají, že něco nesedí - a jak se začnou zajímat, budeš to mít pouze těžší. Spíše využij mentálních překážek, z pocitů, které si pomatuješ, když jsi byl jedi.
Dodala ti pár informací, jak skrýt svojí přítomnost, poté jsi už nasedl do stíhačky a vzletěl. Měl jsi na vědomí, že ti Aayana bude stále k dispozici a se vším se na ní budeš moci obrátit. Cestou do hyperprostoru jsi chvilku meditoval, aby jsi vytřídil myšlenky a pokusil se postavit první stavební kameny svým myšlenkám, které tě mohli jako jediné prozradit.
Za chvilku jsi se objevil i nad Coruscantem a slétával jsi dolů, do atmosféry. Chrám jedi i senátní budova byly nedaleko od sebe, mohl jsi si tedy vybrat, jestli usedneš v Chrámu, v přistavišti senátu či úplně někde jinde.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant

Směr otočím přímo do budovy senátu a rovnou za kancléřem.
Doufám, že mě okamžitě přijme, nesmíme nic zdržovat.
Řekl jsem si a poté přistál na plošině hned vedle budovy. Snažil jsem se uchovat své tajemství jak mi poradila Aayana.
Po přistání jsem se okamžitěl vydal za senátorem a doufal jsem, že mě přijme i bez ohlášení.
Konečně jsem došel ke kanceláři senátora, kde venku pochopitelně stála hlídka a docela sexy sektretářka lidského původu seděla před kanclem.
Okamžitě se mi postavil úd a ještě než jsem něco řekl už jsem se jí vycákal do huby.
Přišel jsem za senátorem, je uvnitř? Potřebuji s ním nutně mluvit.
Otázal jsem se pocákané sektretářky která má plnou hubu mého semena, tudíž nemohla mluvit.
Tudíž jsem zaklepal na dveře a nakoukl dovnitř a řekl jen.
Senátore? Mohu dál?
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant

Jistě, poď dál, Boone, co potřebuješ?
Pozve tě, a ty vstoupíš do jeho pracovny. Ihned ti nabídne křerslo a následně kávu, kterou přinese sekretářka, kterou si pocákal. Kancléřovi pokouří vocas, tobě ale naopak plivne do kafe a ještě to zamíchá, aby jsi to neviděl. Původně ti tam chtěla nachcat, ale potom ti radši pochcala stíhačku a vyřešila tedy tento problém takto. Taky ti nasrala do kokpitu.
Kancléř se usadil a poslouchal tvoje dojemný povídání a pak se rozbrečel, než ti dal datapad.
Dobře, dám ti flotilu "Light Side of Republic", akorát nevím, co s ní chceš udělat. Ale něco za to budu chtít. Chci, aby mi senát udělil víc práv, než mám doteď. Spousta mi přislíbila hlas, až na Tapani Federation. Jejich hlasy potřebuju, proto se vydáš na Procopii, kde je přesvědčíš, o výhodách spolupráce. Ale nic, čím by jsi ohrozil naše přátelské vztahy. Flotile posílám rozkaz o jejich přidělení pod tebe, ještě něco mi chceš?
A sekretářka mu mezitím stále pokuřovala dyka, až měla celou hubu červenou a natržený koutky.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant

Děkuji kancléři, to bude stačit a ihned začnu uvažovat, jak je přemluvit aby vám dali hlas.
Ukloním se a ještě než odejdu narvu to sekretářce doprdele a potom jí pochčiju, pobliju a poseru celou hlavu za tu pochcanou stíhačku. Samozřejmě sem nezapoměl udělat jí dítě doprdele.
Poté až odejdu do své lodi, která byla pochcaná ale to jsem neřešil, jelikož na orbitě už by měla čekat má nová flotila.
Vlastně ani nevím co čítala a jaké druhy lodí. Doufal jsem že to nebudou staré vyřazené pekáče republiky, to by mi moc nepomohlo.
Měl bych se ohlásit radě ..
Řekl jsem si a popřemýšlel o tom.
Ale ne, vždyť mám volno dokud se nebudu cítit dobře.
Už jsem byl na orbitě ale flotila zatím nikde, takže jsem si mezitím jen tak kroužil dokolečka a kalil zbytek chlastu z Korribanu.
Jako první asi vyřídím tu záležitost s kancléřem, ať si u něj udělám ještě nějaký plus. Poté bych mohl kontaktovat Ayanu a domluvit s ní co bude dále.
Zapřemýšlel jsem a čekal stále na svou flotilu.
Naposledy upravil(a) Darth Revan dne 01.8.2011 17:57:40, celkem upraveno 1 x.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Takže, prosil bych edit. Vůbec mi nepíšeš, co chceš udělat, to že doletíš na flotilu je pěkné, ale hodili by se další kroky, co budeš chtít udělat potom.
Takový náznak tvých kroků, kdy budu moct hrát za tebe a přitom tě neovlivňovat v takovém směru, ve kterém nechceš. ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant

Flotila přiletěla po několika hodinách, a ty jsi se pohodlně nalodil. Hned jsi si to sral na můstek, kde už stál kapitán a tiše nehonil péro. Hned jak tě uviděl, postavil se do pozoru (kapitán) a jako správný voják zahlásil.
Mistře jedi!
Což bylo trochu krátké, al ehned poté pokračoval, takže to vynahradil.
Jsem Kapitán Dennis, k vašim službám. Jste na lodi Republiky a posádka je tu plně k vaším rozkazům. Můžete k nim promluvit přes intercom.
Představil se ti a otevře intercom. Ty jsi mezitím vyjádřil své přání letět na Procopii, kde budeš diplomaticky zařizovat podporu pro kancléře. Stejně tak ti byl přidělen i pokoj, který byl hned za můstkem, aby kapitán nemusel chodit moc daleko.
Pokud budete něco potřebovat, použijte intercom v lodi, nebo mně kontaktujte přes osobní komlink.
Uloží ti číslo do tvého přístroje a nechá tě být, čekajíc, jestli něco nebudeš chtít. Už jste vstoupili do hyperprostoru a letíte vstříc Tapani sektoru.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant

Kapitán vypadal jako vcelku dobrý a rozumný člověk.
Můžete mi říkat generále Boome. Ten mistr Jedi není nutnost. Teď si trošku projdu loď a popřípadě se seznámím s posádkou. Díky, to bude zatím vše, teď nastavte kurs na Procopii.
A odešel jsem. Nejprve do svého pokoje, kde jsem si uložil nepotřebné věci a trošku si ho porozhlédl.
Nevypadal nějak extra, ale viděl jsem již horší, tudíž jsem byl spokojen. Postel vypadala jako nová takže by neměla být rozvrzaná apod.
Poté jsem vyšel z mého pokoje a trošku jsem se prošel po lodi, zjistil kde je jídelna, ošetřovna, briefingová místnost atd.
Myslím, že tohle bude stačit.
Řekl jsem si a byl jsem vcelku spokojen s lodí i její posádkou, která vypadala, že funguje dobře. Pak jsem se vrátil na můstek a trošku si pohovořil s kapitánem.
Kapitáne, co muži? Jací jsou? Poslouchají vaše rozkazy? Co úroveň morálky a bojové připravenost? Nesmíme nic nechat náhodě, jsme ve válce, však víte.
A šel jsem až k oknu abych se porozhlédl, i když v hyperprostoru toho moc k vidění není, ale velká okna mi osobně vyhovovala pro to, abych měl na bojišti přehled.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Pane, muži jsou loajální Republice, tedy i mně a vám. Morálka je na dobré úrovní, jsou připraveni bojovat a to i technicky. I když...není příměří?
Zeptá se tě zvídavě admirál. Lodě byli v plným stavu, měli jste zásoby, palivo i munici. Ty jsi mezitím šel k oknu a užíval jsi si jejich velikosti, neboť jsi rád sledoval vesmírné bitvy z první. Na taktiku to ale nebylo, neboť ta byla řízená spíš pomocí radaru a senzorů, výhled ven jste ani nepotřebovali a spousta velitelů okna přímo nesnášela, neboť byli slabinou lodi a dali se lehčeji prorazit než trup.
Tvůj průzkum lodi odhalil různé místnosti a mimo kajut pro posádky, kde se vojáci střídali na směny, tu byla i jídelna a menší kuchyň, kde se ohřívali potraviny a byla to i jakási společenská místnost. Dále ošetřovna, kde bylo několik kolto nádrží, zdravotnický droidi a dávkovače léků. Briefingová místnost byla menší a temnější, byl zde holoprojektor a pár míst k sezení. Prošel jsi i místností, kde byli záchranné moduly, přímo na svých pozicích. Podíval jsi se ještě po strojovně, kde opravdu nebylo nic zajímavého, kor pro tebe, a do skladu, který byl napěchován.
Můstek jsi znal, i svůj pokoj, kde bylo pár úložných prostor, postel a psací stůl. Měl jsi zde i vlastní toaletu a sprchu, což byla taková vyjímka a privilegium velitele. Jejich kvalita ovšem byla stejně standartní, jako u těch pro posádku, jen si je měl pro sebe, takže nikomu nebudeš muset při sprchování ukazovat svůj úd.
Taky byl dobrý čas pro seznámení se s posádkou a motivačním proslovem přes interkom, jak ti napovídal kapitán.
Také byla otevřená komunikační místnost, kde jsi se mohl bezpečně a hlavně šifrovaně spojit s kýmkoliv, i s Aayanou.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Prohlídka lodi se mi vcelku líbila. Loď byla v plném chodu a dobře udržovaná, vypadala však že i něco zažila. Podle informací posádka na tom byla velmi dobře.
Víte kapitáne .. po vlastních zkušenostích .. příměří se sithy, nebylo, není a nebude. To je jen taková formalita. A že by ji dojednali právě oni, stihové? To se mi zdá divné, mají něco za lubem, podle mě.
Ale žádnou paniku, jen chci pro případ ohrožení plně bojovou posádku která bude funkční na 110%.

A v tom má flotila vystoupila z hyperprostoru. Planeta z dálky vypadala vcelku pěkně. Oceány, lesy, města .. krásná planeta, ne jak Coruscant, který byl jedno obrovské město.
Kapitáne, nahlašte že přicházíme v míru ve jménu republiky a senátu, chci okamžitě domluvit s chůzku s nejvyšším frajerem co tu je. Řekněte mu, že jde o důležitou záležitost, přál bych si být okamžitě přijmut, pokud je to možné.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Jasně...
Řekl a předal jim tvůj vzkaz, ze kterýho měli mega rodost, nicméně vyšli ti vstříc, a netrvalo dlouho, než jsi se dostal dolů na planetu v malé lodičce a oni ti šli naproti. Ti oni byli představitelé planety a vládci onoho sektoru, který si měl bribnout na stranu kancléře. Tak si tak šel a oni taky a šli jste naproti, mezičím jsi si všímal celkem pkného městečka, které se kolem tebe rozkládalo. Nepřipomínalo ti to prakticky žádnou planetu, možná tak Alderaan, i když zde to bylo více průmyslové než tam. Nicméně vzduch byl více než čistý a chvilku jsi dokonce pochyboval o sithech, tak na tebe mělo podnebí špatný vliv!
Sedl jsi si do transportů, který tě dovezl až do budovy Velké R4dy, a tam na tebe čekalo pár papalášů, kteří byli celí nesví, co od nich chceš, a proč si přiletěl s tou mega flotilou co parkuje na orbitě pro mrzáky.
Seděl jsi tedy v konferenční místnosti, která byla určitě celkem bohatě vyzdobená, načež rozrazil dveře důležitě vypadající chlapík. Už jsi ho chtěl pozdravit a pohonit mu klacek, když vytáhl mop a začal šurat podlahu, dokonce tě zpíčoval, když jsi nezvedl nohy. Odešel a ty jsi tam další chvíli seděl, načež do místnosti vešel další důležitě vypadající člověk. Už jsi chtěl zvednout nohy, aby to pod tebou vyšural, ale on k tobě vyrazil s rukou. Podali jste si jí a on se ti představil jako ten nejvyšší frajer, co tu je!
Tak co potřebujete?
Podíval se na tebe a s vyvalenýma očima pokýval hlavou.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Město vypadalo vcelku úchvatně. Vysoké budovy, obchodní centra, a i krajina v dálce byla vcelku pěkná.
Zdravím, vaše .. veličenstvo a zbytek vaší vlády taktéž.
Přišel jsem ve jménu republiky, míru a galaxie. Jsem zde, abych vám nabídl rozumnou dohodu.
Poslal mě sám nejvy
šší kancléř a laskavě se ptá, co by jste tak chtěl, za hlas v senátu v jeho prospěch?
Otázal jsem se a nedočkavě čekal zda nabídne rozumnou dohodu a nebo budu muset čarovat force mind.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Ne...
Odpověděl chlápek jednoduše a v jednu chvíli jsi mohl uvidět jeho zářivě bílý chrup, tak pečlivě ošetřený, až ti to dalo přes hubu svým leskem. Bylo opravdu vidět, že patří k vyššý vrstvě než ty a to o dost. I jeho parfém, který byl tak příjemný a připomínal ti tvé mládí - né to sithské, to pravé mládí, ale ty vzpomínky, co ti dali jediové. Teď jsi ale bezpečně věděl, že toto byli falešné myšlenky, nicméně jediové odvedli dobrou práci.
Nikdy nebudeme hlasovat pro někoho tak zkorumpovaného. Všichni jsme se shodli, že hlasovat pro něj není pro Republiku výhodné. Jen doufáme, že se k našemu názoru připojí víc systémů.
Odpověděl ti razantně a opřel se v křesle. Ruce dal v kříž, což si tvá nauka o lidech mohla vyložit jako signál, že je uzavřen dalšímu smlouvání.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Nešlo to podle plánu, ale nedalo se nic dělat. Musel jsem ho přemluvit.
Pohl jsem rukou a použil ovlivnění mysli.
Budete hlasovat pro kancléře a stát po jeho boku. 100 000 kreditů vám bude stačit. Budete mu věrní a loajální, stejně jako on vám a odměna vás jistě nemine. A teď to po mě zopakujte.
Řekl jsem a čekal až to zopakuje. Mezitím jsem si řekl.
Tak tohle bychom doufám měli, teď budu muset kontaktovat kancléře a říct, že je splněno.
Poté bych snad již mohl pokračovat v mé misi o rozpoutání války.

A kontakoval jsem přes komlink na orbitu ať se připravý k odletu a spojí mi kancléře až budu nahoře.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“